Klinika Mokotów:
al. Niepodległości 92/98
Klinika Śródmieście:
ul. Świętokrzyska 30

Zespół Velvet Skin Clinic

Lekarze Medycyny Estetycznej

Lekarz Velvet Skin Clinic

Lek. Paweł Siennicki

lekarz medycyny estetycznej

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie.  Ukończył studia podyplomowe z Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Uczestnik licznych polskich i zagranicznych konferencji, szkoleń i warsztatów. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie poparte licznymi certyfikatami. Specjalizuje się w zabiegach korekcji zmarszczek za pomocą toksyny botulinowej, wypełniaczy, nici liftingujących, preparatów biostymulujących, a także materiałów autologicznych. Kieruje się empatią oraz indywidualnym podejściem do każdego pacjenta.
Lekarz Velvet Skin Clinic

Lek. Magdalena Grzegorek

lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej. Członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Uczestniczka licznych kursów, szkoleń i kongresów medycyny estetycznej. Stale rozwija swoje umiejętności, aby zapewnić pacjentom najwyższą jakość zabiegów. Jej misją jest pomaganie pacjentom osiągnąć zdrową i młodzieńczą skórę w myśl idei slow-aging. Do jej ulubionych zabiegów należą zabiegi z użyciem toksyny botulinowej, mezoterapii czy stymulatorów tkankowych, w myśl podkreślania urody pacjentów poprzez uzyskanie naturalnych rezultatów zabiegowych bez efektu przerysowania.

Lek. Piotr Momot

chirurg szczękowo-twarzowy

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Na co dzień pracuje w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej WUM, zaś w Velvet Skin Clinic wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii estetycznej twarzy, m.in. blefaroplastykę (chirurgiczy lifting powiek), lip lift (lifting górnej wargi), bichektomię (redukcję tkanki tłuszczowej policzków) oraz liposukcję podbródka. Ekspert w zakresie najnowszych technik i metod chirurgicznych dbający o najwyższe standardy leczenia i satysfakcji Pacjentów. 

Kosmetolodzy

Kosmetolog Velvet Skin Clinic

Magdalena Witkowska

kosmetolog

Magister kosmetolog. Ukończyła studia licencjackie na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach oraz studia magisterskie na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalizuje się w zabiegach kosmetologii estetycznej, laseroterapii i urządzeń hi-tech. Wyróżnia ją indywidualne podejście do pacjenta, dzięki któremu jest w stanie dobrać idealną terapię zabiegową. Prywatnie jest instruktorem narciarstwa alpejskiego, pasjonatką tenisa ziemnego oraz miłośniczką podróży.
Kosmetolog Velvet Skin Clinic

Iwona Surowiecka

kosmetolog

Magister kosmetolog. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Zwolenniczka holistycznego podejścia do urody. W Velvet Skin ceni sobie profesjonalizm, najwyższy poziom bezpieczeństwa dla pacjentów oraz personelu, a także pracę na zaawansowanych urządzeniach hi-tech i laserach, zapewniających pożądane rezultaty zabiegowe.Stale poszerza wiedzę z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. W wolnych chwilach podróżuje i odkrywa nowe kuchnie.
Kosmetolog Velvet Skin Clinic

Małgorzata Wołyńska

kosmetolog

Magister kosmetolog. Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy na kierunku kosmetologii. Zawód kosmetologa jest nieprzerwanie jej ogromną pasją. Od wielu lat specjalizuje się w zabiegach laserowych: depilacji laserowej, laserach frakcyjnych oraz zabiegach modelujących sylwetkę i zabiegach anti-aging. Uważa, że tylko holistyczne podejście do Pacjenta pomaga uzyskać spektakularne efekty zabiegowe. Prywatnie interesuje się muzyką bluesową, grą na gitarze oraz podróżami.
Kosmetolog Velvet Skin Clinic

Katarzyna Lisicka

kosmetolog

Magister kosmetolog. Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie o specjalizacji kosmetologia bioestetyczna. Posiada kilkuletnie doświadczenie, które zdobywała już podczas studiów. Stałe poszerza swoją wiedzę poprzez udział w licznych szkoleniach. Specjalizuje się w terapiach anti-aging oraz skór problematycznych z wykorzystaniem najnowszych technologii, peelingów chemicznych i zabiegów iniekcyjnych. W pracy kieruje się holistycznym podejściem do pacjenta. Prywatnie miłośniczka kryminałów.
Kosmetolog Velvet Skin Clinic

Wiktoria Gregorczyk

kosmetolog

Dyplomowany kosmetolog Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Obecnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich na kierunku dietetyka. Kosmetologia jest dla Wiktorii pasją, dlatego stale pogłębia wiedzę w tej dziedzinie. Ceni sobie holistyczne podejście do Pacjenta. Specjalizuje się w zabiegach ujędrniających i modelujących ciało, a także depilacji laserowej. W wolnym czasie podróżuje oraz pisze artykuły branżowe.
Kosmetolog Velvet Skin Clinic

Edyta Osowska

kosmetolog

Magister kosmetolog. Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Od pierwszego roku studiów aktywnie działa w branży beauty, zdobywając doświadczenie oraz nieustannie poszerzając swoje kwalifikacje. Specjalizuje się w zabiegach iniekcyjnych oraz terapiach anti-aging. Na pierwszym miejscu stawia komfort pacjenta i poinformowanie go o każdym szczególe przeprowadzanego zabiegu. Prywatnie miłośniczka włoskiej kultury, podróży oraz sportu.
Karolina Velvet Skin Clinic

Karolina Bacińska

kosmetolog

Magister kosmetolog. Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia. Stale poszerza wiedzę odnośnie chorób cywilizacyjnych oraz zaburzeń hormonalnych i ich potencjalnego wpływu na sylwetkę czy skórę. Specjalizuje się w zabiegach modelujących sylwetkę w oparciu o terapie łączone. Z powodzeniem prowadzi również terapie skór wrażliwych, trądzikowych oraz z przebarwieniami. Prywatnie interesuje się psychologią, behawiorystyką psów oraz kulturą włoską.

Martyna Krawczyk

kosmetolog

Magister kosmetolog. Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Specjalizuje się w zabiegach anti-aging i smart-aging. Miłośniczka zabiegów stymulujących przebudowę skóry - zarówno z użyciem igieł, jak i technologii laserowych. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z laserami oraz urządzeniami hi-tech. Poza pracą interesuje się również wizażem i lubi spędzać czas aktywnie na świeżym powietrzu.
Kosmetolog Velvet Skin Clinic

Olena Bulibrukh-Słupska

kosmetolog 

Dyplomowany kosmetolog. Absolwentka Krakowskiej Akademii Medycznej im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego oraz Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Aktualnie studentka pielęgniarstwa. Posiada wieloletnie doświadczenie w  wykonywaniu zabiegów laserowych i hi-tech na twarz i ciało, w szczególności odmładzaniu laserowym, zamykaniu naczynek jak i redukcji blizn i rozstępów. Wciąż poszerza swoją wiedzę, aktywnie uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach i kursach. Prywatnie miłośniczka podróży. 

Adrianna Sobczak

kosmetolog 

Dyplomowany kosmetolog. Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Obecnie kontynuuje studia na kierunku pielęgniarstwo, aby zapewnić pacjentom kompleksową opiekę i móc zapewnić najlepsze efekty zabiegowe. Specjalizuje się w terapiach łączonych, szczególnie w aspekcie skór trądzikowych, naczyniowych i blizn. Jest również asystentką medyczną, dzięki czemu posiada bogate doświadczenie w kosmetologii i medycynie estetycznej. W wolnych chwilach podróżuje.
Kosmetolog Velvet Skin Clinic

Olga Kucińska

kosmetolog - urlop macierzyński

Magister kosmetolog. Z kliniką związana od 2011 roku, czyli od początku jej istnienia. Ma kilkunastoletnie doświadczenie, specjalizuje się w zaawansowanych zabiegach - laserowych, HIFU, mezoterapii igłowej oraz zabiegach trychologicznych. Z powodzeniem przeprowadza złożone terapie zabiegowe wykorzystujące łączone techniki manualne oraz laserowe. Poza kosmetologią interesuje się zbilansowanym żywieniem, sportem i zdrowym stylem życia. W wolnych chwilach biega maratony.
Kosmetolog Velvet Skin Clinic

Martyna Cholewa

kosmetolog

Magister kosmetolog. Absolwentka Społecznej Akademii Nauk ze specjalizacją kosmetologia medyczna. Jej największą pasją są nowoczesne technologie kosmetologiczne hi-tech, trychologia oraz dietetyka. W pracy stawia na profesjonalizm. Indywidualnie podchodzi do swoich klientów dobierając odpowiednie terapie do danego problemu, co pozwala uzyskać spektakularne efekty. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy oraz terapiach wyszczuplających. Wolny czas spędza aktywnie, wybierając rower albo spacer po parku.
Velvet Skin Clinic logo
VELVET SKIN CLINIC - ŚRÓDMIEŚCIE
ul. Świętokrzyska 30
00-116 Warszawa
Tel. + 48 500 53 30 30

VELVET SKIN CLINIC - MOKOTÓW
al. Niepodległości 92/98
02-585 Warszawa
Tel. +48 500 53 30 55

Email: recepcja@velvetskin.pl
Polityka prywatności
Regulamin serwisu
Copyright 2024 - Velvet Skin Clinic 
facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker