500 53 30 30
recepcja@velvetskin.pl
ul. Świętokrzyska 30, 00-116 Warszawa
MENUMENU
Zapisz się na zabieg

Autorski program antycellulitowy w Velvet Skin Clinic. Gładka skóra w 5 tygodni - wygraj walkę z cellulitem!

Program antycellulitowy to intensywny program terapeutyczny ukierunkowany na zmniejszenie cellulitu - zarówno wodnego, tłuszczowego jak i włóknistego - oraz wygładzenie skóry,  drenaż limfatyczny i redukcję miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej. Program został opracowany na podstawie 10-letniego doświadczenia kliniki w zabiegach antycellulitowych. Tylko synergia kilku technologii gwarantuje wymierne rezultaty. Połączenie kilku zabiegów podczas jednej sesji zabiegowej wzmacnia osiągany efekt, a pełna seria 10 zabiegów pogłębia go i utrwala na długi okres.

Program obejmuje 27 niezwykle skutecznych zabiegów realizowanych w ciągu 5 tygodni podczas 10 sesji zabiegowych, według ściśle określonego harmonogramu . Daty i godziny zabiegów zostają ustalone wspólnie z Pacjentką, natomiast w celu osiągnięcia optymalnych efektów terapii ważne jest odbycie wszystkich sesji z częstotliwością co kilka dni (2 sesje tygodniowo). 

Efektem terapii jest wygładzona skóra, wyeliminowany cellulit wodny oraz maksymalnie zredukowany cellulit włóknisty, zmniejszone obwody ciała, wymodelowana sylwetka, usunięte obrzęki i zastoje limfatyczne, jędrna i gładka skóra.  
WIĘCEJ O FALI AKUSTYCZNEJ STORZ MEDICAL >

Zabiegi w składzie programu:

Zabieg modelująco-ujędrniający Icoone
Zabiegi podciśnieniowe Icoone przeznaczone są do modelowania sylwetki, redukcji głęboko zlokalizowanych złogów tłuszczu, redukcji cellulitu, ujędrniania i wygładzania skóry, stymulacji fibroblastów do syntezy kolagenu i elastyny.

Niezwykle przyjemny i efektywny zabieg trwa 30 min. i rozpoczyna się 20-min. programem bazowym na całe ciało z odpowiednio dobranym drenażem limfatycznym. Następnie wykonywany jest 10-min. program antycellulitowy ukierunkowany na wybraną strefę zabiegową, np. pośladki, przednia lub tylna strona ud.
WIĘCEJ O ICOONE >
Radialna fala akustyczna Storz Medical
Terapia radialną falą akustyczną przy użyciu systemu Storz Medical D-ACTOR® 200 wykorzystuje działanie fali akustycznej o wysokiej energii wprowadzanych do ciała pacjenta w formie drgań o wysokiej częstotliwości. Acustic Wave Therapy (AWT®) to pierwszy skuteczny sposób leczenia cellulitu i zwłóknień skórnych przynoszący długotrwałe efekty.

Fala akustyczna stymuluje mikrokrążenie w obrębie tkanki łącznej i komórek tłuszczowych, a także redukuje istniejące problemy metaboliczne w celu zmniejszenia oznak cellulitu. AWT jest również doskonałym sposobem na wymodelowanie sylwetki poprzez zmniejszenie obwodu ciała.
WIĘCEJ O FALI AKUSTYCZNEJ >
Karboksyterapia Julie
Karboksyterapia to to podskórna aplikacja medycznego dwutlenku węgla za pomocą cienkiej igły. Zabieg pomaga likwidować cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, rozstępy, łuszczycę czy wiotkość skóry.  

Zabieg karboksyterapii ujędrniająco-modelujący polega na wprowadzeniu gazu bezpośrednio do tkanki tłuszczowej. Gaz ten zmienia się w kwas węglowy, który rozpuszcza komórki tłuszczowe, i powoduje jednocześnie zwiększone ukrwienie tkanki, co prowadzi do poprawy metabolizmu i wydalania uwolnionego tłuszczu. Proces ten prowadzi do zmniejszenia lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej a tym samym do wymodelowania sylwetki. Jednoczesna stymulacja procesu neokolagnezy powoduje ujędrnienie i wygładzenie skóry oraz likwidację cellulitu. 
WIĘCEJ O KARBOKSYTERAPII JULIE >

Harmonogram sesji zabiegowych:

1. tydzień 1. sesja (90') - fala akustyczna Storz Medical + zabieg Icoone + karboksyterapia Julie 
1. tydzień 2. sesja (90') - zabieg Icoone + karboksyterapia Julie + mezoterapia igłowa Cellucare
2. tydzień 3. sesja (90') - fala akustyczna Storz Medical + zabieg Icoone + karboksyterapia Julie
2. tydzień 4. sesja (60') - zabieg Icoone + karboksyterapia Julie
3. tydzień 5. sesja (90') - fala akustyczna Storz Medical + zabieg Icoone + karboksyterapia Julie
3. tydzień 6. sesja (60') - zabieg Icoone + karboksyterapia Julie
4. tydzień 7. sesja (90') - fala akustyczna Storz Medical + zabieg Icoone + karboksyterapia Julie
4. tydzień 8. sesja (90') - zabieg Icoone + karboksyterapia Julie + mezoterapia igłowa Cellucare
5. tydzień 9. sesja (90') - fala akustyczna Storz Medical + zabieg Icoone + karboksyterapia Julie
5. tydzień 10. sesja (60') - zabieg Icoone + karboksyterapia Julie

Doskonałe efekty zabiegowe - GWARANTOWANE!
Regulamin oferty:  Oferta jest ważna do odwołania. Wykupione zabiegi można wykorzystać przez 2 miesiące od daty zakupu programu. Program obejmuje 27 zabiegów i wykonywany jest w 10 sesjach zabiegowych przez 5 tygodni (2 sesje tygodniowo). Program może być realizowany tylko przez 1 osobę. Niewykorzystane zabiegi z pakietu nie podlegają zwrotowi. Możliwa płatność ratalna. Niewykonanie zabiegu bez odwołania na minimum 24 h przed wizytą skutkuje uznaniem zabiegu jako wykonany i nie podlega zwrotowi. Oferta nie łączy się z innymi ofertami i rabatami.

Kto wykonuje zabieg

kosmetolog

Czas trwania sesji

60 - 90 min.

Czas trwania terapii

5 tygodni - 10 sesji

Cena programu

3500 zł

REZERWUJĘ TERMIN >
lub
Umów się na zabieg, zadzwoń:
+48 500 53 30 30
envelopephone-handsetmap-marker