500 53 30 30
recepcja@velvetskin.pl
ul. Świętokrzyska 30, 00-116 Warszawa

Zespół Velvet Skin Clinic

Lek. Paweł Siennicki

lekarz medycyny estetycznej

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Chirurgii Ogólnej oraz w licznych klinikach medycyny estetycznej. Ukończył studia podyplomowe z Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Uczestnik licznych polskich i zagranicznych konferencji, szkoleń i warsztatów, posiada kilkunastoletnie doświadczenie poparte licznymi certyfikatami.
Jego wyczucie estetyki pozwala mu skutecznie dobierać zabiegi anti-aging i modelujące twarz i ciało. Specjalizuje się w technikach łączonych z zastosowaniem laseroterapii oraz wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego i tkanki tłuszczowej, korekcji zmarszczek za pomocą toksyny botulinowej, implantacji nici liftingujących, a także preparatów biostymulujących a także materiałów autologicznych. 
Kieruje się empatią oraz indywidualnym podejściem do każdego pacjenta.

Lek. Ewa Adamska

lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi.
Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej z kilkunastoletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w zabiegach z użyciem toksyny botulinowej, wypełnianiu bruzd i zmarszczek, modelowaniu ust, policzków i brody, zabiegach laserowych i HIFU, zabiegach karobksyterapii, mezoterapii igłowej, karboksyterapii, lipolizy iniekcyjnej oraz w peelingach lekarskich.

Swoją wiedzę poszerza na licznych kursach, sympozjach i konferencjach medycznych krajowych jak i międzynarodowych.

Magdalena Morys

manager kliniki, kosmetolog

Magister kosmetolog. Ukończyła studia licencjackie na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach oraz studia magisterskie na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalizuje się w zabiegach kosmetologii estetycznej, laseroterapii i urządzeń hi-tech. Jej pasją jest pogłębianie wiedzy nie tylko z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, ale również z zakresu dietetyki. Wyróżnia ją indywidualne podejście do pacjenta, dzięki któremu jest w stanie dobrać idealną terapię zabiegową. Prywatnie jest instruktorem narciarstwa alpejskiego, pasjonatką tenisa ziemnego oraz miłośniczką podróży.

Olga Kucińska

kosmetolog

Magister Kosmetolog, związana z kliniką od 2011 roku, czyli od początku jej istnienia. Ukończyła studia magisterskie na wydziale kosmetologii o specjalizacji kosmetologia estetyczna, poprzedzone dwuletnią szkołą techniczną o kierunku kosmetologii ogólnej. Ma ponad 10-letnie doświadczenie, specjalizuje się w zaawansowanych zabiegach - laserowych Fotona, zabiegach HIFU, mezoterapii igłowej oraz zabiegach trychologicznych. Z powodzeniem przeprowadza złożone terapie zabiegowe wykorzystujące łączone techniki manualne oraz laserowe. Poza kosmetologią interesuje się zbilansowanym żywieniem, sportem i zdrowym stylem życia. W wolnych chwilach biega maratony.

Małgorzata Wołyńska

kosmetolog

Magister Kosmetolog. Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy na kierunku kosmetologii. Zawód kosmetologa, w którym ma już wieloletnie doświadczenie, jest nieprzerwanie jej ogromną pasją. Specjalizuje się w zabiegach laserowych - depilacji laserowej LightSheer i zabiegach Fotona, zabiegach modelujących sylwetkę - Onda, Icoone, Maximus, LPG Alliance i HIFU, oraz zabiegach anti-aging - mezoterapii igłowej, karboksyterapii i zabiegach Dermaquest. Uważa, że tylko holistyczne podejście do Pacjenta pomaga uzyskać spektakularne efekty zabiegowe. Prywatnie interesuje się muzyką bluesową, grą na gitarze oraz podróżami.

Wiktoria Markowicz

kosmetolog

Dyplomowany kosmetolog. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na kierunku kosmetologia. Kwalifikacje zawodowe zdobywa już od pierwszego roku studiów. Uwielbia stawiać przed sobą nowe wyzwania, dlatego zawód kosmetologa jest dla niej pasją i przyjemnością. Jej celem jest dobrostan fizyczny oraz psychiczny każdego klienta. Specjalizuje się w terapiach skór problematycznych, gdzie główny nacisk stawia na znalezienie przyczyny problemu, aby móc dopasować wybraną terapię indywidualnie do klienta. Prywatnie miłośniczka zwierząt, narciarskich podróży oraz wielbicielka domowych wypieków.

Katarzyna Lisicka

kosmetolog

Magister kosmetolog. Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie o specjalizacji kosmetologia bioestetyczna. Posiada kilkuletnie doświadczenie, które zdobywała już podczas studiów. Stałe poszerza swoją wiedzę poprzez udział w licznych szkoleniach. Specjalizuje się w terapiach anti-aging oraz skór problematycznych z wykorzystaniem najnowszych technologii, peelingów chemicznych i zabiegów iniekcyjnych. W pracy kieruje się holistycznym podejściem do pacjenta. Prywatnie miłośniczka kryminałów.

Martyna Cholewa

kosmetolog

Magister kosmetologii. Absolwentka Społecznej Akademii Nauk ze specjalizacją kosmetologia medyczna. Jej największą pasją są nowoczesne technologie kosmetologiczne hi-tech, trychologia oraz dietetyka. W pracy stawia na profesjonalizm. Indywidualnie podchodzi do swoich klientów dobierając odpowiednie terapie do danego problemu, co pozwala uzyskać spektakularne efekty. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy oraz terapiach wyszczuplających. Wolny czas spędza aktywnie, wybierając rower albo spacer po parku.

Iwona Surowiecka

kosmetolog

Magister kosmetologii. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Zwolenniczka holistycznego podejścia do urody. W Velvet Skin Clinic ceni sobie profesjonalizm kliniki, najwyższy poziom bezpieczeństwa zarówno dla pacjentów jak i personelu, jak również pracę na zaawansowanych urządzeniach hi-tech i laserach, gwarantujących pożądane rezultaty zabiegowe. Na pierwszym miejscu stawia satysfakcję pacjentów, dlatego do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Stale poszerza wiedzę z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. W wolnych chwilach chętnie podróżuje i odkrywa nowe kuchnie.

Monika Kimak

kosmetolog

Dyplomowany kosmetolog. Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Specjalizuje się w kosmetologii holistycznej, dlatego też indywidualnie dobiera terapie dla każdego klienta. Najważniejsze jest dla niej osiągniecie zaplanowanych rezultatów terapii. Stale pogłębia swoją wiedzę przez szkolenia z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej i dietetyki. Dodatkowo uwielbia dobre jedzenie, sport i podróże.

Wiktoria Gregorczyk

kosmetolog

Dyplomowany kosmetolog Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Obecnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich na kierunku dietetyka. Kosmetologia jest dla Wiktorii pasją, dlatego stale pogłębia wiedzę w tej dziedzinie. Ceni sobie holistyczne podejście do Pacjenta. Specjalizuje się w zabiegach ujędrniających i modelujących ciało, a także depilacji laserowej. W wolnym czasie podróżuje oraz pisze artykuły branżowe.

Edyta Osowska

kosmetolog

Magister kosmetologii. Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Od pierwszego roku studiów aktywnie działa w branży beauty, zdobywając doświadczenie oraz nieustannie poszerzając swoje kwalifikacje. Specjalizuje się w zabiegach iniekcyjnych oraz terapiach anti-aging. Na pierwszym miejscu stawia komfort pacjenta i poinformowanie go o każdym szczególe przeprowadzanego zabiegu. Prywatnie miłośniczka włoskiej kultury, podróży oraz sportu.

Justyna Mirodka

kosmetolog

Magister kosmetologii. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. Specjalizuje się w zabiegach anti-aging i zabiegach dla skór problematycznych i trądzikowych, wykorzystując terapie łączone oparte na laseroterapii, peelingach chemicznych i terapiach manualnych. Uwielbia kontakt z drugim człowiekiem. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie. Zawsze doradzi jakie produkty należy stosować w domu po terapii bądź w czasie jej trwania. Prywatnie uwielbia jazdę na rowerze, squasha, jogę oraz dobrą lekturę. Kocha również podróże - te małe jak i duże - mogłaby o nich słuchać w nieskończoność.

Sandra Gierasimowicz

kosmetolog

Kosmetolog oraz studentka pielęgniarstwa. Kieruje się wrodzoną wrażliwością ora wyczuciem estetyki. Stale pogłębia swoją wiedzę na temat zabiegów. Uważa, że podstawą każdego zabiegu jest bezpieczeństwo oraz spełnienie oczekiwań pacjenta. Każdy przypadek traktuje indywidulanie i podchodzi do niego holistycznie, aby osiągnąć najlepsze możliwe rezultaty zabiegowe. Prywatnie pasjonatka podróży. Uwielbia eksperymentować w kuchni i wypoczywać na świeżym powietrzu.
VELVET SKIN CLINIC ŚRÓDMIEŚCIE
UL. ŚWIĘTOKRZYSKA 30
00-116 WARSZAWA
TEL. 500 53 30 30

VELVET SKIN CLINIC MOKOTÓW
Al. niepodległości 92/98
02-585 Warszawa
tel. +48 500 53 30 55

recepcja@velvetskin.pl
zapisy online: velvetskin.versum.com
Copyright 2022 - Velvet Skin Clinic - All Rights Reserved

medycyna estetyczna

HIFU Ultraskin II AbsolutePowiększanie ustToksyna botulinowaStymulatory tkankoweKwas hialuronowyEndolifting

laseroterapia

Depilacja laserowa LightSheer DuetLaserowy lifting powiek SmoothEyeLifting laserowy Fotona 4DResurfacing frakcyjny FotonaAlma Harmony XL ProLaserowe zamykanie naczynek DyeVL

zabiegi hi-tech

Onda CoolwavesIcoone MedEndermologia Alliance LPGMaximus TrilipoKarboksyterapia JulieFala akustyczna Storz Medical

kosmetologia estetyczna

Zabiegi DermaQuestMezoterapia igłowaDermapen 4 Peelingi chemiczneBioRePeel

programy zabiegowe

Onda Body PremiumProgram No CelluliteProgram Slim BodyProgram Laser FotonaProgram Płaski Brzuch

Info

O nasCennikPolityka prywatnościKontaktZapisy online
facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker