500 53 30 30
recepcja@velvetskin.pl
ul. Świętokrzyska 30, 00-116 Warszawa
MENUMENU
Zapisz się na zabieg

Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa jest metodą pobudzenia procesu odnowy kolagenu i elastyny w skórze, wywołanego kontrolowanym mikrouszkodzeniem skóry poprzez jej nakłuwanie sterylnymi, medycznymi mikroigłami. W efekcie serii kilku zabiegów, skóra staje się grubsza, bardziej napięta, drobne linie znikają, głębsze zmarszczki, blizny i rozszerzone pory wyraźnie się spłycają, a kolor i tekstura skóry ulega ujednoliceniu.
Rezerwuję termin >Cennik >Oferty specjalne >

Mezoterapia mikroigłowa GENOSYS?

Do zabiegu mezoterapii igłowej Genosys stosowany jest dermapen DERMAFIX z certyfikatem FDA oraz mezokoktajle zawierające silnie skoncentrowane mieszanki peptydów, ceramidów, kwasu hialuronowego oraz ekstraktów roślinnych będące wolne od konserwantów.
Do każdego zabiegu otwierany zostaje nowy sterylny kartridż z mikroigłami oraz nową ampułkę - w obecności Klientki, ze względu na bardzo wysoką dbałość o higienę i sterylność zabiegów mezoterapii. Cała procedura odbywa się w rękawiczkach chirurgicznych.
Marka Genosys to lider wśród preparatów wykorzystywanych do mezoterapii mikroigłowej rollerem lub dermapenem. Są to bezpieczne, światowej klasy produkty, które gwarantują bezpieczeństwo i skuteczność przeprowadzanych zabiegów.

Ampułki CTS (Cytokine Concentrate Solution)

Koktajl CTS ze skoncentrowanymi cytokinami to kompleks peptydowy, peptydy miedziowe, roślinne hormony wzrostu i roślinne komórki macierzyste stymulują przebudowę tkanek.
Działanie:
 • usuwa blizny potrądzikowe
 • usuwa blizny po oparzeniach
 • poprawia ogólny stan skóry
 • zwiększa elastyczność, grubość i sprężystość skóry
 • zmniejsza widoczność istniejących rozstępów
 • spłyca głębokie zmarszczki
Właściwości:
 • Epidermalny Czynnik Wzrostu i/czy fibroblastyczny czynnik wzrostu zwalcza objawy starzenia się skóry związane z wiekiem i objawy fotostarzenia.
 • kompleks zawiera specjalnie wyizolowane i oczyszczone czynniki wzrostu przeznaczone do stosowania w procedurach medycznych.
 • jest otrzymany wg dobrze udokumentowanej naukowo technologii produkcji wykorzystującej przetworzone kultury bakteryjne.
 • producent kompleksu jest na liście dostawców zarejestrowanych przez FDA – Amerykańską Komisje d/s Leków, która dopuszcza tylko metody z zachowaniem wysokiej jakości produkcji i rygorystycznego systemu kontroli jakości. - kontrolę jakości przeprowadza certyfikowane laboratorium i wyszkolona obsługa.
 • formuła koktajli zawiera tylko te czynniki wzrostu, które efektywnie wpływają na przebudowę tkanek skóry.
 • kompleks zawiera tylko komórki o wysokiej sile przeżycia, wysokiej zgodności i skutecznej koncentracji w każdej partii.
Zarezerwuj zabieg >>

Ampułki CVS (Concentrated Vitality Solution)

Koktajl regenerujący i silnie nawilżający o bogatej formule, odmładzający skórę i nadający jej blask i witalność. Kolagen, fermentowany ekstrakt z mleczka sojowego i beta ? glukan dostarczają skórze, zmęczonej działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych i wewnętrznych, substancje odżywcze i minerały.
Działanie:
 • nawilża i odżywia skórę
 • poprawia zdolność skóry do wiązania wody
 • chroni ją przed utratą wilgoci
 • koktajl jest szybko wchłaniany bez pozostawiania lepkiej warstwy.

Ampułki AWS (Anty-Wrinkle Solution)

To wysoce funkcjonalny koktajl, który intensywnie redukuje zmarszczki. Sh-polipeptyd-7, Acetyl Hexapeptide-8, Cooper Tripeptyde-1 and Palmitoyl Tripeptide-1 przyspiesza naturalną odnowę komórek. Koktajl AWS redukuje zmarszczki i poprawia jędrność skóry.
Koktajl przeciwzmarszczkowy stanowi intensywną kurację anty - aging. Przeznaczony do cery dojrzałej.Skutecznie ujędrnia i liftinguje skórę, spłyca istniejące zmarszczki i bruzdy. Kompleks peptydów biomimetycznych indukuje aktywność biologiczną uszkodzonych włókien i komórek. Stymulowanie czynników wzrostu powoduje spowolnienie procesów starzenia, cofnięcie zniszczeń wywołanych wiekiem czy też nadmierną ekspozycją na UV. Koktajl zawiera czynniki wzrostu które odpowiadają za przebudowę uszkodzonych struktur skóry.
Kluczowym składnikiem koktajli, gwarantującym ich skuteczne działanie jest Sh-polypeptide-7. Jest to kompleks polipeptydowy, zawierające cenne składniki, zamknięte w nanoliposomach. Biochemicznie, Sh-polypeptide-7 to białko, które zostało otrzymane w wyniku fermentacji mikrobiologicznej, ale posiadające taką samą strukturę jak ludzki hormon wzrostu. Aplikacja na skórę czynników i hormonów wzrostu, pochodzących z różnych źródeł, została potwierdzona jako efektywna terapia, redukująca widoczne oznaki starzenia się. Kompleks hormonów wzrostu może być stosowany w procedurach medycznych. Biotechnologia hormonów wzrostu umożliwia całkowicie nową, rewolucyjną metodę odbudowy starzejącej się i fotostarzejącej się skóry, w celu uzyskania jej odmłodzonego wyglądu: uzupełnia naturalne biologiczne elementy, które występują tylko w młodej, nie zniszczonej skórze i które reaktywują funkcje obecne jedynie w młodej skórze. Hormony wzrostu są białkami sygnałowymi produkowanymi przez komórki macierzyste naskórka.

Regulują aktywność biologiczną procesu naprawy komórkowej i uszkodzeń genetycznych oraz powodują, że skóra jest miękka, napięta i wyglądająca zdrowo. Produkcja czynników wzrostu powoduje zapoczątkowanie procesów naprawy i stymulacji aktywności, spowalnianie starzenia i cofanie zniszczeń wywołanych zanieczyszczeniem środowiska i promieniowaniem UV. Czynniki wzrostu mogą być stosowane w procedurach medycyny estetycznej w celu zwiększenia efektów profesjonalnego zabiegu, przy czym można je wprowadzać przed zabiegiem, w trakcie lub po zabiegu. Obecność hormonów i czynników wzrostu gwarantuje stymulację naturalnych mechanizmów biochemicznych prowadzących do powstania nowej, zdrowej skóry.

Ampułki HES z kwasem hialuronowym

Specjalnie opracowany koktajl z wysokomolekularnym kwasem hialuronowym zwiększającym objętość tkanek (Volume Solution). Duża cząsteczka HM posiada większe zdolności wiązania wody i dostarczania jej do struktur skóry. Preparat zapewnia stałe nawilżenie skóry oraz efekt wypełniający i liftingujący. Koktajl ma także działanie naprawcze wobec skóry naczynkowej i z trądzikiem różowatym. Odpowiedzialny jest za to składnik o nazwie BIOPHYTEXTM ? kompleks złożony z ekstraktu z ruszczyka, escyny, ekstraktu z lukrecji, ekstraktu z wąkrotki azjatyckiej, ekstraktu z kwiatu nagietka i hydrolizowanych protein drożdżowych. Kompleks uszczelnia i chroni ścianki naczyń krwionośnych. Mezokoktajl zawiera również EGF (Epidermal Growth Factor). Aplikacja na skórę czynników i hormonów wzrostu, pochodzących z różnych źródeł, została potwierdzona jako efektywna terapia, redukująca widoczne oznaki starzenia się. Kompleks hormonów wzrostu może być stosowany w procedurach medycznych. Epidermalny czynnik wzrostu i zwalcza objawy starzenia się skóry związane z wiekiem i objawy fotostarzenia.

Kto wykonuje zabieg

kosmetolog

Czas trwania zabiegu

60 minut

Wymagana liczba zabiegów

 4 - 6 zabiegów

Cena zabiegu

od 270 zł

Zapisz się online:
REZERWUJĘ TERMIN >
lub
Zadzwoń i umów się na zabieg:
TEL. 500 53 30 30 >
tel. 500 53 30 30
ul. Świętokrzyska 30
00-116 Warszawa
recepcja@velvetskin.pl
zapisy online: velvetskin.versum.com
Copyright 2021 - Velvet Skin Clinic - All Rights Reserved

medycyna estetyczna

HIFU Ultraskin II AbsolutePowiększanie ustToksyna botulinowaWolumetriaWampirzy liftingCGF osocze bogatopłytkowe

laseroterapia

Depilacja laserowa LightSheer DuetLaserowy lifting powiek SmoothEyeLifting laserowy Fotona 4DResurfacing frakcyjny FotonaAlma Harmony XL ProLaserowe zamykanie naczynek DyeVL

zabiegi hi-tech

Onda CoolwavesIcoone MedEndermologia Alliance LPGMaximus TrilipoKarboksyterapia JulieFala akustyczna Storz Medical

kosmetologia estetyczna

Zabiegi DermaQuestMezoterapia igłowaDermapen 4 Peelingi chemiczneBioRePeel

programy zabiegowe

Onda Body PremiumProgram No CelluliteProgram Slim BodyProgram Laser FotonaProgram Płaski Brzuch

Info

O nasCennikPolityka prywatnościKontaktZapisy online
facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker