500 53 30 30
recepcja@velvetskin.pl
ul. Świętokrzyska 30, 00-116 Warszawa
MENUMENU

Witamy w Velvet Skin Clinic

Velvet Skin Clinic to nowoczesna klinika medycyny estetycznej i laseroterapii, specjalizującą się w zabiegach laserowych (laser frakcyjny Fotona), depilacji laserowej LightSheer, jak również zabiegach medycyny estetycznej (toksyna botulinowa, wypełniacze, nici, osocze bogatopłytkowe, mezoterapia igłowa, peelingi medyczne i inne), jak również zabiegach z dzidziny kosmetologii estetycznej i modelowania sylwetki przy pomocy urządzeń hi-tech (Icoone, Maximus Trilipo, termolifting zaffiro, kriolipoliza LIpoCryo, Dermapen i inne) 

Co nas wyróżnia?

Jakość i najwyższe standardy wykonywanych zabiegów

W naszej ofercie znajdziesz tylko najnowocześniejsze, sprawdzone i bezpieczne lasery i urządzenia hi-tech oraz produkty medyczne najlepszych marek. Bardzo dbamy o najwyższy poziom higieny i bezpieczeństwa zabiegów, pracujemy tylko na materiałach jednorazowych lub przeznaczonych do sterylizacji – posiadamy własny autoklaw do sterylizacji medycznej.

Doświadczenie i profesjonalizm

Istniejemy od 2011 roku i przeprowadziliśmy już kilkadziesiąt tysięcy zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej, laseroterapii i zabiegów hi-tech. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Jesteśmy zespołem specjalistów: lekarzy, kosmetologów i fizjoterapeutów, którzy stale pogłębiają swoją wiedzę i zakres kompetencji poprzez regularne szkolenia i uczestnictwo w konferencjach i sympozjach.

Indywidualne podejście do Pacjenta

Pierwsza wizyta poprzedzona jest konsultacją lekarską lub kosmetologiczną, podczas której przeprowadzamy szczegółowy wywiad zdrowotny, wykonujemy ewentualną próbę laserową i rekomendujemy odpowiednią terapię, zgodnie z problemem oraz oczekiwaniami Pacjenta. Do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie, z pełnym szacunkiem i zrozumieniem. U nas nie ma pośpiechu, zapewniamy miłą atmosferę oraz pełną dyskrecję.

Wszystko to gwarantuje bardzo dobre rezultaty przeprowadzanych terapii oraz pełną satysfakcję naszych Pacjentów. O naszej jakości świadczą liczne opinie zadowolonych Pacjentów i udokumentowane efekty zabiegów.

Zapraszamy!

tel. 500 53 30 30
ul. Świętokrzyska 30
00-116 Warszawa
recepcja@velvetskin.pl
zapisy online: velvetskin.versum.com
© Copyright 2020 - Velvet Skin Clinic - All Rights Reserved.

medycyna estetyczna

HIFU Ultraskin II AbsolutePowiększanie ustToksyna botulinowaWolumetriaWampirzy liftingLaserowy lifting powiek

laseroterapia

Depilacja laserowa Light Sheer DuetPeeling laserowyEndolifting Fotona 4DLaserowe usuwanie przebarwieńLaserowe usuwanie włókniakówLaserowe zamykanie naczynek

zabiegi hi-tech

Onda CoolwavesIcoone MedEndermologia Alliance LPGMaximus TrilipoKarboksyterapia JulieFala akustyczna Storz Medical

kosmetologia estetyczna

Zabiegi DermaQuestMezoterapia igłowaMezoterapia mikroigłowaPeelingi chemiczneMakijaż permanentny

programy zabiegowe

Onda Body PremiumProgram No CelluliteProgram Slim BodyProgram Laser FotonaProgram Płaski Brzuch

Info

O nasCennikPolityka prywatnościKontaktZapisy online
facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker