500 53 30 30
recepcja@velvetskin.pl
ul. Świętokrzyska 30, Warszawa

Zespół Velvet Skin Clinic

Dr n.med. Anna Maria Wasilewska
Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny. Stypendystka studiów doktoranckich z zakresu immunologii, były wykładowca i asystent na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, wykładowca w ośrodku szkoleniowym Ollie w Warszawie. Autorka wielu artykułów prasowych, w tym z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej, ekspert na portalach dotyczących zdrowia i zabiegów rewitalizujących (m.in. Zatoka Piękna, Wirtualna Klinika), współautorka publikacji książkowej, laureatka kongresu młodych naukowców Europejskiego Stowarzyszenia IADR, członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Jej doskonalenie zawodowe obejmuje całokształt medycyny estetycznej w obrębie jamy ustnej, twarzy i całego ciała, ukierunkowany przede wszystkim na zapobieganie i leczenie przedwczesnych procesów starzenia się skóry. Wykonuje pełne spektrum zabiegów z zakresu medycyny estetycznej: likwidacja zmarszczek i nadpotliwości przy użyciu toksyny botulinowej, powiększanie ust i inne zabiegi wolumetryczne przy użyciu kwasu hialuronowego, kwasu polimlekowego (Sculptra) i hydroksyapatytu wapnia (Radiesse, Crystalys), nici rewitalizujące, nici liftingujące, radiofrekwencję mikroigłową, laseroterapię (fotoodmładzanie, zamykanie pękniętych naczyń krwionośnych, usuwanie przebarwień, brodawek, blizn, rozstępów), skleroterapię, mezoterapię igłową, osocze bogatopłytkowe oraz lipolizę iniekcyjną.

Studia doktoranckie z zakresu immunologii ułatwiły jej zrozumienie mechanizmów naprawczych zachodzących w tkankach, co daje możliwość świadomego wyboru tych zabiegów i produktów, które pozwalają osiągnąć zrównoważony, naturalny i piękny efekt odmłodzenia.

Trendy w medycynie estetycznej śledzi od dawna, biorąc udział licznych szkoleniach organizowanych w wiodących ośrodkach naukowych. Jest zwolennikiem holistycznego podejścia do Pacjenta. Przychyla się do stwierdzenia, że lekarze medycyny estetycznej to pasjonaci, których zamiłowanie do estetyki i młodego wyglądu znajduje odzwierciedlenie na twarzy i ciele Pacjenta.

Depilacja Laserowa

Depilacja laserowa pachDepilacja laserowa bikiniDepilacja laserowa stópDepilacja laserowa udaDepilacja laserowa łydkiDepilacja laserowa twarzyDepilacja laserowa pośladkówDepilacja laserowa rąkDepilacja laserowa pleców

Zabiegi laserowe

Laserowe odmładzanie skóryPeeling laserowyLaserowe zagęszczanie skóryLaserowe usuwanie przebarwieńEndolifting
Laserowa redukcja rozstępówLaserowe usuwanie bliznLaserowe usuwanie blizn potrądzikowychLaserowe usuwanie włókniakówLaserowe leczenie chrapaniaLaserowe usuwanie tatuażu

Zabiegi hi-Tech

Endermologia Icoone MedZabiegi Maximus Trilipo MedKarboksyterapia JulieKriolipoliza LipoCryoPlatforma Face Lab

Zabiegi IPL

Zamykanie naczynekUsuwanie przebarwieńFototerapia trądziku

KOSMETOLOGIA estetyczna

Mezoterapia igłowaMezoterapia mikroigłowaPeelingi chemiczneMikrodermabrazja SilkPeelZabiegi pielęgnacyjne

Social media

Velvet Skin CLINIC

O nasCennik ZabiegówKontakt
ul. Świętokrzyska 30
00-116 Warszawa
Rezerwacja: +48 500 53 30 30
recepcja@velvetskin.pl
© Copyright 2018 - Velvetskin - All Rights Reserved
Polityka Prywatności
envelope-omap-markerphonefacebookenvelopephone-handsetmap-marker