Zabiegi w składzie programu:

Zabieg modelująco - ujędrniający Icoone
Zabiegi podciśnieniowe Icoone przeznaczone są do modelowania sylwetki, redukcji głęboko zlokalizowanych złogów tłuszczu, redukcji cellulitu, ujędrniania i wygładzania skóry, stymulacji fibroblastów do syntezy kolagenu i elastyny. 

Niezwykle przyjemny i efektywny zabieg trwa 30 min. i rozpoczyna się 20-min. programem bazowym na całe ciało z odpowiednio dobranym drenażem limfatycznym. Następnie wykonywany jest 10-min. program lokalny ukierunkowany na wybraną strefę zabiegową, np. pośladki, uda, brzuch, plecy.
WIĘCEJ O ICOONE >
Termolifting Maximus Trilipo Med
Maximus Trilipo Med to najbardziej kompleksowe urządzenie estetyczne stworzone w celu poprawy wyglądu i kondycji skóry oraz modelowania sylwetki, wzmocnienia mięśni, redukcji tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. Maximus wyposażony jest w dwie opatentowane technologie TriLipo? RF oraz TriLipo? DMA, dzięki czemu jako jedyny system na rynku działa jednocześnie na trzech poziomach tkanki ? skórze, tłuszczu i mięśniach. 

Zabieg na wybraną strefę ciała trwa 40 min. i polega na rozgrzaniu tkanki tłuszczowej w celu zainicjowania rozpadu tkanki tłuszczowej na glicerol i wolne kwasy tłuszczowej oraz pobudzeniu fibroblastów do produkcji nowego kolagenu i elastyny. Dynamiczna aktywacja mięśni polega na silnych impulsach elektrycznych prowadzących do jednoczesnego wzmocnienia mięśni i drenażu uwolnionej tkanki tłuszczowej.
WIĘCEJ O TERMOLIFTINGU MAXIMUS >
Karboksyterapia Julie
Karboksyterapia to to podskórna aplikacja medycznego dwutlenku węgla za pomocą cienkiej igły. Zabieg pomaga likwidować cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, rozstępy, łuszczycę czy wiotkość skóry.  

Zabieg karboksyterapii ujędrniająco-modelujący polega na wprowadzeniu gazu bezpośrednio do tkanki tłuszczowej. Gaz ten zmienia się w kwas węglowy, który rozpuszcza komórki tłuszczowe, i powoduje jednocześnie zwiększone ukrwienie tkanki, co prowadzi do poprawy metabolizmu i wydalania uwolnionego tłuszczu. Proces ten prowadzi do zmniejszenia lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej a tym samym do wymodelowania sylwetki. Jednoczesna stymulacja procesu neokolagnezy powoduje ujędrnienie i wygładzenie skóry oraz likwidację cellulitu. 
WIĘCEJ O KARBOKSYTERAPII JULIE >