Klinika Mokotów:
al. Niepodległości 92/98
Klinika Śródmieście:
ul. Świętokrzyska 30

HIFU Ultraformer III - lifting SMAS

HIFU Ultraformer III to innowacyjne rozwiązanie do nieinwazyjnego odmładzania i liftingu skóry. Zabieg oparty jest o technologię zogniskowanej fal ultradźwiękowych HIFU, które oddziaływując selektywnie na skórę prowadzą do podgrzania włókien kolagenowych a następnie ich obkurczenia i napięcia, dając natychmiastowy efekt liftingu skóry. Zabieg HIFU Ultraformer III dedykowany jest osobom pragnącym poprawić gęstość, napięcie i elastyczność skóry twarzy, szyi i ciała, zniwelować drobne zmarszczki, poprawić skórę wokół oczu, ust i policzków, zredukować podwójny podbródek, jak również napiąć skórę wiotką skórę ciała. 
Rezerwuję termin >Cennik >
hifu ultraformer

HIFU Ultraformer III

HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) to technologia skoncentrowanych fal ultradźwiękowych o wysokiej częstotliwości generujące drobne punkty koagulacji na różnych poziomach skóry, jak również w tkance podskórnej oraz w warstwie mięśniowo-powięziowej SMAS bez naruszania ciągłości naskórka.

W wyniku działania HIFU następuje obkurczenie rozciągniętych włókien kolagenowych oraz powięzi SMAS, dając natychmiastowy efekt liftingu twarzy. Zabiegi z wykorzystaniem technologii HIFU mogą być alternatywą dla nici liftingujących, toksyny botulinowej, wypełniaczy, lasera frakcyjnego lub radiofrekwencji mikroigłowej, dając naturalne efekty, przy tym bez okresu rekonwalescencji. Mogą też skutecznie uzupełniać te zabiegi.

Wskazania do zabiegu HIFU Ultraformer III

- wiotkość skóry twarzy, lifting dolnych partii twarzy
- zaburzenia owalu twarzy,
- konturowanie twarzy,
- lifting brwi,
- lifting czoła,
- wiotkość dolnej powieki,
- zmarszczki palacza,
- podwójny podbródek,
- objawy starzenia w obszarze szyi i dekoltu,
- opadające powieki po zabiegu chirurgicznym,
- wiotkość skóry: ramion, brzucha, pośladków, ud, łydek, kolan,
- brak elastyczności skóry po dużej utracie masy ciała i po ciąży.

Zabieg HIFU Ultraformer III na twarz - lifting i ujędrnienie skóry

Lifting HIFU Ultraformer III to terapia zwiększająca jędrność i napięcie  skóry. Stymulacja skóry właściwej pozwala na jej głęboką przebudowę oraz pobudzenie naturalnych procesów regeneracji. W rezultacie otrzymujemy natychmiastowy i długo utrzymujący się efekt liftingu.

Wskazania do zabiegu HIFU Ultraformer III na twarz:
- lifting twarzy, uniesienie brwi, lifting powiek, podniesienie policzków i lifting szyi
- poprawa owalu twarzy - redukcja podwójnego podbródka, konturowanie linii żuchwy i redukcja tzw. "chomików" 
- redukcja zmarszczek i linii mimicznych okolicy oczu, czoła, ust i szyi

Zaletą zabiegu jest naturalny efekt, a także brak okresu rekonwalescencji ze względu na niewystępowanie uszkodzeń wierzchnich warstw skóry. Efekt widoczny jest już bezpośrednio po zabiegu i pogłębia się w ciągu kolejnych miesięcy.

Zabieg HIFU HIFU Ultraformer III na ciało - modelowanie sylwetki i ujędrnienie skóry

HIFU Ultraskin II Absolute w zabiegach na ciało efektywnie napina i zagęszcza wiotką skórę powstałą w wyniku fotostarzenia, ciąży lub szybkiej utraty wagi. Skoncentrowane fale ultradźwiękowe emitowane przez urządzenie oddziaływują na kolagen zawarty w skórze, doprowadzając do jego obkurczenia a w dalszym okresie produkcji nowych włókien kolagenowych. 

Wskazania do zabiegu HIFU Ultraformer III na ciało:
- wymodelowanie sylwetki, redukcja lokalnych depozytów tłuszczu
- lifting, zagęszczenie i napięcie wiotkiej skóry, np. na brzuchu, ramionach, wewnętrznej stronie ud, w okolicach pach i kolan. 

Przebieg zabiegu HIFU Ultraformer III

Zabieg rozpoczyna się od konsultacji i oceny stanu skóry. Następnie na skórę nałożony zostaje specjalny żel ultradźwiękowy. Sam zabieg trwa od 15 do 90 minut, w zależności od obszaru ciała i polega na wielokrotnym przykładaniu głowicy linia za linią w celu utworzenia siatki punktów koagulacji. Tkanka skóry podgrzewana jest na różnych głębokościach, w zależności od parametrów ciała i oczekiwanego efektu. W trakcie zabiegu pacjent może odczuwać pieczenie lub kłucie, jednak nie jest wymagane stosowanie środków znieczulających. Bezpośrednio po zabiegu skóra może być zaczerwieniona oraz delikatnie opuchnięta i wrażliwa na dotyk. Objawy te mijają w ciągu kilku godzin od zabiegu. Zalecamy unikanie bezpośredniego światła słonecznego przez kilka dni po zabiegu oraz regularne nawilżanie skóry. Przed oraz po zabiegu nie jest wskazane przyjmowanie środków o działaniu przeciwzapalnym, ponieważ zniwelują one siłę zainicjowanego zabiegiem stanu zapalnego.

Rekomendowana liczba zabiegów HIFU Ultraformer III

W przypadku zabiegów HIFU rekomenduje się jeden zabieg, po którym efekty utrzymują się rok lub dłużej. Jednakże, w zależności od indywidualnych celów pacjenta i rodzaju skóry i oczekiwanych wyników, zabieg może zostać powtórzony powtórzyć po 3 miesiącach. 

Zabieg HIFU Ultraformer III może być połączony z innymi procedurami odmładzającymi oferowanymi w naszej klinice, takimi jak zabiegi laserowe, mezoterapia, zabiegi z kwasem hialuronowym, peelingi chemiczne, aby zwiększyć i utrzymać efekty przeciwdziałania starzeniu.

Przeciwwskazania do zabiegu HIFU Ultraformer III

- ciąża i okres karmienia piersią
- rozrusznik serca, 
- metalowe implanty w miejscu zabiegu
- nieuregulowana cukrzyca, choroby autoimmunologiczne
- choroby układu krążenia i choroby żylne
- niewydolność nerek lub wątroby 
- choroby nowotworowe
- stan zapalny i rany w miejscu wykonywania zabiegu
- opryszczka.

Kto wykonuje zabieg

lekarz lub kosmetolog

Czas trwania zabiegu

60 - 120 minut

Wymagana liczba zabiegów

1 zabieg

Cena zabiegu

od 1000 zł
Umów się na zabieg w Klinice Mokotów:
Rezerwacje Online Mokotów >Zadzwoń: tel. 500 53 30 55 >
lub
Umów się na zabieg w Klinice Śródmieście:
Rezerwacje Online Śródmieście >Zadzwoń: tel. 500 53 30 30 >
Velvet Skin Clinic logo
VELVET SKIN CLINIC - ŚRÓDMIEŚCIE
ul. Świętokrzyska 30
00-116 Warszawa
Tel. + 48 500 53 30 30

VELVET SKIN CLINIC - MOKOTÓW
al. Niepodległości 92/98
02-585 Warszawa
Tel. +48 500 53 30 55

Email: recepcja@velvetskin.pl
Polityka prywatności
Regulamin serwisu
Copyright 2024 - Velvet Skin Clinic 
facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker