Klinika Śródmieście:
ul. Świętokrzyska 30
Klinika Mokotów:
al. Niepodległości 92/98
5-STEP Collagen Boost opis programu

5-step Collagen Boost - autorska terapia odmładzająca

5 technologii dla maksymalnej stymulacji kolagenu!

Autorska terapia odmładzająca i stymulująca kolagen 5-step Collagen Boost została opracowana dla Pacjentów, którzy oczekują szybkich i maksymalnie efektywnych rezultatów zabiegowych, zabiegu łączonego wykonanego podczas 1 wizyty, braku długiej rekonwalescencji oraz możliwości szybkiego powrotu do codziennych zajęć. 

Celem terapii 5-step Collagen Boost jest głębokie pobudzenie włókien kolagenu i elastyny do regeneracji oraz stymulacja fibroblastów do procesu neokolagenezy, czyli produkcji nowych, zdrowych włókien kolagenowych - przy pomocy kilku wzajemnie uzupełniających się technologii. 

Stymlacja kolagenu prowadzi do:
- wyraźnego liftingu i ujędrnienia skóry
- mocnego zagęszczenia i pogrubienia skóry
- wygładzenia struktury skóry
- zmniejszenia widoczności porów oraz blizn potrądzikowych i zanikowych
- ujednolicenia kolorytu skóry i rozjaśnienie przebarwień
- silnego nawilżenia i odżywienia skóry od wewnątrz
- zmniejszenia obrzęków limfatycznych i lekkiego wymodelowania twarzy..

Terapia odmładzająca 5-step Collagen Boost oparta jest o 5 efektywnych technologii: zabiegu ClearLift wykonanym na laserze Alma Harmony XL Pro, radiofrekwencji mikroigłowej Vivace, mezoterapii igłowej atelokolagenem Linerase oraz karboksyterapii Julie. Terapia zakończona jest aplikacją pobudzającej naturalne procesy odnowy i regeneracji skóry maski z aktywnym Beta Glukanem. Dzięki synergii 5 technologii terapia jest niezwykle efektywna i przynosi maksymalne rezultaty, które dodatkowo pogłębiają się jeszcze przez kolejne 6 miesięcy po zabiegu. 

Efektem terapii jest jędrna, napięta, gęsta i wyraźnie odmłodzona skóra, jej silne nawilżenie i odbudowa, rozjaśniony koloryt oraz wygładzona powierzchnia, spłycone zmarszczki i bruzdy, uniesione policzki, lifting i napięcie owalu twarzy. 

Terapia wykonywana jest podczas 1 wizyty, trwa ok. 3 godzin i wymaga tylko minimalnej rekonwalescencji, w postaci regenerującego się naskórka. Pacjent bezpośrednio po terapii może wrócić do codziennego trybu życia. 

Autorskie terapie zabiegowe w Velvet Skin Clinic

Autorskie terapie zabiegowe przeprowadzane w Velvet Skin Clinic zostały opracowane na podstawie 12-letniego doświadczenia kliniki w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, odmładzania i modelowania sylwetki. Jako klinika specjalizujemy się w przeprowadzaniu terapii nastawionych na osiągnięcie założonego efektu terapeutycznego, a dysponując bardzo bogatym wyposażeniem w najnowocześniejsze lasery oraz urządzenia hi-tech - stosujemy zaawansowane i złożone programy i kuracje, cechujące się maksymalną możliwą efektywnością. Wiemy, że tylko synergia kilku technologii gwarantuje wymierne rezultaty kliniczne, dlatego w naszych programach łączymy ze sobą kilka zabiegów w czasie jednej sesji zabiegowej, wzmacniając ich wzajemne oddziaływanie na siebie i przyspieszając osiągnięcie planowanego rezultatu.

Zabiegi w terapii odmładzającej 5-step Collagen Boost

ClearLift Alma Harmony XL lub frakcjonowanie 3D Frac3 Fotona
Zabieg laserowy ClearLift laserem Alma Harmony XL Pro pozwala na dogłębną przebudowę kolagenu i aktywowanie samoistnych procesów naprawczych bez uszkadzania ciągłości skóry. ClearLift polega na naświetlaniu skóry wiązką lasera neodymowo-yagowego Nd:Yag, w celu wywołania tysięcy mikrouszkodzeń termicznych w skórze na poziomie warstwy siateczkowej. Uszkodzone fragmenty skóry wywołują reakcję zapalną kolagenu i elastyny, aktywując tym samym procesy regeneracji i odnowy skóry. Rezultatem tego procesu jest zmiana struktury skóry głęboko w skórze właściwej: pogrubienie, uelastycznienie i zwiększenie jej napięcia. Dodatkowo, wiązka lasera rozbija i usuwa miejscowe skupiska melaniny, prowadząc do rozjaśnienia głębokich przebarwień i blizn pozapalnych. 

Zabieg trwa 15 min., nie powoduje naruszenia ciągłości skóry.
Radiofrekwencja mikroigłowa Vivace™️
Vivace to nowoczesna metoda ujędrniania, rewitalizacji i liftingu skóry wykorzystująca innowacyjne połączenie 3 technologii: radiofrekwencji, frakcjonowania mikroigłowego oraz terapii światłem LED. Zabieg polega na biostymulacji skóry za pomocą podgrzewania kolagenu metodą radiofrekwencji z jednoczesnym nakłuwaniem skóry. Za pomocą sterylnej głowicy skóra nakłuwana jest przez kilkadziesiąt mikroigieł, przez które przenikają fale radiowe prowadzące do podgrzania skóry do temperatury, przy której następuje obkurczenie i regeneracja kolagenu w skórze. Jednocześnie głowica emituje również światło LED, które pobudza fibroblasty do dalszej neokolagenezy. Efektem zabiegu jest pogrubienie, ujędrnienie i lifting skóry, wyrównanie jej struktury oraz kolorytu, w tym przebudowa i redukcja zmarszczek, blizn i rozstępów.
Mezoterapia igłowa atelokolagenem Linerase™️
Linerase to jedyny dostępny na rynku atelokolagen typu I. To przełomowy, bioaktywny preparat do mezoterapii, który regeneruje i odbudowuje skórę, a tym samym przywraca jej sprężystość i blask. Preparat jest przeznaczony do pobudzenia fibroblastów do wytwarzania włókien endogennego kolagenu, jako nowego wypełnienia tkanki. Atelokolagen Linerase stymuluje produkcję nowych fibroblastów, które przyczyniają się do poprawy kondycji skóry, a tym samym młodszego wyglądu. Przeznaczony jest do regeneracji i odbudowy skóry, redukcji wiotkości, przywrócenia sprężystości i elastyczności, wygładzenia zmarszczek. Jest to materiał biodegradowalny i biozgodny, czyli samoistnie i całkowicie rozpuszcza się w skórze, całkowicie wykluczając pozabiegowe reakcje alergiczne.

Zabieg trwa 20 minut i wykonywany jest w ramach zastosowanego znieczulenia, przez co jest bezbolesny.
Karboksyterapia Julie™️
Karboksyterapia to podskórna aplikacja medycznego dwutlenku węgla za pomocą cienkiej igły. Gaz ten zmienia się pod skórą w kwas węglowy, inicjując powstanie tzw. "efektu Bohra", czyli natychmiastowego dostarczenia przez hemoglobinę zwiększonej ilości tlenu w miejscu wkłucia, prowadząc do maksymalnego dotlenienia tkanek. Zjawisko to zwiększa również mikrokrążenie i ukrwienie tkanki, co prowadzi do transportu pozostałych składników aktywnych i ogólnej poprawy metabolizmu, zwiększając efektywność wcześniejszych zabiegów. Jednocześnie zarówno wkłucie jak i podanie gazu stymuluje w dalszym stopniu proces neokolagenezy, prowadząc do ujędrnienia, pogrubienia i zagęszczenia skóry.  

Zabieg trwa 15 min. i cechuje się niskim stopniem inwazyjności.
Maska hydrożelowa Beta Glukan™️
Maska hydrożelowa Beta Glukan wykonana jest w 100% z aktywnego beta-glukanu - polisacharydu, który pobudza naturalne procesy odnowy i regeneracji skóry, stymuluje odnowę kolagenu, a także łagodzi podrażnienie i zaczerwienienie po zabiegu. Ma dodatkowe działanie chłodzące, przez co naczynia krwionośne w krótkim czasie się obkurczają, a skóra powoli wraca do normalnego wyglądu. Beta-glukan dogłębnie nawilża, uelastycznia i napina skórę, pozwalając Pacjentowi następnego dnia wrócić do codziennej aktywności.

Maska nakładana jest na 15 min. W tym czasie skóra może być dodatkowo chłodzona krioterapią.

Etapy terapii 5-step Collagen Boost

Etap I 

Przygotowanie do terapii: konsultacja wstępna, wywiad zdrowotny, dokumentacja fotograficzna.
ClearLift Alma Harmony XL / Frac3 Fotona
- poprawa struktury skóry głęboko w skórze właściwej: pogrubienie, uelastycznienie i zwiększenie jej napięcia, rozjaśnienie głębokich przebarwień i blizn pozapalnych 
1
2

Etap II

Radiofrekwencja mikroigłowa Vivace
- znieczulenie skóry twarzy
- radiofrekwencja, frakcjonowanie mikroigłowe oraz terapia LED w celu pogrubienia, ujędrnienia i liftingu skóry, przebudowy i redukcji bruzd, zmarszczek i blizn potrądzikowych a także wyrównania struktury oraz kolorytu skóry

ETAP III

Mezoterapia igłowa atelokolagenem Linerase
- medyczny kolagen typu I, przeznaczony do regeneracji i odbudowy skóry, redukcji wiotkości, przywrócenia sprężystości i elastyczności, wygładzenia zmarszczek
3
4

ETAP IV

Karboksyterapia Julie
- dotlenienie, poprawa mikrokrążenia i transportu składników aktywnych, pobudzenie procesu neokolagenezy, ujędrnienie i zagęszczenie skóry.

ETAP V

Maska hydrożelowa Beta Glukan
- wyciszenie, ukojenie skóry po zabiegu, dzięki nawilżającym i regenerującym właściwościom beta-glukanu.
5

Kto prowadzi program

kosmetolog

Czas trwania sesji

2,5 godziny

Liczba sesji zabiegowych

1 sesja

Cena terapii

2900 zł
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Wykupiona terapia może być zrealizowana tylko przez 1 osobę podczas 1 wizyty. Niewykorzystane zabiegi z terapii nie podlegają zwrotowi. Oferta nie łączy się z innymi ofertami ani rabatami.
Umów się na zabieg w Klinice Śródmieście:
Rezerwacje Online Śródmieście >Zadzwoń: tel. 500 53 30 30 >
lub
Umów się na zabieg w Klinice Mokotów:
Rezerwacje Online Mokotów >Zadzwoń: tel. 500 53 30 55 >
VELVET SKIN CLINIC - ŚRÓDMIEŚCIE
ul. Świętokrzyska 30
00-116 Warszawa
Tel. + 48 500 53 30 30

VELVET SKIN CLINIC - MOKOTÓW
al. Niepodległości 92/98
02-585 Warszawa
Tel. +48 500 53 30 55

Email: recepcja@velvetskin.pl
Copyright 2024 - Velvet Skin Clinic 
facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker