500 53 30 30
recepcja@velvetskin.pl
ul. Świętokrzyska 30, 00-116 Warszawa
MENUMENU
Zapisz się na zabieg

Mezoterapia mikroigłowa GENOSYS®

Mezoterapia mikroigłowa jest metodą pobudzenia procesu odnowy kolagenu i elastyny w skórze, wywołanego kontrolowanym mikrouszkodzeniem skóry poprzez jej nakłuwanie sterylnymi, medycznymi mikroigłami. W efekcie serii kilku zabiegów, skóra staje się grubsza, bardziej napięta, drobne linie znikają, głębsze zmarszczki, blizny i rozszerzone pory wyraźnie się spłycają, a kolor i tekstura skóry ulega ujednoliceniu.
Do zabiegu stosowane są: dermapen DERMAFIX z certyfikatem FDA oraz maski CO2 (efekt karboksyterapii), maski peptydowe, oraz mezokoktajle zawierające silnie skoncentrowane mieszanki peptydów, ceramidów, kwasu hialuronowego oraz ekstraktów roślinnych będące wolne od konserwantów.
UWAGA! Do każdego zabiegu otwierany zostaje nowy sterylny kadridż z mikroigłami oraz nową ampułkę - w obecności Klientki, ze względu na bardzo wysoką dbałość o higienę i sterylność zabiegów mezoterapii. Cała procedura odbywa się w rękawiczkach chirurgicznych.
Marka Genosys to lider wśród preparatów wykorzystywanych do mezoterapii mikroigłowej rollerem lub dermapenem. Są to bezpieczne, światowej klasy produkty, które gwarantują bezpieczeństwo i skuteczność przeprowadzanych zabiegów.

Ampułki CTS (Cytokine Concentrate Solution)

Koktajl CTS ze skoncentrowanymi cytokinami to kompleks peptydowy, peptydy miedziowe, roślinne hormony wzrostu i roślinne komórki macierzyste stymulują przebudowę tkanek.
Działanie:
 • usuwa blizny potrądzikowe
 • usuwa blizny po oparzeniach
 • poprawia ogólny stan skóry
 • zwiększa elastyczność, grubość i sprężystość skóry
 • zmniejsza widoczność istniejących rozstępów
 • spłyca głębokie zmarszczki
Właściwości:
 • Epidermalny Czynnik Wzrostu i/czy fibroblastyczny czynnik wzrostu zwalcza objawy starzenia się skóry związane z wiekiem i objawy fotostarzenia.
 • kompleks zawiera specjalnie wyizolowane i oczyszczone czynniki wzrostu przeznaczone do stosowania w procedurach medycznych.
 • jest otrzymany wg dobrze udokumentowanej naukowo technologii produkcji wykorzystującej przetworzone kultury bakteryjne.
 • producent kompleksu jest na liście dostawców zarejestrowanych przez FDA – Amerykańską Komisje d/s Leków, która dopuszcza tylko metody z zachowaniem wysokiej jakości produkcji i rygorystycznego systemu kontroli jakości. - kontrolę jakości przeprowadza certyfikowane laboratorium i wyszkolona obsługa.
 • formuła koktajli zawiera tylko te czynniki wzrostu, które efektywnie wpływają na przebudowę tkanek skóry.
 • kompleks zawiera tylko komórki o wysokiej sile przeżycia, wysokiej zgodności i skutecznej koncentracji w każdej partii.
Zarezerwuj zabieg >>

Ampułki CVS (Concentrated Vitality Solution)

Koktajl regenerujący i silnie nawilżający o bogatej formule, odmładzający skórę i nadający jej blask i witalność. Kolagen, fermentowany ekstrakt z mleczka sojowego i beta – glukan dostarczają skórze, zmęczonej działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych i wewnętrznych, substancje odżywcze i minerały.
Działanie:
 • nawilża i odżywia skórę
 • poprawia zdolność skóry do wiązania wody
 • chroni ją przed utratą wilgoci
 • koktajl jest szybko wchłaniany bez pozostawiania lepkiej warstwy.

Ampułki AWS (Anty-Wrinkle Solution)

To wysoce funkcjonalny koktajl, który intensywnie redukuje zmarszczki. Sh-polipeptyd-7, Acetyl Hexapeptide-8, Cooper Tripeptyde-1 and Palmitoyl Tripeptide-1 przyspiesza naturalną odnowę komórek. Koktajl AWS redukuje zmarszczki i poprawia jędrność skóry.
Koktajl przeciwzmarszczkowy stanowi intensywną kurację anty - aging. Przeznaczony do cery dojrzałej.Skutecznie ujędrnia i liftinguje skórę, spłyca istniejące zmarszczki i bruzdy. Kompleks peptydów biomimetycznych indukuje aktywność biologiczną uszkodzonych włókien i komórek. Stymulowanie czynników wzrostu powoduje spowolnienie procesów starzenia, cofnięcie zniszczeń wywołanych wiekiem czy też nadmierną ekspozycją na UV. Koktajl zawiera czynniki wzrostu które odpowiadają za przebudowę uszkodzonych struktur skóry.
Kluczowym składnikiem koktajli, gwarantującym ich skuteczne działanie jest Sh-polypeptide-7. Jest to kompleks polipeptydowy, zawierające cenne składniki, zamknięte w nanoliposomach. Biochemicznie, Sh-polypeptide-7 to białko, które zostało otrzymane w wyniku fermentacji mikrobiologicznej, ale posiadające taką samą strukturę jak ludzki hormon wzrostu. Aplikacja na skórę czynników i hormonów wzrostu, pochodzących z różnych źródeł, została potwierdzona jako efektywna terapia, redukująca widoczne oznaki starzenia się. Kompleks hormonów wzrostu może być stosowany w procedurach medycznych. Biotechnologia hormonów wzrostu umożliwia całkowicie nową, rewolucyjną metodę odbudowy starzejącej się i fotostarzejącej się skóry, w celu uzyskania jej odmłodzonego wyglądu: uzupełnia naturalne biologiczne elementy, które występują tylko w młodej, nie zniszczonej skórze i które reaktywują funkcje obecne jedynie w młodej skórze. Hormony wzrostu są białkami sygnałowymi produkowanymi przez komórki macierzyste naskórka.

Regulują aktywność biologiczną procesu naprawy komórkowej i uszkodzeń genetycznych oraz powodują, że skóra jest miękka, napięta i wyglądająca zdrowo. Produkcja czynników wzrostu powoduje zapoczątkowanie procesów naprawy i stymulacji aktywności, spowalnianie starzenia i cofanie zniszczeń wywołanych zanieczyszczeniem środowiska i promieniowaniem UV. Czynniki wzrostu mogą być stosowane w procedurach medycyny estetycznej w celu zwiększenia efektów profesjonalnego zabiegu, przy czym można je wprowadzać przed zabiegiem, w trakcie lub po zabiegu. Obecność hormonów i czynników wzrostu gwarantuje stymulację naturalnych mechanizmów biochemicznych prowadzących do powstania nowej, zdrowej skóry.

Ampułki HES z kwasem hialuronowym

Specjalnie opracowany koktajl z wysokomolekularnym kwasem hialuronowym zwiększającym objętość tkanek (Volume Solution). Duża cząsteczka HM posiada większe zdolności wiązania wody i dostarczania jej do struktur skóry. Preparat zapewnia stałe nawilżenie skóry oraz efekt wypełniający i liftingujący. Koktajl ma także działanie naprawcze wobec skóry naczynkowej i z trądzikiem różowatym. Odpowiedzialny jest za to składnik o nazwie BIOPHYTEXTM – kompleks złożony z ekstraktu z ruszczyka, escyny, ekstraktu z lukrecji, ekstraktu z wąkrotki azjatyckiej, ekstraktu z kwiatu nagietka i hydrolizowanych protein drożdżowych. Kompleks uszczelnia i chroni ścianki naczyń krwionośnych. Mezokoktajl zawiera również EGF (Epidermal Growth Factor). Aplikacja na skórę czynników i hormonów wzrostu, pochodzących z różnych źródeł, została potwierdzona jako efektywna terapia, redukująca widoczne oznaki starzenia się. Kompleks hormonów wzrostu może być stosowany w procedurach medycznych. Epidermalny czynnik wzrostu i zwalcza objawy starzenia się skóry związane z wiekiem i objawy fotostarzenia.

Maska CO2 na twarz

To dwufazowa maska do stosowania przed głównym zabiegiem. Przygotowuje skórę do zabiegu, napina i uelastycznia, poprawia jej koloryt, goi podrażnienia. Skóra wygląda zdrowo i promiennie.

Bio-Maski Specjalne

Strukturyzowane maski bio-polimerowe, natychmiast obniżają temperaturę i ochładzają skórę, łagodząc i nawilżając ją po agresywnych zabiegach estetycznych. Maski zawierają m.in. peptydy, kwas hialuronowy, aloes, kompleksy witamin i mają doskonałe własności gojące. Maski są sterylizowane, wolne od bakterii i bezpieczne w użyciu po zabiegach mikroiniekcji i innych procedurach estetycznych.
Wskazania:
 • po zabiegach wysuszających i podrażniających skórę jak dermaroller, peelingi chemiczne
 • po silnym podrażnieniu np. po ekspozycji na słońce
 • przed „wielkim wyjściem”
CO2 jest absorbowany głównie poprzez płyny tkankowe. Łatwo przenika do naczyń krwionośnych, a także mięśni i nerwów. Pozwala szybko i łatwo osiągnąć oczekiwane efekty kosmetyczne i medyczne.

Żelowa maska peptydowa

Działa kojąco i nawilżająco po zabiegach derma rollerem, laserem i peelingach.
Maska peptydowa GENOSYS jest produktem do użytku medycznego, uspokaja i nawilża skórę po zabiegach wysuszających naskórek takich jak rolowanie derma rollerem, zabiegi laserem, peelingi kwasowe czy retinoidy.

Może służyć jako lifting przed ważnym „wyjściem”. Maska peptydowa powstała z użyciem innowacyjnej technologii zwanej TCD (przenikanie przezskórne kosmetyków), co umożliwia efektywny transport zawartych w niej składników aktywnych w głąb skóry, w jej normalnej temperaturze. Rezultatem jest szybka i efektywna penetracja tych składników głęboko w struktury skóry. Maska zawiera peptydy, które pobudzają produkcję kolagenu, a rumianek i inne składniki szybko koją i łagodzą podrażnioną zabiegiem rolowania czy uszkodzoną w przypadku lasera lub peelingu skórę, poprawiając jej autogenne zdolności utrzymywania odpowiedniego stanu nawilżenia.
Działanie:
 • matryca biologiczna wrażliwa na temperaturę
 • wilgoć odparowuje i chłodzi skórę, gdy maska peptydowa dotknie jej powierzchni.
 • system rozpuszczalnego hydrożelu
 • fizyczna struktura żelu robi się bardziej płynna wraz ze wzrostem temperatury i aktywne składniki są uwalniane z żelu, przenikając w głąb skóry.
 • mikrokapsułki
 • aktywne składniki zamknięte są w mikrokapsułkach i pod wpływem ciepła skóry przenikają łatwo w jej głąb dzięki systemowi TDS
Maska działa czterofazowo:
 • Gojenie: Rumianek, Arnika, Witamina K powodują efekt łagodzenia
 • Chłodzenie: Wilgoć odparowuje z maski i powoduje efekt chłodzenia i uspokojenia.
 • Nawilżanie: Maska peptydowa nawilża 7 razy silniej niż produkty oczyszczające skórę i 3 razy silniej niż kremy czy maseczki nawilżające.
 • Regeneracja: Heksapeptydy, kolagen, kwas hialuronowy odpowiadają za efekt odmłodzenia skóry.
Zarezerwuj zabieg >>

EyeCell - pielęgnacja okolic oczu i ust

Zestaw kosmeceutyków o formule przygotowanej specjalnie do stosowania w terapii mikronakłuć za pomocą dermapena lub rollera. Składniki zawarte w serum ECS takie jak panthenol, roślinne komórki macierzyste i peptydy powodują redukcję takich problemów jak cienie, zmarszczki czy obrzęki. Krem ECS zawiera dodatkowo ekstrakt z tarczycy bajkalskiej maksymalizując efekty kuracji. Końcowy etap zabiegu polega na aplikacji żelowych płatków EGP z peptydowymi ekstraktami roślinnymi, skutecznie nawilżającymi i łagodzącymi niezwykle delikatna okolicę oczu.Zestaw Genosys może być także wykorzystywany do pielęgnacji ust i redukcji zmarszczek wokół nich.
Wskazania:
 • zmarszczki, wiotka skóra w okolicy oczu
 • obrzęki, opuchnięcia
 • „kurze łapki”
 • „worki” pod oczami
 • ciemne cienie w okolicy oczu
 • odwodniona skóra
 • przebarwienia w okolicy oczu

HR³ Matrix terapia przeciw łysieniu i wypadaniu włosów

Linia preparatów o udowodnionej skuteczności, który wykorzystuje innowacyjny, opatentowany składnik otrzymany wg rygorystycznych zasad systemu zarządzania jakością. Nowy składnik pozwala uzyskać realne efekty, będące wynikiem innowacyjnej technologii.

Peeling do skóry głowy HR3 Matrix CSP

Leczniczy peeling do skóry głowy przeznaczony jest do usuwania keratyny i głębokiego oczyszczania porów. Usuwa delikatnie sebum i różnego rodzaju zanieczyszczenia, daje uczucie świeżości, złuszczając lekko skórę, a zawartość mentolu pozostawia uczucie chłodu i łagodzi podrażnienia. Jest niezbędny do usunięcia martwych łusek rogowych, w celu ułatwienia penetracji składników aktywnych zawartych w preparatach.
Składniki aktywne:
 • Sophora Flower – opatentowany składnik, który poprzez blokowanie enzymu 5-α-reduktazy, hamuje produkcję DHT, odpowiedzialnego za wypadanie włosów i proces łysienia,
 • Mentol – działa przeciwzapalnie, pozostawia uczucie świeżości,
 • Kwas salicylowy – ma właściwości bakteriostatyczne, grzybobójcze oraz lekko złuszczające – oczyszcza pory, daje efekt odświeżenia,
 • Ekstrakt z zielonej herbaty – działa nawilżająco, przeciwzapalnie, bakteriobójczo. Wzmacnia system odpornościowy oraz chroni komórki skóry przed wolnymi rodnikami, powstającymi w wyniku działania promieni słonecznych oraz szkodliwych czynników środowiskowych. Ekstrakt z herbaty jest także środkiem wzmacniającym cebulki włosów, przeciwdziałającym ich wypadaniu oraz łupieżowi,
 • Betaina – skutecznie niweluje przesuszenie włosów i działa łagodząco na skórę głowy. Łagodzi także działanie środków powierzchniowo czynnych jak SLS,
 • Hydrolizowana keratyna - główny składnik włosa, odpowiedzialny za ich wygląd, kondycję i grubość. Keratyna wchodzi w skład osłonki włosa, której stan odpowiedzialny jest za połysk, gładkość i odporność włosów. Hydrolizat keratyny wykazuje powinowactwo do włosów osłabionych, i wbudowując się w uszkodzenia włosa, uzupełnia niedobór naturalnych składników, dzięki czemu włosy ulegają wyraźnemu wzmocnieniu – w sposób zauważalny zwiększa się ich objętość, połysk i zdrowy wygląd,
 • Cnidium Officinale Root Extract – ziała łagodząco, przeciwdziała wystąpieniu infekcji, nawilża i poprawia krążenie krwi.
Wskazania:
 • wypadanie włosów,
 • łysienie,
 • świąd skóry głowy,
 • łupież, łuszczenie skóry głowy,
 • oczyszczenie dla zwiększenia przenikania.

Ampułki HR3 Matrix przeciw wypadaniu włosów

Kompleks z unikalną formułą, zapobiegającą utracie włosów poprzez blokowanie 5-alfa-reduktazy, enzymu bezpośrednio odpowiedzialnego za wypadanie włosów i łysienie androgenowe. Specjalne dobrane składniki kompleksu pobudzają cyrkulację krwi i stymulują tworzenie nowych naczyń włosowatych, zwiększających odżywienie i dotlenienie skóry głowy, co sprzyja wzrostowi nowych włosów. Preparat HR³ zawiera dwa opatentowane składniki: ekstrakt z Sophora Japonica Linne i peptyd Hexapeptide-33.

CHS zawiera ponadto składniki znane, o udowodnionym działaniu, wspomagającym odrost nowych włosów, jak insulinopodobny czynnik wzrostu, fibroblastyczny czynnik wzrostu, peptydy miedziowe i wartościowe dla włosów witaminy.
Wskazania:
 • łysienie u kobiet i mężczyzn,
 • wypadanie włosów,
 • włosy osłabione, słabo rosnące.
Działanie:
 • blokuje nadmierne wydzielanie DHT, dwuhydrotestosteronu odpowiedzialnego za wypadanie włosów i łysienie,
 • aktywuje powstawanie nowych włosowatych naczyń krwionośnych i powstawanie VEGF,
 • przyspiesza podziały komórkowe i wzrost włosa
 • przynosi poprawę w przypadku wypadania włosów i łysienia zarówno u kobiet jak i u mężczyzn,
 • przedłużone działanie – efekty pozostają także po zakończeniu kuracji.
Zapisz się online:
Rezerwuję termin
lub
Umów się na zabieg, zadzwoń:
+48 500 53 30 30
tel. 500 53 30 30
ul. Świętokrzyska 30
00-116 Warszawa
recepcja@velvetskin.pl
zapisy online: velvetskin.versum.com
© Copyright 2020 - Velvet Skin Clinic - All Rights Reserved.

medycyna estetyczna

HIFU Ultraskin II AbsolutePowiększanie ustToksyna botulinowaWolumetriaWampirzy liftingLaserowy lifting powiek

laseroterapia

Depilacja laserowa Light Sheer DuetPeeling laserowyEndolifting Fotona 4DLaserowe usuwanie przebarwieńLaserowe usuwanie włókniakówLaserowe zamykanie naczynek

zabiegi hi-tech

Onda CoolwavesIcoone MedEndermologia Alliance LPGMaximus TrilipoKarboksyterapia JulieFala akustyczna Storz Medical

kosmetologia estetyczna

Zabiegi DermaQuestMezoterapia igłowaMezoterapia mikroigłowaPeelingi chemiczneMakijaż permanentny

programy zabiegowe

Onda Body PremiumProgram No CelluliteProgram Slim BodyProgram Laser FotonaProgram Płaski Brzuch

Info

O nasCennikPolityka prywatnościKontaktZapisy online
facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker