500 53 30 30
recepcja@velvetskin.pl
ul. Świętokrzyska 30, 00-116 Warszawa
MENUMENU

Oferty specjalne w Velvet Skin Clinic

Laser Skin Renewal - autorska terapia laserowej odnowy skóry! 

Rozpoczynamy jesienną Akcję: Laser! Autorska terapia Laser Skin Renewal to zaawansowana terapia złożona z 3 intensywnych procedur laserowych: resurfacingu - dla ujędrnienia, liftingu i zagęszczenia skóry; peelingu laserowego - dla głębokiego wygładzenia skóry, rozjaśnienia przebarwień oraz redukcji blizn potrądzikowych i rozszerzonych porów; laserowego liftingu powiek SmoothEye - dla nieinwazyjnego liftingu wiotkiej skóry powiek i redukcji zmarszczek.

​​​​​​​Zabieg zakończony jest nałożeniem medycznej maski z włókna szklanego Crystal Fiber Mask laboratorium mesoestetic. 

Potrzebujesz jeszcze głębszego działania terapii? Wybierz wersję premium: Laser & Hyal Skin Renewal, wzbogaconą o liftingujący zabieg Endermolift Alliance oraz mezoterapię igłową Neavuia Hydro Deluxe dla silnego nawilżenia i jeszcze głębszego działania wiązki lasera Er:Yag w skórze.

Efekty terapii w postaci ujędrnienia, zagęszczenia i wygładzenia skóry widoczne są już po jednym zabiegu, ale dla spektakularnych efektów zalecana jest seria 2-4 zabiegów wykonywanych co miesiąc. 
REZERWUJĘ TERMIN >CENNIK >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do 31 października 2021 r. Wykupione zabiegi są ważne do 30.06.2022 r. Jedna osoba może wykupić dowolną liczbę zabiegów. Oferta nie łączy się z innymi rabatami.

Akcja: laser! Zabiegi laserowe Fotona już od 699 zł!

Nadchodząca jesień to najlepszy czas na zabiegi laserowe! Zregeneruj swoją skórę po lecie, przebuduj kolagen, napnij owal twarzy i zrewitalizuj skórę z całą gamą zabiegów laserowych Fotona! Teraz resurfacing, peeling laserowy, laserowy lifting Smooth oraz laserowe terapie złożone wzbogacone dodatkowo o zabieg SmoothEye wykonasz w specjalnych cenach:

Procedury pojedyncze = 699 zł
- peeling laserowy - 699 zł
- resurfacing - 699 zł
- lifting laserowy Smooth - 699 zł

Procedury podwójne = 899 zł
- resurfacing + peeling laserowy - 899 zł
- resurfacing + lifting powiek SmoothEye - 899 zł
- peeling laserowy + lifting powiek SmoothEye - 899 zł
- resurfacing + lifting laserowy Smooth - 899 zł

Możesz skorzystać z pojedynczego zabiegu lub zaplanować ze naszym specjalistą wieloetapową terapię odnowy skóry. Oferta ważna jest do końca października, ale zabiegi możesz wykonać do 30 czerwca 2022 r.!
REZERWUJĘ TERMIN >CENNIK >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do 31 października 2021 r. Wykupione zabiegi są ważne do 30.06.2022 r.  Jedna osoba może wykupić dowolną liczbę zabiegów. Oferta nie łączy się z innymi rabatami.

Akcja: lifting! Zabiegi HIFU Ultraskin II z rabatem 40%! 

Ultraskin II Absolute to przełomowe osiągnięcie nowoczesnej medycyny estetycznej, będące obecnie najefektywniejszą metodą przeprowadzenia nieinwazyjnego i bezbolesnego głębokiego liftingu twarzy. HIFU, czyli technologia zogniskowane ultradźwięki (High Intensity Focused Ultrasound), to natychmiastowy efekt bezoperacyjnego odmłodzenia i ujędrnienia skóry bez użycia skalpela. Spektakularne efekty zabiegowe widoczne są już po jednym zabiegu!  

Akcja: lifting! Teraz zabiegi liftingujące wykonasz z rabatem 40%!

Oferta ważna jest do końca października, ale wykupione zabiegi możesz wykonać do końca czerwca 2022 r.!
HIFU ULTRASKIN II >REZERWUJĘ TERMIN >CENNIK >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do 31 października 2021 r. Wykupione zabiegi są ważne do 30.06.2022 r. Jedna osoba może wykupić dowolną liczbę zabiegów. Oferta nie łączy się z innymi rabatami.

Akcja: lifting! Radiofrekwencja mikroigłowa Vivace z rabatem 40%! 

Vivace to nowoczesna metoda ujędrniania, rewitalizacji i liftingu skóry wykorzystująca innowacyjne połączenie 3 technologii: radiofrekwencji, frakcjonowania mikroigłowego oraz terapii światłem LED. Zabieg polega na biostymulacji skóry za pomocą specjalnych medycznych głowic wyposażonych w 36 sterylnych niezwykle cienkich igiełek, które wprowadzone w tkankę skórną podgrzewają kolagen na poziomie skóry właściwej metodą radiofrekwencji RF. 

Akcja: lifting! Teraz zabiegi liftingujące wykonasz z rabatem 40%! 

Możesz skorzystać z zabiegu na twarz, szyję, dekolt lub kilku obszarów jednocześnie. Aby osiągnąć optymalne efekty zabiegowe - zaplanuj terapię minimum 3 zabiegów. Oferta ważna jest do końca października, ale zabiegi możesz wykonać aż do końca czerwca 2022 r.!
VIVACE >REZERWUJĘ TERMIN >CENNIK >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do 31 października 2021 r. Wykupione zabiegi są ważne do 30.06.2022 r.  Jedna osoba może wykupić dowolną liczbę zabiegów. Oferta nie łączy się z innymi rabatami.

Zabiegi Onda Coolwaves tylko 999 zł + 1 obszar W PREZENCIE!

Najbardziej doceniany zabieg modelujący sylwetkę ostatnich lat - przełomowy zabieg na cellulit, tkankę tłuszczową i wiotką skórę - ONDA Deka z innowacyjną technologią fal Coolwaves - w Waszej ulubionej ofercie specjalnej - 999 zł za obszar + 1 obszar w prezencie!

To nie wszystko! Do każdego pakietu 4 zabiegów - otrzymasz w prezencie zabieg Onda na podbródek lub zabieg falą akustyczną Storz Medical na wybrany obszar ciała!.

Jesteśmy specjalistami w zabiegach Onda Coolwaves i posiadamy aż 2 urządzenia. Wykonaliśmy tysiące zabiegów osiągając rewelacyjne efekty zabiegowe. Jako nieliczni nie ograniczamy też obszaru zabiegowego do z góry narzuconego obszaru liczonego w cm2. Dzięki temu otrzymujesz pełny zabieg na cały wybrany obszar.

Nie czekaj! Smukłe uda, płaski brzuch, jędrne pośladki i skóra bez cellulitu to marzenie, które zrealizujesz z nami bez bólu, bez wysiłku i w krótkim czasie!
ONDA COOLWAVES  >REZERWUJĘ TERMIN >CENNIK >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do 31 października 2021 r. Wykupione zabiegi są ważne do 31 grudnia 2021 r. Zabieg otrzymany w prezencie należy wykonać podczas tej samej wizyty co zabieg podstawowy. Jedna osoba może wykupić dowolną liczbę zabiegów. Zabiegów nie można rozdzielać między 2 lub więcej osób. Oferta nie łączy się z innymi rabatami.

Mezoterapia igłowa z rabatem do 60%!

Zrewitalizuj latem swoją skórę i włosy za pomocą mezoterapii igłowej! Do końca października wszystkie zabiegi mezoterapii igłowej zostają objęte rabatem aż do 60%! Czas na promienną, nawilżoną i jędrną skórę!

Neauvia Hydro Deluxe - 599 zł zamiast 800 zł
Saypha Rich (Princess Rich) - 499 zamiast 600 zł
CytoCare 532 - 399 zł zamiast 500 zł
CelluCare - 299 zł zamiast 450 zł
Nucleofill Strong i Medium - 999 zł zamiast 1400 zł
Profhilo - 999 zł zamiast 1400 zł
Linerase - 999 zł zamiast 1400 zł
Sunekos 200 - 659 zł zamiast 900 zł
Sunekos 1200 - 999 zł zamiast 1400 zł
Xela Rederm - od 599 zamiast 700 zł
Dr.Cyj HairFiller - 749 zł zamiast 1000 zł
i inne! Znieczulenie do zabiegów jest bezpłatne.
Szczegółowe ceny znajdziesz w cenniku.
REZERWUJĘ TERMIN >CENNIK >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do 31 października 2021 r. Wykupione zabiegi są ważne do 31.12.2021 r.  Jedna osoba może wykupić dowolną liczbę zabiegów. Oferta nie łączy się z innymi rabatami.

Depilacja laserowa pach i bikini tylko 299 zł!

Jedwabiście gładka skóra na zawsze? Zapomnij o innych metodach pozbycia się niechcianych włosków, wypróbuj depilację laserową najskuteczniejszym na świecie laserem LightSheer Duet. Zabieg jest bezpieczny, szybki i super skuteczny!

Teraz depilacja laserowa bikini oraz pach w specjalnej cenie 299 zł zamiast nawet 500 zł!

Interesują Cię tez inne partie? Sprawdź pozostałe specjalne ceny zabiegów depilacji laserowej w naszym cenniku!
REZERWUJĘ TERMIN >CENNIK >
Regulamin oferty: Oferta ważna jest do odwołania, zaś wykupione zabiegi ważne są przez rok od daty zakupu. Jedna osoba może wykupić dowolną liczbę zabiegów. Obie strefy ciała należy poddać zabiegowi podczas tej samej wizyty. Zabiegu nie można rozdzielać między 2 lub więcej osób. Oferta nie łączy się z innymi rabatami.

Nowość! Program modelujący Zero Lipo!

Nowy program lipolityczno-modelujący Zero Lipo to najsilniejszy program zabiegowy ukierunkowany w maksymalną redukcję nadmiernej tkanki tłuszczowej. Do najefektywniejszej walki z niechcianymi depozytami tłuszczu zaangażowaliśmy na raz aż 5 technologii: zabieg lipolityczny HIFU Ultraskin II Absolute, kriolipolizę Cooltech, zabieg modelująco-wyszczuplający Ondę Coolwaves oraz falę akustyczną i drenujący masaż wibracyjny Storz Medical. 

Program trwa 8 tygodni i obejmuje 5 niezwykle efektywnych sesji zabiegowych w odstępach co 2 tygodnie. Rewelacyjne efekty zobaczysz już po każdej sesji! 

Jaki obszar ciała wybierasz? Brzuch, boczki, pośladki, wewnętrzną stronę ud, bryczesy czy ramiona? Przekonaj się, że bez względu na wybrany obszar ciało szybko, łatwo i bezboleśnie zlikwidujemy uporczywe fałdki! 

Łączna wartość zabiegów w programie wynosi 12200 zł, zaś w programie - tylko 5900 zł!
PROGRAM ZERO LIPO  >REZERWUJĘ TERMIN >CENNIK >
Regulamin oferty: Oferta ważna odwołania. Wykupione zabiegi można wykorzystać w ciągu 6 miesięcy od daty zakupienia programu. Możliwa płatność ratalna. Oferta nie łączy się z innymi ofertami ani rabatami.

Nowa wersja programu PŁASKI BRZUCH!

Program Płaski Brzuch - W NOWEJ ODSŁONIE! Teraz otrzymujesz aż 5 zabiegów Onda Coolwaves!

Intensywny program zabiegowy Płaski Brzuch skierowany jest do wszystkich osób, które chciałyby uzyskać jędrny, płaski i napięty brzuch. To aż 5 najnowocześniejszych technologii - 25 zabiegów wykonywanych w zaledwie 5 sesjach zabiegowych co 2 tygodnie - ukierunkowanych na wszystkie problemy: redukcję tkanki tłuszczowej, wzmocnienie mięśni oraz ujędrnienie i wygładzenie skóry.
Program Płaski Brzuch >REZEREWAUJĘ TERMIN >CENNIK >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Wykupione zabiegi można wykorzystać przez 6 miesięcy od daty zakupu programu. Możliwa płatność ratalna. Oferta nie łączy się z innymi ofertami ani rabatami.
Zapisz się online:
REZERWUJĘ TERMIN >
lub
Zadzwoń i umów się na zabieg:
TEL. 500 53 30 30 >
tel. 500 53 30 30
ul. Świętokrzyska 30
00-116 Warszawa
recepcja@velvetskin.pl
zapisy online: velvetskin.versum.com
© Copyright 2020 - Velvet Skin Clinic - All Rights Reserved.

medycyna estetyczna

HIFU Ultraskin II AbsolutePowiększanie ustToksyna botulinowaWolumetriaWampirzy liftingLaserowy lifting powiek

laseroterapia

Depilacja laserowa Light Sheer DuetPeeling laserowyEndolifting Fotona 4DLaserowe usuwanie przebarwieńLaserowe usuwanie włókniakówLaserowe zamykanie naczynek

zabiegi hi-tech

Onda CoolwavesIcoone MedEndermologia Alliance LPGMaximus TrilipoKarboksyterapia JulieFala akustyczna Storz Medical

kosmetologia estetyczna

Zabiegi DermaQuestMezoterapia igłowaMezoterapia mikroigłowaPeelingi chemiczneMakijaż permanentny

programy zabiegowe

Onda Body PremiumProgram No CelluliteProgram Slim BodyProgram Laser FotonaProgram Płaski Brzuch

Info

O nasCennikPolityka prywatnościKontaktZapisy online
facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker