500 53 30 30
recepcja@velvetskin.pl
ul. Świętokrzyska 30, 00-116 Warszawa
MENUMENU

Programy specjalistyczne Velvet Skin Clinic

Autorskie programy zabiegowe Velvet Skin Clinic zostały opracowane na podstawie wieloletniego doświadczenia kliniki w zakresie leczenia chorobowych zmian skórnych. Program przeciwtrądzikowy NO ACNE, program na blizny potrądzikowe ACNE SCARS oraz na rozstępy NO STRECHMARKS to wysoko skuteczne terapie dermatologiczne, laserowe oraz kosmetologiczne pozwalające efektywnie i szybko zwalczyć problem. Każdy z programów obejmuje zabiegi dedykowane konkretnemu wskazaniu zdrowotnemu i realizowany jest według ścisłego harmonogramu.

PROGRAM NO ACNE - PROGRAM ANTYTRĄDZIKOWY

PROGRAM NO ACNE BASIC

Terapia  antytrądzikowa skierowana głownie do młodych cer.  17 procedur w 5 sesjach to przede wszystkim peelingi medyczne, zabiegi pielęgnacyjne oraz fototerapia dynamiczna trądziku PDT LED.  Wymierne rezultaty już po kilku pierwszych zabiegach!
WIĘCEJ ?

PROGRAM NO ACNE OPTIMUM

Terapia  lecząca trądzik oparta na zabiegach laserowych Fotona oraz przełomowych zabiegach pielęgnacyjno-eksfoliacyjnych amerykańskiej marki DermaQuest. Gwarantowane spektakularne efekty cery wolnej od trądziku już po kilku zabiegach. Pełna terapia składa się z 8 sesji co 3 tygodnie. 
WIĘCEJ ?

PROGRAM NO ACNE PREMIUM

Laseroterapia trądziku w oparciu o najnowocześniejszy laser Fotona, uzupełniona oczyszczająco-normalizującymi zabiegami Purles. Zabiegi laserowe gwarantują nie tylko wyleczenie trądziku,  ale także przebudowę skóry i likwidację blizn potrądzikowych. Skuteczność gwarantowana.
WIĘCEJ ?

PROGRAM ACNE SCARS - LIKWIDACJA BLIZN POTRĄDZIKOWYCH

PROGRAM ACNE SCARS BASIC

Intensywny program laserowy likwidujący blizny potrądzikowe - zarówno zanikowe, jak i wypukłe.  Program oparty o najnowocześniejszy laser frakcyjny Fotona, obejmuje 9 procedur wykonywanych co miesiąc.
WIĘCEJ ?

PROGRAM ACNE SCARS OPTIMUM

Intensywny i niezwykle skuteczny program wygładzania i ujędrniania skóry po przebytym trądziku.  Zabiegi laserowe, karboksyterapii i mezoterapii. Spektakularne efekty w zaledwie 6 sesjach zabiegowych w 3 miesiące!
WIĘCEJ ?

PROGRAM ACNE SCARS

Najbardziej złożony program likwidujący blizny potrądzikowe - wzbogacony został o  lekarską terapię CGF Liquid oraz mezoterapię atelokolagenem Linerase. 18 procedur w 9 sesjach zabiegowych gwarantuje najlepszy efekt.
WIĘCEJ ?

PROGRAM NO STRECHMARKS - REDUKCJA ROZSTĘPÓW

PROGRAM BASIC

Walka z rozstępami najskuteczniejszą dostępną metodą - laserem frakcyjnym Fotona. 4 sesje zabiegowe realizowane w 4 miesiące składające się z ujędrniania laserowego skóry, frakcjonowania rozstępów cyfrowym skanerem F-22 oraz mezoterapią medycznym krzemem. 
WIĘCEJ ?

PROGRAM ACNE SCARS

Program Optimum powstał na bazie Programu Basic - dodatkowa sesja laserowa oraz aż 4 sesje mezoterapii igłowej Strechcare i karboksyterapii rostępów urządzeniem Julie. Doskonałe efekty redukcji rozstępów i poprawy jakości skóry w zaledwie 9 sesjach w 5 miesięcy.
WIĘCEJ ?

PROGRAM NO STRECHMARKS

Najdłuższy i najbardziej złożony program walki z rozstępami. Program Premium wzbogacony jest o 
4 sesje mezoterapii igłowej kolagenem Md-Tissue 
i mezoterapii mikroigłowej dla jeszcze większego pobudzenia skóry do odbudowy i regeneracji. Spektakularne efekty w 6 miesięcy terapii!
WIĘCEJ ?
Zapisz się online:
Rezerwuję termin
lub
Umów się na zabieg! Zadzwoń:
+48 500 53 30 30
tel. 500 53 30 30
ul. Świętokrzyska 30, 00-116 Warszawa
recepcja@velvetskin.pl
zapisy online: velvetskin.versum.com
? Copyright 2019 - Velvet Skin Clinic 
- All Rights Reserved.

medycyna estetyczna

HIFU Ultraskin II AbsolutePowiększanie ustToksyna botulinowaWolumetriaHydroksyapatyt wapnia

laseroterapia

Depilacja laserowa LightSheerPeeling laserowyEndolifting Fotona 4DLaser frakcyjny FotonaLaserowe usuwanie włókniaków

zabiegi hi-tech

Icoone MedMaximus TrilipoKarboksyterapia JulieDermapenZaffiro i platforma FaceLabFala akustyczna Storz Medical

kosmetologia estetyczna

Zabiegi DermaQuestMezoterapia igłowaMezoterapia mikroigłowaKontaktMezoterapia igłowaZabiegi pielęgnacyjneMezoterapia mikroigłowaZabiegi pielęgnacyjneZabiegi pielęgnacyjne

O NAS

O nasPolityka prywatności

Cennik

facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker