Zabiegi w składzie programu No Cellulite

Onda Coolwaves
Onda to przełomowa technologia wykorzystująca unikalne mikrofale Coolwaves?. Fale te działając na 3 poziomach: tkanki tłuszczowej, cellulitu oraz skóry, pozwalająca szybko i skutecznie wyszczuplić brzuch i talię, zmniejszyć odwód ud, zredukować bryczesy, wymodelować ramiona i plecy, a także ujędrnić skórę i wygładzić cellulit. Już pierwszy zabieg przynosi spektakularne efekty!

Zabieg Onda wykonywany jest w programie w pierwszej sesji zabiegowej.
Więcej o zabiegu Onda >
Endermologia Alliance 
Endermologia Alliance to zabiegi podciśnieniowe przeznaczone do bezinwazyjnego i bezbolesnego modelowania sylwetki, redukcji głęboko zlokalizowanych złogów tłuszczu, redukcji cellulitu, ujędrniania i wygładzania skóry oraz stymulacji fibroblastów do syntezy kolagenu i elastyny. Niezwykle przyjemny i efektywny zabieg trwa 20 min. i wykonywany jest na wybranym problematycznym obszarze zabiegowym. Zabieg wykonywany jest w specjalistycznym kostiumie zabiegowym.

Zabieg endermologii Alliance wykonywany jest w programie 8 razy, co 3-5 dni.
Więcej o endermologii Alliance >
Radialna fala akustyczna Storz Medical
Terapia radialną falą akustyczną przy użyciu systemu Storz Medical D-ACTOR? 200 wykorzystuje działanie fali akustycznej o wysokiej energii wprowadzanych do ciała pacjenta w formie drgań o wysokiej częstotliwości. Acustic Wave Therapy (AWT?) to pierwszy skuteczny sposób leczenia cellulitu i zwłóknień skórnych przynoszący długotrwałe efekty. Fala akustyczna stymuluje mikrokrążenie w obrębie tkanki łącznej i komórek tłuszczowych, a także redukuje istniejące problemy metaboliczne w celu zmniejszenia oznak cellulitu. AWT jest również doskonałym sposobem na wymodelowanie sylwetki poprzez zmniejszenie obwodu ciała.

Zabieg fali akustycznej Storz Medical wykonywany jest w programie 8 razy, co 3-5 dni.
Więcej o fali akustycznej Storz Medical >
Karboksyterapia Julie
Karboksyterapia to to podskórna aplikacja medycznego dwutlenku węgla za pomocą cienkiej igły. Zabieg pomaga likwidować cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, rozstępy, łuszczycę czy wiotkość skóry. Zabieg karboksyterapii ujędrniająco-modelujący polega na wprowadzeniu gazu bezpośrednio do tkanki tłuszczowej. Gaz ten zmienia się w kwas węglowy, który rozpuszcza komórki tłuszczowe, i powoduje jednocześnie zwiększone ukrwienie tkanki, co prowadzi do poprawy metabolizmu i wydalania uwolnionego tłuszczu. Proces ten prowadzi do zmniejszenia lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej a tym samym do wymodelowania sylwetki. Jednoczesna stymulacja procesu neokolagnezy powoduje ujędrnienie i wygładzenie skóry oraz likwidację cellulitu. 

Zabieg karboksyterapii Julie wykonywany jest w programie 8 razy, co 3-5 dni.
Więcej o karboksyterapii Julie >
Mezoterapia igłowa CelluCare 
Preparat CelluCare laboratorium RevitaCare to zbilansowany medyczny koktajl do mezoterapii igłowej z przeznaczeniem do leczenia nawet najbardziej zaawansowanego cellulitu, w którego skład wchodzą kwas hialuronowy, kofeina, i mikroelementy, będące trzema kluczowymi składnikami redukujące podskórne złogi tłuszczowe i skórkę pomarańczową, a także korygujące sylwetkę.  Zabieg polega na równomiernym ostrzykiwaniu obszarów ciała dotkniętych cellulitem za pomocą śródskórnych nakłuć. 
Preparat CelluCare w widocznym stopniu wygładza skórę i rozbija nawet mocno grudkowy cellulit, jak również redukuje tkankę tłuszczową i wysmukla sylwetkę w leczonym obszarze.

Zabieg mezoterapii igłowej CelluCare wykonywany jest w programie 2 razy, co 2 tygodnie.
Więcej o mezoterapii igłowej ciała >
Suplement diety Bio - Super Diet Cellimine
W prezencie do programu otrzymujesz 20-dniową kurację bio-suplementem Super Diet Cellimine, który dodatkowo wzmacnia efekty zabiegów poprzez działanie redukujące cellulit, zastoje limfatyczne i złogi tłuszczowe.  

Cellimine Slimming laboratorium SuperDiet to wysokiej jakości bio-suplement, w którego skład wchodzi kompozycja 6 ekstraktów z owoców i roślin w 100% naturalnego i organicznego pochodzenia. Ukierunkowane są one na działanie antycellulitowe i redukujące tkankę tłuszczową. W skład Cellimine Slimming wchodzi ekstrakt z wiązówki, czerwonego wina, brzozy, zielonej herbaty i octu jabłkowego, które działają ze sobą w pełnej synergii dając widoczne efekty wyszczuplenia i oczyszczenia organizmu. Preparat skutecznie wspomaga niwelowanie cellulitu, oczyszczanie i detoks z nadmiaru zalegającej wody i toksyn. Zawartość wyciągu z czerwonego wina stymuluje mikro-krążenie i spalanie tkanki tłuszczowej.