Programy laser Fotona

Specjalistyczne terapie laserowe Velvet Skin Clinic zostały opracowane na podstawie wieloletniego doświadczenia w zakresie laseroterapii i zabiegów przeprowadzanych na najnowocześniejszej platformie laserowej Fotona. Klinika posiada lasery Fotona Spectro SP oraz Dynamis XS wraz z najnowocześniejszymi skanerami laserowymi i chłodziarkami niwelującymi dyskomfort Pacjenta podczas zabiegu. 

Każdy z programów gwarantuje kompleksową odnowę skóry: silny lifting i remodeling, poprawę struktury i kolorytu, wygładzenie i rozświetlenie skóry. W zależności od stanu skóry oraz oczekiwań Pacjenta proponujemy programy w wersji BASIC, OPTIMUM i PREMIUM.

PROGRAMY LASER FOTONA

PROGRAM LASER BASIC

Intensywna terapia laserowa: 3 sesje laserowe przeplatane 2 sesjami mezoterapii igłowej.  Program realizowany jest przez 3 miesiące w 5 sesjach co 2 tygodnie.  

WIĘCEJ ?

PROGRAM LASER OPTIMUM

Zaawansowana terapia laserowa obejmująca dodatkowe procedury w porównaniu z programem BASIC: laserowy lifting powiek oraz frakcjonowanie FRAC3. Program realizowany jest przez 3 miesiące w 6 sesjach co 2 tygodnie.
WIĘCEJ ?

PROGRAM LASER PREMIUM

Najbardziej rozbudowana terapia laserowa - 5 sesji laserowych i 4 sesje mezoterapii - gwarantuje kompleksową przebudowę struktury skóry, najsilniejszy lifting i remodeling. Program trwa 4,5 miesiąca i realizowany jest  w 9 sesjach.  
WIĘCEJ ?