500 53 30 30
recepcja@velvetskin.pl
ul. Świętokrzyska 30, Warszawa
MENUMENU

Oferty specjalne w Velvet Skin Clinic

Rabat 20% na programy zabiegowe!

Tylko do końca października oferujemy rabat 20% na wszystkie programy zabiegowe - BASIC - OPTIMUM - PREMIUM z poniższych programów:
- LASER FOTONA
- NO ACNE
- ACNE SCARS
- NO STRECHMARKS
- LIFTINGUJĄCE
- ANTI-AGING
- TRYCHOLOGICZNE

Rabat 20% w programach oznacza zniżki sięgające nawet 80% regularnychcen zabiegów w naszej klinice! Taka okazja powtórzy się najwcześniej za rok!
PROGRAMY ZABIEGOWE VELVET SKIN CLINIC  >CENNIK >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do 31 października 2019 r.  Wykupione programy można realizować tak długo, jak wymaga tego harmonogram do danego programu. Data ważności programu ustalana jest podczas zakupu. Niewykorzystane zabiegi z pakietu nie podlegają zwrotowi. Możliwa płatność ratalna. Oferta nie łączy się z innymi ofertami i rabatami.

Wszystkie zabiegi laserowe Fotona w ofercie 2 + 2 GRATIS!

Podwajamy zabiegi laserowe Fotona! Wystarczy że wykupisz 2 dowolne zabiegi lub kombinację zabiegów przy użyciu najnowocześniejszej platformy laserowej Fotona, a otrzymasz 2 takie same zabiegi W PREZENCIE!

Możesz wykonać zabiegi laseroterapii takie jak: frakcjonowanie laserowe, peeling laserowy, lifting laserowy SMOOTH, zabieg Fotona4D, endolifting, usuwanie blizn trądzikowych, blizn pourazowych i rozstępów, laserowe zamykanie naczynek, laserową terapię trądziku różowatego, usuwanie zmian skórnych i wiele innych.  Możesz też wykonać terapie łączone, np. frakcjonowanie + endolifting + peeling laserowy. Nie wiesz co wybrać? Zapraszamy na konsultację, podczas której nasi specjaliści doradzą Ci odpowiednią procedurę!
CENNIK >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do 31 października 2019 r. Wykupione zabiegi można wykorzystać przez do 31 marca 2020 r. Niewykorzystane zabiegi z serii nie podlegają przekazaniu osobom trzecim, zwrotowi ani zamianie na inne zabiegi. Możliwa płatność ratalna. Oferta nie łączy się z innymi ofertami i rabatami. 

Depilacja laserowa LightSheer Duet tylko 130 zł / strefa!

Rozpoczynamy sezon depilacji laserowej!  Skorzystaj z naszej oferty jesiennej i ciesz się gładką skórą na zawsze! 

TERAZ każda dowolna strefa depilacji w cenie 130 zł przy zabiegu na minimum 4 strefy, 150 zł przy zabiegu na 3 strefy i 175 zł przy zabiegu na 2 strefy. 


Przykładowe ceny: CAŁE NOGI - 350 zł,  ŁYDKI I BIKINI - 350 zł, UDA I BIKINI - 350 zł, CAŁE NOGI I BIKINI - 450 zł, ŁYDKI, BIKINI I PACHY - 450 zł, CAŁE NOGI, BIKINI I PACHY - 520 zł! Zapraszamy! 
WIĘCEJ O DEPILACJI LIGHTSHEER DUET  >CENNIK >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do 31 października 2019 r.  Jedna osoba może wykupić z góry dowolną liczbę zabiegów z terminem ważności 31 stycznia 2020 r. Niewykorzystane zabiegi z pakietu nie podlegają zwrotowi. Możliwa płatność ratalna. Oferta nie łączy się z innymi ofertami i rabatami.

Intensywny program Płaski Brzuch!

Program Płaski Brzuch skierowany jest do wszystkich osób, które chciałyby uzyskać jędrny, płaski i napięty brzuch. To aż 30 zabiegów realizowanych w 10 sesjach w ciągu 5 tygodni. Zabiegi mają na celu redukcję tkanki tłuszczowej, wzmocnienie mięśni i ujędrnienie skóry i kosztują zaledwie 130 zł za pojedynczy zabieg (3500 zł za cały pakiet)!
WIĘCEJ O PROGRAMIE PŁASKI BRZUCH  >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Wykupione zabiegi można wykorzystać przez 2 miesiące od daty zakupu programu. Niewykorzystane zabiegi z pakietu nie podlegają zwrotowi. Możliwa płatność ratalna.  Oferta nie łączy się z innymi ofertami i rabatami. 

Nowość! Programy trychologiczne na piękne i mocne włosy! 

Z myślą o pięknych i mocnych włosach zarówno u naszych Pacjentek jak i Pacjentów stworzyliśmy 3 niezwykle skuteczne terapie trychologiczne, oparte na takich zabiegach jak: mezoterapia igłowa, mezoterpia mikroigłowa, karboksyterapia peelingi skóry głowy, darsonwalizacja, fototerapia światłem led, laserowa stymulacja włosów (wersja rozszerzona) oraz terapia autologicznymi komórkami macierzystymi CGF (wersja premium). Program trwa 3 miesiące i obejmuje aż 32, 36 lub 39 zabiegów! 
WIĘCEJ O PROGRAMACH TRYCHOLOGICZNYCH >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Wykupione zabiegi można wykorzystać przez 5 miesięcy od daty zakupu programu. Niewykorzystane zabiegi z pakietu nie podlegają zwrotowi. Możliwa płatność ratalna. Oferta nie łączy się z innymi ofertami i rabatami.

Intensywny program antycellulitowy! Gładka skóra w 5 tygodni!

Wygraj walkę z nierównościami! Intensywny program antycellulitowy to aż 27 zabiegów wykonywanych w zaledwie 5 tygodni w rewelacyjnie niskiej cenie - 130 zł za pojedynczy zabieg i 3500 zł za cały pakiet!
WIĘCEJ O PROGRAMIE ANTYCELLULITOWYM  >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Wykupione zabiegi można wykorzystać przez 2 miesiące od daty zakupu programu. Niewykorzystane zabiegi z pakietu nie podlegają zwrotowi. Możliwa płatność ratalna.  Oferta nie łączy się z innymi ofertami i rabatami. 

Intensywny program modelujący w 5 tygodni!

Wymodeluj sylwetkę, zredukuj tkankę tłuszczową, pozbądź się zastojów limfatycznych i cellulitu wodnego. Intensywny program modelujący to aż 27 zabiegów wykonywanych w zaledwie 5 tygodni w rewelacyjnie niskiej cenie - 130 zł za pojedynczy zabieg i 3500 zł za cały pakiet!
WIĘCEJ O PROGRAMIE MODELUJĄCYM >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Wykupione zabiegi można wykorzystać przez 2 miesiące od daty zakupu programu. Niewykorzystane zabiegi z pakietu nie podlegają zwrotowi. Możliwa płatność ratalna. Oferta nie łączy się z innymi ofertami i rabatami.

Depilacja Laserowa

Depilacja laserowa pachDepilacja laserowa bikiniDepilacja laserowa stópDepilacja laserowa udaDepilacja laserowa łydkiDepilacja laserowa twarzyDepilacja laserowa pośladkówDepilacja laserowa rąkDepilacja laserowa pleców

Zabiegi laserowe

Laserowe odmładzanie skóryPeeling laserowyLaserowe zagęszczanie skóryLaserowe usuwanie przebarwieńEndolifting
Laserowa redukcja rozstępówLaserowe usuwanie bliznLaserowe usuwanie blizn potrądzikowychLaserowe usuwanie włókniakówLaserowe leczenie chrapaniaLaserowe usuwanie tatuażu

Zabiegi hi-Tech

Endermologia Icoone MedZabiegi Maximus Trilipo MedKarboksyterapia JulieKriolipoliza LipoCryoPlatforma Face Lab

Zabiegi IPL

Zamykanie naczynekUsuwanie przebarwieńFototerapia trądziku

KOSMETOLOGIA estetyczna

Mezoterapia igłowaMezoterapia mikroigłowaPeelingi chemiczneMikrodermabrazja SilkPeelZabiegi pielęgnacyjne

Social media

Velvet Skin CLINIC

O nasCennik ZabiegówKontakt
ul. Świętokrzyska 30
00-116 Warszawa
Rezerwacja: +48 500 53 30 30
recepcja@velvetskin.pl
© Copyright 2018 - Velvetskin - All Rights Reserved
Polityka Prywatności
envelope-omap-markerphonefacebookenvelopephone-handsetmap-marker