Klinika Mokotów:
al. Niepodległości 92/98
Klinika Śródmieście:
ul. Świętokrzyska 30

Endermologia LPG Alliance
Nowy wymiar endermologii LPG Systems

Endermologia LPG Alliance to opatentowany oryginalny masaż podciśnieniowy pozwalający w naturalny i bezinwazyjny sposób na ujędrnienie skóry, redukcję tkanki tłuszczowej, zniwelowanie cellulitu, drenaż limfatyczny obrzęków, modelowanie sylwetki a także odmłodzenie i lifting skóry twarzy. Zabieg polega na mechaniczny masażu skóry stymulującym w naturalny sposób metabolizm komórkowy.
Rezerwuję termin >Cennik >

Technologia endermologii Alliance LPG 

Najnowszy patent endermologii w urządzeniu Alliance umożliwia intensywną i szybką stymulację tkanek przy zachowaniu wyjątkowego komfortu zabiegu. Zgodnie ze wskazaniem a także zaawansowaniem problemu skórnego urządzenie samo dobiera odpowiednie parametry zabiegowe - tak, aby zmaksymalizować skuteczność terapii bez podrażniania włókien nerwowych czy rozciągania tkanek skórnych, czyniąc zabieg bezbolesnym i relaksującym.  

Zabieg endermologii Alliance opiera się na opatentowanym procesie - podciśnienie tworzy fałdę skórną, która następnie jest masowana przez elektronicznie sterowaną rolkę, tak aby w sposób naturalny i całkowicie bezbolesny uzyskać efekt wyszczuplenia i odmłodzenia. Skóra jest bardzo intensywnie stymulowana, co aktywuje produkcję : kwasu hialuronowego, włókien podporowych skóry - kolagenu i elastyny - zapewniające uzyskanie spektakularnego ujędrnienia skóry. Dodatkowo dochodzi do upłynniania lipidów, prowadzące do redukcji tkanki tłuszczowej, a także rozerwania przegród łącznotkankowych tworzących cellulit. Mechaniczne działanie głowicy zabiegowej LPG pomaga jednocześnie przywrócić prawidłową wymianę płynów w procesie krążenia, łagodząc symptomy związane z zatrzymaniem wody w organizmie.

Alliance w zabiegach na ciało - Lipomassage

Urządzenie endermologii LPG Alliance w pozwala na osiągniecie szybkich efektów - widocznych już po trzech sesjach zabiegowych - oddziałując na skórę ciała na 3 poziomach:
- redukuje nagromadzoną lokalnie i oporną tkankę tłuszczową
- wygładza cellulit każdego typu
- ujędrnia skórę stymulując produkcję naturalnego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego w skórze.

Alliance w zabiegach na twarz - Endermolift

Endermologia Alliance to również dogłębny masaż tkanek skórnych twarzy, pozwalających na lifting, wymodelowanie i przebudowę tkanek twarzy na poziomie mięśni, tkanki tłuszczowej i skóry. Zabieg w naturalny sposób pobudza odbudowę i produkcję odmładzających składników skóry:
- kolagenu dla jędrnej skóry,
- elastyny dla sprężystości,
- kwasu hialuronowego dla naturalnego wypełnienia i nawilżenia skóry.

Wskazania do endermologii Alliance

- wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki
- likwidacja cellulitu
- zmniejszenie lokalnych depozytów tłuszczowych 
- ujędrnienie skóry, likwidacja wiotkości 
- poprawa elastyczności, napięcia i jędrności skóry
- lifting owalu twarzy
- wygładzenie i odmłodzenie skóry
- wygładzenie blizn i zwłóknień skórnych, redukcja rozstępów
- likwidacja obrzęków i zastojów limfatycznych, poprawa krążenia, wzmocnienie naczyń krwionośnych 
- działanie rozluźniające mięśnie, likwidujące bóle mięśni i stawów, eliminacja toksyn z organizmu

Przebieg zabiegu  

Przed zabiegiem zostaje przeprowadzony szczegółowy wywiad zdrowotny w celu określenia celu zabiegowego oraz wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu. Następnie przeprowadzana jest analiza składu ciała na urządzeniu InBody, pomiary ciała oraz zdjęcia sylwetki, aby pacjentka mogła efektywnie obserwować rezultaty zabiegów. Przed zabiegiem pacjentka zakłada specjalny kostium zabiegowy Endermowear, który chroni skórę przed bezpośrednim kontaktem z głowicą, ułatwia zassanie fałdu skórnego, a także zwiększa komfort pacjentki podczas zabiegu. Podczas zabiegu pacjent przyjmuje pozycję leżącą. 

Zabieg trwa 40 minut, czas ten jest dzielony między wybrane strefy ciała, które wymagają terapii. Rekomendowana liczba stref poddana zabiegowi podczas 1 wizyty to maksymalnie 2-3 strefy, np. brzuch, uda i pośladki. Zabieg jest bezbolesny, a w odczuciach przypomina intensywny masaż.

Rekomendowana liczba zabiegów

Pierwsze efekty endermologii Alliance widoczne są już po 3 zabiegach, jednak dla osiągnięcia spektakularnych rezultatów zaleca się wykonanie serii od 10 - 20 zabiegów w odstępach co 3-4 dni.  Terapię można kontynunować tak długo, aż zostaną osiągnięte efekty satysfakcjonujące pacjentkę - na każdym etapie można ją zakończyć lub wydłużyć o kolejne zabiegi. W przypadku przedłużonych serii dalsze zabiegi można wykonywać 1 raz w tygodniu.

Aby pogłębić efekty zabiegowe należy - tak jak podczas wszystkich terapii zabiegowych modelujących sylwetkę - wypijać minimum 2 litry wody dziennie, przestrzegać zbilansowanej diety oraz wykonywać przynajmniej umiarkowaną aktywność fizyczną, w postaci codziennych spacerów lub krótkiej gimnastyki. 

Przeciwwskazania do zabiegu

- ciąża (poza drenażem limfatycznym nóg w II i III trymestrze ciąży)
- rozrusznik serca
- nieuregulowana cukrzyca
- choroby układu krążenia i choroby żylne
- aktywne infekcje bakteryjne, grzybicze i wirusowe, w tym opryszczka
- choroby nowotworowe

Kto wykonuje zabieg

kosmetolog

Czas trwania zabiegu

30 - 60 minut

Wymagana liczba zabiegów

10 - 20 zabiegów

Cena zabiegu

od 120 zł
Umów się na zabieg w Klinice Mokotów:
Rezerwacje Online Mokotów >Zadzwoń: tel. 500 53 30 55 >
lub
Umów się na zabieg w Klinice Śródmieście:
Rezerwacje Online Śródmieście >Zadzwoń: tel. 500 53 30 30 >
Velvet Skin Clinic logo
VELVET SKIN CLINIC - ŚRÓDMIEŚCIE
ul. Świętokrzyska 30
00-116 Warszawa
Tel. + 48 500 53 30 30

VELVET SKIN CLINIC - MOKOTÓW
al. Niepodległości 92/98
02-585 Warszawa
Tel. +48 500 53 30 55

Email: recepcja@velvetskin.pl
Polityka prywatności
Regulamin serwisu
Copyright 2024 - Velvet Skin Clinic 
facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker