500 53 30 30
recepcja@velvetskin.pl
ul. Świętokrzyska 30, 00-116 Warszawa

Oferty specjalne w Velvet Skin Clinic

Nowość! Program antycellulitowy NO CELLULITE!

Sezon plażowy nadchodzi wielkimi krokami! Specjalnie z myślą o #bikinibody opracowaliśmy nowy, niezwykle skuteczny program antycellulitowy NO CELLULITE! Dzięki nam w zaledwie 6 tygodni zniwelujesz cellulit i ujędrnisz skórę!

Program No Cellulite to specjalnie opracowany zestaw zabiegów antycellulitowych, ujędrniających, uelastyczniających i wyrównujących strukturę skóry. Program obejmuje aż 24 zabiegi złożone z 5technologii: Onda Coolwaves, fali akuststycznej Storz Medical, karboksyterapii Julie, endermologii Alliance i mezoterapii igłowej RRS Cellutrix. Pełna terapia składa się z 6 dwugodzinnych spotkań i trwa 6 tygodni.

Efektem terapii jest eliminacja cellulitu, zwiększona jędrność i napięcie skóry, redukcja tkanki tłuszczowej oraz poprawa sylwetki i samopoczucia pacjenta. Pierwszy efekt widoczny jest już po pierwszej sesji zabiegowej! W prezencie do programu otrzymujesz kurację wybranym BIO-suplementem diety Super Diet i 3 pomiary składu ciała InBody.

Wartość wszystkich zabiegów w programie wynosi 9900 zł. Cena programu na dowolny obszar ciała wynosi tylko 5900 zł, co daje aż 40% rabatu!

Jeżeli zdecydujesz się na program na 2 obszary ciała, mamy jeszcze większy rabat: wartość zabiegów wynosi 18300 zł, a cena programu 7900 zł, co oznacza aż 57% rabatu!  Zapraszamy na konsultację!
REZERWUJĘ TERMIN >CENNIK PROGRAMÓW >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Opłatę za cały program należy uiścić z góry podczas 1. wizyty. Wykupione zabiegi można wykorzystać przez 6 miesięcy od daty zakupu programu. Program przeznaczony jest dla 1 osoby. Wybranych stref ciała nie można zmieniać w trakcie trwania programu. Niewykorzystane zabiegi z pakietu nie podlegają zwrotowi. Niewykonanie zabiegu bez odwołania na minimum 24 godziny przed wizytą skutkuje uznaniem zabiegu jako wykonany i nie podlega zwrotowi. Oferta nie łączy się z innymi ofertami ani rabatami.

3-step Eye Lift - HIFU + laser Fotona dla odmłodzenia okolicy oczu!

3-step Eye Lift to nasza najnowsza, niezwykle skuteczna autorska terapia zabiegowa odmładzająca okolice oczu. Podczas jednego zabiegu łączymy 3 niezwykle efektywne technologie: 
- endermolift Alliance okolic oczu w celu drenażu i przygotowania skóry dla dalszej terapii
- zabieg HIFU Ultraskin II w celu zagęszczenia i liftingu skóry okolicy oczu
- laserowy lifting powiek SmoothEye w celu zgęszczenia, wygładzenia i liftingu powiek i skóry wokół oczu.

Terapia 3-step Eye Lift jest najlepszą niechirurgiczną alternatywą do zabiegów operacji plastycznych. Bez bólu, bez skalpela i bez rekonwalescencji - seria od 3 do 5 zabiegów daje spektakularny efekt liftingu wiotkiej powieki, a ponad to poprawia jakość, sprężystość i elastyczność skóry na powiekach i wokół oczu. 

Efekty terapii: 
- zmniejszenie wiotkości i uniesienie opadających powiek górnych
- redukcja zmarszczek powiek górnych oraz tzw. "kurzych łapek"
- uniesienie kącika oka
- wygładzenie i pogrubienie skóry powiek i okolicy oczu
- zwiększenia napięcia i sprężystości skóry okolicy oczu
- likwidacja tzw. worków i cieni pod oczami
- rozjaśnienie cieni pod oczami i poprawienie kolorytu skóry powiek

Wartość pojedynczych zabiegów w terapii to 2800 zł.
Tylko teraz cena terapii to 1399 zł, co oznacza 50% rabatu!
REZERWUJĘ TERMIN >CENNIK OFERT SPECJALNYCH >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Oferta nie łączy się z innymi rabatami.

Zabiegi Onda Coolwaves tylko 999 zł + 1 obszar W PREZENCIE!

Najbardziej doceniany zabieg modelujący sylwetkę ostatnich lat - przełomowy zabieg na cellulit, tkankę tłuszczową i wiotką skórę - ONDA Deka z innowacyjną technologią fal Coolwaves - w Waszej ulubionej ofercie specjalnej - 999 zł za obszar + 1 obszar w prezencie!

Jesteśmy specjalistami w zabiegach Onda Coolwaves i posiadamy aż 2 urządzenia. Wykonaliśmy tysiące zabiegów osiągając rewelacyjne efekty zabiegowe. Jako nieliczni nie ograniczamy też obszaru zabiegowego do z góry narzuconego obszaru liczonego w cm2. Dzięki temu otrzymujesz pełny zabieg na cały wybrany obszar.

Nie czekaj! Smukłe uda, płaski brzuch, jędrne pośladki i skóra bez cellulitu to marzenie, które zrealizujesz z nami bez bólu, bez wysiłku i w krótkim czasie!
REZERWUJĘ TERMIN >CENNIK OFERT SPECJALNYCH >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Wykupione zabiegi są ważne do 31 grudnia 2022 r. Zabieg otrzymany w prezencie należy wykonać podczas tej samej wizyty co zabieg podstawowy. Jedna osoba może wykupić dowolną liczbę zabiegów. Zabiegów nie można rozdzielać między 2 lub więcej osób. Oferta nie łączy się z innymi rabatami. 

Nowa wersja programu PŁASKI BRZUCH!

Program Płaski Brzuch - W NOWEJ ODSŁONIE! Teraz otrzymujesz aż 5 zabiegów Onda Coolwaves!

Intensywny program zabiegowy Płaski Brzuch skierowany jest do wszystkich osób, które chciałyby uzyskać jędrny, płaski i napięty brzuch. To aż 5 najnowocześniejszych technologii - 25 zabiegów wykonywanych w zaledwie 5 sesjach zabiegowych co 2 tygodnie - ukierunkowanych na wszystkie problemy: redukcję tkanki tłuszczowej, wzmocnienie mięśni oraz ujędrnienie i wygładzenie skóry.
Program Płaski Brzuch >REZEREWAUJĘ TERMIN >CENNIK >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Opłatę za cały program należy uiścić z góry podczas 1 wizyty. Wykupione zabiegi można wykorzystać przez 6 miesięcy od daty zakupu programu. Program przeznaczony jest dla 1 osoby. Wybranych stref ciała nie można zmieniać w trakcie trwania programu. Oferta nie łączy się z innymi ofertami ani rabatami.

Vivace & Linerase Collagen Boost - nowa terapia stymulacji kolagenu!

Nowa autorska terapia Vivace & Linerease Collagen Boost to dwuetapowa terapia stymulacji kolagenu dla ujędrnienia, pogrubienia i liftingu skóry.  

Terapia wykonywana jest podczas 1 spotkania i składa się z 2 etapów: 
- radiofrekwencji mikroigłowej Vivace - dla ujędrnienia, liftingu i zagęszczenia skóry
- mezoterapii igłowej atelokolagenem Linerase - dla głębokiej stymulacji kolagenu i odbudowy skóry. Zabieg zakończony jest nałożeniem maski z Beta Glukanem - polisacharydem odpowiedzialnym za nawilżenie i ukojenie skóry oraz dalszą stymulację kolagenu.

Potrzebujesz jeszcze głębszego działania terapii? Wybierz wersję premium: 4-step Collagen Boost wzbogaconą o endermolift Alliance LPG, zabieg laserowy ClearLift Alma Harmony XL Pro oraz karboksyterapię Julie i uzupełnioną o kurację pielęgnacyjną Mediderma.

Efektem jednorazowego zabiegu jest wyraźne zagęszczenie i ujędrnienie skóry, a jeśli oczekujesz maksymalnej stymulacji - wykonaj serię 3 terapii raz na miesiąc.
REZERWUJĘ TERMIN >CENNIK PROGRAMÓW >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwolania. Oferta nie łączy się z innymi rabatami.

5-Step Collagen Boost - terapia maksymalnej stymulacji kolagenu

Nowa autorska terapia odmładzająca 5-step Collagen Boost to zestaw zabiegów mających na celu głębokie pobudzenie włókien kolagenu i elastyny do regeneracji oraz stymulację fibroblastów do procesu neokolagenezy, czyli produkcji nowych, zdrowych włókien kolagenowych. Terapia oparta jest o 5 zabiegów hi-tech: masaż Endermolift LPG Alliance, zabieg laserowy ClearLift Alma Harmony XL Pro, radiofrekwencję mikroigłową Vivace, mezoterapię igłową atelokolagenem Linerase oraz o karboksyterapię Julie. Terapia zakończona jest nałożeniem maski hydrożelowej z Beta Glukanem.

Efektem terapii jest jędrna, napięta, gęsta i wyraźnie odmłodzona skóra, jej silne nawilżenie i odbudowa, rozjaśniony koloryt oraz wygładzona powierzchnia, spłycone zmarszczki i bruzdy, uniesione policzki, lifting i napięcie owalu twarzy.

Dzięki synergii 5 technologii terapia jest niezwykle efektywna i przynosi maksymalne rezultaty, które dodatkowo pogłębiają się jeszcze przez kolejne 6 miesięcy po zabiegu.
5-STEP COLLAGEN BOOST >REZERWUJĘ TERMIN >CENNIK >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Oferta nie łączy się z innymi rabatami.

Program depilacji laserowej Gładka Skóra!

Chcesz bezpiecznie, skutecznie i definitywnie pozbyć się niechcianych włosków na ciele? Wybierz nasz program depilacji laserowej Gładka Skóra, dzięki któremu możesz cieszyć się idealnie gładką skórą na zawsze

Program Gładka Skóra obejmuje aż 8 sesji zabiegowych na 3, 5 lub 7 wybranych stref ciała. To razem aż 24, 40 lub 56 niezwykle skutecznych zabiegów usuwania owłosienia za pomocą najnowocześniejszego na świecie lasera diodowego LightSheer Duet! 

Strefy ciała, które można poddać depilacji w ramach programu to: pachy, łydki, uda, bikini podstawowe, bikini pełne, cała twarz, górna warga, policzki, broda, ramiona, przedramiona, dłonie, stopy, brzuch, klatka piersiowa / tors, plecy - barki, plecy - lędźwie, pośladki, szyja, kark, kolana, brodawki piersiowe, linia biała.
PROGRAM GŁADKA SKÓRA  >REZERWUJĘ TERMIN >CENNIK >
Regulamin oferty: Oferta ważna do odwołania. Opłatę za cały program należy uiścić z góry podczas 1 wizyty. Opłatę za cały program należy uiścić z góry podczas 1 wizyty. Program przeznaczony jest dla 1 osoby. Wybranych stref ciała nie można zmieniać w trakcie trwania programu. Sesje zabiegowe wykonywane są co ok. 8-10 tygodni. Niewykorzystane zabiegi nie podlegają zwrotowi. Oferta nie łączy się z innymi ofertami ani rabatami. 

Laser & Hyal Skin Renewal - zaawansowana terapia odmładzająca!

Autorska laserowa terapia odmładzająca Laser & Hyal Skin Renewal to zaawansowana procedura złożona z mezoterapii igłowej Neauvia Hydro Deluxe oraz 2 innowacyjnych procedur laserowych: resurfacingu frakcyjnego cyfrowym skanerem F-Runner Fotona dla niezwykle silnej przebudowy, ujędrnienia i zagęszczenia skóry oraz innowacyjnego laserowego liftingu powiek SmoothEye dla nieinwazyjnego liftingu wiotkiej skóry powiek i redukcji zmarszczek w okolicy oka.

Poprzedzająca procedury laserowe głęboka mezoterapia kwasem hialuronowym ma na celu silne nawilżenie skóry, a tym samym na jeszcze głębsze działanie wiązki laserowej lasera, ponieważ zastosowany laser Er:Yag pochłaniany jest wyłącznie przez znajdujące się w skórze cząsteczki wody. Zabieg zakończony jest nałożeniem medycznej maski z włókna szklanego Crystal Fiber Mask laboratorium mesoestetic.

Efekty zabiegu w postaci silnego wygładzenia, ujędrnienia i liftingu skóry widoczne są już po jednym zabiegu!
LASER&HYAL SKIN RENEWAL >REZERWUJĘ TERMIN >CENNIK >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Oferta nie łączy się z innymi rabatami.

Program Jędrna Pupa - nowa wersja programu!

Autorski program modelujący pośladki Jędrna Pupa to ujędrniająca, liftingująca i antycellulitowa terapia zabiegowa ukierunkowana na osiągnięcie wymarzonego kształtu pośladków.  Program oparty jest o takie technologie, jak: 
- Onda Coolwaves™️, dla ujędrniania i wygładzenia skóry
- HIEMT™️, dla maksymalnego uniesienia pośladków
- Maximus Trilipo Med™️, dla ujędrnienia skóry i odnowienia włókien kolagenowych
- Icoone Med™️ w programie liftingującym pośladki
- fali akustycznej D-Actor Storz Medical™️ dla ujędrniana i wygładzenia skóry.

Program intensywnie wzmacnia mięśnie pośladków, eliminuje cellulit i nierówności skórne, ujędrnia i uelastycznia wiotką skórę.

Program trwa od 4 do 8 tygodni i obejmuje 8 sesji zabiegowych oraz 32 zabiegi. 
Łączna wartość zabiegów w programie wynosi 12400 zł, zaś w programie - tylko 6900 zł!
PROGRAM JĘDRNA PUPA  >REZERWUJĘ TERMIN >CENNIK >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Opłatę za cały program należy uiścić z góry podczas 1 wizyty. Wykupione zabiegi można wykorzystać przez 6 miesięcy od daty zakupu programu. Program przeznaczony jest dla 1 osoby. Wybranych stref ciała nie można zmieniać w trakcie trwania programu. Oferta nie łączy się z innymi ofertami ani rabatami.

Program Zero Lipo - maksymalna redukcja tkanki tłuszczowej!

Nowy program lipolityczno-modelujący Zero Lipo to najsilniejszy program zabiegowy ukierunkowany w maksymalną redukcję nadmiernej tkanki tłuszczowej. Do najefektywniejszej walki z niechcianymi depozytami tłuszczu zaangażowaliśmy na raz aż 5 technologii: zabieg lipolityczny HIFU Ultraskin II Absolute, kriolipolizę Cooltech, zabieg modelująco-wyszczuplający Ondę Coolwaves oraz falę akustyczną i drenujący masaż wibracyjny Storz Medical. 

Łączna wartość zabiegów w programie wynosi 12200 zł, zaś w programie - tylko 5900 zł! Program trwa 8 tygodni i obejmuje 5 niezwykle efektywnych sesji zabiegowych w odstępach co 2 tygodnie. Rewelacyjne efekty zobaczysz już po każdej sesji! 

Jaki obszar ciała wybierasz? Brzuch, boczki, pośladki, wewnętrzną stronę ud, bryczesy czy ramiona? Przekonaj się, że bez względu na wybrany obszar ciało szybko, łatwo i bezboleśnie zlikwidujemy uporczywe fałdki! 
PROGRAM ZERO LIPO  >REZERWUJĘ TERMIN >CENNIK >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Opłatę za cały program należy uiścić z góry podczas 1 wizyty. Wykupione zabiegi można wykorzystać przez 6 miesięcy od daty zakupu programu. Program przeznaczony jest dla 1 osoby. Wybranych stref ciała nie można zmieniać w trakcie trwania programu. Oferta nie łączy się z innymi ofertami ani rabatami.
Zapisz się online:
REZERWUJĘ TERMIN >
lub
Zadzwoń i umów się na zabieg:
TEL. 500 53 30 30 >
tel. 500 53 30 30
ul. Świętokrzyska 30
00-116 Warszawa
recepcja@velvetskin.pl
zapisy online: velvetskin.versum.com
Copyright 2022 - Velvet Skin Clinic - All Rights Reserved

medycyna estetyczna

HIFU Ultraskin II AbsolutePowiększanie ustToksyna botulinowaStymulatory tkankoweKwas hialuronowyEndolifting

laseroterapia

Depilacja laserowa LightSheer DuetLaserowy lifting powiek SmoothEyeLifting laserowy Fotona 4DResurfacing frakcyjny FotonaAlma Harmony XL ProLaserowe zamykanie naczynek DyeVL

zabiegi hi-tech

Onda CoolwavesIcoone MedEndermologia Alliance LPGMaximus TrilipoKarboksyterapia JulieFala akustyczna Storz Medical

kosmetologia estetyczna

Zabiegi DermaQuestMezoterapia igłowaDermapen 4 Peelingi chemiczneBioRePeel

programy zabiegowe

Onda Body PremiumProgram No CelluliteProgram Slim BodyProgram Laser FotonaProgram Płaski Brzuch

Info

O nasCennikPolityka prywatnościKontaktZapisy online
facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker