500 53 30 30
recepcja@velvetskin.pl
ul. Świętokrzyska 30, 00-116 Warszawa

Programy specjalistyczne Velvet Skin Clinic

Autorskie programy zabiegowe Velvet Skin Clinic zostały opracowane na podstawie wieloletniego doświadczenia kliniki w zakresie leczenia chorobowych zmian skórnych. Program przeciwtrądzikowy NO ACNE, program na blizny potrądzikowe ACNE SCARS oraz na rozstępy NO STRECHMARKS to wysoko skuteczne terapie dermatologiczne, laserowe oraz kosmetologiczne pozwalające efektywnie i szybko zwalczyć problem. Każdy z programów obejmuje zabiegi dedykowane konkretnemu wskazaniu zdrowotnemu i realizowany jest według ścisłego harmonogramu.

PROGRAM NO ACNE - PROGRAM ANTYTRĄDZIKOWY

PROGRAM NO ACNE BASIC

Terapia  antytrądzikowa skierowana głownie do młodych cer.  17 procedur w 5 sesjach to przede wszystkim peelingi medyczne, zabiegi pielęgnacyjne oraz fototerapia dynamiczna trądziku PDT LED.  Wymierne rezultaty już po kilku pierwszych zabiegach!
WIĘCEJ >

PROGRAM NO ACNE OPTIMUM

Terapia  lecząca trądzik oparta na zabiegach laserowych Fotona oraz przełomowych zabiegach pielęgnacyjno-eksfoliacyjnych amerykańskiej marki DermaQuest. Gwarantowane spektakularne efekty cery wolnej od trądziku już po kilku zabiegach. Pełna terapia składa się z 8 sesji co 3 tygodnie. 
WIĘCEJ >

PROGRAM NO ACNE PREMIUM

Laseroterapia trądziku w oparciu o najnowocześniejszy laser Fotona, uzupełniona oczyszczająco-normalizującymi zabiegami Purles. Zabiegi laserowe gwarantują nie tylko wyleczenie trądziku,  ale także przebudowę skóry i likwidację blizn potrądzikowych. Skuteczność gwarantowana.
WIĘCEJ >

PROGRAM ACNE SCARS - likwidacja blizn potrądzikowych

Program zabiegowy Acne Scars dedykowany jest osobom chcącym maksymalnie zredukować blizny potrądzikowe. Program Basic oparty jest o 2 procedury laserowe wykonywane w kilku sesjach zabiegowych w celu systematycznego pobudzania skóry do odbudowy w miejscach, gdzie występuje zanik kolagenu albo jego nieprawidłowe struktury. Pierwsza procedura to frakcjonowanie skóry cyfrowym skanerem F-Runner Fotona w celu wytworzenia kilku tysięcy mikrouszkodzeń skóry, aby pobudzić ją do produkcji nowego zdrowego kolagenu. Druga procedura to peeling laserowy Fotona wykonany w celu wyrównania powierzchni skóry oraz laserowego odparowania blizn wypukłych i przerostowych. Programy Optimum i Premium wzbogacone zostały o procedury mezoterapii igłowej, karboksyterapii, frakcjonowania mikroigłowego Dermapenem 4 oraz radiofrekwencji mikroigłowej Vivace

Efektem programu jest wyraźna zmiana struktury skóry - blizny zanikowe zostają odbudowane, blizny przerosłe wyrównane do poziomu zdrowej skóry - oraz rozjaśnienie, wygładzenie i uelastycznienie całej leczonej skóry.

Program ACNE SCARS BASIC

Podstawowy program laserowy redukujacy blizny potrądzikowe - zarówno zanikowe, jak i wypukłe.  Program oparty o zabiegi laserowe najnowocześniejszym laserem frakcyjnym Fotona, obejmuje 9 procedur wykonywanych w 3 sesjach zabiegowych przez raz na miesiąc.
WIĘCEJ >

Program ACNE SCARS OPTIMUM

Intensywny i niezwykle skuteczny program wygładzania i przebudowy skóry po przebytym trądziku.  Oparty o zabiegi laserowe wzbogacone o zabiegi mezoterapii igłowej,  karboksyterapii i zabiegi Dermapenem. Spektakularne efekty w zaledwie 6 sesjach zabiegowych w 4 miesiące!
WIĘCEJ >

Program ACNE SCARS PREMIUM

Najbardziej złożony program likwidujący blizny potrądzikowe - wzbogacony został o  radiofrekwencję igłową Vivace oraz  mezoterapię atelokolagenem Linerase. Razem aż 21 procedur w 7 sesjach zabiegowych w 5 miesięcy gwarantuje najlepszy efekt.
WIĘCEJ >

PROGRAM NO STRECHMARKS - REDUKCJA ROZSTĘPÓW

PROGRAM BASIC

Walka z rozstępami najskuteczniejszą dostępną metodą - laserem frakcyjnym Fotona. 4 sesje zabiegowe realizowane w 4 miesiące składające się z ujędrniania laserowego skóry, frakcjonowania rozstępów cyfrowym skanerem F-22 oraz mezoterapią medycznym krzemem. 
WIĘCEJ >

PROGRAM ACNE SCARS

Program Optimum powstał na bazie Programu Basic - dodatkowa sesja laserowa oraz aż 4 sesje mezoterapii igłowej Strechcare i karboksyterapii rostępów urządzeniem Julie. Doskonałe efekty redukcji rozstępów i poprawy jakości skóry w zaledwie 9 sesjach w 5 miesięcy.
WIĘCEJ >

PROGRAM NO STRECHMARKS

Najdłuższy i najbardziej złożony program walki z rozstępami. Program Premium wzbogacony jest o 
4 sesje mezoterapii igłowej kolagenem Md-Tissue 
i mezoterapii mikroigłowej dla jeszcze większego pobudzenia skóry do odbudowy i regeneracji. Spektakularne efekty w 6 miesięcy terapii!
WIĘCEJ >
Zapisz się online:
REZERWUJĘ TERMIN >
lub
Zadzwoń i umów się na zabieg:
TEL. 500 53 30 30 >
tel. 500 53 30 30
ul. Świętokrzyska 30
00-116 Warszawa
recepcja@velvetskin.pl
zapisy online: velvetskin.versum.com
Copyright 2022 - Velvet Skin Clinic - All Rights Reserved

medycyna estetyczna

HIFU Ultraskin II AbsolutePowiększanie ustToksyna botulinowaStymulatory tkankoweKwas hialuronowyEndolifting

laseroterapia

Depilacja laserowa LightSheer DuetLaserowy lifting powiek SmoothEyeLifting laserowy Fotona 4DResurfacing frakcyjny FotonaAlma Harmony XL ProLaserowe zamykanie naczynek DyeVL

zabiegi hi-tech

Onda CoolwavesIcoone MedEndermologia Alliance LPGMaximus TrilipoKarboksyterapia JulieFala akustyczna Storz Medical

kosmetologia estetyczna

Zabiegi DermaQuestMezoterapia igłowaDermapen 4 Peelingi chemiczneBioRePeel

programy zabiegowe

Onda Body PremiumProgram No CelluliteProgram Slim BodyProgram Laser FotonaProgram Płaski Brzuch

Info

O nasCennikPolityka prywatnościKontaktZapisy online
facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker