500 53 30 30
recepcja@velvetskin.pl
ul. Świętokrzyska 30, 00-116 Warszawa

OFERTY SPECJALNE

Akcja Laser! Laserowy lifting Fotona 4D, 5D i 6D już od 1650 zł!

Laserowy lifting twarzy Fotona 5D jest innowacyjną terapią laserową wykorzystującą synergiczne działanie dwóch wiązek lasera: Er:Yag oraz Nd:Yag. To cztery nieinwazyjne procedury zabiegowe stosowane zarówno na zewnętrzne warstwy skóry, jak i na błonę śluzową jamy ustnej - endolifting:

I. EndoLifting® SMOOTH - wewnętrzna terapia laserowa na śluzówce jamy ustnej, redukcja bruzd nosowo-wargowych i zmarszczek, lifting owalu twarzy
II. Frac3® - nieablacyjne, laserowe fotoodmładzenie skóry twarzy, poprawa tekstury i gęstości skóry
III. PIANO® - termolifting laserowy skóry, ujędrnienie i zagęszczenie skóry
IV. SupErficial® - peeling laserowy skóry, wygładzenie naskórka, redukcja zmarszczek i blizn.

W wersji rozszerzonej Fotona 5D dodatkową procedurą jest laserowy lifting powiek - SmoothEye, zaś w wersji Fotona 6D - zarówno SmoothEye, jak i laserowe odmładzanie i ujędrnianie ust - LipLase! 

Tylko teraz wszystkie procedury rozpoczynają się od 1650 zł!

Dodatkowo przy zabiegu Fotona 5D lub Fotona 6D na twarz, szyję i dekolt otrzymujesz w prezencie do wyboru:
- laserową stymulację wzrostu włosa HairRestoration
- laserowy lifting brwi i czoła VectorLift (NOWOŚĆ!)
- laserowy lifting Smooth


Możesz skorzystać z pojedynczego zabiegu lub zaplanować ze naszym specjalistą wieloetapową terapię odnowy skóry. Oferta ważna jest do końca października, ale zabiegi możesz wykonać do 30 czerwca 2024 r.!
REZERWUJĘ TERMIN >CENNIK >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do 31.10.2023. Zakupione zabiegi należy wykonać do 30 czerwca 2024 r. Zakupionej terapii łączonej nie można rozdzielać na kilka zabiegów lub kilku Pacjentów. Oferta nie łączy się z innymi ofertami ani rabatami.

Akcja Laser! Zabieg laserem frakcyjnym F-Runner Fotona za 999 zł!

Frakcjonowanie skóry cyfrowym skanerem F-Runner to najmocniejszy i najefektywniejszy sposób niechirurgicznego odmładzania skóry, przynoszący spektakularne efekty w bardzo krótkim czasie!

Efektem zabiegu jest: silne odmłodzenie skóry twarzy, szyi i dekoltu; silne ujędrnienie, lifting i poprawa napięcia skóry; zagęszczenie i pogrubienie skóry; redukcja zmarszczek oraz bruzd; redukcja rozszerzonych porów i przebarwień; redukcja blizn potrądzikowych i niedoskonałości skóry.

Cyfrowy skaner F-Runner wytwarza kilkadziesiąt mikrouszkodzeń skóry w miejscu każdego przyłożenia głowicy. Mikrouszkodzenia te otoczone są zdrową skórą, co pozwala na bardzo szybką regenerację skóry, a więc jej natychmiastowe gojenie. Efekty są natychmiastowe i długotrwałe - już po jednym zabiegu widać wyraźne odmłodzenie, wygładzenie i ujędrnienie skóry twarzy, okolic oka, szyi i dekoltu!

Teraz pojedynczy zabieg frakcjonowania skóry F-Runner Fotona w cenie tylko 999 zł zamiast 1800 zł! Możesz skorzystać z pojedynczego zabiegu lub zaplanować ze naszym specjalistą wieloetapową terapię odnowy skóry. Oferta ważna jest do końca października, ale zabiegi możesz wykonać do 30 czerwca 2024 r.!
REZERWUJĘ TERMIN >CENNIK >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do 31.10.2023. Zakupione zabiegi należy wykonać do 30 czerwca 2024 r. Zakupionej terapii łączonej nie można rozdzielać na kilka zabiegów lub kilku Pacjentów. Oferta nie łączy się z innymi ofertami ani rabatami.

Akcja Laser! Dowolne zabiegi laserowe Fotona już od 699 zł!

Nadchodząca jesień to najlepszy czas na zabiegi laserowe! Zregeneruj swoją skórę po lecie, zrewitalizuj, ujędrnij i wygładź skórę z całą gamą zabiegów laserowych Fotona! Teraz peeling laserowy, resurfacing, lifting laserowe i inne procedury laserowe oraz zaawansowane terapie łączone wykonasz w specjalnych cenach:

Procedury pojedyncze, np. peeling laserowey, resurfacing, lifting laserowy Smooth, lifting laserowy PIANO i inne = 699 zł zamiast nawet 1300 zł:
- zabieg na twarz = 699 zł 
- zabieg na twarz i szyję - 799 zł
- zabieg na twarz, szyję i dekolt - 999 zł

Podwójne procedury laserowe, np. resurfacing i peeling laserowy, lifting laserowy i leczenie trądziku = 999 zł zamiast 1800 zł!
- zabieg na twarz = 999 zł 
- zabieg na twarz i szyję = 1099 zł
- zabieg na twarz, szyję i dekolt = 1399 zł 

Potrójne procedury laserowe, np. resurfacing + peeling laserowy + lifting laserowy Smooth = 1399 zł zamiast 2900 zł!
- zabieg na twarz = 1399 zł
- zabieg na twarz i szyję = 1599 zł
- zabieg na twarz, szyję i dekolt = 1999 zł

Możesz skorzystać z pojedynczego zabiegu lub zaplanować ze naszym specjalistą wieloetapową terapię odnowy skóry. Oferta ważna jest do końca października, ale zabiegi możesz wykonać do 30 czerwca 2024 r.!
REZERWUJĘ TERMIN >CENNIK >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do 31.10.2023. Zakupione zabiegi należy wykonać do 30 czerwca 2024 r. Zakupionej terapii łączonej nie można rozdzielać na kilka zabiegów lub kilku Pacjentów. Oferta nie łączy się z innymi ofertami ani rabatami.

5-Step Collagen Boost - terapia maksymalnej stymulacji kolagenu

Nowa autorska terapia odmładzająca 5-step Collagen Boost to zestaw zabiegów mających na celu głębokie pobudzenie włókien kolagenu i elastyny do regeneracji oraz stymulację fibroblastów do procesu neokolagenezy, czyli produkcji nowych, zdrowych włókien kolagenowych. Terapia oparta jest o 5 zabiegów hi-tech: masaż Endermolift LPG Alliance, zabieg laserowy ClearLift Alma Harmony XL Pro, radiofrekwencję mikroigłową Vivace, mezoterapię igłową atelokolagenem Linerase oraz o karboksyterapię Julie. Terapia zakończona jest nałożeniem maski hydrożelowej z Beta Glukanem.

Efektem terapii jest jędrna, napięta, gęsta i wyraźnie odmłodzona skóra, jej silne nawilżenie i odbudowa, rozjaśniony koloryt oraz wygładzona powierzchnia, spłycone zmarszczki i bruzdy, uniesione policzki, lifting i napięcie owalu twarzy.

Dzięki synergii 5 technologii terapia jest niezwykle efektywna i przynosi maksymalne rezultaty, które dodatkowo pogłębiają się jeszcze przez kolejne 6 miesięcy po zabiegu.
5-STEP COLLAGEN BOOST >REZERWUJĘ TERMIN >CENNIK >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Oferta nie łączy się z innymi rabatami.

Program Zero Lipo - maksymalna redukcja tkanki tłuszczowej!

Program lipolityczno-modelujący Zero Lipo to najsilniejszy program zabiegowy ukierunkowany w maksymalną redukcję nadmiernej tkanki tłuszczowej. Do najefektywniejszej walki z niechcianymi depozytami tłuszczu zaangażowaliśmy na raz aż 5 technologii: zabieg lipolityczny HIFU Ultraskin II Absolute, kriolipolizę Cooltech, zabieg modelująco-wyszczuplający Ondę Coolwaves oraz falę akustyczną i drenujący masaż wibracyjny Storz Medical. 

Łączna wartość zabiegów w programie wynosi 9500 zł, zaś w programie - tylko 5900 zł! Program trwa 8 tygodni i obejmuje 5 niezwykle efektywnych sesji zabiegowych w odstępach co 2 tygodnie. Rewelacyjne efekty zobaczysz już po każdej sesji! 

Jaki obszar ciała wybierasz? Brzuch, boczki, pośladki, wewnętrzną stronę ud, bryczesy czy ramiona? Przekonaj się, że bez względu na wybrany obszar ciało szybko, łatwo i bezboleśnie zlikwidujemy uporczywe fałdki! 
PROGRAM ZERO LIPO  >REZERWUJĘ TERMIN >CENNIK >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Opłatę za cały program należy uiścić z góry podczas 1 wizyty. Wykupione zabiegi można wykorzystać przez 6 miesięcy od daty zakupu programu. Program przeznaczony jest dla 1 osoby. Wybranych stref ciała nie można zmieniać w trakcie trwania programu. Oferta nie łączy się z innymi ofertami ani rabatami.

Nowość! Program modelujący Slim Body Express - tylko 2 tygodnie!

Nie masz już czasu przed zaplanowanym urlopem, aby przeprowadzić jeden z naszych programów modelujących? Nie martw się! 

Z myślą o wszystkich, którzy chcą zdążyć przed urlopem opracowaliśmy intensywny program modelujący Slim Body Express wykonywany w zaledwie 2 tygodnie! 

To 24 zabiegi wykonywane w 6 spotkaniach co 2-3 dni! 4 skuteczne technologie ukierunkowane na redukcję tkanki tłuszczowej, ujędrnienie i wygładzenie skóry, walkę cellulitem to: radiofrekwencja Indiba, fala akustyczna, endermologia LPG 30 min. i karboksyterapia. I co ważne - z myślą o Waszym przedurlopowym zabieganiu postaraliśmy się, aby każda sesja zabiegowa była jak najkrótsza - trwa tylko ok. 1,5 godziny.

Zapraszamy!
REZERWUJĘ TERMIN >CENNIK PROGRAMÓW ZABIEGOWYCH >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Opłatę za cały program należy uiścić z góry podczas 1 wizyty. Wykupione zabiegi można wykorzystać przez 6 miesięcy od daty zakupu programu. Program przeznaczony jest dla 1 osoby. Niewykorzystane zabiegi z pakietu nie podlegają zwrotowi. Niewykonanie zabiegu bez odwołania na minimum 24 godziny przed wizytą skutkuje uznaniem zabiegu jako wykonany i nie podlega zwrotowi. Oferta nie łączy się z innymi ofertami ani rabatami.

Nowość! Program antycellulitowy NO CELLULITE!

Sezon plażowy nadchodzi wielkimi krokami! Specjalnie z myślą o #bikinibody opracowaliśmy nowy, niezwykle skuteczny program antycellulitowy NO CELLULITE! Dzięki nam w zaledwie 6 tygodni zniwelujesz cellulit i ujędrnisz skórę!

Program No Cellulite to specjalnie opracowany zestaw zabiegów antycellulitowych, ujędrniających, uelastyczniających i wyrównujących strukturę skóry. Program obejmuje aż 24 zabiegi złożone z 5technologii: Onda Coolwaves, fali akuststycznej Storz Medical, karboksyterapii Julie, endermologii Alliance i mezoterapii igłowej RRS Cellutrix. Pełna terapia składa się z 6 dwugodzinnych spotkań i trwa 6 tygodni.

Efektem terapii jest eliminacja cellulitu, zwiększona jędrność i napięcie skóry, redukcja tkanki tłuszczowej oraz poprawa sylwetki i samopoczucia pacjenta. Pierwszy efekt widoczny jest już po pierwszej sesji zabiegowej! W prezencie do programu otrzymujesz kurację wybranym BIO-suplementem diety Super Diet i 3 pomiary składu ciała InBody.

Wartość wszystkich zabiegów w programie wynosi 9900 zł. Cena programu na dowolny obszar ciała wynosi tylko 5900 zł, co daje aż 40% rabatu!

Jeżeli zdecydujesz się na program na 2 obszary ciała, mamy jeszcze większy rabat: wartość zabiegów wynosi 18300 zł, a cena programu 7900 zł, co oznacza aż 57% rabatu!  Zapraszamy na konsultację!
REZERWUJĘ TERMIN >CENNIK PROGRAMÓW >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Opłatę za cały program należy uiścić z góry podczas 1. wizyty. Wykupione zabiegi można wykorzystać przez 6 miesięcy od daty zakupu programu. Program przeznaczony jest dla 1 osoby. Wybranych stref ciała nie można zmieniać w trakcie trwania programu. Niewykorzystane zabiegi z pakietu nie podlegają zwrotowi. Niewykonanie zabiegu bez odwołania na minimum 24 godziny przed wizytą skutkuje uznaniem zabiegu jako wykonany i nie podlega zwrotowi. Oferta nie łączy się z innymi ofertami ani rabatami.

Program zabiegowy PŁASKI BRZUCH!

Intensywny program zabiegowy Płaski Brzuch skierowany jest do wszystkich osób, które chciałyby uzyskać jędrny, płaski i napięty brzuch. To aż 5 najnowocześniejszych technologii - 25 zabiegów wykonywanych w zaledwie 5 sesjach zabiegowych co 2 tygodnie - ukierunkowanych na wszystkie problemy: redukcję tkanki tłuszczowej, wzmocnienie mięśni oraz ujędrnienie i wygładzenie skóry.
Program Płaski Brzuch >REZERWUJĘ TERMIN >CENNIK >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Opłatę za cały program należy uiścić z góry podczas 1 wizyty. Wykupione zabiegi można wykorzystać przez 6 miesięcy od daty zakupu programu. Program przeznaczony jest dla 1 osoby. Wybranych stref ciała nie można zmieniać w trakcie trwania programu. Oferta nie łączy się z innymi ofertami ani rabatami.

Program zabiegowy Jędrna Pupa 

Autorski program modelujący pośladki Jędrna Pupa to ujędrniająca, liftingująca i antycellulitowa terapia zabiegowa ukierunkowana na osiągnięcie wymarzonego kształtu pośladków.  Program intensywnie wzmacnia mięśnie pośladków, eliminuje cellulit i nierówności skórne, ujędrnia i uelastycznia wiotką skórę.

Program oparty jest o takie technologie, jak: 
- Onda Coolwaves™️, dla ujędrniania i wygładzenia skóry
- HIEMT™️, dla maksymalnego uniesienia pośladków
- Maximus Trilipo Med™️, dla ujędrnienia skóry i odnowienia włókien kolagenowych
- Icoone Med™️ w programie liftingującym pośladki
- fali akustycznej D-Actor Storz Medical™️ dla ujędrniana i wygładzenia skóry.

Program trwa od 4 do 8 tygodni i obejmuje 8 sesji zabiegowych oraz 32 zabiegi. 
Łączna wartość zabiegów w programie wynosi 12400 zł, zaś w programie - tylko 6900 zł!
PROGRAM JĘDRNA PUPA  >REZERWUJĘ TERMIN >CENNIK >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Opłatę za cały program należy uiścić z góry podczas 1 wizyty. Wykupione zabiegi można wykorzystać przez 6 miesięcy od daty zakupu programu. Program przeznaczony jest dla 1 osoby. Wybranych stref ciała nie można zmieniać w trakcie trwania programu. Oferta nie łączy się z innymi ofertami ani rabatami.

3-step Eye Lift - HIFU + laser Fotona dla odmłodzenia okolicy oczu!

3-step Eye Lift to nasza najnowsza, niezwykle skuteczna autorska terapia zabiegowa odmładzająca okolice oczu. Podczas jednego zabiegu łączymy 3 niezwykle efektywne technologie: 
- endermolift Alliance okolic oczu w celu drenażu i przygotowania skóry dla dalszej terapii
- zabieg HIFU Ultraskin II w celu zagęszczenia i liftingu skóry okolicy oczu
- laserowy lifting powiek SmoothEye w celu zgęszczenia, wygładzenia i liftingu powiek i skóry wokół oczu.

Terapia 3-step Eye Lift jest najlepszą niechirurgiczną alternatywą do zabiegów operacji plastycznych. Bez bólu, bez skalpela i bez rekonwalescencji - seria od 3 do 5 zabiegów daje spektakularny efekt liftingu wiotkiej powieki, a ponad to poprawia jakość, sprężystość i elastyczność skóry na powiekach i wokół oczu. 

Efekty terapii: 
- zmniejszenie wiotkości i uniesienie opadających powiek górnych
- redukcja zmarszczek powiek górnych oraz tzw. "kurzych łapek"
- uniesienie kącika oka
- wygładzenie i pogrubienie skóry powiek i okolicy oczu
- zwiększenia napięcia i sprężystości skóry okolicy oczu
- likwidacja tzw. worków i cieni pod oczami
- rozjaśnienie cieni pod oczami i poprawienie kolorytu skóry powiek

Wartość pojedynczych zabiegów w terapii to 2800 zł.
Tylko teraz cena terapii to 1399 zł, co oznacza 50% rabatu!
REZERWUJĘ TERMIN >CENNIK OFERT SPECJALNYCH >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Oferta nie łączy się z innymi rabatami.
Zapisz się online:
REZERWUJĘ TERMIN >
lub
Zadzwoń i umów się na zabieg:
TEL. 500 53 30 30 >
VELVET SKIN CLINIC ŚRÓDMIEŚCIE
UL. ŚWIĘTOKRZYSKA 30
00-116 WARSZAWA
TEL. 500 53 30 30

VELVET SKIN CLINIC MOKOTÓW
Al. niepodległości 92/98
02-585 Warszawa
tel. +48 500 53 30 55

recepcja@velvetskin.pl
zapisy online: velvetskin.versum.com
Copyright 2022 - Velvet Skin Clinic - All Rights Reserved

medycyna estetyczna

HIFU Ultraskin II AbsolutePowiększanie ustToksyna botulinowaStymulatory tkankoweKwas hialuronowyEndolifting

laseroterapia

Depilacja laserowa LightSheer DuetLaserowy lifting powiek SmoothEyeLifting laserowy Fotona 4DResurfacing frakcyjny FotonaAlma Harmony XL ProLaserowe zamykanie naczynek DyeVL

zabiegi hi-tech

Onda CoolwavesIcoone MedEndermologia Alliance LPGMaximus TrilipoKarboksyterapia JulieFala akustyczna Storz Medical

kosmetologia estetyczna

Zabiegi DermaQuestMezoterapia igłowaDermapen 4 Peelingi chemiczneBioRePeel

programy zabiegowe

Onda Body PremiumProgram No CelluliteProgram Slim BodyProgram Laser FotonaProgram Płaski Brzuch

Info

O nasCennikPolityka prywatnościKontaktZapisy online
facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker