Klinika Śródmieście:
ul. Świętokrzyska 30
Klinika Mokotów:
al. Niepodległości 92/98

Program depilacji laserowej GŁADKA SKÓRA 
w Velvet Skin Clinic

program depilacji laserowej gładka skóra - gladka skora - depilacja laserowa

PROGRAM '3 STREFY'

Program obejmuje 24 zabiegi depilacji laserowej laserem diodowym LightSheer Duet na 3 wybrane dowolne strefy ciała. Zabiegi wykonywane są przez 8 sesji co 8-10 tygodni. Tylko 175 zł za strefę ciała!
WIĘCEJ >
program depilacji laserowej

PROGRAM '5 STREF'

Program obejmuje 40 zabiegów depilacji laserowej laserem diodowym LightSheer Duet na 5 wybranych dowolnych stref ciała. Zabiegi wykonywane są przez 8 sesji co 8-10 tygodni. Tylko 160 zł za strefę ciała!
WIĘCEJ >
depilacja laserowa

PROGRAM '7 STREF'

Program obejmuje 56 zabiegów depilacji laserowej laserem diodowym LightSheer Duet na 7 wybranych dowolnych stref ciała. Zabiegi wykonywane są przez 8 sesji co 8-10 tygodni. Tylko 145 zł za strefę ciała!
WIĘCEJ >
Chcesz bezpiecznie, skutecznie i definitywnie pozbyć się niechcianych włosków na ciele? Wybierz nasz program depilacji laserowej Gładka Skóra, dzięki któremu możesz cieszyć się idealnie gładką skórą!

Program Gładka Skóra obejmuje aż 8 sesji zabiegowych na 3, 5 lub 7 wybranych stref ciała. To razem aż 24, 40 lub 56 niezwykle skutecznych zabiegów usuwania owłosienia za pomocą najnowocześniejszego na świecie lasera diodowego LightSheer Duet! 

Sesje zabiegowe wykonywane są w odstępach 8-10 tygodni w zależności od szybkości odrastania włosków w danym miejscu zabiegowym.

Strefy ciała, które można poddać depilacji w ramach programu to: pachy, łydki, uda, bikini podstawowe, bikini pełne, cała twarz, górna warga, policzki, broda, ramiona, przedramiona, dłonie, stopy, brzuch, klatka piersiowa / tors, plecy - barki, plecy - lędźwie, pośladki, szyja, kark, kolana, brodawki piersiowe, linia biała.
Więcej o depilacji laserowej LightSheer Duet:
Depilacja laserowa LightSheer Duet >
Regulamin oferty: Program obejmuje 3, 5 lub 7 wybranych stref ciała. Wybranych stref nie można zmieniać na inne strefy w trakcie trwania programu. Program może być realizowany przez 
1 osobę i nie można przekazywać go osobom trzecim w trakcie jego realizacji. Data ważności programu wynosi 2 lata od daty zakupu. W przypadku niezrealizowania całości lub części programu, pozostałe zabiegi nie podlegają przekazaniu osobom trzecim lub zwrotowi. W przypadku niezrealizowania i nieodwołania wizyty na 24h przed umówionym terminem - zabieg uznany jest za zrealizowany. Pełną opłatę za program należy uiścić w dniu pierwszego zabiegu.
Umów się na zabieg w Klinice Śródmieście:
Rezerwacje Online Śródmieście >Zadzwoń: tel. 500 53 30 30 >
lub
Umów się na zabieg w Klinice Mokotów:
Rezerwacje Online Mokotów >Zadzwoń: tel. 500 53 30 55 >
VELVET SKIN CLINIC - ŚRÓDMIEŚCIE
ul. Świętokrzyska 30
00-116 Warszawa
Tel. + 48 500 53 30 30

VELVET SKIN CLINIC - MOKOTÓW
al. Niepodległości 92/98
02-585 Warszawa
Tel. +48 500 53 30 55

Email: recepcja@velvetskin.pl
Copyright 2024 - Velvet Skin Clinic 
facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker