500 53 30 30
recepcja@velvetskin.pl
ul. Świętokrzyska 30, 00-116 Warszawa
Zapisz się na zabieg

Autorski intensywny program modelujący w Velvet Skin Clinic. Zmniejszone obwody ciała w 5 tygodni!

Autorski program modelujący to intensywny program zabiegowy ukierunkowany na zmniejszenie obwodów ciała i redukcję miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej. Program został opracowany na podstawie 10-letniego doświadczenia kliniki w zabiegach modelujących sylwetkę. Tylko synergia kilku technologii gwarantuje wymierne rezultaty. Połączenie kilku zabiegów podczas jednej sesji zabiegowej wzmacnia osiągany efekt, a seria 10 zabiegów go pogłębia i utrwala.

Program obejmuje 27 niezwykle skutecznych zabiegów realizowanych w ciągu 5 tygodni podczas 10 sesji zabiegowych, według ściśle określonego harmonogramu.
Daty i godziny zabiegów zostają ustalone wspólnie z kosmetologiem, ale w celu osiągnięcia optymalnych efektów terapii ważne jest odbycie wszystkich sesji z częstotliwością co kilka dni (2 sesje tygodniowo).

Efektem terapii są zmniejszone obwody ciała, wymodelowana sylwetka, usunięte obrzęki i zastoje limfatyczne, jędrna i gładka skóra.

Zabiegi w składzie programu:

Zabieg modelująco-ujędrniający Icoone
Zabiegi podciśnieniowe Icoone przeznaczone są do modelowania sylwetki, redukcji głęboko zlokalizowanych złogów tłuszczu, redukcji cellulitu, ujędrniania i wygładzania skóry, stymulacji fibroblastów do syntezy kolagenu i elastyny.

Niezwykle przyjemny i efektywny zabieg trwa 30 min. i rozpoczyna się 20-min. programem bazowym na całe ciało z odpowiednio dobranym drenażem limfatycznym. Następnie wykonywany jest 10-min. program lokalny ukierunkowany na wybraną strefę zabiegową, np. pośladki, uda, brzuch, plecy.
WIĘCEJ O ICOONE >
Termolifting Maximus Trilipo Med
Maximus Trilipo Med to najbardziej kompleksowe urządzenie estetyczne stworzone w celu poprawy wyglądu i kondycji skóry oraz modelowania sylwetki, wzmocnienia mięśni, redukcji tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. Maximus wyposażony jest w dwie opatentowane technologie TriLipo? RF oraz TriLipo? DMA, dzięki czemu jako jedyny system na rynku działa jednocześnie na trzech poziomach tkanki ? skórze, tłuszczu i mięśniach. 

Zabieg na wybraną strefę ciała trwa 40 min. i polega na rozgrzaniu tkanki tłuszczowej w celu zainicjowania rozpadu tkanki tłuszczowej na glicerol i wolne kwasy tłuszczowej oraz pobudzeniu fibroblastów do produkcji nowego kolagenu i elastyny. Dynamiczna aktywacja mięśni polega na silnych impulsach elektrycznych prowadzących do jednoczesnego wzmocnienia mięśni i drenażu uwolnionej tkanki tłuszczowej.
WIĘCEJ O TERMOLIFTINGU MAXIMUS >
Karboksyterapia Julie
Karboksyterapia to to podskórna aplikacja medycznego dwutlenku węgla za pomocą cienkiej igły. Zabieg pomaga likwidować cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, rozstępy, łuszczycę czy wiotkość skóry.  

Zabieg karboksyterapii ujędrniająco-modelujący polega na wprowadzeniu gazu bezpośrednio do tkanki tłuszczowej. Gaz ten zmienia się w kwas węglowy, który rozpuszcza komórki tłuszczowe, i powoduje jednocześnie zwiększone ukrwienie tkanki, co prowadzi do poprawy metabolizmu i wydalania uwolnionego tłuszczu. Proces ten prowadzi do zmniejszenia lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej a tym samym do wymodelowania sylwetki. Jednoczesna stymulacja procesu neokolagnezy powoduje ujędrnienie i wygładzenie skóry oraz likwidację cellulitu. 
WIĘCEJ O KARBOKSYTERAPII JULIE >

Harmonogram sesji zabiegowych:

1. tydzień 1. sesja (120') - zabieg Icoone + karboksyterapia Julie + termolifting wybranej strefy Maximus Trilipo
1. tydzień 2. sesja (90') - zabieg Icoone + karboksyterapia Julie + lipoliza iniekcyjna Revital Celluform wybranej strefy
2. tydzień 3. sesja (120') - zabieg Icoone+ karboksyterapia Julie + termolifting wybranej strefy Maximus Trilipo
2. tydzień 4. sesja (60') - zabieg Icoone + karboksyterapia Julie
3. tydzień 5. sesja (120') - zabieg Icoone + karboksyterapia Julie + termolifting wybranej strefy Maximus Trilipo
3. tydzień 6. sesja (60') - zabieg Icoone + karboksyterapia Julie
4. tydzień 7. sesja (120') - zabieg Icoone  + karboksyterapia Julie + termolifting wybranej strefy Maximus Trilipo
4. tydzień 8. sesja (90') - zabieg Icoone + karboksyterapia Julie + lipoliza iniekcyjna Revital Celluform wybranej strefy
5. tydzień 9. sesja (120') - zabieg Icoone + karboksyterapia Julie + termolifting wybranej strefy Maximus Trilipo
5. tydzień 10. sesja (60') - zabieg Icoone + karboksyterapia Julie

Doskonałe efekty zabiegowe - GWARANTOWANE!
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Wykupione zabiegi można wykorzystać przez 2 miesiące od daty zakupu programu. Program obejmuje 27 zabiegów i wykonywany jest w 10 sesjach zabiegowych przez 5 tygodni (2 sesje tygodniowo). Program może być realizowany tylko przez 1 osobę. Niewykorzystane zabiegi z pakietu nie podlegają zwrotowi. Możliwa płatność ratalna. Niewykonanie zabiegu bez odwołania na minimum 24 h przed wizytą skutkuje uznaniem zabiegu jako wykonany i nie podlega zwrotowi. Oferta nie łączy się z innymi ofertami i rabatami.

Kto wykonuje zabieg

kosmetolog

Czas trwania sesji

60 - 120 min.

Czas trwania terapii

5 tygodni - 10 sesji

Cena programu

3500 zł

REZERWUJĘ TERMIN >
Umów się na bezpłatną konsultację:
+48 500 53 30 30
envelopephone-handsetmap-marker