Klinika Mokotów:
al. Niepodległości 92/98
Klinika Śródmieście:
ul. Świętokrzyska 30

Witamy w Velvet Skin Clinic

Jesteśmy prestiżową kliniką medycyny estetycznej i laseroterapii o ugruntowanej pozycji w dziedzinie kompleksowych terapii slow-aging opartych o zabiegi laserowe, hi-tech i medyczne. Posiadamy bogate i wszechstronne, 12-letnie doświadczenie w branży. Nasza renoma rośnie nie tylko dzięki ekspertyzie, ale też ciągłemu poszukiwaniu innowacji w zakresie najskuteczniejszych a zarazem bezpiecznych technologii i procedur.

Nasze usługi obejmują szeroki zakres zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej, laseroterapii, modelowania sylwetki, trychologii oraz kosmetologii estetycznej. Każda procedura jest wykonywana z najwyższą precyzją, przy wykorzystaniu nowoczesnych laserów i zaawansowanych urządzeń hi-tech. Dbamy o to, by wszystkie stosowane przez nas preparaty były medycznej jakości i posiadały niezbędne certyfikaty.

Jednym z naszych wyróżników jest specjalizacja w autorskich programach i terapiach zabiegowych. Dzięki połączeniu kilku uzupełniających się technologii osiągamy efekt synergii, który gwarantuje naszym Pacjentom i Pacjentkom najwyższą jakość usług oraz satysfakcję z osiągniętych rezultatów. Nasz profesjonalny zespół otacza każdego Pacjenta kompleksową opieką, indywidualnie dobierając strategię leczenia i pielęgnacji.

Z dumą prezentujemy nasze autorskie programy zabiegowe, które rozwijaliśmy przez ostatnie 7 lat i które zdobyły uznanie oraz zaufanie wielu zadowolonych Pacjentów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio oraz do skorzystania z naszych usług w jednej z naszych dwóch placówek: w Śródmieściu lub na Mokotowie.

Co nas wyróżnia?

Jakość i najwyższe standardy wykonywanych zabiegów

W naszej ofercie znajdziesz tylko najnowocześniejsze, sprawdzone i bezpieczne lasery i urządzenia hi-tech oraz produkty medyczne najlepszych marek. Bardzo dbamy o najwyższy poziom higieny i bezpieczeństwa zabiegów, pracujemy tylko na materiałach jednorazowych lub przeznaczonych do sterylizacji - posiadamy własny autoklaw do sterylizacji medycznej.

Autorskie programy i terapie zabiegowe

Jesteśmy autorami wielu programów i terapii zabiegowych. Specjalizujemy się w programach zabiegowych złożonych z wielu rodzajów technologii nastawionych na osiągnięcie efektu, a nie na wykonywaniu pojedynczych zabiegów na danym urządzeniu. Każdego pacjenta obejmujemy kompleksową opieką i dopasowujemy dedykowany program zabiegowy, który bazując na efekcie synergii wielu uzupełniających się technologii - gwarantuje osiągnięcie wymarzonego rezultatu.

Doświadczenie i profesjonalizm

Istniejemy od 2011 roku i przeprowadziliśmy już kilkadziesiąt tysięcy zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej, laseroterapii i zabiegów hi-tech. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Jesteśmy zespołem specjalistów: lekarzy, kosmetologów i fizjoterapeutów, którzy stale pogłębiają swoją wiedzę i zakres kompetencji poprzez regularne szkolenia i uczestnictwo w konferencjach i sympozjach.

Indywidualne podejście do Pacjenta

Pierwsza wizyta poprzedzona jest konsultacją lekarską lub kosmetologiczną, podczas której przeprowadzamy szczegółowy wywiad zdrowotny, wykonujemy ewentualną próbę laserową i rekomendujemy odpowiednią terapię, zgodnie z problemem oraz oczekiwaniami Pacjenta. Do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie, z pełnym szacunkiem i zrozumieniem. U nas nie ma pośpiechu, zapewniamy miłą atmosferę oraz pełną dyskrecję.

Wszystko to gwarantuje bardzo dobre rezultaty przeprowadzanych terapii oraz pełną satysfakcję naszych Pacjentów. O naszej jakości świadczą liczne opinie zadowolonych Pacjentów i udokumentowane efekty zabiegów.

Zapraszamy!

velvet skin clinic - ul świętokrzyska wygląd gabinetuVelvet Skin clinic ul świętokrzyska warszawa wygląd recepcjivelvet skin clinic ul świętokrzyska wygląd korytarza
Velvet Skin Clinic logo
VELVET SKIN CLINIC - ŚRÓDMIEŚCIE
ul. Świętokrzyska 30
00-116 Warszawa
Tel. + 48 500 53 30 30

VELVET SKIN CLINIC - MOKOTÓW
al. Niepodległości 92/98
02-585 Warszawa
Tel. +48 500 53 30 55

Email: recepcja@velvetskin.pl
Polityka prywatności
Regulamin serwisu
Copyright 2024 - Velvet Skin Clinic 
facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker