500 53 30 30
recepcja@velvetskin.pl
ul. Świętokrzyska 30, 00-116 Warszawa

Programy liftingujące w Velvet Skin Clinic

Autorskie programy liftingujące w Velvet Skin Clinic zostały zbudowane w oparciu o najskuteczniejsze zabiegi inwazyjne i nieinwazyjne i najbardziej zaawansowane technologie hi-tech, laserowe oraz HIFU. Ujędrniające peelingi peptydowe, liftingująca mezoterapia igłowa i mikroigłowa, masaże Icoone, termolifting głęboką poczerwienią Zaffiro oraz radiofrekwencją Maximus i FaceLab oraz najskuteczniejsze liftingi laserowe Fotona i przełomowy zabieg ostatnich lat - silnie liftingujący zabieg HIFU Ultraskin II - to gwarancja spektakularnych efektów w zaledwie kilkanaście tygodni! 

Programy zostały opracowane na podstawie wieloletniego doświadczenia kliniki w zakresie terapii przeciwwstarzeniowej, ujędrniającej i liftingującej. Każdy z programów obejmuje kilka sesji zabiegowych łączących ściśle współgrające ze sobą zabiegi, których synergia prowadzi do wzajmnie wzmacniających się efektów zabiegowych. Programy realizowane są według ścisłego harmonogramu a kolejność sesji jest kluczowa w pogłębianiu i utrwalaniu osiągniętych rezultatów.

PROGRAMY LIFTINGUJĄCO-UJĘDRNIAJĄCE

PROGRAM LIFTINGUJĄCY BASIC

Złożony program liftingująco-ujędrniający ukierunkowany na wzmocnienie wiotkiej skóry oraza podniesienie owalu twarzy. 6 cotygodniowych sesji zabiegowych po 3 procedury liftingujące to gwarancja wymiernych efektów już po 6 tygodniach! 
WIĘCEJ ?

PROGRAM LIFTINGUJĄCY OPTIMUM

Intensywna terapia liftingująca zaprojektowana w oparciu o najnowocześniejsze urządzenia hi-tech, w tym lifting głęboką podczerwienią Zaffiro oraz radiofrekwencję Maximus Trilipo.  27 procedur w 9 sesjach gwarantują silny lifting , ujędrnioną skórę i podniesiony owal twarzy w zaledwie 3 miesiące! 
WIĘCEJ ?

PROGRAM LIFTINGUJĄCY PREMIUM

Prestiżowy program liftingujący w wersji PREMIUM rozpoczyna się najbardziej innowacyjnym i najsilniejszym liftingiem HIFU Ultraskin II Absolute.  Dodatkowo aż 6 procedur liftingu laserowego Fotona i pozostałe zabiegi z programu to najbardziej spektakularne efekty zabiegowe w 3 miesiące!
WIĘCEJ ?
Zapisz się online:
Rezerwuję termin
lub
Umów się na zabieg! Zadzwoń:
+48 500 53 30 30
tel. 500 53 30 30
ul. Świętokrzyska 30, 00-116 Warszawa
recepcja@velvetskin.pl
zapisy online: velvetskin.versum.com
? Copyright 2019 - Velvet Skin Clinic 
- All Rights Reserved.

medycyna estetyczna

HIFU Ultraskin II AbsolutePowiększanie ustToksyna botulinowaWolumetriaHydroksyapatyt wapnia

laseroterapia

Depilacja laserowa LightSheerPeeling laserowyEndolifting Fotona 4DLaser frakcyjny FotonaLaserowe usuwanie włókniaków

zabiegi hi-tech

Icoone MedMaximus TrilipoKarboksyterapia JulieDermapenZaffiro i platforma FaceLabFala akustyczna Storz Medical

kosmetologia estetyczna

Zabiegi DermaQuestMezoterapia igłowaMezoterapia mikroigłowaKontaktMezoterapia igłowaZabiegi pielęgnacyjneMezoterapia mikroigłowaZabiegi pielęgnacyjneZabiegi pielęgnacyjne

O NAS

O nasPolityka prywatności

Cennik

facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker