500 53 30 30
recepcja@velvetskin.pl
ul. Świętokrzyska 30, 00-116 Warszawa
MENUMENU

Zespół Velvet Skin Clinic

Lek. Paweł Siennicki

lekarz medycyny estetycznej

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Chirurgii Ogólnej oraz w licznych klinikach medycyny estetycznej. Ukończył studia podyplomowe z Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Uczestnik licznych polskich i zagranicznych konferencji, szkoleń i warsztatów, posiada kilkunastoletnie doświadczenie poparte licznymi certyfikatami.
Jego wyczucie estetyki pozwala mu skutecznie dobierać zabiegi anti-aging i modelujące twarz i ciało. Specjalizuje się w technikach łączonych z zastosowaniem laseroterapii oraz wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego i tkanki tłuszczowej, korekcji zmarszczek za pomocą toksyny botulinowej, implantacji nici liftingujących, a także preparatów biostymulujących a także materiałów autologicznych. 
Kieruje się empatią oraz indywidualnym podejściem do każdego pacjenta.

Dr n.med. Anna Maria Wasilewska

lekarz medycyny estetycznej

Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny. Stypendystka studiów doktoranckich z zakresu immunologii. Autorka artykułów prasowych, współautorka publikacji książkowej, członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Jej doskonalenie zawodowe obejmuje zabiegi medycyny estetycznej ukierunkowane na zapobieganie i leczenie przedwczesnych procesów starzenia się skóry. Studia doktoranckie z zakresu immunologii ułatwiły jej zrozumienie mechanizmów naprawczych zachodzących w tkankach, co daje możliwość świadomego wyboru tych zabiegów i produktów, które pozwalają osiągnąć zrównoważony, naturalny i piękny efekt odmłodzenia.Jest zwolennikiem holistycznego podejścia do Pacjenta. Przychyla się do stwierdzenia, że lekarze medycyny estetycznej to pasjonaci, których zamiłowanie do estetyki i młodego wyglądu znajduje odzwierciedlenie na twarzy i ciele Pacjenta.

Lek. Ewa Adamska

lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi.
Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej z kilkunastoletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w zabiegach z użyciem toksyny botulinowej, wypełnianiu bruzd i zmarszczek, modelowaniu ust, policzków i brody, zabiegach laserowych i HIFU, zabiegach karobksyterapii, mezoterapii igłowej, karboksyterapii, lipolizy iniekcyjnej oraz w peelingach lekarskich.

Swoją wiedzę poszerza na licznych kursach, sympozjach i konferencjach medycznych krajowych jak i międzynarodowych.

Paula Walendy-Zwara

manager kliniki, kosmetolog

Magister kosmetolog. Z kosmetologią związana od 2011 roku, kiedy rozpoczęła studia na wydziale Nauk o Zdrowiu Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Podczas studiów nie tylko dokształcała się na licznych sympozjach, kongresach i szkoleniach, ale także wykonywała pracę zawodową. Interesuje ją zagadnienia z obszaru medycyny estetycznej, kosmetologii, dietetyki. Poszukuje "zabiegu doskonałego" na każdy możliwy problem skóry. Nie lubi stać w miejscu, więc wybór zawodu kosmetologa uważa za bardzo dobry, gdyż stwarza on możliwość ciągłego rozwoju.
Prywatnie lubi muzykę rockową, uwielbia koncerty i festiwale, próbuje grać na gitarze i zajmuje się kociątkiem.

Olga Kucińska

kosmetolog

Magister Kosmetolog, związana z kliniką od 2011 roku, czyli od początku jej istnienia. Ukończyła studia magisterskie na wydziale kosmetologii o specjalizacji kosmetologia estetyczna, poprzedzone dwuletnią szkołą techniczną o kierunku kosmetologii ogólnej. Ma ponad 10-letnie doświadczenie, specjalizuje się w zaawansowanych zabiegach - laserowych Fotona, zabiegach HIFU, mezoterapii igłowej oraz zabiegach trychologicznych. Z powodzeniem przeprowadza złożone terapie zabiegowe wykorzystujące łączone techniki manualne oraz laserowe.
Poza kosmetologią interesuje się zbilansowanym żywieniem, sportem i zdrowym stylem życia. W wolnych chwilach biega maratony.

Małgorzata Wołyńska

kosmetolog

Magister Kosmetolog. Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy na kierunku kosmetologii. Zawód kosmetologa, w którym ma już wieloletnie doświadczenie, jest nieprzerwanie jej ogromną pasją. Specjalizuje się w zabiegach laserowych - depilacji laserowej LightSheer i zabiegach Fotona, zabiegach modelujących sylwetkę - Onda, Icoone, Maximus, LPG Alliance i HIFU, oraz zabiegach anti-aging - mezoterapii igłowej, karboksyterapii i zabiegach Dermaquest. Uważa, że tylko holistyczne podejście do Pacjenta pomaga uzyskać spektakularne efekty zabiegowe. Prywatnie interesuje się muzyką bluesową, grą na gitarze oraz podróżami.

Karolina Wróblewska

kosmetolog

Magister kosmetolog. Absolwentka studiów licencjackich Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej na kierunku kosmetologia ze specjalizacją modelowanie sylwetki z podologią. Studia magisterskie ukończyła w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku kosmetologia bioestetyczna. Posiada kilkuletnie doświadczenie w zawodzie. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych i upiększających m.in. mezoterapii igłowej, trychologii, peelingach chemicznych i depilacji laserowej. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach i warsztatach. Prywatnie rozwija swoje zainteresowania w kierunku trychologii kosmetologicznej.

Ewa Herbsztajn

kosmetolog

Magister kosmetolog. Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Uroda i pielęgnacja ciała to jej pasja, którą rozwija od ponad 4 lat poprzez udział w licznych szkoleniach oraz kongresach branżowych. W rozwoju główny nacisk kładzie na specjalizowanie się w kosmetologii hi-tech, co daje jej największa satysfakcję. W wolnym czasie zagłębia wiedzę z zakresu medycyny estetycznej, fitnessu oraz social media, a także gra na pianinie. Jest osobą pełną empatii i optymizmu. W miejscu pracy ceni sobie porządek, rzetelność oraz profesjonalizm.

Klaudia Maciocha

kosmetolog

Magister kosmetolog. Ukończyła studia magisterskie na wydziale medycznym o specjalizacji kosmetologia stosowana oraz odnowa biologiczna i wellness. Posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe, które zdobywała już podczas studiów. Odbyła liczne szkolenia z laseroterapii, urządzeń high-tech, w tym modelujących sylwetkę, a także z zabiegów na twarz. W zawodzie kieruje się indywidualnym podejściem do pacjenta, dobierając najbardziej skuteczne metody redukcji problemu. Na pierwszym miejscu zawsze stawia zadowolenie klienta, dlatego stale pogłębia swoje kompetencje. Prywatnie jest miłośniczą zwierząt, muzyki oraz kuchni wegetariańskiej.

Magdalena Morys

kosmetolog

Magister kosmetolog. Ukończyła studia licencjackie na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach oraz studia magisterskie na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalizuje się w zabiegach kosmetologii estetycznej, laseroterapii i urządzeń hi-tech. Jej pasją jest pogłębianie wiedzy nie tylko z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, ale również z zakresu dietetyki. Wyróżnia ją indywidualne podejście do pacjenta, dzięki któremu jest w stanie dobrać idealną terapię zabiegową. Prywatnie jest instruktorem narciarstwa alpejskiego, pasjonatką tenisa ziemnego oraz miłośniczką podróży.

Julia Bartnicka

kosmetolog

Magister Kosmetolog. Ukończyła Wyższą Szkołę Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku kosmetologia bioestetyczna. Od początku pracy zawodowej związana jest z kosmetologią hi-tech i szczególnie docenia możliwość stosowania nowoczesnej technologii do niwelowania mankamentów wyglądu zewnętrznego. Stale poszerza swoją wiedzę dotyczącą wpływu różnych bodźców fizykalnych na skórę i tkanki podskórne. Interesują mnie również zagadnienia związane z odżywaniem i zbilansowaną dietą. Prywatnie lubię aktywny wypoczynek, zimą – narty, a latem –windsurfing.

Wiktoria Markowicz

kosmetolog

Dyplomowany kosmetolog. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na kierunku kosmetologia. Kwalifikacje zawodowe zdobywa już od pierwszego roku studiów. Uwielbia stawiać przed sobą nowe wyzwania, dlatego zawód kosmetologa jest dla niej pasją i przyjemnością. Jej celem jest dobrostan fizyczny oraz psychiczny każdego klienta. Specjalizuje się w terapiach skór problematycznych, gdzie główny nacisk stawia na znalezienie przyczyny problemu, aby móc dopasować wybraną terapię indywidualnie do klienta. Prywatnie miłośniczka zwierząt, narciarskich podróży oraz wielbicielka domowych wypieków.
tel. 500 53 30 30
ul. Świętokrzyska 30
00-116 Warszawa
recepcja@velvetskin.pl
zapisy online: velvetskin.versum.com
© Copyright 2020 - Velvet Skin Clinic - All Rights Reserved.

medycyna estetyczna

HIFU Ultraskin II AbsolutePowiększanie ustToksyna botulinowaWolumetriaWampirzy liftingLaserowy lifting powiek

laseroterapia

Depilacja laserowa Light Sheer DuetPeeling laserowyEndolifting Fotona 4DLaserowe usuwanie przebarwieńLaserowe usuwanie włókniakówLaserowe zamykanie naczynek

zabiegi hi-tech

Onda CoolwavesIcoone MedEndermologia Alliance LPGMaximus TrilipoKarboksyterapia JulieFala akustyczna Storz Medical

kosmetologia estetyczna

Zabiegi DermaQuestMezoterapia igłowaMezoterapia mikroigłowaPeelingi chemiczneMakijaż permanentny

programy zabiegowe

Onda Body PremiumProgram No CelluliteProgram Slim BodyProgram Laser FotonaProgram Płaski Brzuch

Info

O nasCennikPolityka prywatnościKontaktZapisy online
facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker