Klinika Mokotów:
al. Niepodległości 92/98
Klinika Śródmieście:
ul. Świętokrzyska 30

Maximus™️ Trilipo Med

Maximus Trilipo™️ Med to kompleksowe urządzenie estetyczne stworzone w celu poprawy wyglądu i kondycji skóry oraz modelowania sylwetki, wzmocnienia mięśni, redukcji tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. Maximus wyposażony jest w dwie opatentowane technologie TriLipo™️ RF oraz TriLipo™️ DMA, dzięki czemu jako jedyny system na rynku działa jednocześnie na trzech poziomach tkanki: skórze, tłuszczu i mięśniach. Jest zaopatrzony w 3 głowice, by zapewnić pełną gamę zabiegów zarówno na ciało jak i na twarz.
Rezerwuję termin >Cennik >

Technologia Maximus Trilipo™️

Maximus to urządzenie działające jednocześnie na skórę, komórki tłuszczowe oraz mięśnie, dzięki synergicznej pracy dwóch 2 technologii:
- trójpolarnej fali radiowej (TriLipo RF) oraz 
- dynamicznej aktywacji mięśni (TriLipo DMA). 

Energia TriLipo RF podgrzewa podskórną tkankę tłuszczową, powodując uwolnienie płynnego tłuszczu z komórek, a efekt termiczny przyspiesza naturalny metabolizm tłuszczu. Jednocześnie energia Tri Lipo DMA powoduje skurcz włókien kolagenowych i elastynowych oraz stymulację fibroblastów do produkcji nowych włókien. Przy użyciu jednej głowicy te dwie technologie pracują jednocześnie, osiągając interaktywny efekt natychmiastowej i długotrwałej poprawy napięcia skóry, redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu, wymodelowania sylwetki lub owalu twarzy.

Maximus wyposażony został również w głowicę do specjalistycznego resurfacingu skóry - TriFractional. Technologia ta stosowana jest w celu odmłodzenia i zagęszczenia skóry, redukcji linii i zmarszczek, blizn i rozstępów.

Wszystkie zabiegi wykonane przy pomocy systemu Maximus są niezwykle efektywne, przy czym pozbawione są inwazyjności i efektów ubocznych, co z kolei determinuje bezpieczeństwo oraz komfort podczas terapii

Zabieg Maximus Trilipo™️

ZABIEGI NA CIAŁO - REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ I CELLULITU, POPRAWA NAPIĘCIA SKÓRY
Maximus TriLipo działa na trzech poziomach: stymuluje jednocześnie skórę właściwą, tkankę podskórną oraz mięśnie, by umożliwić potrójną akcję redukcji tkanki tłuszczowej oraz skuteczniej wymodelować sylwetkę. Połączony efekt TriLipo RF oraz TriLipo DMA prowadzi do głębokiego oraz homogenicznego rozgrzania warstw skórnej i tłuszczowej. Energia TriLipo RF podgrzewa podskórną tkankę tłuszczową, powodując uwolnienie płynnego tłuszczu z komórek. Efekt termiczny przyśpiesza naturalny metabolizm tłuszczu.

Eliminacja tłuszczu jest zwiększona dzięki jednoczesnemu stosowaniu ciśnienia wewnątrz i na zewnątrz warstwy tłuszczowej. Wewnątrz TriLipo DMA powoduje skurcze mięśni, wypychając komórki tłuszczowe do góry. Zewnętrznie komórki tłuszczowe są uciskane ku dolnym partiom poprzez ciśnienie jakie emituje głowica przyłożona do powierzchni skóry. Wywołany efekt 'ściskania' powoduje drenaż tłuszczu poprzez opatentowany mechanizm drenażu limfatycznego DMA.

Połączony efekt TriLipo RF i DMA zwiększa cyrkulację krwi, optymalizując dotlenienie i detoksykację tkanki. Skupiona energia TriLipo RF powoduje skurcz włókien kolagenowych, co daje natychmiastowy efekt napięcia. Jednocześnie podwyższenie metabolizmu fibroblastów regeneruje kolagen i powoduje długoterminowy efekt ujędrnienia skóry.

Dla długotrwałego i bardziej spektakularnego efektu rekomenduje się wykonanie ok. 6 - 8 zabiegów w serii, w odstępach tygodniowych.
ZABIEGI NA TWARZ - UJĘDRNIENIE I MODELOWANIE OWALU TWARZY, REDUKCJA BRUZD NOSOWO-WARGOWYCH, ZMARSZCZEK WOKÓŁ OCZU I UST
Do precyzyjnej pracy na obszarach wokół ust i oczu przeznaczona jest bardzo mała głowica emitująca falę radiową. Fala radiowa podgrzewa skórę właściwą. Działając podniesioną temperaturą na włókna kolagenowe, skraca je do pierwotnej długości. Jest to efekt natychmiastowy widoczny na skórze jako spłycenie zmarszczek już po jednym zabiegu.

Z wiekiem owal twarzy zaczyna się zmieniać, kształt policzków staje się coraz mniej wyraźny. Głowica dopasowana rozmiarem do pracy na twarzy, emitująca jednocześnie falę radiową oraz aktywująca do pracy mięśnie, dosłownie modeluje twarz. Pracuje się nią na linii pod policzkami. Już po pierwszym zabiegu zauważysz, że Twoje policzki są silniej zarysowane, owal twarzy poprawił się, a skóra jest bardziej napięta. Widoczna też jest redukcja bruzd nosowo-wargowych. 

Dla długotrwałego i bardziej spektakularnego efektu rekomenduje się wykonanie ok. 4 -6 zabiegów w serii, w odstępach tygodniowych.
ZAGĘSZCZENIE SKÓRY, REDUKCJA ZMARSZCZEK, BLIZN I ROZSTĘPÓW
Maximus™️ dodatkowo wyposażony jest w końcówkę do zabiegów frakcyjnych falą radiową, jest to technologia TriFractional RF.

Energia RF powoduje mikro uszkodzenia, co wywołuje naturalny mechanizm gojenia się skóry, łącznie z neokolagenezą, tworząc zdrowa tkankę. Po zabiegu nieuszkodzone obszary działają jak uzdrawiające centra. Skóra przebudowuje się, jest zdrowsza i w lepszej kondycji. Zabieg ten skutecznie redukuje wszelkiego rodzaju blizny, np. potrądzikowe oraz rozstępy.

Technologia TriLipo idealnie sprawdza się w odmładzaniu skóry twarzy i szyi. Odbudowuje gęstość i jędrność skóry. Energia TriFractional jest wprowadzana w trzech impulsach, co umożliwia głębszą penetrację energii RF do tkanki, zapewniając bezpieczeństwo i skuteczność zabiegów, przy minimalnym dyskomforcie i minimalnym okresie rekonwalescencji.

Zabieg należy powtórzyć od 3 do 4 razy, w odstępach od 2 do 4 tygodni w zależności od problemu, na który działamy.

Przebieg zabiegu Maximus™️

Przed rozpoczęciem terapii kosmetolog przeprowadza szczegółowy wywiad w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań. Przed rozpoczęciem zabiegu, na obszar zabiegowy nakładana jest gliceryna. Zabieg przy użyciu fal radiowych polega na masażu głowicą zgodnie ze schematem dopasowanym do poszczególnych części ciała czy twarzy. Pacjent odczuwa przyjemne ciepło. Uruchomienie funkcji TriLipo DMA wprawia odpowiednie mięśnie w delikatne, regularne drgania. Ta 'gimnastyka' mięśni wspomaga modelowanie kształtów ciała i owalu twarzy. Zabiegi są krótkie i nie zakłócają codziennego rytmu dnia. W przypadku ciała trwają od 30 do 45 minut, na twarzy od 20 do 30 minut.

W przypadku zastosowania frakcyjnej technologii RF, pacjent w czasie zabiegu może odczuwać delikatny dyskomfort. Tuż po zabiegu skóra jest zaczerwieniona i może pojawić się delikatny obrzęk. Objawy te zanikają po kilku godzinach. Przez ok. 3 dni na skórze utrzymują się ślady po mikrouszkodzeniach, które z łatwością można zamaskować podkładem.

Wskazania do zabiegu Maximus™️ TriLipo

- utrata jędrności skóry (chudnięcie, ciąża, upływ czasu)
- utrata napiętego owalu twarzy
- zmarszczki mimiczne 
- cellulit
- zastoje i obrzęki limfatyczne
- miejscowo nagromadzona tkanka tłuszczowa

Efekty zabiegów Maximus™️

 • zwiększenie jędrności i napięcia skóry
 • zniwelowanie cellulitu i wymodelowanie sylwetki
 • poprawa owalu twarzy
 • lifting termiczny skóry
 • redukcja zmarszczek
 • odświeżenie, odmłodzenie skóry
 • redukcja blizn, w tym potrądzikowych, i rozstępów
 • lifting, stonowanie oraz ujędrnienie mięśni
 • poprawa krążenia krwi i dotlenienie
 • drenaż limfatycznego detoksykacja organizmu

Przeciwwskazania

 • elektroniczne urządzenia znajdujące się w ciele (np. rozrusznik serca)
 • metalowe implanty w obrębie strefy poddawanej zabiegowi (aparat ortodontyczny nie jest przeciwwskazaniem)
 • ciąża i karmienie piersią
 • menstruacja w przypadku zabiegów w obrębie powłok brzusznych
 • nowotwór, choroby autoimmunologiczne, zażywanie leków immunosupresyjnych, osłabiona odporność organizmu
 • choroby serca, epilepsja,
 • uszkodzenia nerwowe oraz neuropatie w obrębie strefy poddawanej zabiegowi (obszary z zaburzeniem czucia)
 • zaburzona percepcja zmiany temperatur
 • uszkodzenia skóry w strefie zabiegowej, świeża opalenizna
 • żylaki i choroby systemu żylnego w obszarze zabiegowym
 • okres 2 tygodni po zabiegach wypełnienia kwasem hialuronowym lub botoxem

Kto wykonuje zabieg

kosmetolog

Czas trwania zabiegu

60 min.

Wymagana liczba zabiegów

3 - 8 zabiegów

Cena zabiegu

200 zł - 600 zł
Umów się na zabieg w Klinice Mokotów:
Rezerwacje Online Mokotów >Zadzwoń: tel. 500 53 30 55 >
lub
Umów się na zabieg w Klinice Śródmieście:
Rezerwacje Online Śródmieście >Zadzwoń: tel. 500 53 30 30 >
Velvet Skin Clinic logo
VELVET SKIN CLINIC - ŚRÓDMIEŚCIE
ul. Świętokrzyska 30
00-116 Warszawa
Tel. + 48 500 53 30 30

VELVET SKIN CLINIC - MOKOTÓW
al. Niepodległości 92/98
02-585 Warszawa
Tel. +48 500 53 30 55

Email: recepcja@velvetskin.pl
Copyright 2024 - Velvet Skin Clinic 
facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker