500 53 30 30
recepcja@velvetskin.pl
ul. Świętokrzyska 30, 00-116 Warszawa

Programy zabiegowe na twarz w Velvet Skin Clinic

Autorskie programy zabiegowe Velvet Skin Clinic zostały opracowane na podstawie wieloletniego doświadczenia kliniki w zakresie zabiegów anti-aging, liftingujących i medycyny estetycznej. Każdy z programów obejmuje zabiegi dedykowane konkretnemu wskazaniu zdrowotnemu i realizowany jest według ścisłego harmonogramu.

PROGRAM PIĘKNE OCZY - odmłodzenie okolicy oczu

Program Piękne Oczy

Terapia zabiegowa dedykowana ściśle okolicom oczu. Program oparty został o laserowy lifting powiek SmoothEye oraz mezoterapię, karboksyterapię i eksfoliację kwasową.  Niweluje problem wiotkich powiek, kurzych łapek, worków i cieni pod oczami. To aż 18 procedur wykonywanych podczas 6 sesji w ciągu 2 miesięcy. 
WIĘCEJ ?

PROGRAM ANTI-AGING - mezoterapia, peelingi i zabiegi pielęgnacyjne

PROGRAM ANTI-AGING BASIC

Intensywny program rewitalizująco-wygładzający dla młodych cer. 19 procedur, w tym mezoterapia igłowa, masaże Icoone, karboksyteapia i mikrodermabrazja, podczas 5 sesji co tydzień gwarantuje efekt wygładzenia, rozświetlenia i odświeżenia  w 5 tygodni. 
WIĘCEJ ?

PROGRAM ANTI-AGING OPTIMUM

Złożona terapia przeciwstarzeniowa zbudowana w oparciu o mezoterapię igłową, mikroigłową a także terapeutyczne zabiegi Dermaquest i liftingujące Icoone. Efekt 27 procedur w 7 sesjach to wyraźnie odmłodzona i wygładzona skóra w zaledwie 3 miesiące!
WIĘCEJ ?

PROGRAM ANTI-AGING PREMIUM

Najbardziej zaawansowany program antiaging - wzbogacony o 2 procedury laserowe oraz silny peeling Dermaquest na bazie retinolu i wit. C połączony z mezoterapią igłową. To aż 34 procedury w 9 sesjach dające spektakularne efekty odmładzające!
WIĘCEJ ?

PROGRAM LIFTINGUJĄCY - intensywny lifting i ujędrnienie

PROGRAM LIFTINGUJĄCY BASIC

Złożony program liftingująco-ujędrniający ukierunkowany na wzmocnienie wiotkiej skóry oraza podniesienie owalu twarzy. 6 cotygodniowych sesji zabiegowych po 3 procedury liftingujące to gwarancja wymiernych efektów już po 6 tygodniach! 
WIĘCEJ ?

PROGRAM LIFTINGUJĄCY OPTIMUM

Intensywna terapia liftingująca zaprojektowana w oparciu o najnowocześniejsze urządzenia hi-tech, w tym lifting głęboką podczerwienią Zaffiro oraz radiofrekwencję Maximus Trilipo.  27 procedur w 9 sesjach gwarantują silny lifting , ujędrnioną skórę i podniesiony owal twarzy w zaledwie 3 miesiące! 
WIĘCEJ ?

PROGRAM LIFTINGUJĄCY PREMIUM

Prestiżowy program liftingujący w wersji PREMIUM rozpoczyna się najbardziej innowacyjnym i najsilniejszym liftingiem HIFU Ultraskin II Absolute.  Dodatkowo aż 6 procedur liftingu laserowego Fotona i pozostałe zabiegi z programu to najbardziej spektakularne efekty zabiegowe w 3 miesiące!
WIĘCEJ ?

PROGRAM NO ACNE - Program antytrądzikowy

Program No Acne Basic

Terapia antytrądzikowa skierowana głownie do młodych cer. 17 procedur w 5 sesjach to przede wszystkim peelingi medyczne, zabiegi pielęgnacyjne oraz fototerapia dynamiczna trądziku PDT LED. Wymierne rezultaty już po kilku pierwszych zabiegach!
WIĘCEJ ?

Program No Acne Optimum

Terapia lecząca trądzik oparta na zabiegach laserowych Fotona oraz przełomowych zabiegach pielęgnacyjno-eksfoliacyjnych amerykańskiej marki DermaQuest. Gwarantowane spektakularne efekty cery wolnej od trądziku już po kilku zabiegach. Pełna terapia składa się z 8 sesji co 3 tygodnie.
WIĘCEJ ?

Program No Acne Premium

Laseroterapia trądziku w oparciu o najnowocześniejszy laser Fotona, uzupełniona oczyszczająco-normalizującymi zabiegami Purles. Zabiegi laserowe gwarantują nie tylko wyleczenie trądziku, ale także przebudowę skóry i likwidację blizn potrądzikowych. Skuteczność gwarantowana.
WIĘCEJ ?

PROGRAM ACNE SCARS - likwidacja blizn potrądzikowych

Program Acne Scars Basic

Intensywny program laserowy likwidujący blizny potrądzikowe - zarówno zanikowe, jak i wypukłe. Program oparty o najnowocześniejszy laser frakcyjny Fotona, obejmuje 9 procedur wykonywanych co miesiąc.
WIĘCEJ ?

Program Acne Scars Optimum

Intensywny i niezwykle skuteczny program wygładzania i ujędrniania skóry po przebytym trądziku. Zabiegi laserowe, karboksyterapii i mezoterapii. Spektakularne efekty w zaledwie 6 sesjach zabiegowych w 3 miesiące!
WIĘCEJ ?

Program Acne Scars Premium

Najbardziej złożony program likwidujący blizny potrądzikowe - wzbogacony został o lekarską terapię CGF Liquid oraz mezoterapię atelokolagenem Linerase. 18 procedur w 9 sesjach zabiegowych gwarantuje najlepszy efekt.
WIĘCEJ ?

PROGRAM LASER FOTONA - kompleksowa odnowa skóry 

PROGRAM LASER BASIC

Intensywna terapia laserowa: 3 sesje laserowe przeplatane 2 sesjami mezoterapii igłowej. Program realizowany jest przez 3 miesiące w 5 sesjach co 2 tygodnie.

WIĘCEJ ?

PROGRAM LASER OPTIMUM

Zaawansowana terapia laserowa obejmująca dodatkowe procedury w porównaniu z programem BASIC: laserowy lifting powiek oraz frakcjonowanie FRAC3. Program realizowany jest przez 3 miesiące w 6 sesjach co 2 tygodnie.
WIĘCEJ ?

PROGRAM LASER PREMIUM

Najbardziej rozbudowana terapia laserowa - 5 sesji laserowych i 4 sesje mezoterapii - gwarantuje kompleksową przebudowę struktury skóry, najsilniejszy lifting i remodeling. Program trwa 4,5 miesiąca i realizowany jest w 9 sesjach.
WIĘCEJ ?

PROGRAM MEDYCYNY ESTETYCZNEJ - toksyna botulinowa i wypełniacze

PROGRAM ESTETYCZNY BASIC

Spektakularna odnowa podczas 1 wizyty! Likwidacja zmarszczek, wypełnienie bruzd, wolumetria policzków oraz ust i ujędrnienie skóry. Zabiegi wykonuje wyłącznie certyfikowany lekarz.
WIĘCEJ ?

PROGRAM ESTETYCZNY OPTIMUM

Lekarski program odnowy skóry - kompleksowy lifting laserowy Fotona 4D, procedury anti-aging oraz pełen program podstawowy, czyli wypełniacze, wolumetria oraz likwidacja zmarszczek.
WIĘCEJ ?

PROGRAM ESTETYCZNY PREMIUM

Złożony 4-miesięczny program lekarski oparty o terapię laserową, procedury odbudowujące kolagen oraz tradycyjne wypełniacze i toksynę botulinową. Efekt spektakularnego odmłodzenia w 4 miesiące!  
WIĘCEJ ?
Zapisz się online:
Rezerwuję termin
lub
Umów się na zabieg! Zadzwoń:
+48 500 53 30 30
tel. 500 53 30 30
ul. Świętokrzyska 30, 00-116 Warszawa
recepcja@velvetskin.pl
zapisy online: velvetskin.versum.com
? Copyright 2019 - Velvet Skin Clinic 
- All Rights Reserved.

medycyna estetyczna

HIFU Ultraskin II AbsolutePowiększanie ustToksyna botulinowaWolumetriaHydroksyapatyt wapnia

laseroterapia

Depilacja laserowa LightSheerPeeling laserowyEndolifting Fotona 4DLaser frakcyjny FotonaLaserowe usuwanie włókniaków

zabiegi hi-tech

Icoone MedMaximus TrilipoKarboksyterapia JulieDermapenZaffiro i platforma FaceLabFala akustyczna Storz Medical

kosmetologia estetyczna

Zabiegi DermaQuestMezoterapia igłowaMezoterapia mikroigłowaKontaktMezoterapia igłowaZabiegi pielęgnacyjneMezoterapia mikroigłowaZabiegi pielęgnacyjneZabiegi pielęgnacyjne

O NAS

O nasPolityka prywatności

Cennik

facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker