Klinika Mokotów:
al. Niepodległości 92/98
Klinika Śródmieście:
ul. Świętokrzyska 30

Autorski program modelujący Zero Lipo

Maksymalna redukcja nadmiernej tkanki tłuszczowej! 

Autorski program zabiegowy Zero Lipo to maksymalnie wyszczuplająca i ujędrniająca terapia zabiegowa, skierowana do wszystkich osób, które chciałyby uzyskać maksymalną redukcję tkanki tłuszczowej na wybranym obszarze ciała w krótkim czasie. Programem można objąć takie partie ciała, jak brzuch, pośladki, uda, biodra, plecy i ramiona

Program ZERO LIPO oparty jest o najnowsze i najskuteczniejsze technologie: 
- technologię HIFU Ultraskin II Absolute™️, czyli rozpuszczania tkanki tłuszczowej za pomocą zogniskowanych ultradźwięków
- technologię Onda Coolwaves™️, czyli rozpuszczania tkanki tłuszczowej za pomocą mikrofal
- technologię kriolipolizy Cooltech™️, czyli wymrażania tkanki tłuszczowej 
- technologię fali akustycznej D-Actor Storz Medical™️, dla rozbicia zwłóknień skórnych i tkanki tłuszczowej za pomocą radialnej fali akustycznej
- technologię fali wibracyjnej V-Actor Storz Medical™️, dla drenażu limfatycznego upłynnionej tkanki tłuszczowej, zastojów limfatycznych oraz poprawę mikrocyrkulacji krwi.

Program obejmuje łącznie 16 zabiegów wykonywanych podczas 5 sesji zabiegowych (wizyt). Pełna terapia trwa 10 tygodni, dając w krótkim czasie wymierne rezultaty zabiegowe. Co więcej, w wyniku długofalowego działania zastosowanych technologii, efekty te pogłębiają się przez kolejne tygodnie pozwalając na osiągnięcie jeszcze lepszych wyników nawet po skończonym programie terapeutycznym. 

Efektem terapii jest znaczna redukcja tkanki tłuszczowej na wybranym obszarze ciała, jak również ujędrnienie skóry, likwidacja obrzęków limfatycznych i cellulitu.

W prezencie do programu otrzymujesz wybraną kurację wybranym BIO-suplementem diety Super Diet, który dodatkowo wzmacnia efekty zabiegów poprzez działanie przyspieszające metabolizm.

Autorskie programy terapeutyczne w Velvet Skin Clinic

Autorskie programy terapeutyczne przeprowadzane w Velvet Skin Clinic zostały opracowane na podstawie 12-letniego doświadczenia kliniki w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, odmładzania i modelowania sylwetki. Programy zabiegowe wprowadziliśmy już 6 lat temu, jako pierwsi na rynku, i możemy poszczycić się setkami przeprowadzonych terapii zakończonych udokumentowanym sukcesem.

Jesteśmy kliniką specjalizującą się w przeprowadzaniu terapii nastawionych na osiągnięcie założonego efektu terapeutycznego, a dysponując bardzo bogatym wyposażeniem w najnowocześniejsze lasery oraz urządzenia hi-tech - możemy zaproponować najefektywniejsze kombinacje zabiegów. Nasze autorskie programy opieramy o skuteczne i sprawdzone technologie, w tym również nowości - jesteśmy zawsze na bieżąco z osiągnięciami technologicznymi laseroterapii i medycyny estetycznej - ale nie nie kierujemy się chwilową modą na daną technologię, tylko bazujemy na udowodnionych wynikach badań klinicznych.

Wiemy, że tylko synergia kilku technologii gwarantuje wymierne rezultaty kliniczne, dlatego w naszych programach łączymy ze sobą kilka zabiegów w czasie jednej sesji zabiegowej, wzmacniając wzajemnie ich pozytywne działanie na osiągnięcie zamierzonego efektu terapeutycznego, zaś sesje terapeutyczne łączymy w serie, ponieważ tylko wielokrotne oddziaływanie na skórę pogłębia i utrwala osiągnięte rezultaty na długi okres.

Programy wykonywane są według wcześniej ustalonych harmonogramów i należy je wykonać w całości zachowując odpowiednie odstępy między sesjami zabiegowymi. Daty i godziny zabiegów zostają ustalone wspólnie z pacjentem podczas pierwszej wizyty. Warunkiem osiągnięcia optymalnych rezultatów jest jest odbycie wszystkich sesji zabiegowych.

W przypadku występowania przeciwwskazań lub nietolerancji pacjentów odnośnie konkretnej technologii, istnieje możliwość indywidualnej modyfikacji programu. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie pozwalające wspólnie wypracować najlepszą i najefektywniejszą terapię zabiegową na dany problem terapeutyczny!

Zabiegi w składzie programu Zero Lipo

Kriolipoliza Cooltech™️
Kriolipoliza Cooltech™️ to nowoczesna nieinwazyjna metoda trwałej redukcji tkanki tłuszczowej za pomocą mrożenia. Zabieg polega na kontrolowanym chłodzeniu tkanki tłuszczowej do temperatury -8 stopni Celsjusza przez 70 minut w celu wywołania zjawiska lipolizy, czyli rozpadu komórek tłuszczowych. Przez kolejnych 6-8 tygodni są one bezpiecznie usuwane z organizmu przez układ limfatyczny i wątrobę w naturalnym procesie metabolicznym. Efektem zabiegu jest trwała i widoczna redukcja obwodów ciała.

Zabieg kriolipolizy Cooltech™️ w programie wykonywany jest 1 raz, podczas 1. sesji zabiegowej.
HIFU Ultraskin II Absolute™️ na tkankę tłuszczową
HIFU Ultraskin II Absolute™️ to przełomowa i najefektywniejsza technologia bazująca na zogniskowanych ultradźwiękach, gwarantujaca znaczący ubytek tkanki tłuszczowej bez wysiłku i bez użycia skalpela! 

HIFU Ultraskin II Absolute™️ w zabiegach na ciało efektywnie zmniejsza warstwę tkanki tłuszczowej doprowadzając do rozpadu adipocytów przez ogniskowanie fali ultradźwiękowej na głębokości 13mm. Skoncentrowane fale ultradźwiękowe emitowane przez urządzenie trwale redukują komórki tłuszczowe, które są w naturalny sposób absorbowane, a następnie usuwane z organizmu w procesach metabolicznych.

Zabieg HIFU w programie wykonywany jest 1 raz, podczas 2. sesji zabiegowej.
Onda Coowaves™️
Onda™️ to przełomowa technologia wykorzystująca unikalne mikrofale Coolwaves™️. Fale te działając na 3 poziomach: tkanki tłuszczowej, cellulitu oraz skóry, pozwalają szybko i skutecznie wyszczuplić brzuch i talię, zmniejszyć odwód ud, zredukować bryczesy, wymodelować ramiona i plecy, a także ujędrnić skórę i wygładzić cellulit. Już pierwszy zabieg przynosi spektakularne efekty!

W programie zabieg Onda Coolwaves™️ wykonywany jest 4 razy, co 2 tygodnie
Radialna fala akustyczna D-Actor Storz Medical™️
Terapia radialną falą akustyczną przy użyciu systemu Storz Medical D-ACTOR™️ wykorzystuje działanie fali akustycznej o wysokiej energii wprowadzanych do ciała pacjenta w formie drgań o wysokiej częstotliwości. Acustic Wave Therapy (AWT™️) to pierwszy skuteczny sposób leczenia nagromadzonej tkanki tłuszczowej, cellulitu i zwłóknień skórnych przynoszący długotrwałe efekty. Fala akustyczna stymuluje mikrokrążenie w obrębie tkanki łącznej i komórek tłuszczowych, a także redukuje istniejące problemy metaboliczne w celu zmniejszenia oznak cellulitu. AWT jest również doskonałym sposobem na wymodelowanie sylwetki poprzez zmniejszenie obwodu ciała.

Zabieg fali akustycznej D-Actor™️ wykonywany jest w programie 5 razy, co 2 tygodnie.
Drenaż limfatyczny masażem wibracyjnym V-Actor Storz Medical™️
Głowica V-ACTOR Storz Medical™️ do terapii wibracyjnej wykorzystuje fale wibracyjne, które stymulują metabolizm i pozytywnie wpływają na przepływ limfy i usunięcie produktów przemiany materii. Masaż wibracyjny poprawia również napięcie mięśni. Terapia wibracjami jest doskonałym przygotowaniem programu pod kątem usunięcia obrzęków limfatycznych, poprawie mikrokrążenia i rozbiciu zwłóknień skórnych. Dodatkowo pozwala na przesunięcie upłynnionych komórek tłuszczowych w kierunku węzłów limfatycznych, dzięki czemu następuje ich szybsza eliminacja z organizmu.

Zabieg drenażu limfatycznego V-Actor Storz Medical wykonywany jest 5 razy, co 2 tygodnie.
Suplement diety Bio - Super Diet™️ 
W prezencie do programu otrzymujesz kurację wybranym BIO suplementem diety Super Diet!. To całkowicie naturalne, łatwo przyswajalne oraz bezpieczne kuracje oparte na wysokiej jakości wyciągach z organicznych kompozycji ziół, roślin oraz soków owocowych. Kuracje te dodatkowo wzmacniają uzyskane efekty terapeutyczne, zwiększają spalanie energii i redukcję tkanki tłuszczowej oraz cellulitu, przyspieszają metabolizm, likwidują zastoje limfatyczne i obrzęki oraz stymulują regenerację organizmu.

Cellimine Slimming - działa antycellulitowo i redukująco na tkankę tłuszczową. W skład preparatu wchodzą ekstrakt z wiązówki brzozy, zielonej herbaty i octu jabłkowego, które działają oczyszczająco i wysmuklająco, usuwając nadmiar wody i toksyn z organizmu. Zawartość wyciągu z czerwonego wina stymuluje mikrokrążenie i spalanie tkanki tłuszczowej wspomagając niwelowanie cellulitu i ujędrniając skórę.  

Actimincyl Fat Burner -  wspiera spalanie tkanki tłuszczowej i zapobiega powstawaniu cellulitu. Zawarta w składzie guarana pomaga w metabolizmie lipidów, zielona herbata wspomaga utrzymanie prawidłowej masy ciała i działa oczyszczająco, a zielona kawa, kola i guarana zwiększają spalanie energii, dzięki zawartej w nich kofeinie. Yerba Mate uzupełnia właściwości spalające i oczyszczające.

Drainaflore Detox - działa detoksykująco, oczyszczająco oraz regenerująco. Oparty o ekstrakt z rozmarynu, czarnego bzu, dziewanny, czarnej rzodkiewki, łopianu, cykorii i śliwki, wspomaga funkcjonowanie układu pokarmowego, przywraca jelitom prawidłowy rytm pracy, stymuluje regenerację komórek wątroby oraz wspomaga organizm w czasie wzmożonego wysiłku oraz zmian pór roku.

Harmonogram sesji zabiegowych Zero Lipo

1. sesja zabiegowa + konsultacja wstępna

150 MINUT

- konsultacja wstępna, wywiad zdrowotny
- pomiary obwodów ciała, dokumentacja fotograficzna, analiza składu ciała InBody
- drenaż limfatyczny V-Actor Storz Medical + kriolipoliza Cooltech + fala akustyczna D-Actor Storz Medical
1
2

2. sesja zabiegowa

90 minut

- fala akustyczna D-Actor Storz Medical + zabieg HIFU Ultraskin II + zabieg Onda + drenaż limfatyczny V-Actor Storz Medical 

3. sesja zabiegowa

90 MINUT

- fala akustyczna D-Actor Storz Medical + zabieg Onda + drenaż limfatyczny V-Actor Storz Medical
- pomiary obwodów ciała, analiza składu ciała InBody wraz ze szczegółowym opisem
3
4

4. sesja zabiegowa

90 minut

- fala akustyczna D-Actor Storz Medical + zabieg Onda + drenaż limfatyczny V-Actor Storz Medical

5. sesja zabiegowa

90 MINUT

- fala akustyczna D-Actor Storz Medical + zabieg Onda + drenaż limfatyczny V-Actor Storz Medical
- pomiary obwodów ciała, dokumentacja fotograficzna, analiza składu ciała InBody wraz ze szczegółowym opisem
- konsultacja kończąca i podsumowująca uzyskane rezultaty
5
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Wykupione zabiegi można wykorzystać przez 6 miesięcy od daty zakupu programu. Program obejmuje 16 zabiegów i wykonywany jest w 5 sesjach zabiegowych (5 wizytach) przez 10-15 tygodni. Program może być realizowany tylko przez 1 osobę. Niewykorzystane zabiegi z pakietu nie podlegają zwrotowi. Możliwa płatność ratalna. Niewykonanie zabiegu bez odwołania na minimum 24 godziny przed wizytą skutkuje uznaniem zabiegu jako wykonany i nie podlega on zwrotowi. Oferta nie łączy się z innymi ofertami ani rabatami.

Kto prowadzi program

kosmetolog

Czas trwania sesji

90-150 minut

Czas trwania programu

5 sesji co 2-3 tygodnie

Cena programu

5900 zł
Umów się na zabieg w Klinice Mokotów:
Rezerwacje Online Mokotów >Zadzwoń: tel. 500 53 30 55 >
lub
Umów się na zabieg w Klinice Śródmieście:
Rezerwacje Online Śródmieście >Zadzwoń: tel. 500 53 30 30 >
Velvet Skin Clinic logo
VELVET SKIN CLINIC - ŚRÓDMIEŚCIE
ul. Świętokrzyska 30
00-116 Warszawa
Tel. + 48 500 53 30 30

VELVET SKIN CLINIC - MOKOTÓW
al. Niepodległości 92/98
02-585 Warszawa
Tel. +48 500 53 30 55

Email: recepcja@velvetskin.pl
Polityka prywatności
Regulamin serwisu
Copyright 2024 - Velvet Skin Clinic 
facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker