500 53 30 30
recepcja@velvetskin.pl
ul. Świętokrzyska 30, 00-116 Warszawa
MENUMENU

Oferty specjalne w Velvet Skin Clinic

Depilacja laserowa łydek, pach oraz bikini za 499 zł! 

Wasz ulubiony zestaw depilacji laserowej 3 stref: bikini, pach oraz łydek tylko teraz w specjalnej letniej cenie: 499 zł zamiast 800 zł! Poczuj się super komfortowo w bikini tego lata!

Depilacja laserowa najskuteczniejszym na świecie laserem LightSheer Duet to bezpieczne, szybkie i skuteczne zabiegi, dzięki którym na zawsze pozbędziesz się niechcianych włosków!
Rezerwuję termin >Depilacja LightSheer Duet >Cennik >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do 30 czerwca 2020 r.  Wszystkie 3 strefy należy poddać depilacji podczas tego samego zabiegu (wizyty). Jedna osoba może wykupić wiele zabiegów - termin ważności zabiegów ustalany jest indywidualnie podczas zakupu. Możliwa płatność ratalna. Oferta nie łączy się z innymi ofertami i rabatami. 

Depilacja laserowa dowolnej strefy ciała za 175 zł!

Marzysz o idealnie gładkiej skórze na zawsze? Spełnij swoje marzenie jeszcze przed urlopem! Wypróbuj depilację laserową najskuteczniejszym na świecie laserem LightSheer Duet, dzięki której na zawsze pozbędziesz się niechcianych włosków.

Tylko do końca czerwca specjalna oferta na zabiegi depilacji laserowej: każda strefa ciała za jedyne 175 zł przy depilacji minimum 2 stref ciała!  

Strefy ciała od wyboru: bikini, uda, łydki, pachy, ramiona, przedramiona, tors/klatka piersiowa, brzuch, pośladki, kark/szyja, cała twarz, plecy - barki, lędźwie.
ZAPIS ONLINE >SZCZEGÓŁY PROMOCJI >CENNIK >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do 30 czerwca 2020 r. Na jednej wizycie należy poddać zabiegowi minimum 2 strefy ciała. Jedna osoba może wykupić wiele zabiegów - termin ważności zabiegów ustalany jest indywidualnie podczas zakupu. Możliwa płatność ratalna. Oferta nie łączy się z innymi ofertami i rabatami.

Do wszystkich pakietów Icoone zabiegi karboksyterapii i fali akustycznej W PREZENCIE!

Do końca czerwca do każdego pakietu zabiegów Icoone dostaniesz od nas w prezencie nawet 20 zabiegów karboksyterapii Julie i 5 zabiegów fali akustycznej!

Szczegóły w cenniku. Z naszą ofertą specjalną szybko i przyjemnie przygotujesz swoje ciało do sezonu bikini! 
Rezerwuję termin >Zabiegi Icoone >Cennik >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do 30 czerwca 2020 r.  Pakietów nie można rozdzielać między 2 lub więcej osób. Niewykorzystane zabiegi z prezentu nie wymianie na inne zabiegi ani zwrotowi. Możliwa płatność w 2 ratach. Oferta nie łączy się z innymi ofertami i rabatami. 

Do wszystkich pakietów Endermologii Alliance LPG zabiegi karboksyterapii i fali akustycznej W PREZENCIE!

Do końca czerwca do każdego pakietu zabiegów endermologii Alliance dostaniesz od nas w prezencie nawet 20 zabiegów karboksyterapii Julie i 5 zabiegów fali akustycznej!

Szczegóły w cenniku. Z naszą ofertą specjalną szybko i przyjemnie przygotujesz swoje ciało do sezonu bikini!
Rezerwuję termin >Endermologia Alliance >Cennik >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do 30 czerwca 2020 r. Pakietów nie można rozdzielać między 2 lub więcej osób. Niewykorzystane zabiegi z prezentu nie wymianie na inne zabiegi ani zwrotowi. Możliwa płatność w 2 ratach. Oferta nie łączy się z innymi ofertami i rabatami.

Hair Restoration Fotona - laserowa stymulacja wzrostu włosów -30%

Laserowa stymulacja wzrostu włosa to bezinwazyjny zabieg laserowy pobudzający wzrost włosów oraz hamujący proces łysienia bez względu na jego podłoże: hormonalne (łysienie androgenowe), immunologiczne (łysienie plackowate), fizjologiczne (przebyta ciąża, choroba, osłabienie, stres).

Wiązka lasera Er:Yag Fotona podgrzewa głębokie warstwy skóry zwiększając jej ukrwienie, dotlenienie oraz odżywienie, przez co mieszki włosowe zostają natychmiast pobudzone i zregenerowane. Już po pierwszym zabiegu można zaobserwować zmniejszone wypadanie włosów, zaś 3 miesiące po zabiegu - znaczący odrost nowych włosów. Pełna terapia zabiegów składa się z 3-5 zabiegów wykonywanych co 2 tygodnie. Zabieg jest w pełni bezpieczny i nie uszkadza już istniejących włosów.

Tylko w czerwcu zabieg Hair Restoration Fotona wykonasz z rabatem 30!
Rezerwuję termin >Hair Restoration Fotona >Cennik >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do 30 czerwca 2020 r.  Jedna osoba może wykupić wiele zabiegów - termin ważności zabiegów ustalany jest indywidualnie podczas zakupu. Możliwa płatność ratalna za serię zabiegów. Oferta nie łączy się z innymi ofertami i rabatami. 

Rewolucyjne zabiegi ONDA z rabatem 25%! 

Smukłe uda, płaski brzuch, jędrne pośladki i skóra bez cellulitu to marzenie, które zrealizujesz z nami jeszcze przed urlopem! Przełomowy zabieg na cellulit, tkankę tłuszczową i wiotką skórę ONDA DEKA z innowacyjną technologią fal Coolwaves - do końca czerwca z rabatem 25%!
Rezerwuję termin >Zabieg Onda Coolwaves >Cennik >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do 30 czerwca 2020 r.  Jedna osoba może wykupić wiele zabiegów - termin ważności zabiegów ustalany jest indywidualnie podczas zakupu. Możliwa płatność ratalna. Oferta nie łączy się z innymi ofertami i rabatami. 

Kompleksowy program zabiegów na ciało Onda BODY PREMIUM! Pożegnaj cellulit, tkankę tłuszczową i wiotką skórę z rewolucyjnym zabiegiem ONDA!

Velvet Skin Clinic wdraża najskuteczniejsze światowe nowości! Już dziś podejmij skuteczną walkę z cellulitem i tkanką tłuszczową! Piękna sylwetka, płaski brzuch, jędrne pośladki i uda bez cellulitu to marzenie, które możesz z nami łatwo zrealizować.

Program Onda Body Premium to 24 zabiegi realizowane w ciągu 10 wizyt w ciągu 3 miesięcy. Program oparty jest na pełnej serii 4 zabiegów Onda, wspomaganych pełną serią 10 endermologii LPG Alliance i 10 zabiegów falą akustyczną Storz Medical. To prawdziwe uderzenie i gwarantowana metamorfoza Twojego ciała! 

Przygotuj się na sezon bikini! Z nami zrobisz to skutecznie i bezboleśnie!
Rezerwuję termin >Program ONDA BODY PREMIUM >Cennik >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Wykupione zabiegi można wykorzystać przez  6 miesiący od daty zakupu programu. Niewykorzystane zabiegi z pakietu nie podlegają zwrotowi. Możliwa płatność ratalna. Oferta nie łączy się z innymi ofertami i rabatami.

Nowy program antycellulitowy NO CELLULITE! Gładka skóra w 6 tygodni!

Wygraj walkę z nierównościami i mało jędrną skórą! Przedstawiamy Wasz ulubiony program w nowej odsłonie - aż 27 zabiegów wykonywanych w zaledwie 6-8 tygodni w 8 wizytach, w tym nasz największy HIT - przełomowy zabieg ONDA. Cały program objęty jest rabatem aż 56% i zamiast 10270 zł kosztuje jedynie 4500 zł! 

Przygotuj się z nami do sezonu bikini w sposób łatwy i bez wysiłku!
Rezerwuję termin >Program NO CELLULITE  >Cennik >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Wykupione zabiegi można wykorzystać przez 3 miesiące od daty zakupu programu. Niewykorzystane zabiegi z pakietu nie podlegają zwrotowi. Możliwa płatność ratalna.  Oferta nie łączy się z innymi ofertami i rabatami. 

Nowy program modelujący SLIM BODY! Zmniejszone obwody w 6 tygodni!

Wymodeluj sylwetkę, zredukuj tkankę tłuszczową, pozbądź się zastojów limfatycznych i cellulitu wodnego. Intensywny program modelujący to aż 27 zabiegów wykonywanych w zaledwie 6-8 tygodni w rewelacyjnie niskiej cenie - 167 zł za pojedynczy zabieg i 4500 zł za cały pakiet! W programie pierwszym zabiegiem jest światowy hit - rewolucyjny zabieg Onda - o wartości 1600 zł. 

Już niedługo sezon plażowy - idealna sylwetka to marzenie, które pomożemy Ci zrealizować!
Rezerwuję termin >Program SLIM BODY >Cennik >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Wykupione zabiegi można wykorzystać przez 4 miesiące od daty zakupu programu. Niewykorzystane zabiegi z pakietu nie podlegają zwrotowi. Możliwa płatność ratalna. Oferta nie łączy się z innymi ofertami i rabatami.
Zapisz się online:
REZERWUJĘ TERMIN >
lub
Zadzwoń i umów się na zabieg:
TEL. 500 53 30 30 >
tel. 500 53 30 30
ul. Świętokrzyska 30
00-116 Warszawa
recepcja@velvetskin.pl
zapisy online: velvetskin.versum.com
© Copyright 2020 - Velvet Skin Clinic - All Rights Reserved.

medycyna estetyczna

HIFU Ultraskin II AbsolutePowiększanie ustToksyna botulinowaWolumetriaWampirzy liftingLaserowy lifting powiek

laseroterapia

Depilacja laserowa Light Sheer DuetPeeling laserowyEndolifting Fotona 4DLaserowe usuwanie przebarwieńLaserowe usuwanie włókniakówLaserowe zamykanie naczynek

zabiegi hi-tech

Onda CoolwavesIcoone MedEndermologia Alliance LPGMaximus TrilipoKarboksyterapia JulieFala akustyczna Storz Medical

kosmetologia estetyczna

Zabiegi DermaQuestMezoterapia igłowaMezoterapia mikroigłowaPeelingi chemiczneMakijaż permanentny

programy zabiegowe

Onda Body PremiumProgram No CelluliteProgram Slim BodyProgram Laser FotonaProgram Płaski Brzuch

Info

O nasCennikPolityka prywatnościKontaktZapisy online
facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker