Klinika Śródmieście:
ul. Świętokrzyska 30
Klinika Mokotów:
al. Niepodległości 92/98

3-step Eye Lift 
- autorska terapia odmładzająca okolice oczu

Autorska terapia odmładzająca okolice oczu 3-step Eye Lift przynosi szybkie rezultaty redukcji zmarszczek powieki górnej, dolnej i tzw. kurzych łapek, uniesienia brwi, liftingu powieki górnej i dolnej oraz ogólnego zagęszczenia, pogrubienia i ujędrnienia skóry okolicy oczu.

Terapia odmładzająca 3-step Eye Lift bazuje na synergii 3 wzajemnie wzmacniających się technologii: 
- masażu tkanek głębokich w zabiegu Endermolift LPG, dla przygotowania skóry do zabiegu: drenażu limfatycznego, poprawy krążenia i pobudzenia kolagenu do regeneracji
- liftingu zogniskowanym ultradźwiękami HIFU, dla zagęszczenia, pogrubienia i liftingu skóry powiek
- laserowego liftingu powiek SmoothEye, dla niechirurgicznego liftingu powieki górnej i dolnej na całej ich powierzchni, również części ruchomej powiek.
Rezerwuję termin >Cennik >Oferty specjalne >

3-step Eye Lift - autorska terapia odmładzająca okolice oczu

Autorska terapia odmładzająca okolice oczu 3-step Eye Lift została opracowana dla Pacjentów, którzy oczekują szybkich i maksymalnie efektywnych rezultatów zabiegowych bez okresu rekonwalescencji. Zabieg wykonywany jest podczas 1 wizyty i bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennej aktywności.  

Celem terapii 3-step Eye Lift jest lifting, zgęszczenie oraz pogrubienie skóry okolicy oczu, lifting powieki górnej i dolnej, uniesienie brwi oraz niwelacja zmarszczek okolicy oczu oraz tzw. kurzych łapek. Terapia odmładzająca 3-step Eye Lift oparta jest o 3 niezwykle efektywne technologie: 
- zabieg liftingu zogniskowanym ultradźwiękami HIFU, dla zagęszczenia, pogrubienia i liftingu skóry powiek
- laserowy lifting powiek SmoothEye, dla jedynego na świecie niechirurgicznego liftingu powieki górnej i dolnej na całej ich powierzchni, również części ruchomej. 
- endermolift LPG jako masaż tkanek przygotowujący dla drenażu limfatycznego, poprawy krążenia a także pobudzenia kolagenu do rewitalizacji.
Dzięki synergii 3 technologii terapia jest niezwykle efektywna i przynosi maksymalne rezultaty, które dodatkowo pogłębiają się jeszcze przez kolejne 6 miesięcy po zabiegu. Terapia zakończona jest aplikacją regenerującej i chłodzącej maski hydrożelowej. 

Efektem terapii jest:
- wyraźnie odmłodzenie okolicy oczu, młodsze spojrzenie
- lifting i ujędrnienie powieki górnej
- zagęszczenie i pogrubienie skóry wokół oczu
- redukcja zmarszczek i kurzych łapek
- lifting brwi i skroni
- rozjaśniony koloryt skóry
- wygładzenie struktury skóry i rozjaśnienie jej kolorytu. 

Terapia wykonywana jest podczas 1 wizyty, trwa ok. 1,5 godziny i nie wymaga wcześniejszego przygotowania. Rekonwalescencja jest minimalna, może pojawić się lekki obrzęk powiek oraz delikatnie łuszczący się naskórek w kolejnych kilku dniach. Po terapii należy unikać słońca i stosować filtr słoneczy SPF50+. Pacjent bezpośrednio po terapii może wrócić do codziennego trybu życia. 

Autorskie terapie zabiegowe w Velvet Skin Clinic

Autorskie terapie zabiegowe przeprowadzane w Velvet Skin Clinic zostały opracowane na podstawie 12-letniego doświadczenia kliniki w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, odmładzania i modelowania sylwetki. Jako klinika specjalizujemy się w przeprowadzaniu terapii nastawionych na osiągnięcie założonego efektu terapeutycznego, a dysponując bardzo bogatym wyposażeniem w najnowocześniejsze lasery oraz urządzenia hi-tech - stosujemy zaawansowane i złożone programy i kuracje, cechujące się maksymalną możliwą efektywnością. Wiemy, że tylko synergia kilku technologii gwarantuje wymierne rezultaty kliniczne, dlatego w naszych programach łączymy ze sobą kilka zabiegów w czasie jednej sesji zabiegowej, wzmacniając ich wzajemne oddziaływanie na siebie i przyspieszając osiągnięcie planowanego rezultatu.

Zabiegi w terapii odmładzającej 5-step Eye Lift

Endermolift okolic oczu LPG 
Endermolift to delikatny masaż tkanek skórnych i drenaż limfatyczny okolic oczu pozwalający na delikatne pobudzenie skóry okolicy oczu do regeneracji oraz zniwelowanie obrzęków limfatycznych w powiekach. Masaż ten sam w sobie jest silnie pobudzającym skórę do regeneracji zabiegiem, ale zastosowany jako wstęp do dalszych technologii, tworzy bazę dla kolejnych etapów terapii, zwiększając ich efektywność.

Zabieg trwa 10 min. jest bezbolesny i stanowi relaksujący wstęp do dalszych procedur.
Lifting okolic oczu ultradźwiękami HIFU 
Lifitng zogniskowanymi ultradźwiękami HIFU to terapia zwiększająca jędrność i napięcie skóry okolic oczu. Urządzenie wykorzystuje działanie nowoczesnej technologii skoncentrowanych fal ultradźwiękowych o wysokiej częstotliwości HIFU (High Intensity Focused Ultrasound). Skupione ultradźwięki indukują powstanie drobnych punktów koagulacji we wszystkich warstwach skóry bez naruszenia ciągłości naskórka. W rezultacie otrzymujemy natychmiastowy i długo utrzymujący się efekt liftingu. Dodatkowa stymulacja skóry właściwej pozwala na jej głęboką przebudowę oraz pobudzenie naturalnych procesów regeneracji. Efektem jest poprawa struktury skóry głęboko w skórze właściwej: lifting, pogrubienie, uelastycznienie i zwiększenie napięcia skóry okolic oczu. 
Laserowy lifting powiek SmoothEye 
Laserowy lifting powiek SmoothEye wykonywany laserem Fotona to najnowocześniejszy i jedyny na świecie lifting laserowy okolicy oka stosowany na całą powiekę górną oraz dolną - od strony zewnętrznej oraz wewnętrznej. Zabieg ten jest najlepszą niechirurgiczną alternatywą do zabiegów operacji plastycznych, seria kilku zabiegów daje rezultat liftingu wiotkiej powieki, a wartością dodaną jest jednoczesne zagęszczenie i pogrubienie okolicy oka, likwidacja zmarszczek oraz tzw. "kurzych łapek", uniesienie kącika oka, likwidacja tzw. "worków" pod oczami i rozjaśnienie kolorytu skóry.

Zabieg ten stosujemy na całą okolicę oka:
- stronę zewnętrzną powieki górnej - część nieruchomą oraz ruchomą aż do linii rzęs
- stronę wewnętrzną powieki dolnej - aż do linii rzęs
- skronie i okolicę pod brwiami
Maska hydrożelowa
Kojąca maska hydrożelowa ma na celu wyciszenie i złagodzenie stanu zapalnego skóry po zabiegach. Maska nawilża i pobudza naturalne procesy odnowy i regeneracji skóry, a łagodzi podrażnienie i zaczerwienienie po zabiegu. Ma dodatkowe działanie chłodzące, przez co naczynia krwionośne w krótkim czasie obkurczają się, a skóra powoli wraca do normalnego wyglądu, pozwalając Pacjentowi szybko wrócić do codziennej aktywności.

Maska nakładana jest na 15 min. W tym czasie skóra może być dodatkowo chłodzona krioterapią.

Etapy terapii 3-step Eye Lift

Etap I 

Przygotowanie do terapii: konsultacja wstępna, wywiad zdrowotny, dokumentacja fotograficzna.
Endermolift LPG
- liftingujący i drenujący masaż okolicy oczu  
1
2

Etap II

Lifting HIFU
- poprawa struktury skóry głęboko w skórze właściwej: lifting, pogrubienie, uelastycznienie i zwiększenie jej napięcia,

ETAP III

Laserowy lifting powiek SmoothEye
- laserowy lifting okolic oczu w celu pogrubienia, ujędrnienia i liftingu skóry, przebudowy i redukcji zmarszczek, a także wyrównania struktury oraz kolorytu skóry
3
4

ETAP IV

Chłodząca maska hydrożelowa HydroAid
- kojąca i wyciszająca skórę pozabiegowa maska hydrożelowa.

Kto prowadzi program

kosmetolog

Czas trwania sesji

90 minut

Liczba sesji zabiegowych

1 sesja

Cena terapii

1399 zł
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Wykupiona terapia może być zrealizowana tylko przez 1 osobę podczas 1 wizyty. Niewykorzystane zabiegi z terapii nie podlegają zwrotowi. Oferta nie łączy się z innymi ofertami ani rabatami.
Umów się na zabieg w Klinice Śródmieście:
Rezerwacje Online Śródmieście >Zadzwoń: tel. 500 53 30 30 >
lub
Umów się na zabieg w Klinice Mokotów:
Rezerwacje Online Mokotów >Zadzwoń: tel. 500 53 30 55 >
VELVET SKIN CLINIC - ŚRÓDMIEŚCIE
ul. Świętokrzyska 30
00-116 Warszawa
Tel. + 48 500 53 30 30

VELVET SKIN CLINIC - MOKOTÓW
al. Niepodległości 92/98
02-585 Warszawa
Tel. +48 500 53 30 55

Email: recepcja@velvetskin.pl
Copyright 2024 - Velvet Skin Clinic 
facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker