500 53 30 30
recepcja@velvetskin.pl
ul. Świętokrzyska 30, 00-116 Warszawa
MENUMENU

Oferty specjalne w Velvet Skin Clinic

Depilacja laserowa dowolnej strefy ciała za 175 zł!

Marzysz o idealnie gładkiej skórze na zawsze? Spełnij swoje marzenie jeszcze przed sezonem bikini! Wypróbuj depilację laserową najskuteczniejszym na świecie laserem LightSheer Duet, dzięki której na zawsze pozbędziesz się niechcianych włosków.

Tylko w marcu specjalna oferta na zabiegi depilacji laserowej: każda strefa ciała za jedyne 175 zł przy depilacji minimum 2 stref ciała!  

Strefy ciała od wyboru: bikini, uda, łydki, pachy, ramiona, przedramiona, tors/klatka piersiowa, brzuch, pośladki, kark/szyja, cała twarz, plecy - barki, lędźwie.
ZAPIS ONLINE >SZCZEGÓŁY PROMOCJI >CENNIK >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do 31 marca 2020 r.  Jedna osoba może wykupić wiele zabiegów - termin ważności zabiegów ustalany jest indywidualnie podczas zakupu. Możliwa płatność ratalna. Oferta nie łączy się z innymi ofertami i rabatami. 

Nowość! Endermologia Alliance i zabiegi Icoone z rabatem 40%!

Jedyna taka oferta w tym roku! Z okazji naszej nowości: endermologii Alliance tyko do końca lutego wszystkie 40 min. zabiegi Alliance oraz 40 min. zabiegi Icoone obejmujemy rabatem 40%!

Wygraj walkę z cellulitem i tkanką tłuszczową jeszcze przed wiosną!
ZABIEGI ALLIANCE >ZABIEGI ICOONE >CENNIK >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do 16 marca 2020 r.  Jedna osoba może wykupić wiele zabiegów - termin ważności zabiegów ustalany jest indywidualnie podczas zakupu. Możliwa płatność ratalna. Oferta nie łączy się z innymi ofertami i rabatami. 

Mezoterapia igłowa Neauvia Hydro Deluxe -50%

Zreawitalizuj swoją skórę głęboką mezoterapią igłową! Mezoterapia kwasem hialuronowym Neauvia Hydro Deluxe 2,5 ml w cenie 800 zł zamiast 1600 zł! 

Mezoterapia igłowa Neauvia Hydro Deluxe stosowana jest do głębokiej biorewitalizacji skóry twarzy, szyi i dekoltu oraz dłoni. Unikalny skład preparatu - wysokie stężenie czystego kwasu hialuronowego, hydroksyapatyt wapnia oraz aminokwasy - zapewnia długotrwały efekt nawilżenia i odbudowy skóry a także następującą po zabiegu stymulację procesów odbudowy elastyny i kolagenu w skórze.
Neauvia Hydro Deluxe >CENNIK >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do 16 marca 2020 r.  Jedna osoba może wykupić wiele zabiegów - termin ważności zabiegów ustalany jest indywidualnie podczas zakupu. Możliwa płatność ratalna. Oferta nie łączy się z innymi ofertami i rabatami. 

Nowość! Rewolucyjne zabiegi ONDA z rabatem 25% w ofercie na START!

Smukłe uda, płaski brzuch, jędrne pośladki i skóra bez cellulitu to marzenie, które zrealizujesz z nami jeszcze przed wiosną! Velvet Skin Clinic wdraża najskuteczniejsze światowe nowości! 

Przełomowy zabieg na cellulit, tkankę tłuszczową i wiotką skórę - ONDA DEKA z innowacyjną technologią fal Coolwaves już dostępny w Velvet Skin Clinic!

Przedstawiamy ofertę na START: tylko do końca lutego każdy zabieg wykonasz z rabatem 25%, a dodatkowo do każdego zabiegu otrzymasz od nas w prezencie wspomagający zabieg z falą akustyczną Storz Medical o wartości 400 zł! 
ZABIEGI ONDA >FALA STORZ MEDICAL >CENNIK >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do 13 marca 2020 r.  Jedna osoba może wykupić wiele zabiegów - termin ważności zabiegów ustalany jest indywidualnie podczas zakupu. Możliwa płatność ratalna. Oferta nie łączy się z innymi ofertami i rabatami. 

Nowy program Onda BODY PREMIUM! Pożegnaj cellulit, tkankę tłuszczową i wiotką skórę z rewolucyjnym urządzeniem ONDA!

Velvet Skin Clinic wdraża najskuteczniejsze światowe nowości! Już dziś podejmij skuteczną walkę z cellulitem i tkanką tłuszczową! Piękna sylwetka, płaski brzuch, jędrne pośladki i uda bez cellulitu to marzenie, które możesz z nami łatwo zrealizować.

Program Onda Body Premium to 24 zabiegi realizowane w ciągu 10 wizyt w ciągu 3 miesięcy. Program oparty jest na pełnej serii 4 zabiegów Onda, wspomaganych pełną serią 10 endermologii LPG Alliance i 10 zabiegów falą akustyczną Storz Medical. To prawdziwe uderzenie i gwarantowana metamorfoza Twojego ciała! 

Przygotuj się na sezon bikini! Z nami zrobisz to skutecznie i bezboleśnie!
PRGRAM ONDA BODY PREMIUM >CENNIK >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Wykupione zabiegi można wykorzystać przez  6 miesiący od daty zakupu programu. Niewykorzystane zabiegi z pakietu nie podlegają zwrotowi. Możliwa płatność ratalna. Oferta nie łączy się z innymi ofertami i rabatami.

Nowy program antycellulitowy NO CELLULITE! Gładka skóra w 6 tygodni!

Wygraj walkę z nierównościami i mało jędrną skórą! Przedstawiamy Wasz ulubiony program w nowej odsłonie - aż 27 zabiegów wykonywanych w zaledwie 6-8 tygodni w 8 wizytach, w tym nasz największy HIT - przełomowy zabieg ONDA. Cały program objęty jest rabatem aż 56% i zamiast 10270 zł kosztuje jedynie 4500 zł! 

Przygotuj się z nami do sezonu bikini w sposób łatwy i bez wysiłku!
WIĘCEJ O PROGRAMIE ANTYCELLULITOWYM  >CENNIK >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Wykupione zabiegi można wykorzystać przez 3 miesiące od daty zakupu programu. Niewykorzystane zabiegi z pakietu nie podlegają zwrotowi. Możliwa płatność ratalna.  Oferta nie łączy się z innymi ofertami i rabatami. 

Nowy program modelujący SLIM BODY! Zmniejszone obwody w 6 tygodni!

Wymodeluj sylwetkę, zredukuj tkankę tłuszczową, pozbądź się zastojów limfatycznych i cellulitu wodnego. Intensywny program modelujący to aż 27 zabiegów wykonywanych w zaledwie 6-8 tygodni w rewelacyjnie niskiej cenie - 167 zł za pojedynczy zabieg i 4500 zł za cały pakiet! W programie pierwszym zabiegiem jest światowy hit - rewolucyjny zabieg Onda - o wartości 1600 zł. 

Już niedługo sezon plażowy - idealna sylwetka to marzenie, które pomożemy Ci zrealizować!
WIĘCEJ O PROGRAMIE MODELUJĄCYM >CENNIK >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Wykupione zabiegi można wykorzystać przez 4 miesiące od daty zakupu programu. Niewykorzystane zabiegi z pakietu nie podlegają zwrotowi. Możliwa płatność ratalna. Oferta nie łączy się z innymi ofertami i rabatami.
tel. 500 53 30 30
ul. Świętokrzyska 30
00-116 Warszawa
recepcja@velvetskin.pl
zapisy online: velvetskin.versum.com
© Copyright 2020 - Velvet Skin Clinic - All Rights Reserved.

medycyna estetyczna

HIFU Ultraskin II AbsolutePowiększanie ustToksyna botulinowaWolumetriaWampirzy liftingLaserowy lifting powiek

laseroterapia

Depilacja laserowa Light Sheer DuetPeeling laserowyEndolifting Fotona 4DLaserowe usuwanie przebarwieńLaserowe usuwanie włókniakówLaserowe zamykanie naczynek

zabiegi hi-tech

Onda CoolwavesIcoone MedEndermologia Alliance LPGMaximus TrilipoKarboksyterapia JulieFala akustyczna Storz Medical

kosmetologia estetyczna

Zabiegi DermaQuestMezoterapia igłowaMezoterapia mikroigłowaPeelingi chemiczneMakijaż permanentny

programy zabiegowe

Onda Body PremiumProgram No CelluliteProgram Slim BodyProgram Laser FotonaProgram Płaski Brzuch

Info

O nasCennikPolityka prywatnościKontaktZapisy online
facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker