Klinika Śródmieście:
ul. Świętokrzyska 30
Klinika Mokotów:
al. Niepodległości 92/98

Icoone™️ Med - masaż podciśnieniowy

Icoone™️ to technologia masażu podciśnieniowego, pozwalająca na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry.
Rezerwuję termin >Cennik >
icoone kosmetolog wykonuje zabieg endermologia masaz podcisnieniowy

Icoone Med

Icoone to urządzenie do precyzyjnego masażu podciśnieniowego skóry twarzy i ciała. Jest to opatentowana technologia Roboderm, która polega na pracy zmechanizowanych głowic masujących z rolkami posiadającymi liczne mikrootwory tworzące Multi Mikrostymulację, działająca precyzyjnie i dogłębnie na każdy milimetr skóry bez rozciągania jej czy powodowania urazów. Dzięki kontrolowanemu zasysaniu skóra otrzymuje 1180 bodźców mikrostymulacyjnych na dm2 wraz z każdym pełnym ruchem głowicy. Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni przy zachowaniu bezpieczeństwa skóry.
Icoone pozwala na przeprowadzenie masażu symetrycznego - dwie identyczne głowice ROBOTWINS do symultanicznego masażu całego ciała zapewniają symetryczną stymulację obszaru objętego terapią. 

Icoone daje nam możliwość wyboru pomiędzy specjalnymi głowicami zabiegowymi:
 • Robosolo - głowica do pracy na głęboko zlokalizowanych złogach tłuszczu, do pracy na dużych powierzchniach
 • Robotwins - dwie głowice do zabiegu oburącz dające spektakularne rezultaty w jeszcze krótszym czasie
 • Robomini - najmniejsza na świecie głowica z własnym napędem
 • Robomikro - z trzema różnymi mikrokońcówkami
icoone głowica do masazu podcisnieniowego

Dla kogo przeznaczony jest Icoone™️

Zabiegi ICOONE skierowane są do wszystkich kobiet i mężczyzn, którzy pragną znaleźć szybkie, skuteczne i nieinwazyjne rozwiązanie wielu problemów terapeutycznych i estetycznych bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych. Niezależnie od rodzaju i kondycji skóry w menu ICOONE znajdziemy programy medyczne i kosmetyczne, które optymalnie dostosują się do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Icoone™️ dedykowany jest pacjentom:

 • z problemami naczyniowymi i obrzękami
 • pragnących nadać swojej twarzy młody i zdrowy wygląd bez interwencji chirurga
 • bezskutecznie walczących z głęboko zlokalizowanym tłuszczem, trudnym do likwidacji za pomocą diety i ćwiczeń fizycznych
 • mających problem z luźną skórą
 • walczących z nadwagą i cellulitem
 • po liposukcji
 • cierpiących na blizny pooperacyjne i pooparzeniowe, które z różnych względów nie chcą lub nie kwalifikują się do zabiegów chirurgicznych
 • mających bóle mięśni, bóle placów i karku spowodowane nieprawidłową postawą ciała
 • cierpiących na zaparcia
 • przed i po zabiegach chirurgicznych
 • kobiet po porodach,
 • uprawiających wyczynowo lub amatorsko sport
 • które żyją intensywnie i oczekują masażu, który zregeneruje ich ciało i umysł.

Programy zabiegowe Icoone™️

icoone masaż dwoma głowicami zabieg na nogi

Icoone™️ programy kosmetyczne

Przeznaczone są do redukcji cellulitu, modelowania sylwetki, redukcji głęboko zlokalizowanych złogów tłuszczu, ujędrniania, stymulacji fibroblastów do syntezy elastyny i  kolagenu. Do dyspozycji terapeuty przeznaczone jest wiele programów w zależności od rodzaju cellulitu, skóry pacjenta, problemów naczyniowych i celu terapeutycznego. Programy na twarz działają liftingująco, poprawiają owal twarzy, redukują złogi tłuszczu na podbródku, redukują zmarszczki, stymulują fibroblasty do syntezy elastyny i kolagenu. Poprawiają kontur ust, ujędrniają skórę, poprawiają koloryt.
icoone zabieg na brzuch odchudzanie masaż podciśnieniowy endermologia

Icoone™️ programy medyczne

Programy MED zostały specjalnie opracowane, by usprawnić funkcjonowanie układu krwionośnego, limfatycznego i mięśniowego. Znajdziemy wśród nich terapie dla pacjentów po liposukcji, z bliznami pourazowymi oraz po zabiegach chirurgicznych (w tym także po mastektomii). Wyróżniamy także terapie na stare blizny, dla kobiet świeżo po porodzie i usprawniające działanie układu trawiennego. Druga grupę stanowią programy przygotowane do pracy w obrębie mięśni i ścięgien, a w nich: likwidujące bóle mięśniowe (zarówno nagłe jak i długo występujące), programy na przykurcze, przygotowujące sportowców do zawodów, relaksujące po wysiłku fizycznym, likwidujące stany zapalne ścięgien a także stosowane przy złamaniach, skręceniach oraz zwichnięciach. Do wyboru posiadamy 16 programów medycznych.

Przebieg zabiegu Icoone™️

Każdy zabieg rozpoczyna się 20-minutowym programem bazowym na całe ciało z odpowiednio dobranym programem terapeutycznym z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb pacjenta, stanu i kondycji jego skóry oraz rodzaju problemu (zastój wody, cellulit włóknisty, tłuszczowy, skóra naczyniowa, delikatna, luźna). Następnie stosowane są 10-minutowe programy lokalne, ukierunkowane na konkretny problem terapeutyczny pacjenta i konkretna strefę zabiegową (brzuch, plecy, wewnętrzna strona ud, zewnętrzna strona ud, dekolt, biust, twarz (redukcja złogów tłuszczowych, ujędrnianie skóry, redukcja cellulitu i wiele innych). Łącznie jest do dyspozycji 22 podstawowych programów kosmetycznych oraz 16 medycznych.

Naturalny, bezbolesny ale wysoce efektywny zabieg trwa od 30 do 60 minut. Rezultaty są zauważalne już po pierwszej sesji. Kompletny cykl zabiegowy składa się z 10-20 sesji.
icoone masaż na brzuch odchudzanieicoone masaz redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowejicoone msaz na plecy redukcji tkanki tłuszczowej odchudzanie

Kto wykonuje zabieg

kosmetolog

Czas trwania zabiegu

30 - 60 minut

Wymagana liczba zabiegów

10 - 20 zabiegów

Cena zabiegu

od 200 zł
Umów się na zabieg w Klinice Śródmieście:
Rezerwacje Online Śródmieście >Zadzwoń: tel. 500 53 30 30 >
lub
Umów się na zabieg w Klinice Mokotów:
Rezerwacje Online Mokotów >Zadzwoń: tel. 500 53 30 55 >
VELVET SKIN CLINIC - ŚRÓDMIEŚCIE
ul. Świętokrzyska 30
00-116 Warszawa
Tel. + 48 500 53 30 30

VELVET SKIN CLINIC - MOKOTÓW
al. Niepodległości 92/98
02-585 Warszawa
Tel. +48 500 53 30 55

Email: recepcja@velvetskin.pl
Copyright 2024 - Velvet Skin Clinic 
facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker