500 53 30 30
recepcja@velvetskin.pl
ul. Świętokrzyska 30, 00-116 Warszawa
Zapisz się na zabieg

5-step Collagen Boost - autorska terapia odmładzająca

5 technologii dla maksymalnej stymulacji kolagenu!

Autorska terapia odmładzająca i stymulująca kolagen 5-step Collagen Boost została opracowana dla Pacjentów, którzy oczekują szybkich i maksymalnie efektywnych rezultatów zabiegowych, zabiegu łączonego wykonanego podczas 1 wizyty, braku długiej rekonwalescencji oraz możliwości szybkiego powrotu do codziennych zajęć. 

Celem terapii 5-step Collagen Boost jest głębokie pobudzenie włókien kolagenu i elastyny do regeneracji oraz stymulacja fibroblastów do procesu neokolagenezy, czyli produkcji nowych, zdrowych włókien kolagenowych - przy pomocy kilku wzajemnie uzupełniających się technologii. 

Stymlacja kolagenu prowadzi do:
- wyraźnego liftingu i ujędrnienia skóry
- mocnego zagęszczenia i pogrubienia skóry
- wygładzenia struktury skóry
- zmniejszenia widoczności porów oraz blizn potrądzikowych i zanikowych
- ujednolicenia kolorytu skóry i rozjaśnienie przebarwień
- silnego nawilżenia i odżywienia skóry od wewnątrz
- zmniejszenia obrzęków limfatycznych i lekkiego wymodelowania twarzy..

Terapia odmładzająca 5-step Collagen Boost oparta jest o 5 efektywnych technologii hi-tech: zabiegu ClearLift wykonanym na laserze Alma Harmony XL Pro, radiofrekwencji mikroigłowej Vivace, mezoterapii igłowej atelokolagenem Linerase, masażu tkanek twarzy za pomocą zabiegu Endermolift LPG Alliance oraz karboksyterapii Julie. Dzięki synergii 5 technologii terapia jest niezwykle efektywna i przynosi maksymalne rezultaty, które dodatkowo pogłębiają się jeszcze przez kolejne 6 miesięcy po zabiegu. Terapia zakończona jest aplikacją pobudzającej naturalne procesy odnowy i regeneracji skóry maski z aktywnym Beta Glukanem. Dodatkowo. Pacjent otrzymuje zestaw pielęgnacyjny Mediderma do dalszego stosowania w ranach codziennej pielęgnacji domowej.

Efektem terapii jest jędrna, napięta, gęsta i wyraźnie odmłodzona skóra, jej silne nawilżenie i odbudowa, rozjaśniony koloryt oraz wygładzona powierzchnia, spłycone zmarszczki i bruzdy, uniesione policzki, lifting i napięcie owalu twarzy. 

Terapia wykonywana jest podczas 1 wizyty, trwa ok. 3 godzin i wymaga tylko minimalnej rekonwalescencji, w postaci regenerującego się naskórka. Pacjent bezpośrednio po terapii może wrócić do codziennego trybu życia. 
Rezerwuję termin >

Autorskie terapie zabiegowe w Velvet Skin Clinic

Autorskie terapie zabiegowe przeprowadzane w Velvet Skin Clinic zostały opracowane na podstawie 12-letniego doświadczenia kliniki w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, odmładzania i modelowania sylwetki. Jako klinika specjalizujemy się w przeprowadzaniu terapii nastawionych na osiągnięcie założonego efektu terapeutycznego, a dysponując bardzo bogatym wyposażeniem w najnowocześniejsze lasery oraz urządzenia hi-tech - stosujemy zaawansowane i złożone programy i kuracje, cechujące się maksymalną możliwą efektywnością. Wiemy, że tylko synergia kilku technologii gwarantuje wymierne rezultaty kliniczne, dlatego w naszych programach łączymy ze sobą kilka zabiegów w czasie jednej sesji zabiegowej, wzmacniając ich wzajemne oddziaływanie na siebie i przyspieszając osiągnięcie planowanego rezultatu.

Zabiegi w terapii odmładzającej 5-step Collagen Boost

Endermolift LPG Alliance™️
Endermolift™️ Alliance to dogłębny masaż tkanek skórnych twarzy pozwalający na lifting, wymodelowanie i przebudowę tkanek twarzy na poziomie mięśni, tkanki tłuszczowej oraz skóry, jak również silny drenaż limfatyczny odprowadzając nadmiar wody z tkanek do węzłów chłonnych. Masaż ten sam w sobie jest silnie pobudzającym skórę do regeneracji zabiegiem, ale zastosowany jako wstęp do dalszych technologii, tworzy  bazę dla kolejnych etapów terapii, zwiększając ich efektywność.

Zabieg trwa 30 min. jest bezbolesny i stanowi relaksujący wstęp do dalszych procedur.
Endermolift LPG Alliance >
ClearLift Alma Harmony XL Pro™️
Zabieg laserowy ClearLift laserem Alma Harmony XL Pro pozwala na dogłębną przebudowę kolagenu i aktywowanie samoistnych procesów naprawczych bez uszkadzania ciągłości skóry. ClearLift polega na naświetlaniu skóry wiązką lasera neodymowo-yagowego Nd:Yag, w celu wywołania tysięcy mikrouszkodzeń termicznych w skórze na poziomie warstwy siateczkowej. Uszkodzone fragmenty skóry wywołują reakcję zapalną kolagenu i elastyny, aktywując tym samym procesy regeneracji i odnowy skóry. Rezultatem tego procesu jest zmiana struktury skóry głęboko w skórze właściwej: pogrubienie, uelastycznienie i zwiększenie jej napięcia. Dodatkowo, wiązka lasera rozbija i usuwa miejscowe skupiska melaniny, prowadząc do rozjaśnienia głębokich przebarwień i blizn pozapalnych. 

Zabieg trwa 15 min., nie powoduje naruszenia ciągłości skóry.
ClearLift Alma Harmony XL Pro >
Radiofrekwencja mikroigłowa Vivace™️
Vivace to nowoczesna metoda ujędrniania, rewitalizacji i liftingu skóry wykorzystująca innowacyjne połączenie 3 technologii: radiofrekwencji, frakcjonowania mikroigłowego oraz terapii światłem LED. Zabieg polega na biostymulacji skóry za pomocą podgrzewania kolagenu metodą radiofrekwencji z jednoczesnym nakłuwaniem skóry. Za pomocą sterylnej głowicy skóra nakłuwana jest przez kilkadziesiąt mikroigieł, przez które przenikają fale radiowe prowadzące do podgrzania skóry do temperatury, przy której następuje obkurczenie i regeneracja kolagenu w skórze. Jednocześnie głowica emituje również światło LED, które pobudza fibroblasty do dalszej neokolagenezy. Efektem zabiegu jest pogrubienie, ujędrnienie i lifting skóry, wyrównanie jej struktury oraz kolorytu, w tym przebudowa i redukcja zmarszczek, blizn i rozstępów.
Radiofrekwencja mikroigłowa Vivace >
Mezoterapia igłowa atelokolagenem Linerase™️
Linerase to jedyny dostępny na rynku atelokolagen typu I. To przełomowy, bioaktywny preparat do mezoterapii, który regeneruje i odbudowuje skórę, a tym samym przywraca jej sprężystość i blask. Preparat jest przeznaczony do pobudzenia fibroblastów do wytwarzania włókien endogennego kolagenu, jako nowego wypełnienia tkanki. Atelokolagen Linerase stymuluje produkcję nowych fibroblastów, które przyczyniają się do poprawy kondycji skóry, a tym samym młodszego wyglądu. Przeznaczony jest do regeneracji i odbudowy skóry, redukcji wiotkości, przywrócenia sprężystości i elastyczności, wygładzenia zmarszczek. Jest to materiał biodegradowalny i biozgodny, czyli samoistnie i całkowicie rozpuszcza się w skórze, całkowicie wykluczając pozabiegowe reakcje alergiczne.

Zabieg trwa 20 minut i wykonywany jest w ramach zastosowanego znieczulenia, przez co jest bezbolesny.
Mezoterapia igłowa Linerase >
Karboksyterapia Julie™️
Karboksyterapia to podskórna aplikacja medycznego dwutlenku węgla za pomocą cienkiej igły. Gaz ten zmienia się pod skórą w kwas węglowy, inicjując powstanie tzw. "efektu Bohra", czyli natychmiastowego dostarczenia przez hemoglobinę zwiększonej ilości tlenu w miejscu wkłucia, prowadząc do maksymalnego dotlenienia tkanek. Zjawisko to zwiększa również mikrokrążenie i ukrwienie tkanki, co prowadzi do transportu pozostałych składników aktywnych i ogólnej poprawy metabolizmu, zwiększając efektywność wcześniejszych zabiegów. Jednocześnie zarówno wkłucie jak i podanie gazu stymuluje w dalszym stopniu proces neokolagenezy, prowadząc do ujędrnienia, pogrubienia i zagęszczenia skóry.  

Zabieg trwa 15 min. i cechuje się niskim stopniem inwazyjności.
Karboksyterapia Julie >
Maska hydrożelowa Beta Glukan™️
Maska hydrożelowa Beta Glukan wykonana jest w 100% z aktywnego beta-glukanu, który pobudza naturalne procesy odnowy i regeneracji skóry, stymuluje odnowę kolagenu, a także łagodzi podrażnienie i zaczerwienienie po zabiegu. Ma dodatkowe działanie chłodzące, przez co naczynia krwionośne w krótkim czasie obkurczają się, a skóra powoli wraca do normalnego wyglądu. Beta-glukan dogłębnie nawilża, uelastycznia i napina skórę, pozwalając Pacjentowi następnego dnia wrócić do codziennej aktywności.

Maska nakładana jest na 15 min. W tym czasie skóra może być dodatkowo chłodzona krioterapią.

Etapy terapii 5-step Collagen Boost

Etap I 

Przygotowanie do terapii: konsultacja wstępna, wywiad zdrowotny, dokumentacja fotograficzna.
Endermolift LPG Alliance 
- liftingujący i napinający masaż twarzy oraz drenaż limfatyczny 
1
2

Etap II

ClearLift Alma Harmony XL Pro
- poprawa struktury skóry głęboko w skórze właściwej: pogrubienie, uelastycznienie i zwiększenie jej napięcia, rozjaśnienie głębokich przebarwień i blizn pozapalnych

ETAP III

Radiofrekwencja mikroigłowa Vivace
- znieczulenie skóry twarzy 
- radiofrekwencja, frakcjonowanie mikroigłowe oraz terapia LED w celu pogrubienia, ujędrnienia i liftingu skóry, przebudowy i redukcji bruzd, zmarszczek i blizn potrądzikowych a także wyrównania struktury oraz kolorytu skóry
3
4

ETAP IV

Mezoterapia igłowa atelokolagenem Linerase
- przełomowy kolagen typu I, preznaczony do regeneracji i odbudowy skóry, redukcji wiotkości, przywrócenia sprężystości i elastyczności, wygładzenia zmarszczek

ETAP V

Karboksyterapia Julie
- dotlenienie, poprawa mikrokrążenia i transportu składników aktywnych, pobudzenie procesu neokolagenezy, ujędrnienie i zagęszczenie skóry, 
- wyciszająca pozabiegowa maska Beta Glukan.
5

Kto prowadzi program

kosmetolog

Czas trwania sesji

3 godziny

Liczba sesji zabiegowych

1 sesja

Cena terapii

2699 zł

Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Wykupiona terapia może być zrealizowana tylko przez 1 osobę podczas 1 wizyty. Niewykorzystane zabiegi z terapii nie podlegają zwrotowi. Oferta nie łączy się z innymi ofertami ani rabatami.
Zapisz się online:
REZERWUJĘ TERMIN >
lub
Zadzwoń i umów się na zabieg:
TEL. 500 53 30 30 >
VELVET SKIN CLINIC ŚRÓDMIEŚCIE
UL. ŚWIĘTOKRZYSKA 30
00-116 WARSZAWA
TEL. 500 53 30 30

VELVET SKIN CLINIC MOKOTÓW
Al. niepodległości 92/98
02-585 Warszawa
tel. +48 500 53 30 55

recepcja@velvetskin.pl
zapisy online: velvetskin.versum.com
Copyright 2022 - Velvet Skin Clinic - All Rights Reserved

medycyna estetyczna

HIFU Ultraskin II AbsolutePowiększanie ustToksyna botulinowaStymulatory tkankoweKwas hialuronowyEndolifting

laseroterapia

Depilacja laserowa LightSheer DuetLaserowy lifting powiek SmoothEyeLifting laserowy Fotona 4DResurfacing frakcyjny FotonaAlma Harmony XL ProLaserowe zamykanie naczynek DyeVL

zabiegi hi-tech

Onda CoolwavesIcoone MedEndermologia Alliance LPGMaximus TrilipoKarboksyterapia JulieFala akustyczna Storz Medical

kosmetologia estetyczna

Zabiegi DermaQuestMezoterapia igłowaDermapen 4 Peelingi chemiczneBioRePeel

programy zabiegowe

Onda Body PremiumProgram No CelluliteProgram Slim BodyProgram Laser FotonaProgram Płaski Brzuch

Info

O nasCennikPolityka prywatnościKontaktZapisy online
facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker