500 53 30 30
recepcja@velvetskin.pl
ul. Świętokrzyska 30, Warszawa
MENUMENU

Witamy w Velvet Skin Clinic

Velvet Skin Clinic to nowoczesna klinika medycyny estetycznej i laseroterapii, specjalizującą się w zabiegach laserowych (laser frakcyjny Fotona), depilacji laserowej LightSheer, jak również zabiegach medycyny estetycznej (toksyna botulinowa, wypełniacze, nici, osocze bogatopłytkowe, mezoterapia igłowa, peelingi medyczne i inne), jak również zabiegach z dzidziny kosmetologii estetycznej i modelowania sylwetki przy pomocy urządzeń hi-tech (Icoone, Maximus Trilipo, termolifting zaffiro, kriolipoliza LIpoCryo, Dermapen i inne) 

Co nas wyróżnia?

Jakość i najwyższe standardy wykonywanych zabiegów

W naszej ofercie znajdziesz tylko najnowocześniejsze, sprawdzone i bezpieczne lasery i urządzenia hi-tech oraz produkty medyczne najlepszych marek. Bardzo dbamy o najwyższy poziom higieny i bezpieczeństwa zabiegów, pracujemy tylko na materiałach jednorazowych lub przeznaczonych do sterylizacji – posiadamy własny autoklaw do sterylizacji medycznej.

Doświadczenie i profesjonalizm

Istniejemy od 2011 roku i przeprowadziliśmy już kilkadziesiąt tysięcy zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej, laseroterapii i zabiegów hi-tech. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Jesteśmy zespołem specjalistów: lekarzy, kosmetologów i fizjoterapeutów, którzy stale pogłębiają swoją wiedzę i zakres kompetencji poprzez regularne szkolenia i uczestnictwo w konferencjach i sympozjach.

Indywidualne podejście do Pacjenta

Pierwsza wizyta poprzedzona jest konsultacją lekarską lub kosmetologiczną, podczas której przeprowadzamy szczegółowy wywiad zdrowotny, wykonujemy ewentualną próbę laserową i rekomendujemy odpowiednią terapię, zgodnie z problemem oraz oczekiwaniami Pacjenta. Do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie, z pełnym szacunkiem i zrozumieniem. U nas nie ma pośpiechu, zapewniamy miłą atmosferę oraz pełną dyskrecję.

Wszystko to gwarantuje bardzo dobre rezultaty przeprowadzanych terapii oraz pełną satysfakcję naszych Pacjentów. O naszej jakości świadczą liczne opinie zadowolonych Pacjentów i udokumentowane efekty zabiegów.

Zapraszamy!

Depilacja Laserowa

Depilacja laserowa pachDepilacja laserowa bikiniDepilacja laserowa stópDepilacja laserowa udaDepilacja laserowa łydkiDepilacja laserowa twarzyDepilacja laserowa pośladkówDepilacja laserowa rąkDepilacja laserowa pleców

Zabiegi laserowe

Laserowe odmładzanie skóryPeeling laserowyLaserowe zagęszczanie skóryLaserowe usuwanie przebarwieńEndolifting
Laserowa redukcja rozstępówLaserowe usuwanie bliznLaserowe usuwanie blizn potrądzikowychLaserowe usuwanie włókniakówLaserowe leczenie chrapaniaLaserowe usuwanie tatuażu

Zabiegi hi-Tech

Endermologia Icoone MedZabiegi Maximus Trilipo MedKarboksyterapia JulieKriolipoliza LipoCryoPlatforma Face Lab

Zabiegi IPL

Zamykanie naczynekUsuwanie przebarwieńFototerapia trądziku

KOSMETOLOGIA estetyczna

Mezoterapia igłowaMezoterapia mikroigłowaPeelingi chemiczneMikrodermabrazja SilkPeelZabiegi pielęgnacyjne

Social media

Velvet Skin CLINIC

O nasCennik ZabiegówKontakt
ul. Świętokrzyska 30
00-116 Warszawa
Rezerwacja: +48 500 53 30 30
recepcja@velvetskin.pl
© Copyright 2018 - Velvetskin - All Rights Reserved
Polityka Prywatności
envelope-omap-markerphonefacebookenvelopephone-handsetmap-marker