500 53 30 30
recepcja@velvetskin.pl
ul. Świętokrzyska 30, 00-116 Warszawa
MENUMENU

Wrześniowe oferty specjalne w Velvet Skin Clinic

Rewolucyjne zabiegi ONDA tylko 599 zł lub 999 zł za dowolny obszar!

Smukłe uda, płaski brzuch, jędrne pośladki i skóra bez cellulitu to marzenie, które zrealizujesz z nami dzięki przełomowej technologii ONDA Coolwaves! 

Powraca wielka oferta specjalna na zabiegi Onda - tylko 599 zł za zabieg na dowolnym obszarze o powierzchni 15 x 15 cm lub 999 zł za zabieg na brzuchu, udach, biodrach, talii, pośladkach, ramionach lub plecach! 
Rezerwuję termin >Zabieg Onda Coolwaves >Cennik >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do 31 października 2020 r.  Jedna osoba może wykupić dowolną liczbę zabiegów - termin ważności ustalony zostanie indywidualnie podczas zakupu. Oferta nie łączy się z innymi ofertami i rabatami. 

Zabiegi endermologii Alliance i Icoone z rabatem 40%

Endermologia Alliance oraz Icoone to oryginalne i najlepsze na świecie masaże podciśnieniowe pozwalające w naturalny i bezinwazyjny sposób na ujędrnienie skóry, redukcję tkanki tłuszczowej, zniwelowanie cellulitu, drenaż limfatyczny obrzęków, a także na wymodelowanie całej sylwetki i lifting skóry twarzy.

Tylko do końca listopada wszystkie 40-minutowe lub dłuższe zabiegi endermologii Alliance oraz Icoone obejmujemy rabatem 40%!
Rezerwuję termin >Icoone >LPG Alliance >Cennik >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do 30 listopada 2020 r. Oferta dotyczy zabiegów 40-minutowych i dłuższych. Wykupione zabiegi można wykorzystać przez 3 miesiące od daty zakupu. Oferta nie łączy się z innymi ofertami i rabatami.

Depilacja laserowa dowolnej strefy ciała za 175 zł!

Zaczynamy sezon depilacji laserowej! To najlepszy czas aby zdążyć wykonać kilka sesji zabiegowych i cieszyć się gładką skórą w przyszłe lato! Wypróbuj depilację laserową najskuteczniejszym na świecie laserem LightSheer Duet, dzięki której na zawsze pozbędziesz się niechcianych włosków.

Tylko do końca listopada specjalna oferta na zabiegi depilacji laserowej: każda strefa ciała za jedyne 175 zł przy depilacji minimum 2 stref ciała!  

Strefy ciała od wyboru: bikini, uda, łydki, pachy, ramiona, przedramiona, tors/klatka piersiowa, brzuch, pośladki, kark/szyja, cała twarz, plecy - barki, lędźwie.
ZAPIS ONLINE >SZCZEGÓŁY PROMOCJI >CENNIK >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do 31 października 2020 r. Obie strefy należy poddać depilacji podczas tego samego zabiegu (wizyty). Jedna osoba może wykupić wiele zabiegów - termin ważności zabiegów ustalany jest indywidualnie podczas zakupu. Możliwa płatność ratalna. Oferta nie łączy się z innymi ofertami i rabatami. 

Akcja Mezoterapia! Do -40% na wszystkie zabiegi mezoterapii igłowej!

Zrewitalizuj swoją skórę mezoterapią igłową! Do 31 października wszystkie zabiegi mezoterapii igłowej: głęboka, twarzy, szyi i dekoltu, ciała, lipolityczna, rozstępów oraz okolic oczu - objęte zostają rabatami od 20% do 40%!

LightEyes Ultra - 199 zł zamiast 350 zł
Neauvia Hydro Deluxe - 599 zł zamiast 800 zł
Saypha Rich (Princess Rich) - 499 zamiast 600 zł
CytoCare 532 - 299 zł zamiast 500 zł
StretchCare - 299 zł zamiast 500 zł
Linerase - 999 zł zamiast 1400 zł 
Sunekos 200 - 659 zł zamiast 900 zł 
Sunekos 1200 - 999 zł zamiast 1400 zł
Profhilo - 999 zł zamiast 1400 zł
HairCare - 299 zł zamiast 500 zł
Dr.Cyj HairFiller - 749 zł zamiast 1000 zł
CelluCare - 299 zł zamiast 450 zł
Dermastabilon - 299 zł zamiast 450 zł
i inne! Szczegółowe ceny znajdziesz w cenniku.

Znieczulenie do zabiegów - bezpłatne! Jesień to idealny czas na inwazyjne zabiegi anti-aging - czas na promienną, nawilżoną i jędrną skórę! 
Rezerwuję termin >Mezoterapia igłowa >Cennik >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do 31 października 2020 r. Wykupione zabiegi można wykorzystać przez 6 miesięcy od daty zakupu. Oferta nie łączy się z innymi ofertami i rabatami.

Nowy Program Jędrna Pupa! Najefektywniejsze technologie hi-tech!

Brasilian But Lift to nowy trend w świecie beauty - uniesione, jędrne i kształtne pośladki! Do tej pory wymarzone pośladki można było uzyskać tylko chirurgicznie lub spędzając setki godzin na siłowni.... ale teraz możesz uzyskać piękny wygląd pośladków leżąc na fotelu w naszej klinice! 26 niezwykle skutecznych zabiegów: przełomowa Onda Coolwaves, elektromagnetyczna stymulacja mięśni HI-EMT, fala akustyczna Storz Medical oraz zabiegi Icoone! 

Program adresuje wszystkie aspekty pięknej pupy: 
- mięśni - wzmocnienie i przyrost mięśni 
- tkanki tłuszczowej - redukcja niechcianej tkanki tłuszczowej
- skóry - ujędrnienie i zwiększenie napięcia wiotkiej skóry, eliminacja cellulitu!

W zaledwie 4-6 tygodni wykonasz aż 26 zabiegów rozłożonych na 8 efektywnych sesji zabiegowych. Efekty widać już po pierwszej sesji!
Rezerwuję termin >HIFU Ultraskin II Absolute  >Cennik >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do 30 listopada 2020 r. Wykupione zabiegi można wykorzystać przez 6 miesięcy od daty zakupu programu. Niewykorzystane zabiegi z pakietu nie podlegają zwrotowi. Możliwa jest płatność ratalna. Oferta nie łączy się z innymi ofertami i rabatami.

Nowy Program Płaski Brzuch! Jeszcze więcej przełomowych technologii!

Nowy program zabiegowy dla wszystkich, którzy marzą o płaskim brzuchu! 26 niezwykle skutecznych zabiegów, w tym przełomowa technologia mikrofal Onda Coolwaves oraz nowość na rynku światowym - elektromagnetyczna stymulacja mięśni HI-EMT! Zabiegi uzupełnione są o sprawdzone i efektywne zabiegi falą akustyczną Storz Medical oraz zabieg modelujący brzuch Icoone Med. 

Program ukierunkowany jest na pracę terapeutyczną na 3 poziomach:
- mięśni - wzmocnienie mięśni prostych brzucha
- tkanki tłuszczowej - redukcja tkanki tłuszczowej, wyszczuplenie linii brzucha
- skóry - ujędrnienie, wygładzenie i zwiększenie napięcia wiotkiej skóry!

W zaledwie 4-6 tygodni wykonasz aż 26 zabiegów rozłożonych na 8 efektywnych sesji zabiegowych. Efekty widać już po pierwszej sesji! 
Rezerwuję termin >Program Płaski Brzuch >Cennik >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do 30 listopada 2020 r. Wykupione zabiegi można wykorzystać przez 6 miesięcy od daty zakupu programu. Niewykorzystane zabiegi z pakietu nie podlegają zwrotowi. Możliwa jest płatność ratalna. Oferta nie łączy się z innymi ofertami i rabatami.

HIFU Ultraskin II Absolute - zabiegi na twarz i ciało z rabatem 40%! 

HIFU Ultraskin II Absolute to przełomowy zabieg bezoperacyjnego natychmiastowego liftingu skóry twarzy i ciała oraz spektakularnej redukcji miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej i modelowania ciała! 

Tylko do końca września do wybrane zabiegi  HIFU liftingujące na twarz i ciało oraz likwidujące tkankę tłuszczową na ciało - wykonasz z rabatem 40%! 
Rezerwuję termin >HIFU Ultraskin II Absolute  >Cennik >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do 31 pażdziernika 2020 r.  Jedna osoba może wykupić dowolną liczbę zabiegów - termin ważności ustalony zostanie indywidualnie podczas zakupu. Oferta nie łączy się z innymi ofertami i rabatami. 

Wszystkie zabiegi laserowe Fotona w ofercie 2+2 GRATIS!

We wrześniu wszystkie zabiegi laserowe Fotona objęte zostają ofertą 2+2 gratis. Wystarczy, że wykupisz 2 dowolne zabiegi lub kombinację zabiegów przy użyciu najnowocześniejszej platformy laserowej Fotona, a otrzymasz 2 takie same zabiegi W PREZENCIE!

Możesz wykonać zabiegi laseroterapii takie jak: frakcjonowanie laserowe, laserowy lifting powiek SmoothEye, resurfacing, peeling laserowy, lifting laserowy SMOOTH, laserowe usuwanie blizn trądzikowych, blizn pourazowych i rozstępów, laserowe zamykanie naczynek, laserową leczenie rumienia i trądziku różowatego, usuwanie zmian skórnych, laserowe leczenie chrapania, laserową stymulację wzrostu włosa HairRestoring i wiele innych. 

Nie wiesz co wybrać? Zapraszamy na konsultację, podczas której nasi specjaliści doradzą Ci odpowiednią procedurę lub ich kombinację!
Rezerwuję termin >Zabiegi laserowe Fotona >Cennik >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do 31 października 2020 r. Jedna osoba może wykupić wiele zabiegów - termin ważności zabiegów ustalany jest indywidualnie podczas zakupu. Pakietu nie można rozdzielać między 2 lub więcej osób. Niewykorzystane zabiegi nie podlegają zwrotowi. Możliwa płatność ratalna. Oferta nie łączy się z innymi ofertami i rabatami.

Laserowy lifting powiek SmoothEye w ofercie 2+2 GRATIS!

SmoothEye to procedura liftingu powiek za pomocą lasera Fotona, który podgrzewając w kontrolowany sposób włókna kolagenowe w skórze, prowadzi do ujędrnienia, pogrubienia i wygładzenia skóry powiek górnych i dolnych, likwiduje zmarszczki okolic oka oraz efekt "worków" pod oczami.

Teraz laserowy lifting powiek otrzymasz w ofercie 2+2 zabiegi GRATIS! Do każdych 2 zabiegów - 2 kolejne otrzymasz od nas w prezencie! Cena pakietu 4 zabiegów to jedyne 1400 zł, a pojedynczego zabiegu 350 zł zamiast 700 zł!
Rezerwuję termin >Laserowy lifting powiek SmoothEye >Cennik >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do 31 października 2020 r. Jedna osoba może wykupić wiele zabiegów - termin ważności zabiegów ustalany jest indywidualnie podczas zakupu. Pakietu nie można rozdzielać między 2 lub więcej osób. Niewykorzystane zabiegi nie podlegają zwrotowi. Możliwa płatność ratalna. Oferta nie łączy się z innymi ofertami i rabatami.

Depilacja laserowa dowolnych 3 stref ciała tylko 499 zł!

Marzysz o idealnie gładkiej skórze na zawsze? W Velvet Skin Clinic to możliwe! Wypróbuj depilację laserową najskuteczniejszym na świecie laserem LightSheer Duet, dzięki której na zawsze pozbędziesz się niechcianych włosków.

Oferta jesienna! Teraz depilacja laserowa każdych dowolnych 3 stref ciała w specjalnej cenie 499 zł!

Strefy ciała od wyboru: bikini, uda, łydki, pachy, ramiona, przedramiona, tors/klatka piersiowa, brzuch, pośladki, kark/szyja, cała twarz, plecy - barki, lędźwie.
Rezerwuję termin >Depilacja LightSheer Duet >Cennik >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do 30 listopada 2020 r. Wszystkie 3 strefy należy poddać depilacji podczas tego samego zabiegu (wizyty). Jedna osoba może wykupić wiele zabiegów - termin ważności zabiegów ustalany jest indywidualnie podczas zakupu. Możliwa płatność ratalna. Oferta nie łączy się z innymi ofertami i rabatami. 

Kompleksowy program zabiegów na ciało Onda BODY PREMIUM! 

Podejmij skuteczną walkę z cellulitem, tkanką tłuszczową i wiotką skórą! Kompleksowy program na ciało Onda Body Premium to piękna sylwetka, płaski brzuch, jędrne pośladki i uda bez cellulitu w zasięgu ręki!

Program Onda Body Premium to 24 zabiegi realizowane w ciągu 10 wizyt w ciągu 3 miesięcy. Program oparty jest na pełnej serii 4 zabiegów Onda, wspomaganych pełną serią 10 endermologii LPG Alliance i 10 zabiegów falą akustyczną Storz Medical. To prawdziwe uderzenie i gwarantowana metamorfoza Twojego ciała! 
Rezerwuję termin >Program ONDA BODY PREMIUM >Cennik >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Wykupione zabiegi można wykorzystać przez 6 miesięcy od daty zakupu programu. Niewykorzystane zabiegi z pakietu nie podlegają zwrotowi. Możliwa jest płatność ratalna. Oferta nie łączy się z innymi ofertami i rabatami.
Zapisz się online:
REZERWUJĘ TERMIN >
lub
Zadzwoń i umów się na zabieg:
TEL. 500 53 30 30 >
tel. 500 53 30 30
ul. Świętokrzyska 30
00-116 Warszawa
recepcja@velvetskin.pl
zapisy online: velvetskin.versum.com
© Copyright 2020 - Velvet Skin Clinic - All Rights Reserved.

medycyna estetyczna

HIFU Ultraskin II AbsolutePowiększanie ustToksyna botulinowaWolumetriaWampirzy liftingLaserowy lifting powiek

laseroterapia

Depilacja laserowa Light Sheer DuetPeeling laserowyEndolifting Fotona 4DLaserowe usuwanie przebarwieńLaserowe usuwanie włókniakówLaserowe zamykanie naczynek

zabiegi hi-tech

Onda CoolwavesIcoone MedEndermologia Alliance LPGMaximus TrilipoKarboksyterapia JulieFala akustyczna Storz Medical

kosmetologia estetyczna

Zabiegi DermaQuestMezoterapia igłowaMezoterapia mikroigłowaPeelingi chemiczneMakijaż permanentny

programy zabiegowe

Onda Body PremiumProgram No CelluliteProgram Slim BodyProgram Laser FotonaProgram Płaski Brzuch

Info

O nasCennikPolityka prywatnościKontaktZapisy online
facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker