500 53 30 30
recepcja@velvetskin.pl
ul. Świętokrzyska 30, 00-116 Warszawa
Zapisz się na zabieg

3-step Eye Lift 
- autorska terapia odmładzająca okolice oczu

Autorska terapia odmładzająca okolice oczu 3-step Eye Lift przynosi szybkie rezultaty redukcji zmarszczek powieki górnej, dolnej i tzw. kurzych łapek, uniesienia brwi, liftingu powieki górnej i dolnej oraz ogólnego zagęszczenia, pogrubienia i ujędrnienia skóry okolicy oczu.

Terapia odmładzająca 3-step Eye Lift bazuje na synergii 3 wzajemnie wzmacniających się technologii: 
- masażu tkanek głębokich w zabiegu Endermolift LPG, dla przygotowania skóry do zabiegu: drenażu limfatycznego, poprawy krążenia i pobudzenia kolagenu do regeneracji
- liftingu zogniskowanym ultradźwiękami HIFU, dla zagęszczenia, pogrubienia i liftingu skóry powiek
- laserowego liftingu powiek SmoothEye, dla niechirurgicznego liftingu powieki górnej i dolnej na całej ich powierzchni, również części ruchomej powiek.
Rezerwuję termin >Cennik >Oferty specjalne >

3-step Eye Lift - autorska terapia odmładzająca okolice oczu

Autorska terapia odmładzająca okolice oczu 3-step Eye Lift została opracowana dla Pacjentów, którzy oczekują szybkich i maksymalnie efektywnych rezultatów zabiegowych bez okresu rekonwalescencji. Zabieg wykonywany jest podczas 1 wizyty i bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennej aktywności.  

Celem terapii 3-step Eye Lift jest lifting, zgęszczenie oraz pogrubienie skóry okolicy oczu, lifting powieki górnej i dolnej, uniesienie brwi oraz niwelacja zmarszczek okolicy oczu oraz tzw. kurzych łapek. Terapia odmładzająca 3-step Eye Lift oparta jest o 3 niezwykle efektywne technologie: 
- zabieg liftingu zogniskowanym ultradźwiękami HIFU, dla zagęszczenia, pogrubienia i liftingu skóry powiek
- laserowy lifting powiek SmoothEye, dla jedynego na świecie niechirurgicznego liftingu powieki górnej i dolnej na całej ich powierzchni, również części ruchomej. 
- endermolift LPG jako masaż tkanek przygotowujący dla drenażu limfatycznego, poprawy krążenia a także pobudzenia kolagenu do rewitalizacji.
Dzięki synergii 3 technologii terapia jest niezwykle efektywna i przynosi maksymalne rezultaty, które dodatkowo pogłębiają się jeszcze przez kolejne 6 miesięcy po zabiegu. Terapia zakończona jest aplikacją regenerującej i chłodzącej maski hydrożelowej. 

Efektem terapii jest:
- wyraźnie odmłodzenie okolicy oczu, młodsze spojrzenie
- lifting i ujędrnienie powieki górnej
- zagęszczenie i pogrubienie skóry wokół oczu
- redukcja zmarszczek i kurzych łapek
- lifting brwi i skroni
- rozjaśniony koloryt skóry
- wygładzenie struktury skóry i rozjaśnienie jej kolorytu. 

Terapia wykonywana jest podczas 1 wizyty, trwa ok. 1,5 godziny i nie wymaga wcześniejszego przygotowania. Rekonwalescencja jest minimalna, może pojawić się lekki obrzęk powiek oraz delikatnie łuszczący się naskórek w kolejnych kilku dniach. Po terapii należy unikać słońca i stosować filtr słoneczy SPF50+. Pacjent bezpośrednio po terapii może wrócić do codziennego trybu życia. 
Rezerwuję termin >

Autorskie terapie zabiegowe w Velvet Skin Clinic

Autorskie terapie zabiegowe przeprowadzane w Velvet Skin Clinic zostały opracowane na podstawie 12-letniego doświadczenia kliniki w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, odmładzania i modelowania sylwetki. Jako klinika specjalizujemy się w przeprowadzaniu terapii nastawionych na osiągnięcie założonego efektu terapeutycznego, a dysponując bardzo bogatym wyposażeniem w najnowocześniejsze lasery oraz urządzenia hi-tech - stosujemy zaawansowane i złożone programy i kuracje, cechujące się maksymalną możliwą efektywnością. Wiemy, że tylko synergia kilku technologii gwarantuje wymierne rezultaty kliniczne, dlatego w naszych programach łączymy ze sobą kilka zabiegów w czasie jednej sesji zabiegowej, wzmacniając ich wzajemne oddziaływanie na siebie i przyspieszając osiągnięcie planowanego rezultatu.

Zabiegi w terapii odmładzającej 5-step Eye Lift

Endermolift okolic oczu LPG 
Endermolift to delikatny masaż tkanek skórnych i drenaż limfatyczny okolic oczu pozwalający na delikatne pobudzenie skóry okolicy oczu do regeneracji oraz zniwelowanie obrzęków limfatycznych w powiekach. Masaż ten sam w sobie jest silnie pobudzającym skórę do regeneracji zabiegiem, ale zastosowany jako wstęp do dalszych technologii, tworzy bazę dla kolejnych etapów terapii, zwiększając ich efektywność.

Zabieg trwa 10 min. jest bezbolesny i stanowi relaksujący wstęp do dalszych procedur.
Endermolift LPG >
Lifting okolic oczu ultradźwiękami HIFU 
Lifitng zogniskowanymi ultradźwiękami HIFU to terapia zwiększająca jędrność i napięcie skóry okolic oczu. Urządzenie wykorzystuje działanie nowoczesnej technologii skoncentrowanych fal ultradźwiękowych o wysokiej częstotliwości HIFU (High Intensity Focused Ultrasound). Skupione ultradźwięki indukują powstanie drobnych punktów koagulacji we wszystkich warstwach skóry bez naruszenia ciągłości naskórka. W rezultacie otrzymujemy natychmiastowy i długo utrzymujący się efekt liftingu. Dodatkowa stymulacja skóry właściwej pozwala na jej głęboką przebudowę oraz pobudzenie naturalnych procesów regeneracji. Efektem jest poprawa struktury skóry głęboko w skórze właściwej: lifting, pogrubienie, uelastycznienie i zwiększenie napięcia skóry okolic oczu. 
Lifting ultradźwiękami HIFU >
Laserowy lifting powiek SmoothEye 
Laserowy lifting powiek SmoothEye wykonywany laserem Fotona to najnowocześniejszy i jedyny na świecie lifting laserowy okolicy oka stosowany na całą powiekę górną oraz dolną - od strony zewnętrznej oraz wewnętrznej. Zabieg ten jest najlepszą niechirurgiczną alternatywą do zabiegów operacji plastycznych, seria kilku zabiegów daje rezultat liftingu wiotkiej powieki, a wartością dodaną jest jednoczesne zagęszczenie i pogrubienie okolicy oka, likwidacja zmarszczek oraz tzw. "kurzych łapek", uniesienie kącika oka, likwidacja tzw. "worków" pod oczami i rozjaśnienie kolorytu skóry.

Zabieg ten stosujemy na całą okolicę oka:
- stronę zewnętrzną powieki górnej - część nieruchomą oraz ruchomą aż do linii rzęs
- stronę wewnętrzną powieki dolnej - aż do linii rzęs
- skronie i okolicę pod brwiami
Laserowy lifting powiek SmoothEye >
Maska hydrożelowa 
Kojąca maska hydrożelowa ma na celu wyciszenie i złagodzenie stanu zapalnego skóry po zabiegach. Maska nawilża i pobudza naturalne procesy odnowy i regeneracji skóry, a łagodzi podrażnienie i zaczerwienienie po zabiegu. Ma dodatkowe działanie chłodzące, przez co naczynia krwionośne w krótkim czasie obkurczają się, a skóra powoli wraca do normalnego wyglądu, pozwalając Pacjentowi szybko wrócić do codziennej aktywności.

Maska nakładana jest na 15 min. W tym czasie skóra może być dodatkowo chłodzona krioterapią.

Etapy terapii 3-step Eye Lift

Etap I 

Przygotowanie do terapii: konsultacja wstępna, wywiad zdrowotny, dokumentacja fotograficzna.
Endermolift LPG
- liftingujący i drenujący masaż okolicy oczu  
1
2

Etap II

Lifting HIFU
- poprawa struktury skóry głęboko w skórze właściwej: lifting, pogrubienie, uelastycznienie i zwiększenie jej napięcia,

ETAP III

Laserowy lifting powiek SmoothEye
- laserowy lifting okolic oczu w celu pogrubienia, ujędrnienia i liftingu skóry, przebudowy i redukcji zmarszczek, a także wyrównania struktury oraz kolorytu skóry
3
4

ETAP IV

Chłodząca maska hydrożelowa HydroAid
- kojąca i wyciszająca skórę pozabiegowa maska hydrożelowa.

Kto prowadzi program

kosmetolog

Czas trwania sesji

90 minut

Liczba sesji zabiegowych

1 sesja

Cena terapii

1399 zł

Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Wykupiona terapia może być zrealizowana tylko przez 1 osobę podczas 1 wizyty. Niewykorzystane zabiegi z terapii nie podlegają zwrotowi. Oferta nie łączy się z innymi ofertami ani rabatami.
Zapisz się online:
REZERWUJĘ TERMIN >
lub
Zadzwoń i umów się na zabieg:
TEL. 500 53 30 30 >
VELVET SKIN CLINIC ŚRÓDMIEŚCIE
UL. ŚWIĘTOKRZYSKA 30
00-116 WARSZAWA
TEL. 500 53 30 30

VELVET SKIN CLINIC MOKOTÓW
Al. niepodległości 92/98
02-585 Warszawa
tel. +48 500 53 30 55

recepcja@velvetskin.pl
zapisy online: velvetskin.versum.com
Copyright 2022 - Velvet Skin Clinic - All Rights Reserved

medycyna estetyczna

HIFU Ultraskin II AbsolutePowiększanie ustToksyna botulinowaStymulatory tkankoweKwas hialuronowyEndolifting

laseroterapia

Depilacja laserowa LightSheer DuetLaserowy lifting powiek SmoothEyeLifting laserowy Fotona 4DResurfacing frakcyjny FotonaAlma Harmony XL ProLaserowe zamykanie naczynek DyeVL

zabiegi hi-tech

Onda CoolwavesIcoone MedEndermologia Alliance LPGMaximus TrilipoKarboksyterapia JulieFala akustyczna Storz Medical

kosmetologia estetyczna

Zabiegi DermaQuestMezoterapia igłowaDermapen 4 Peelingi chemiczneBioRePeel

programy zabiegowe

Onda Body PremiumProgram No CelluliteProgram Slim BodyProgram Laser FotonaProgram Płaski Brzuch

Info

O nasCennikPolityka prywatnościKontaktZapisy online
facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker