500 53 30 30
recepcja@velvetskin.pl
ul. Świętokrzyska 30, 00-116 Warszawa
MENUMENU
Zapisz się na zabieg

LipoCryo® - kriolipoliza tkanki tłuszczowej

Efekt już po pierwszym zabiegu - redukcja tkanki tłuszczowej nawet do 45%! Gwarancja bezpieczeństwa!
Kriolipoliza to sprawdzona i skuteczna metoda nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej poprzez działanie na podskórną tkankę tłuszczową niską temperaturą. Urządzenie LipoCryo® to bezpieczny system do kriolipolizy, gwarantujący skuteczność oraz bezpieczeństwo zabiegu. Zabieg można przeprowadzić w obrębie brzucha, pośladków, ud, łydek, karku, ramion i pleców. System schładza tkankę do zaledwie 3°C, a zastosowana w nim podwójna kontrola temperatury zapewnia bezpieczeństwo naczyń krwionośnych i nerwów. Dzięki tak silnemu schłodzeniu tkanki wywoływany jest efekt lipolizy - rozpadu komórek tłuszczowych, które się upłynniają a następnie zostają w naturalny sposób usunięte z naszego organizmu. Skutkiem zabiegu jest utrata 25-45% grubości tkanki tłuszczowej. Efekt widoczny jest po upływie 2 tygodni, choć na pełny rezultat trzeba czekać ok. 6 tygodni. Po tym czasie zabieg może być powtórzony, choć najczęściej już jednorazowy zabieg przynosi w danym miejscu zabiegowym satysfakcjonujące rezultaty.

Dla kogo dedykowany jest zabieg LipoCryo®?

Idealnie jest też łączyć zabiegi z masażami drenującymi oraz endermologicznymi Icoone, co pozwala na szybsze odprowadzenie zmetabolizowanego tłuszczu z organizmu. W przypadku luźnej skóry, terapię można łączyć z metodami poprawiającymi jędrność skóry, np. zabiegiem ujędrniająco - liftingującym Maximus Trilipo Med czy thermoliftingiem głęboką podczerwienią IR FaceLab (Zaffiro).

Jak wygląda zabieg na urządzeniu LipoCryo®?

Zabieg trwa 45 min. i jest bezbolesny. Specjalna głowica przyłożona do obszaru, z którego chcemy pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, zasysa próżniowo fałd skórny a następnie schładza go do temperatury 3°C. Chłodzenie odbywa się za pomocą płytek chłodzących umiejscowionych w otworze głowicy. Dzięki próżni skóra po pierwsze przylega dokładnie do płytek, co gwarantuje skuteczność zabiegu, a po drugie schładzana tkanka jest odciągnięta od wrażliwych na zmianę temperatury narządów wewnętrznych, co zapewnia bezpieczeństwo zabiegu i zapobiega jakimkolwiek efektom ubocznym (jedyny efekt to właśnie rozpad tkanki tłuszczowej). Głowica jedynie w niewielkim stopniu ogranicza ruchy pacjenta/tki, więc podczas sesji można równolegle wykonywać inne zabiegi kosmetyczne, czytać książkę czy też po prostu się zrelaksować. Podczas jednej sesji można wykonać kilka przyłożeń głowicy, dzięki czemu możemy poddać zabiegowi różne partie ciała.
Zarezerwuj zabieg >>
(1) Tkanka tłuszczowa przed zabiegiem.
(2) Zabieg polega na działaniu na tkankę tłuszczową odpowiednio niska temperaturą, co po pewnym czasie wyzwala
(3) Stan zapalny oraz
(4) wyzwala rozwój limfocytów, histiocytów oraz innych komórek, które redukują ilość tkanki tłuszczowej

Jakie są efekty zabiegu?

Zabieg kriolipolizy zapewnia po jednej sesji utratę od 25 do 45% grubości warstwy tłuszczowej w miejscu poddanym zabiegowi. Ze względu na stopniowy proces naturalnego usuwania skrystalizowanego tłuszczu z organizmu, pierwsze efekty pojawiają się po ok. 2 tygodniach od zabiegu, zaś największych rezultatów należy się spodziewać po 6 tygodniach.

Jakie części ciała poddajemy zabiegom na urządzeniu LipoCryo®?

W przypadku kriolipolizy w zasadzie nie ma przeciwwskazań co do części ciała, które można poddać zabiegowi, najczęściej jednak zabiegi wykonuje się na: brzuchu, pośladkach, udach, biodrach, plecach (tzw. boczkach) i ramionach czyli miejscach, z których zazwyczaj chcemy pozbyć się nadmiaru tłuszczu, aby wyglądać atrakcyjnie.

Jak często należy powtarzać zabieg?

W większości przypadków dla uzyskania satysfakcjonujących efektów wystarcza zaledwie jeden zabieg w danym miejscu, jednak w przypadku uporczywie skoncentrowanej tkanki tłuszczowej można wykonać ich kilka, zachowując 6-tygodniowe odstępy.

Czy zabieg jest całkowicie bezpieczny?

Zabieg jest całkowicie bezpieczny, a głowica oddziałuje jedynie na tkankę tłuszczową w miejscu jej przyłożenia.
Zarezerwuj zabieg >>

Bezpieczeństwo zabiegu gwarantują:

  • schłodzenie tkanki do dodatniej temperatury: 3°C (brak ryzyka odmrożenia tkanki, w przeciwieństwie do wielu technologii dostępnych na rynku, które schładzają tkankę do ujemnych temperatur),
  • zaawansowana technologia próżniowego zasysania tkanki (brak ryzyka schłodzenia narządów wewnętrznych, kości, nerwów czy naczyń krwionośnych),
  • system podwójnej kontroli temperatury (gwarantuje dokładną i niezmienną temperaturę 3°C przez cały zabieg).

PRZECIWWSKAZANIA:

  • ciąża i karmienie piersią
  • urazy skóry (w tym otarcia naskórka) w miejscu zabiegu
  • tatuaż w miejscu zabiegu
  • aktywna alergia skórna
  • stany zapalne organizmu
  • infekcje skórne (opryszczka, liszaj, łuszczyca), wirusowe i grzybiczne,
  • nowotwór, padaczka, choroba Raynauda, krioglobulinemia
Zapisz się online:
Rezerwuję termin
lub
Umów się na zabieg, zadzwoń:
+48 500 53 30 30
tel. 500 53 30 30
ul. Świętokrzyska 30, 00-116 Warszawa
recepcja@velvetskin.pl
zapisy online: velvetskin.versum.com
© Copyright 2019 - Velvet Skin Clinic 
- All Rights Reserved.

medycyna estetyczna

HIFU Ultraskin II AbsolutePowiększanie ustToksyna botulinowaWolumetriaHydroksyapatyt wapnia

laseroterapia

Depilacja laserowa LightSheerPeeling laserowyEndolifting Fotona 4DLaser frakcyjny FotonaLaserowe usuwanie włókniaków

zabiegi hi-tech

Icoone MedMaximus TrilipoKarboksyterapia JulieDermapenZaffiro i platforma FaceLabFala akustyczna Storz Medical

kosmetologia estetyczna

Zabiegi DermaQuestMezoterapia igłowaMezoterapia mikroigłowaKontaktMezoterapia igłowaZabiegi pielęgnacyjneMezoterapia mikroigłowaZabiegi pielęgnacyjneZabiegi pielęgnacyjne

O NAS

O nasPolityka prywatności

Cennik

facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker