500 53 30 30
recepcja@velvetskin.pl
ul. Świętokrzyska 30, Warszawa
MENUMENU

Oferty specjalne w Velvet Skin Clinic

Depilacja laserowa ŁYDEK, PACH I BIKINI tylko 499 zł! 

Depilacja laserowa najskuteczniejszym na świecie laserem LightSheer Duet to bezpieczne, szybkie i skuteczne zabiegi, dzięki którym na zawsze pozbędziesz się niechcianych włosków! 

Tylko teraz depilacja 3 stref wykonana podczas 1 wizyty w specjalnej cenie 499 zł zamiast 800 zł! Oferta ważna tylko do końca lutego. 
SZCZEGÓŁY PROMOCJI >CENNIK >

Zabiegi laserowe Fotona z rabatem 30%!

W grudniu kontynuujemy ofertę specjalną na zabiegi laserowe Fotona ze zniżką 30%! Fotona to laser Nd:Yag oraz Er:Yag oferujący najszersze spektrum zabiegów laserowych na świecie. Możesz wykonać zabiegi laseroterapii takie jak: frakcjonowanie laserowe, resurfacing skóry, peeling laserowy, lifting laserowy SMOOTH, zabieg Fotona4D, endolifting, usuwanie przebarwień, blizn trądzikowych, blizn pourazowych i rozstępów, laserowe zamykanie naczynek, laserowe leczenie trądziku różowatego, usuwanie zmian skórnych i wiele innych.  Możesz też wykonać terapie łączone, np. frakcjonowanie + endolifting + peeling laserowy. Nie wiesz co wybrać? Zapraszamy na konsultację, podczas której nasi specjaliści doradzą Ci odpowiednią procedurę!
CENNIK >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do 31 stycznia 2020 r. Wykupione zabiegi można wykorzystać do 31 marca 2020 r. Niewykorzystane zabiegi z serii nie podlegają przekazaniu osobom trzecim, zwrotowi ani zamianie na inne zabiegi. Możliwa płatność ratalna. Oferta nie łączy się z innymi ofertami i rabatami. 

Intensywny program antycellulitowy! Gładka skóra w 5 tygodni!

Wygraj walkę z nierównościami! Intensywny program antycellulitowy to aż 27 zabiegów wykonywanych w zaledwie 5 tygodni w rewelacyjnie niskiej cenie - 130 zł za pojedynczy zabieg i 3500 zł za cały pakiet!
WIĘCEJ O PROGRAMIE ANTYCELLULITOWYM  >CENNIK >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Wykupione zabiegi można wykorzystać przez 2 miesiące od daty zakupu programu. Niewykorzystane zabiegi z pakietu nie podlegają zwrotowi. Możliwa płatność ratalna.  Oferta nie łączy się z innymi ofertami i rabatami. 

Intensywny program modelujący w 5 tygodni!

Wymodeluj sylwetkę, zredukuj tkankę tłuszczową, pozbądź się zastojów limfatycznych i cellulitu wodnego. Intensywny program modelujący to aż 27 zabiegów wykonywanych w zaledwie 5 tygodni w rewelacyjnie niskiej cenie - 130 zł za pojedynczy zabieg i 3500 zł za cały pakiet!
WIĘCEJ O PROGRAMIE MODELUJĄCYM >CENNIK >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Wykupione zabiegi można wykorzystać przez 2 miesiące od daty zakupu programu. Niewykorzystane zabiegi z pakietu nie podlegają zwrotowi. Możliwa płatność ratalna. Oferta nie łączy się z innymi ofertami i rabatami.

Intensywny program Płaski Brzuch!

Program Płaski Brzuch skierowany jest do wszystkich osób, które chciałyby uzyskać jędrny, płaski i napięty brzuch. To aż 30 zabiegów realizowanych w 10 sesjach w ciągu 5 tygodni. Zabiegi mają na celu redukcję tkanki tłuszczowej, wzmocnienie mięśni i ujędrnienie skóry i kosztują zaledwie 130 zł za pojedynczy zabieg (3500 zł za cały pakiet)!
WIĘCEJ O PROGRAMIE PŁASKI BRZUCH  >CENNIK >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Wykupione zabiegi można wykorzystać przez 2 miesiące od daty zakupu programu. Niewykorzystane zabiegi z pakietu nie podlegają zwrotowi. Możliwa płatność ratalna.  Oferta nie łączy się z innymi ofertami i rabatami. 

Depilacja Laserowa

Depilacja laserowa pachDepilacja laserowa bikiniDepilacja laserowa stópDepilacja laserowa udaDepilacja laserowa łydkiDepilacja laserowa twarzyDepilacja laserowa pośladkówDepilacja laserowa rąkDepilacja laserowa pleców

Zabiegi laserowe

Laserowe odmładzanie skóryPeeling laserowyLaserowe zagęszczanie skóryLaserowe usuwanie przebarwieńEndolifting
Laserowa redukcja rozstępówLaserowe usuwanie bliznLaserowe usuwanie blizn potrądzikowychLaserowe usuwanie włókniakówLaserowe leczenie chrapaniaLaserowe usuwanie tatuażu

Zabiegi hi-Tech

Endermologia Icoone MedZabiegi Maximus Trilipo MedKarboksyterapia JulieKriolipoliza LipoCryoPlatforma Face Lab

Zabiegi IPL

Zamykanie naczynekUsuwanie przebarwieńFototerapia trądziku

KOSMETOLOGIA estetyczna

Mezoterapia igłowaMezoterapia mikroigłowaPeelingi chemiczneMikrodermabrazja SilkPeelZabiegi pielęgnacyjne

Social media

Velvet Skin CLINIC

O nasCennik ZabiegówKontakt
ul. Świętokrzyska 30
00-116 Warszawa
Rezerwacja: +48 500 53 30 30
recepcja@velvetskin.pl
© Copyright 2018 - Velvetskin - All Rights Reserved
Polityka Prywatności
envelope-omap-markerphonefacebookenvelopephone-handsetmap-marker