500 53 30 30
recepcja@velvetskin.pl
ul. Świętokrzyska 30, 00-116 Warszawa

Witamy w Velvet Skin Clinic

Jesteśmy prestiżową kliniką medycyny estetycznej i laseroterapii o ugruntowanej pozycji w dziedzinie kompleksowych terapii slow-aging opartych o zabiegi laserowe, hi-tech i medyczne. Posiadamy bogate i wszechstronne, 12-letnie doświadczenie w branży. Nasza renoma rośnie nie tylko dzięki ekspertyzie, ale też ciągłemu poszukiwaniu innowacji w zakresie najskuteczniejszych a zarazem bezpiecznych technologii i procedur.

Nasze usługi obejmują szeroki zakres zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej, laseroterapii, modelowania sylwetki, trychologii oraz kosmetologii estetycznej. Każda procedura jest wykonywana z najwyższą precyzją, przy wykorzystaniu nowoczesnych laserów i zaawansowanych urządzeń hi-tech. Dbamy o to, by wszystkie stosowane przez nas preparaty były medycznej jakości i posiadały niezbędne certyfikaty.

Jednym z naszych wyróżników jest specjalizacja w autorskich programach i terapiach zabiegowych. Dzięki połączeniu kilku uzupełniających się technologii osiągamy efekt synergii, który gwarantuje naszym Pacjentom i Pacjentkom najwyższą jakość usług oraz satysfakcję z osiągniętych rezultatów. Nasz profesjonalny zespół otacza każdego Pacjenta kompleksową opieką, indywidualnie dobierając strategię leczenia i pielęgnacji.

Z dumą prezentujemy nasze autorskie programy zabiegowe, które rozwijaliśmy przez ostatnie 7 lat i które zdobyły uznanie oraz zaufanie wielu zadowolonych Pacjentów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio oraz do skorzystania z naszych usług w jednej z naszych dwóch placówek: w Śródmieściu lub na Mokotowie.

Co nas wyróżnia?

Jakość i najwyższe standardy wykonywanych zabiegów

W naszej ofercie znajdziesz tylko najnowocześniejsze, sprawdzone i bezpieczne lasery i urządzenia hi-tech oraz produkty medyczne najlepszych marek. Bardzo dbamy o najwyższy poziom higieny i bezpieczeństwa zabiegów, pracujemy tylko na materiałach jednorazowych lub przeznaczonych do sterylizacji - posiadamy własny autoklaw do sterylizacji medycznej.

Autorskie programy i terapie zabiegowe

Jesteśmy autorami wielu programów i terapii zabiegowych. Specjalizujemy się w programach zabiegowych złożonych z wielu rodzajów technologii nastawionych na osiągnięcie efektu, a nie na wykonywaniu pojedynczych zabiegów na danym urządzeniu. Każdego pacjenta obejmujemy kompleksową opieką i dopasowujemy dedykowany program zabiegowy, który bazując na efekcie synergii wielu uzupełniających się technologii - gwarantuje osiągnięcie wymarzonego rezultatu.

Doświadczenie i profesjonalizm

Istniejemy od 2011 roku i przeprowadziliśmy już kilkadziesiąt tysięcy zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej, laseroterapii i zabiegów hi-tech. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Jesteśmy zespołem specjalistów: lekarzy, kosmetologów i fizjoterapeutów, którzy stale pogłębiają swoją wiedzę i zakres kompetencji poprzez regularne szkolenia i uczestnictwo w konferencjach i sympozjach.

Indywidualne podejście do Pacjenta

Pierwsza wizyta poprzedzona jest konsultacją lekarską lub kosmetologiczną, podczas której przeprowadzamy szczegółowy wywiad zdrowotny, wykonujemy ewentualną próbę laserową i rekomendujemy odpowiednią terapię, zgodnie z problemem oraz oczekiwaniami Pacjenta. Do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie, z pełnym szacunkiem i zrozumieniem. U nas nie ma pośpiechu, zapewniamy miłą atmosferę oraz pełną dyskrecję.

Wszystko to gwarantuje bardzo dobre rezultaty przeprowadzanych terapii oraz pełną satysfakcję naszych Pacjentów. O naszej jakości świadczą liczne opinie zadowolonych Pacjentów i udokumentowane efekty zabiegów.

Zapraszamy!

VELVET SKIN CLINIC ŚRÓDMIEŚCIE
UL. ŚWIĘTOKRZYSKA 30
00-116 WARSZAWA
TEL. 500 53 30 30

VELVET SKIN CLINIC MOKOTÓW
Al. niepodległości 92/98
02-585 Warszawa
tel. +48 500 53 30 55

recepcja@velvetskin.pl
zapisy online: velvetskin.versum.com
Copyright 2022 - Velvet Skin Clinic - All Rights Reserved

medycyna estetyczna

HIFU Ultraskin II AbsolutePowiększanie ustToksyna botulinowaStymulatory tkankoweKwas hialuronowyEndolifting

laseroterapia

Depilacja laserowa LightSheer DuetLaserowy lifting powiek SmoothEyeLifting laserowy Fotona 4DResurfacing frakcyjny FotonaAlma Harmony XL ProLaserowe zamykanie naczynek DyeVL

zabiegi hi-tech

Onda CoolwavesIcoone MedEndermologia Alliance LPGMaximus TrilipoKarboksyterapia JulieFala akustyczna Storz Medical

kosmetologia estetyczna

Zabiegi DermaQuestMezoterapia igłowaDermapen 4 Peelingi chemiczneBioRePeel

programy zabiegowe

Onda Body PremiumProgram No CelluliteProgram Slim BodyProgram Laser FotonaProgram Płaski Brzuch

Info

O nasCennikPolityka prywatnościKontaktZapisy online
facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker