Klinika Śródmieście:
ul. Świętokrzyska 30
Klinika Mokotów:
al. Niepodległości 92/98

Autorski program zabiegowy Jędrna Pupa

Uniesione pośladki, jędrna i gładka skóra, zero cellulitu!

Autorski program modelujący pośladki Jędrna Pupa to ujędrniająca, liftingująca i antycellulitowa terapia zabiegowa ukierunkowana na osiągnięcie wymarzonego kształtu pośladków. Program intensywnie wzmacnia mięśnie pośladków, eliminuje cellulit i nierówności skórne, ujędrnia i uelastycznia wiotką skórę. Program Jędrna Pupa oparty jest o kilka rewolucyjnych technologii: 
- technologii mikrofal Onda Coolwaves™️, dla ujędrniania i wygładzenia skóry 
- elektromagnetycznej stymulacji mięśni HI-EMT™️, dla maksymalnego uniesienia pośladków
- radiofrekwencji Maximus Trilipo Med™️, dla ujędrnienia skóry i odnowienia włókien kolagenowych
- technologii masażu podciśnieniowego Icoone Med™️ w programie liftingującym pośladki 
- technologii fali akustycznej D-Actor Storz Medical™️ dla ujędrniana i wygładzenia skóry poprzez rozbicie zwłóknień.

Program obejmuje łącznie 32 zabiegi wykonywane podczas 8 sesji zabiegowych (wizyt). Pełna terapia trwa od 4 do 8 tygodni dając w tak krótkim czasie wymierne rezultaty zabiegowe. Co więcej, w wyniku długofalowego działania zastosowanych technologii, efekty te pogłębiają się przez kolejne tygodnie pozwalając na osiągnięcie jeszcze lepszych wyników nawet po skończonym programie terapeutycznym. 

Efektem terapii jest lifting i ujędrnienie mięśni pośladków, wymodelowany kształt, likwidacja cellulitu a także jędrna i gładka skóra pośladków.  

W prezencie do programu otrzymujesz wybraną kurację BIO-suplementem diety Super Diety, która dodatkowo wzmacnia efekty zabiegów poprzez działanie przyspieszające metabolizm.

Doskonałe efekty zabiegowe - GWARANTOWANE!

Autorskie programy terapeutyczne w Velvet Skin Clinic

Autorskie programy terapeutyczne przeprowadzane w Velvet Skin Clinic zostały opracowane na podstawie 12-letniego doświadczenia kliniki w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, odmładzania i modelowania sylwetki. Programy zabiegowe wprowadziliśmy już 6 lat temu, jako pierwsi na rynku, i możemy poszczycić się setkami przeprowadzonych terapii zakończonych udokumentowanym sukcesem.

Jesteśmy kliniką specjalizującą się w przeprowadzaniu terapii nastawionych na osiągnięcie założonego efektu terapeutycznego, a dysponując bardzo bogatym wyposażeniem w najnowocześniejsze lasery oraz urządzenia hi-tech - możemy zaproponować najefektywniejsze kombinacje zabiegów. Nasze autorskie programy opieramy o skuteczne i sprawdzone technologie, w tym również nowości - jesteśmy zawsze na bieżąco z osiągnięciami technologicznymi laseroterapii i medycyny estetycznej - ale nie nie kierujemy się chwilową modą na daną technologię, tylko bazujemy na udowodnionych wynikach badań klinicznych.

Wiemy, że tylko synergia kilku technologii gwarantuje wymierne rezultaty kliniczne, dlatego w naszych programach łączymy ze sobą kilka zabiegów w czasie jednej sesji zabiegowej, wzmacniając wzajemnie ich pozytywne działanie na osiągnięcie zamierzonego efektu terapeutycznego, zaś sesje terapeutyczne łączymy w serie, ponieważ tylko wielokrotne oddziaływanie na skórę pogłębia i utrwala osiągnięte rezultaty na długi okres.

Programy wykonywane są według wcześniej ustalonych harmonogramów i należy je wykonać w całości zachowując odpowiednie odstępy między sesjami zabiegowymi. Daty i godziny zabiegów zostają ustalone wspólnie z pacjentem podczas pierwszej wizyty. Warunkiem osiągnięcia optymalnych rezultatów jest jest odbycie wszystkich sesji zabiegowych.

W przypadku występowania przeciwwskazań lub nietolerancji pacjentów odnośnie konkretnej technologii, istnieje możliwość indywidualnej modyfikacji programu. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie pozwalające wspólnie wypracować najlepszą i najefektywniejszą terapię zabiegową na dany problem terapeutyczny!

Zabiegi w składzie programu Jędrna Pupa

Onda Coolwaves™️
Onda to przełomowa technologia wykorzystująca unikalne mikrofale Coolwaves. Fale te działając na 3 poziomach: tkanki tłuszczowej, cellulitu oraz skóry, pozwalają szybko i skutecznie wygładzić i ujędrnić skórę pośladków, eliminując cellulit i lokalne nadmierne depozyty tłuszczowej. Już pierwszy zabieg przynosi spektakularne efekty!

Zabieg Onda wykonywany jest w programie 2 razy.
Maximus Trilipo Med
Urządzenie Maximus TriLipo działa na trzech poziomach: stymuluje jednocześnie skórę właściwą, tkankę podskórną oraz mięśnie, by umożliwić potrójną akcję redukcji tkanki tłuszczowej oraz skuteczniej wymodelować pośladki. Połączony efekt TriLipo RF oraz TriLipo DMA prowadzi do głębokiego oraz homogenicznego rozgrzania warstw skórnej i tłuszczowej. Energia TriLipo RF podgrzewa podskórną tkankę tłuszczową, powodując uwolnienie płynnego tłuszczu z komórek. Efekt termiczny przyśpiesza naturalny metabolizm tłuszczu, zwiększa cyrkulację krwi, optymalizując dotlenienie i detoksykację tkanki. Skupiona energia TriLipo RF powoduje skurcz włókien kolagenowych, co daje natychmiastowy efekt napięcia. Jednocześnie  podwyższenie metabolizmu fibroblastów regeneruje kolagen i powoduje długoterminowy efekt ujędrnienia skóry.

Zabieg Maximus wykonywany jest w programie 6 razy.
Elektromagnetyczna stymulacja mięśni HIEMT
Technologia HIEMT to przełomowa technologia w zakresie elektromagnetycznej stymulacji mięśni. Jest to jedno z najbardziej zaawansowanych i najsilniejszych urządzeń, pozwalających na szybką i niezwykle skuteczna stymulację mięśni pośladków, brzucha, ud oraz ramion. Skoncentrowane pole elektromagnetyczne przenika przez tkanki skórne i tłuszczowe aż do poziomu mięśni, zapewniając ich niezwykle intensywne i nieprzerwane skurcze. W wyniku zabiegu, w zależności od dobranego programu, następuje wzmocnienie mięśni i redukcja tkanki tłuszczowej (brzuch, uda, ramiona), a w wybranych przypadkach również intensywny wzrost mięśni (pośladki).

Zabieg HIEMT wykonywany jest w programie 8 razy.
Zabieg liftingujący pośladki Icoone Med
Zabiegi podciśnieniowe Icoone przeznaczone są do modelowania sylwetki, redukcji głęboko zlokalizowanych złogów tłuszczu, redukcji cellulitu, ujędrniania i wygładzania skóry, stymulacji fibroblastów do syntezy kolagenu i elastyny.

Niezwykle przyjemny i efektywny zabieg liftingujący pośladki wykonywany jest 1 głowicą Robosolo dla ujędrnienia skóry oraz 2 głowicami Robotwins równocześnie, dla uniesienia pośladków. co znacząco zwiększa efektywność zabiegu.

Zabieg Icoone trwaw 20 min. i wykonywany jest w programie 8 razy. 
Radialna fala akustyczna D-Actor Storz Medical™️
Terapia radialną falą akustyczną przy użyciu systemu Storz Medical D-ACTOR™️ wykorzystuje działanie fali akustycznej o wysokiej energii wprowadzanych do ciała pacjenta w formie drgań o wysokiej częstotliwości. Acustic Wave Therapy (AWT™️) to pierwszy skuteczny sposób leczenia cellulitu i zwłóknień skórnych przynoszący długotrwałe efekty. Fala akustyczna stymuluje mikrokrążenie w obrębie tkanki łącznej i komórek tłuszczowych, a także redukuje istniejące problemy metaboliczne w celu zmniejszenia oznak cellulitu. AWT jest również doskonałym sposobem na wymodelowanie sylwetki poprzez zmniejszenie obwodu ciała.

Zabieg fali akustycznej Storz Medical wykonywany jest w programie 8 razy.
Suplement diety Bio - Super Diet™️
W prezencie do programu otrzymujesz kurację wybranym BIO suplementem diety Super Diet!. To całkowicie naturalne, łatwo przyswajalne oraz bezpieczne kuracje oparte na wysokiej jakości wyciągach z organicznych kompozycji ziół, roślin oraz soków owocowych. Kuracje te dodatkowo wzmacniają uzyskane efekty terapeutyczne, zwiększają spalanie energii i redukcję tkanki tłuszczowej oraz cellulitu, przyspieszają metabolizm, likwidują zastoje limfatyczne i obrzęki oraz stymulują regenerację organizmu.

Cellimine Slimming - działa antycellulitowo i redukująco na tkankę tłuszczową. W skład preparatu wchodzą ekstrakt z wiązówki, brzozy, zielonej herbaty i octu jabłkowego, które działają oczyszczająco i wysmuklająco, usuwając nadmiar zalegającej wody i toksyn z organizmu. Zawartość wyciągu z czerwonego wina stymuluje mikro-krążenie i spalanie tkanki tłuszczowej wspomagając niwelowanie cellulitu i ujędrniając skórę.  

Actimincyl Fat Burner -  wspiera spalanie tkanki tłuszczowej i zapobiega powstawaniu cellulitu. Zawarta w składzie guarana pomaga w metabolizmie lipidów, zielona herbata wspomaga utrzymanie prawidłowej masy ciała i działa oczyszczająco, a zielona kawa, kola i guarana zwiększają spalanie energii, dzięki zawartej w nich kofeinie. Yerba Mate uzupełnia właściwości spalające i oczyszczające.

Drainaflore Detox - działa detoksykująco, oczyszczająco oraz regenerująco. Oparty o ekstrakt z rozmarynu, czarnego bzu, dziewanny, czarnej rzodkiewki, łopianu, cykorii i śliwki, wspomaga funkcjonowanie układu pokarmowego, przywraca jelitom prawidłowy rytm pracy, stymuluje regenerację komórek wątroby oraz wspomaga organizm w czasie wzmożonego wysiłku oraz zmian pór roku.

Harmonogram sesji zabiegowych

1. sesja zabiegowa + konsultacja wstępna

120 MINUT

- konsultacja wstępna, wywiad zdrowotny
- pomiary obwodów ciała, dokumentacja fotograficzna, analiza składu ciała InBody
- fala akustyczna Storz Medical + zabieg Onda + zabieg Icoone + zabieg HIEMT
1
2

2. sesja zabiegowa

120 minut

- fala akustyczna Storz Medical + zabieg Maximus + zabieg Icoone + zabieg HIEMT

3. sesja zabiegowa

120 MINUT

- fala akustyczna Storz Medical + zabieg Maximus + zabieg Icoone + zabieg HIEMT
3
4

4. sesja zabiegowa

90 minut

- fala akustyczna Storz Medical + zabieg Maximus + zabieg Icoone + zabieg HIEMT

5. sesja zabiegowa

120 MINUT

- pomiary obwodów ciała, dokumentacja fotograficzna, analiza składu ciała InBody 
- fala akustyczna Storz Medical + zabieg Onda + zabieg Icoone + zabieg HIEMT
5
6

6. sesja zabiegowa

90 minut

- fala akustyczna Storz Medical + zabieg Maximus + zabieg Icoone + zabieg HIEMT

7. sesja zabiegowa

90 MINUT

- fala akustyczna Storz Medical + zabieg Maximus + zabieg Icoone + zabieg HIEMT
7
8

8. sesja zabiegowa

120 minut

- fala akustyczna Storz Medical + zabieg Maximus + zabieg Icoone + zabieg HIEMT
- pomiary obwodów ciała, dokumentacja fotograficzna, analiza składu ciała InBody wraz ze szczegółowym opisem
- konsultacja kończąca i podsumowująca uzyskane rezultaty

Galeria efektów programów na ciało Velvet Skin Clinic

Kto prowadzi program

kosmetolog

Czas trwania sesji

120 minut

Czas trwania programu

8 sesji - 6-8 tygodni

Cena programu

6900 zł
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Wykupione zabiegi można wykorzystać przez 6 miesięcy od daty zakupu programu. Program obejmuje 32 zabiegi i wykonywany jest w 8 sesjach zabiegowych (8 wizytach) przez 4-8 tygodni. Program może być realizowany tylko przez 1 osobę. Niewykorzystane zabiegi z pakietu nie podlegają zwrotowi. Możliwa płatność ratalna. Niewykonanie zabiegu bez odwołania na minimum 24 godziny przed wizytą skutkuje uznaniem zabiegu jako wykonany i nie podlega on zwrotowi. Oferta nie łączy się z innymi ofertami ani rabatami.
Umów się na zabieg w Klinice Śródmieście:
Rezerwacje Online Śródmieście >Zadzwoń: tel. 500 53 30 30 >
lub
Umów się na zabieg w Klinice Mokotów:
Rezerwacje Online Mokotów >Zadzwoń: tel. 500 53 30 55 >
VELVET SKIN CLINIC - ŚRÓDMIEŚCIE
ul. Świętokrzyska 30
00-116 Warszawa
Tel. + 48 500 53 30 30

VELVET SKIN CLINIC - MOKOTÓW
al. Niepodległości 92/98
02-585 Warszawa
Tel. +48 500 53 30 55

Email: recepcja@velvetskin.pl
Copyright 2024 - Velvet Skin Clinic 
facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker