500 53 30 30
recepcja@velvetskin.pl
ul. Świętokrzyska 30, Warszawa

Zespół Velvet Skin Clinic

Dr n.med. Anna Maria Wasilewska

Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny. Stypendystka studiów doktoranckich z zakresu immunologii, były wykładowca i asystent na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, wykładowca w ośrodku szkoleniowym Ollie w Warszawie. Autorka wielu artykułów prasowych, w tym z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej, ekspert na portalach dotyczących zdrowia i zabiegów rewitalizujących (m.in. Zatoka Piękna, Wirtualna Klinika), współautorka publikacji książkowej, laureatka kongresu młodych naukowców Europejskiego Stowarzyszenia IADR, członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Jej doskonalenie zawodowe obejmuje całokształt medycyny estetycznej w obrębie jamy ustnej, twarzy i całego ciała, ukierunkowany przede wszystkim na zapobieganie i leczenie przedwczesnych procesów starzenia się skóry. Studia doktoranckie z zakresu immunologii ułatwiły jej zrozumienie mechanizmów naprawczych zachodzących w tkankach, co daje możliwość świadomego wyboru tych zabiegów i produktów, które pozwalają osiągnąć zrównoważony, naturalny i piękny efekt odmłodzenia.Jest zwolennikiem holistycznego podejścia do Pacjenta. Przychyla się do stwierdzenia, że lekarze medycyny estetycznej to pasjonaci, których zamiłowanie do estetyki i młodego wyglądu znajduje odzwierciedlenie na twarzy i ciele Pacjenta.

dr n. med. Anna Skwarek

Dr n. med. Anna Skwarek jest specjalistą chirurgii ogólnej z ponad 20 letnim doświadczeniem w pracy klinicznej. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Przez wiele lat związana z Kliniką Chirurgii Ogólnej, Transplantacyjnej i Wątroby WUM gdzie doskonaliła swój warsztat chirurgiczny. Umiejętności i doświadczenie wykorzystuje obecnie wykonując pełne spektrum zabiegów estetycznych, również inwazyjnych.
Na swoim koncie posiada wiele publikacji naukowych, prezentacji na kongresach i sympozjach polskich oraz zagranicznych. Dwukrotnie była laureatką nagrody III stopnia Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Stale podnosi swoje kwalifikacje w oparciu o najnowsze publikacje i badania naukowe, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach oraz polskich i międzynarodowych konferencjach z zakresu medycyny estetycznej i dermatologii. Praktykę w tej dziedzinie zdobywała w renomowanej klinice medycyny estetycznej. Posiada liczne certyfikaty dokumentujące wiedzę oraz umiejętności w stosowaniu rozmaitych technik z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging.

Cechuje ją delikatność podczas wykonywania zabiegów a na pierwszym planie stawia naturalność, rozsądek i umiar w wykonywaniu zabiegów. Wykorzystuje wypróbowane, sprawdzone i bezpieczne techniki, najchętniej łączone (m.in. HIFU, kwas hialuronowy, nici rewitalizujące, liftingujące, toksynę botulinową). Takie podejście pozwala Pani Doktor zaoferować Pacjentom satysfakcjonujące rozwiązania w celu osiągnięcia naturalnego wyglądu.

Olga Kucińska

Związana z kliniką od początku jej istnienia, czyli od 2011 r. Ukończyła studia magisterskie na wydziale kosmetologii o specjalizacji kosmetologia estetyczna, poprzedzone dwuletnią szkołą techniczną o kierunku kosmetologii ogólnej. Z zawodem jestem związana niemalże od 10 lat, wykonuje pełne spektrum zabiegów z oferty kliniki, a poza kosmetologią interesuje się zbilansowanym żywieniem, sportem i zdrowym stylem życia. W oczach wielu osób zaraża uśmiechem, co wychodzi wszystkim na zdrowie.

Kamila Chołody

Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu, ukończyła kierunek kosmetologia z odnową biologiczną. Praca jest dla niej pasją, dlatego nieustannie poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach. Specjalizuje się w zabiegach laserowych (posiada kilkuletnie doświadczenie w depilacji laserowej LightSheer) oraz iniekcyjnych, m.in. mezoterapii igłowej i mikroigłowej dermapenem oraz karboksyterapii. Wymierne efekty przeprowadzanych kuracji, a co za tym idzie - uśmiech i zadowolenie pacjenta - są dla niej najważniejsze.

Małgorzata Jaworska

Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem, absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia. Specjalista w zakresie najnowszych metod pielęgnacji twarzy i ciała. Chętnie łączy kosmetykę stosowaną z zabiegami z zakresu kosmetologii estetycznej. Praca jest jednocześnie jej pasją, dlatego stale uczestniczy w szkoleniach i wykładach, które pozwalają na śledzenie nowych trendów w kosmetologii. Pacjenta traktuje tak, jakby sama chciała być potraktowana - z szacunkiem i zrozumieniem. Prywatnie lubi kino, dobrą książkę i podróże.

Aleksandra Garbowicz

Kosmetolog, Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z Klientem. Kontaktowa i otwarta na nowe wyzwania. Specjalizuje się w zabiegach na ciało, w szczególności depilacji laserowej, Icoone, Maximus i karboksyterapii, oraz w zabiegch pielęgnacyjnych na twarz.

Małgorzata Wołyńska

Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy, ukończyła kierunek kosmetologia. osiada kilkuletnie doświadczenie w zawodzie, który jest jej ogromną pasją. Specjalizuje się w depilacji laserowej LightSheer oraz zabiegach iniekcyjnych - mezoterapii igłowej i karboksyterapii - oraz peelingach chemicznych. Uważa, że tylko holistyczne podejście do pacjenta pomaga uzyskać zadowalające efekty zabiegowe. Prywatnie interesuje się muzyką bluesową, grą na gitarze oraz podróżami.

Depilacja Laserowa

Depilacja laserowa pachDepilacja laserowa bikiniDepilacja laserowa stópDepilacja laserowa udaDepilacja laserowa łydkiDepilacja laserowa twarzyDepilacja laserowa pośladkówDepilacja laserowa rąkDepilacja laserowa pleców

Zabiegi laserowe

Laserowe odmładzanie skóryPeeling laserowyLaserowe zagęszczanie skóryLaserowe usuwanie przebarwieńEndolifting
Laserowa redukcja rozstępówLaserowe usuwanie bliznLaserowe usuwanie blizn potrądzikowychLaserowe usuwanie włókniakówLaserowe leczenie chrapaniaLaserowe usuwanie tatuażu

Zabiegi hi-Tech

Endermologia Icoone MedZabiegi Maximus Trilipo MedKarboksyterapia JulieKriolipoliza LipoCryoPlatforma Face Lab

Zabiegi IPL

Zamykanie naczynekUsuwanie przebarwieńFototerapia trądziku

KOSMETOLOGIA estetyczna

Mezoterapia igłowaMezoterapia mikroigłowaPeelingi chemiczneMikrodermabrazja SilkPeelZabiegi pielęgnacyjne

Social media

Velvet Skin CLINIC

O nasCennik ZabiegówKontakt
ul. Świętokrzyska 30
00-116 Warszawa
Rezerwacja: +48 500 53 30 30
recepcja@velvetskin.pl
© Copyright 2018 - Velvetskin - All Rights Reserved
Polityka Prywatności
envelope-omap-markerphonefacebookenvelopephone-handsetmap-marker