500 53 30 30
recepcja@velvetskin.pl
ul. Świętokrzyska 30, 00-116 Warszawa
MENUMENU

Oferty specjalne w Velvet Skin Clinic

Laser & Hyal Skin Renewal - zaawansowana terapia odmładzająca!

Autorska laserowa terapia odmładzająca Laser & Hyal Skin Renewal to zaawansowana procedura złożona z mezoterapii igłowej Neauvia Hydro Deluxe oraz 2 innowacyjnych procedur laserowych: resurfacingu frakcyjnego cyfrowym skanerem F-Runner Fotona dla niezwykle silnej przebudowy, ujędrnienia i zagęszczenia skóry oraz innowacyjnego laserowego liftingu powiek SmoothEye dla nieinwazyjnego liftingu wiotkiej skóry powiek i redukcji zmarszczek w okolicy oka.

Poprzedzająca procedury laserowe głęboka mezoterapia kwasem hialuronowym ma na celu silne nawilżenie skóry, a tym samym na jeszcze głębsze działanie wiązki laserowej lasera, ponieważ zastosowany laser Er:Yag pochłaniany jest wyłącznie przez znajdujące się w skórze cząsteczki wody. Zabieg zakończony jest nałożeniem medycznej maski z włókna szklanego Crystal Fiber Mask laboratorium mesoestetic.

Efekty zabiegu w postaci silnego wygładzenia, ujędrnienia i liftingu skóry widoczne są już po jednym zabiegu!
LASER&HYAL SKIN RENEWAL >REZERWUJĘ TERMIN >CENNIK >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Oferta nie łączy się z innymi rabatami.

Program Jędrna Pupa - nowa wersja programu!

Autorski program modelujący pośladki Jędrna Pupa to ujędrniająca, liftingująca i antycellulitowa terapia zabiegowa ukierunkowana na osiągnięcie wymarzonego kształtu pośladków.  Program oparty jest o takie technologie, jak: 
- Onda Coolwaves™️, dla ujędrniania i wygładzenia skóry
- HIEMT™️, dla maksymalnego uniesienia pośladków
- Maximus Trilipo Med™️, dla ujędrnienia skóry i odnowienia włókien kolagenowych
- Icoone Med™️ w programie liftingującym pośladki
- fali akustycznej D-Actor Storz Medical™️ dla ujędrniana i wygładzenia skóry.

Program intensywnie wzmacnia mięśnie pośladków, eliminuje cellulit i nierówności skórne, ujędrnia i uelastycznia wiotką skórę.

Program trwa od 4 do 8 tygodni i obejmuje 8 sesji zabiegowych oraz 32 zabiegi. 
Łączna wartość zabiegów w programie wynosi 12400 zł, zaś w programie - tylko 6900 zł!
PROGRAM JĘDRNA PUPA  >REZERWUJĘ TERMIN >CENNIK >
Regulamin oferty: Oferta ważna odwołania. Oferta nie łączy się z innymi ofertami ani rabatami.

5-Step Collagen Boost - terapia maksymalnej stymulacji kolagenu

Nowa autorska terapia odmładzająca 5-step Collagen Boost to zestaw zabiegów mających na celu głębokie pobudzenie włókien kolagenu i elastyny do regeneracji oraz stymulację fibroblastów do procesu neokolagenezy, czyli produkcji nowych, zdrowych włókien kolagenowych. Terapia oparta jest o 5 zabiegów hi-tech: masaż Endermolift LPG Alliance, zabieg laserowy ClearLift Alma Harmony XL Pro, radiofrekwencję mikroigłową Vivace, mezoterapię igłową atelokolagenem Linerase oraz o karboksyterapię Julie. Terapia zakończona jest nałożeniem maski hydrożelowej z Beta Glukanem.

Efektem terapii jest jędrna, napięta, gęsta i wyraźnie odmłodzona skóra, jej silne nawilżenie i odbudowa, rozjaśniony koloryt oraz wygładzona powierzchnia, spłycone zmarszczki i bruzdy, uniesione policzki, lifting i napięcie owalu twarzy.

Dzięki synergii 5 technologii terapia jest niezwykle efektywna i przynosi maksymalne rezultaty, które dodatkowo pogłębiają się jeszcze przez kolejne 6 miesięcy po zabiegu.
5-STEP COLLAGEN BOOST >REZERWUJĘ TERMIN >CENNIK >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Oferta nie łączy się z innymi rabatami.

Program Zero Lipo - maksymalna redukcja tkanki tłuszczowej!

Nowy program lipolityczno-modelujący Zero Lipo to najsilniejszy program zabiegowy ukierunkowany w maksymalną redukcję nadmiernej tkanki tłuszczowej. Do najefektywniejszej walki z niechcianymi depozytami tłuszczu zaangażowaliśmy na raz aż 5 technologii: zabieg lipolityczny HIFU Ultraskin II Absolute, kriolipolizę Cooltech, zabieg modelująco-wyszczuplający Ondę Coolwaves oraz falę akustyczną i drenujący masaż wibracyjny Storz Medical. 

Łączna wartość zabiegów w programie wynosi 12200 zł, zaś w programie - tylko 5900 zł! Program trwa 8 tygodni i obejmuje 5 niezwykle efektywnych sesji zabiegowych w odstępach co 2 tygodnie. Rewelacyjne efekty zobaczysz już po każdej sesji! 

Jaki obszar ciała wybierasz? Brzuch, boczki, pośladki, wewnętrzną stronę ud, bryczesy czy ramiona? Przekonaj się, że bez względu na wybrany obszar ciało szybko, łatwo i bezboleśnie zlikwidujemy uporczywe fałdki! 
PROGRAM ZERO LIPO  >REZERWUJĘ TERMIN >CENNIK >
Regulamin oferty: Oferta ważna odwołania. Wykupione zabiegi można wykorzystać w ciągu 6 miesięcy od daty zakupienia programu. Oferta nie łączy się z innymi ofertami ani rabatami.

Nowa wersja programu PŁASKI BRZUCH!

Program Płaski Brzuch - W NOWEJ ODSŁONIE! Teraz otrzymujesz aż 5 zabiegów Onda Coolwaves!

Intensywny program zabiegowy Płaski Brzuch skierowany jest do wszystkich osób, które chciałyby uzyskać jędrny, płaski i napięty brzuch. To aż 5 najnowocześniejszych technologii - 25 zabiegów wykonywanych w zaledwie 5 sesjach zabiegowych co 2 tygodnie - ukierunkowanych na wszystkie problemy: redukcję tkanki tłuszczowej, wzmocnienie mięśni oraz ujędrnienie i wygładzenie skóry.
Program Płaski Brzuch >REZEREWAUJĘ TERMIN >CENNIK >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Wykupione zabiegi można wykorzystać przez 6 miesięcy od daty zakupu programu. Możliwa płatność ratalna. Oferta nie łączy się z innymi ofertami ani rabatami.

Vivace & Linerase Collagen Boost - nowa terapia stymulacji kolagenu!

Nowa autorska terapia Vivace & Linerease Collagen Boost to dwuetapowa terapia stymulacji kolagenu dla ujędrnienia, pogrubienia i liftingu skóry.  

Terapia wykonywana jest podczas 1 spotkania i składa się z 2 etapów: 
- radiofrekwencji mikroigłowej Vivace - dla ujędrnienia, liftingu i zagęszczenia skóry
- mezoterapii igłowej atelokolagenem Linerase - dla głębokiej stymulacji kolagenu i odbudowy skóry. Zabieg zakończony jest nałożeniem maski z Beta Glukanem - polisacharydem odpowiedzialnym za nawilżenie i ukojenie skóry oraz dalszą stymulację kolagenu.

Potrzebujesz jeszcze głębszego działania terapii? Wybierz wersję premium: 4-step Collagen Boost wzbogaconą o endermolift Alliance LPG, zabieg laserowy ClearLift Alma Harmony XL Pro oraz karboksyterapię Julie i uzupełnioną o kurację pielęgnacyjną Mediderma.

Efektem jednorazowego zabiegu jest wyraźne zagęszczenie i ujędrnienie skóry, a jeśli oczekujesz maksymalnej stymulacji - wykonaj serię 3 terapii raz na miesiąc.
REZERWUJĘ TERMIN >CENNIK >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwolania. Oferta nie łączy się z innymi rabatami.
Zapisz się online:
REZERWUJĘ TERMIN >
lub
Zadzwoń i umów się na zabieg:
TEL. 500 53 30 30 >
tel. 500 53 30 30
ul. Świętokrzyska 30
00-116 Warszawa
recepcja@velvetskin.pl
zapisy online: velvetskin.versum.com
Copyright 2021 - Velvet Skin Clinic - All Rights Reserved

medycyna estetyczna

HIFU Ultraskin II AbsolutePowiększanie ustToksyna botulinowaWolumetriaWampirzy liftingCGF osocze bogatopłytkowe

laseroterapia

Depilacja laserowa LightSheer DuetLaserowy lifting powiek SmoothEyeLifting laserowy Fotona 4DResurfacing frakcyjny FotonaAlma Harmony XL ProLaserowe zamykanie naczynek DyeVL

zabiegi hi-tech

Onda CoolwavesIcoone MedEndermologia Alliance LPGMaximus TrilipoKarboksyterapia JulieFala akustyczna Storz Medical

kosmetologia estetyczna

Zabiegi DermaQuestMezoterapia igłowaDermapen 4 Peelingi chemiczneBioRePeel

programy zabiegowe

Onda Body PremiumProgram No CelluliteProgram Slim BodyProgram Laser FotonaProgram Płaski Brzuch

Info

O nasCennikPolityka prywatnościKontaktZapisy online
facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker