500 53 30 30
recepcja@velvetskin.pl
ul. Świętokrzyska 30, Warszawa
MENUMENU

Zespół Velvet Skin Clinic

Dr n.med. Anna Maria Wasilewska

Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny. Stypendystka studiów doktoranckich z zakresu immunologii. Autorka artykułów prasowych, współautorka publikacji książkowej, członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Jej doskonalenie zawodowe obejmuje zabiegi medycyny estetycznej ukierunkowane na zapobieganie i leczenie przedwczesnych procesów starzenia się skóry. Studia doktoranckie z zakresu immunologii ułatwiły jej zrozumienie mechanizmów naprawczych zachodzących w tkankach, co daje możliwość świadomego wyboru tych zabiegów i produktów, które pozwalają osiągnąć zrównoważony, naturalny i piękny efekt odmłodzenia.Jest zwolennikiem holistycznego podejścia do Pacjenta. Przychyla się do stwierdzenia, że lekarze medycyny estetycznej to pasjonaci, których zamiłowanie do estetyki i młodego wyglądu znajduje odzwierciedlenie na twarzy i ciele Pacjenta.

Lek. Ewa Adamska

Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi.
Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej z kilkunastoletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w zabiegach z użyciem toksyny botulinowej, wypełnianiu bruzd i zmarszczek, modelowaniu ust, policzków i brody, zabiegach laserowych i HIFU, zabiegach karobksyterapii, mezoterapii igłowej, karboksyterapii, lipolizy iniekcyjnej oraz w peelingach lekarskich.

Swoją wiedzę poszerza na licznych kursach, sympozjach i konferencjach medycznych krajowych jak i międzynarodowych.

Lek. Ewa Krawczyńska

Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiada certyfikaty ukończenia szkoleń oraz kursów z zakresu medycyny estetycznej wydane przez jednostkę wpisaną do rejestru podmiotów prowadzących kształcenie Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie oraz systematycznie pogłębia swoją wiedzę w tym zakresie uczestnicząc w różnorodnych kursach i konferencjach.

Zwolenniczka kompleksowej opieki nad pacjentem oraz internistycznego podejścia do medycyny estetycznej. Jej priorytetem jest bezpieczeństwo pacjentów oraz najwyższa jakość świadczonych usług, czego najlepszym wyrazem jest zadowolenie pacjentów z osiąganych rezultatów zabiegowych.

Olga Kucińska

Magister Kosmetolog, związana z kliniką od 2011 roku, czyli od początku jej istnienia. Ukończyła studia magisterskie na wydziale kosmetologii o specjalizacji kosmetologia estetyczna, poprzedzone dwuletnią szkołą techniczną o kierunku kosmetologii ogólnej. Ma ponad 10-letnie doświadczenie w zawodzie, specjalizuje się w bardzo zaawansowanych zabiegach - laserowych Fotona, zabiegach HIFU Ultraskin II Absolute, wysokostężonych peelingach chemicznych, mezoterapii igłowej, karboksyterapii oraz zabiegach trychologicznych. Z powodzeniem przeprowadza złożone terapie zabiegowe wykorzystujące łączone techniki manualne oraz laserowe.
Poza kosmetologią interesuje się zbilansowanym żywieniem, sportem i zdrowym stylem życia. Do pracy - również zimą - dojeżdża na rowerze, a w wolnych chwilach biega maratony.

Małgorzata Wołyńska

Magister Kosmetolog. Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy na kierunku kosmetologii. Zawód kosmetologa, w którym ma już wieloletnie doświadczenie, jest nieprzerwanie jej ogromną pasją. Specjalizuje się w zabiegach laserowych - depilacji laserowej LightSheer i zabiegach Fotona, zabiegach modelujących sylwetkę - Icoone, Maximus i HIFU, oraz zabiegach anti-aging - mezoterapii igłowej, karboksyterapii i zabiegach Dermaquest. Uważa, że tylko holistyczne podejście do Pacjenta pomaga uzyskać spektakularne efekty zabiegowe. Prywatnie interesuje się muzyką bluesową, grą na gitarze oraz podróżami.

Karolina Wróblewska

Dyplomowany kosmetolog. Absolwentka studiów licencjackich Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej na kierunku kosmetologia ze specjalizacją modelowanie sylwetki z podologią. Studia magisterskie ukończyła w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku kosmetologia bioestetyczna. Posiada kilkuletnie doświadczenie w zawodzie. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych i upiększających m.in. mezoterapii igłowej, trychologii, peelingach chemicznych i depilacji laserowej. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach i warsztatach. Prywatnie rozwija swoje zainteresowania w kierunku trychologii kosmetologicznej.

Marta Rostkowska

Magister kosmetolog. Ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Nieustannie poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach i śledząc pisma branżowe. Specjalizuje się w depilacji laserowej, peelingach chemicznych, karboksyterapii oraz zabiegach liftingujących skórę. W swojej pracy najchętniej wykorzystuje terapie łączone, gdyż wierzy że synergia różnych technologii pozwala osiągnąć najlepsze rezultaty zabiegowe. Najważniejsze dla niej jest zadowolenie Pacjenta i osiągnięcie długotrwałych efektów terapii. Prywatnie poświęca swój czas makijażom.

Paula Walendy-Zwara

Magister kosmetolog. Z kosmetologią związana od 2011 roku, kiedy rozpoczęła studia na wydziale Nauk o Zdrowiu Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Podczas studiów nie tylko dokształcała się na licznych sympozjach, kongresach i szkoleniach, ale także wykonywała pracę zawodową. Interesuje ją zagadnienia z obszaru medycyny estetycznej, kosmetologii, dietetyki. Poszukuje "zabiegu doskonałego" na każdy możliwy problem skóry. Nie lubi stać w miejscu, więc wybór zawodu kosmetologa uważa za bardzo dobry, gdyż stwarza on możliwość ciągłego rozwoju.
Prywatnie lubi muzykę rockową, uwielbia koncerty i festiwale, próbuje grać na gitarze i zajmuje się kociątkiem.

Ewa Herbsztajn

Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Uroda i pielęgnacja ciała to jej pasja, którą rozwija od ponad 4 lat poprzez udział w licznych szkoleniach oraz kongresach branżowych. W rozwoju główny nacisk kładzie na specjalizowanie się w kosmetologii hi-tech, co daje jej największa satysfakcję. W wolnym czasie zagłębia wiedzę z zakresu medycyny estetycznej, fitnessu oraz social media, a także gra na pianinie. Jest osobą pełną empatii i optymizmu. W miejscu pracy ceni sobie porządek, rzetelność oraz profesjonalizm.

Paula Gęsicka

Linergistka z wieloletnim doświadczeniem - zabiegi makijażu permanentnego wykonuje nieprzerwanie od 2012 roku. Ukończyła kursy prowadzone przez najlepszych w Polsce specjalistów, m.in. Agnieszki Zapały oraz specjalistów Akademii Broadway Beauty. Wszystkie zabiegi wykonuje z wielką pasją co przekłada się na zadowolenie i zaufanie klientek. Jest zwolenniczką naturalnego, wysublimowanego makijażu mającego na celu wydobycie piękna, dlatego oddając się w ręce Pauli klientki nie muszą obawiać się efektu przerysowania. Jej priorytetem jest poprawa wyglądu i jednocześnie poprawa samopoczucia klientek, a co za tym idzie - 100% satysfakcja z uzyskanego rezultatu zabiegu.

Urszula Heba

Doświadczona linergistka, absolwentka szkoły Brodway Beauty. Do każdego zabiegu podchodzi z pasją i cierpliwością, a jej poczucie estetyki gwarantuje delikatne podkreślenie urody i świeży, nieprzerysowany efekt makijażu permanentnego. Dzięki doświadczeniu w wykonywaniu profesjonalnego makijażu do sesji fotograficznych, filmu i telewizji potrafi idealnie zinterpretować proporcje twarzy, a także optymalne dobrać pigment dopasowując go do karnacji skóry. Ula jest kontaktową, uśmiechniętą osobą, potrafiącą z każdym odnaleźć wspólny język. Jej niebywała kultura osobista i doświadczenie w pracy z wymagającymi osobowościami świata filmu i mody, sprawiają, że klienci regularnie wracają do niej na kolejne zabiegi i... pogaduchy :).

Depilacja Laserowa

Depilacja laserowa pachDepilacja laserowa bikiniDepilacja laserowa stópDepilacja laserowa udaDepilacja laserowa łydkiDepilacja laserowa twarzyDepilacja laserowa pośladkówDepilacja laserowa rąkDepilacja laserowa pleców

Zabiegi laserowe

Laserowe odmładzanie skóryPeeling laserowyLaserowe zagęszczanie skóryLaserowe usuwanie przebarwieńEndolifting
Laserowa redukcja rozstępówLaserowe usuwanie bliznLaserowe usuwanie blizn potrądzikowychLaserowe usuwanie włókniakówLaserowe leczenie chrapaniaLaserowe usuwanie tatuażu

Zabiegi hi-Tech

Endermologia Icoone MedZabiegi Maximus Trilipo MedKarboksyterapia JulieKriolipoliza LipoCryoPlatforma Face Lab

Zabiegi IPL

Zamykanie naczynekUsuwanie przebarwieńFototerapia trądziku

KOSMETOLOGIA estetyczna

Mezoterapia igłowaMezoterapia mikroigłowaPeelingi chemiczneMikrodermabrazja SilkPeelZabiegi pielęgnacyjne

Social media

Velvet Skin CLINIC

O nasCennik ZabiegówKontakt
ul. Świętokrzyska 30
00-116 Warszawa
Rezerwacja: +48 500 53 30 30
recepcja@velvetskin.pl
© Copyright 2018 - Velvetskin - All Rights Reserved
Polityka Prywatności
envelope-omap-markerphonefacebookenvelopephone-handsetmap-marker