Zabiegi w terapii odmładzającej 

Endermolift LPG Alliance™️
Endermolift™️ Alliance to dogłębny masaż tkanek skórnych twarzy pozwalający na lifting, wymodelowanie i przebudowę tkanek twarzy na poziomie mięśni, tkanki tłuszczowej oraz skóry, jak również silny drenaż limfatyczny odprowadzając nadmiar wody z tkanek do węzłów chłonnych. Masaż ten sam w sobie jest silnie pobudzającym skórę do regeneracji zabiegiem, ale zastosowany jako wstęp do dalszych technologii, tworzy  bazę dla kolejnych etapów terapii, zwiększając ich efektywność.

Zabieg trwa 30 min. jest bezbolesny i stanowi relaksujący wstęp do dalszych procedur.
Endermolift LPG Alliance >
ClearLift Alma Harmony XL Pro™️
Zabieg laserowy ClearLift laserem Alma Harmony XL Pro pozwala na dogłębną przebudowę kolagenu i aktywowanie samoistnych procesów naprawczych bez uszkadzania ciągłości skóry. ClearLift polega na naświetlaniu skóry wiązką lasera neodymowo-yagowego Nd:Yag, w celu wywołania tysięcy mikrouszkodzeń termicznych w skórze na poziomie warstwy siateczkowej. Uszkodzone fragmenty skóry wywołują reakcję zapalną kolagenu i elastyny, aktywując tym samym procesy regeneracji i odnowy skóry. Rezultatem tego procesu jest zmiana struktury skóry głęboko w skórze właściwej: pogrubienie, uelastycznienie i zwiększenie jej napięcia. Dodatkowo, wiązka lasera rozbija i usuwa miejscowe skupiska melaniny, prowadząc do rozjaśnienia głębokich przebarwień i blizn pozapalnych. 

Zabieg trwa 15 min., nie powoduje naruszenia ciągłości skóry.
ClearLift Alma Harmony XL Pro >
Radiofrekwencja mikroigłowa Vivace™️
Vivace to nowoczesna metoda ujędrniania, rewitalizacji i liftingu skóry wykorzystująca innowacyjne połączenie 3 technologii: radiofrekwencji, frakcjonowania mikroigłowego oraz terapii światłem LED. Zabieg polega na biostymulacji skóry za pomocą podgrzewania kolagenu metodą radiofrekwencji z jednoczesnym nakłuwaniem skóry. Za pomocą sterylnej głowicy skóra nakłuwana jest przez kilkadziesiąt mikroigieł, przez które przenikają fale radiowe prowadzące do podgrzania skóry do temperatury, przy której następuje obkurczenie i regeneracja kolagenu w skórze. Jednocześnie głowica emituje również światło LED, które pobudza fibroblasty do dalszej neokolagenezy. Efektem zabiegu jest pogrubienie, ujędrnienie i lifting skóry, wyrównanie jej struktury oraz kolorytu, w tym przebudowa i redukcja zmarszczek, blizn i rozstępów.
Radiofrekwencja mikroigłowa Vivace >
Mezoterapia igłowa atelokolagenem Linerase™️
Linerase to jedyny dostępny na rynku atelokolagen typu I. To przełomowy, bioaktywny preparat do mezoterapii, który regeneruje i odbudowuje skórę, a tym samym przywraca jej sprężystość i blask. Preparat jest przeznaczony do pobudzenia fibroblastów do wytwarzania włókien endogennego kolagenu, jako nowego wypełnienia tkanki. Atelokolagen Linerase stymuluje produkcję nowych fibroblastów, które przyczyniają się do poprawy kondycji skóry, a tym samym młodszego wyglądu. Przeznaczony jest do regeneracji i odbudowy skóry, redukcji wiotkości, przywrócenia sprężystości i elastyczności, wygładzenia zmarszczek. Jest to materiał biodegradowalny i biozgodny, czyli samoistnie i całkowicie rozpuszcza się w skórze, całkowicie wykluczając pozabiegowe reakcje alergiczne.

Zabieg trwa 20 minut i wykonywany jest w ramach zastosowanego znieczulenia, przez co jest bezbolesny.
Mezoterapia igłowa Linerase >
Karboksyterapia Julie™️
Karboksyterapia to podskórna aplikacja medycznego dwutlenku węgla za pomocą cienkiej igły. Gaz ten zmienia się pod skórą w kwas węglowy, inicjując powstanie tzw. "efektu Bohra", czyli natychmiastowego dostarczenia przez hemoglobinę zwiększonej ilości tlenu w miejscu wkłucia, prowadząc do maksymalnego dotlenienia tkanek. Zjawisko to zwiększa również mikrokrążenie i ukrwienie tkanki, co prowadzi do transportu pozostałych składników aktywnych i ogólnej poprawy metabolizmu, zwiększając efektywność wcześniejszych zabiegów. Jednocześnie zarówno wkłucie jak i podanie gazu stymuluje w dalszym stopniu proces neokolagenezy, prowadząc do ujędrnienia, pogrubienia i zagęszczenia skóry.  

Zabieg trwa 15 min. i cechuje się niskim stopniem inwazyjności.
Karboksyterapia Julie >
Maska hydrożelowa Beta Glukan™️
Maska hydrożelowa Beta Glukan wykonana jest w 100% z aktywnego beta-glukanu, który pobudza naturalne procesy odnowy i regeneracji skóry, stymuluje odnowę kolagenu, a także łagodzi podrażnienie i zaczerwienienie po zabiegu. Ma dodatkowe działanie chłodzące, przez co naczynia krwionośne w krótkim czasie obkurczają się, a skóra powoli wraca do normalnego wyglądu. Beta-glukan dogłębnie nawilża, uelastycznia i napina skórę, pozwalając Pacjentowi następnego dnia wrócić do codziennej aktywności.

Maska nakładana jest na 15 min. W tym czasie skóra może być dodatkowo chłodzona krioterapią.