500 53 30 30
recepcja@velvetskin.pl
ul. Świętokrzyska 30, Warszawa
MENUMENU

Oferty specjalne w Velvet Skin Clinic

Letnia oferta depilacji laserowej! Bikini i pachy tylko 249 zł!  
1+1 GRATIS na wszystkie pakiety depilacji pojedynczych stref!

Zapomnij o innych metodach depilacji i ciesz się gładką skórą przez resztę lata!
Tylko w sierpniu letnia promocja na depilację laserową:
- zabieg depilacji laserowej BIKINI i PACH w cenie tylko 249 zł!
- oferta 1+1GRATIS na wszystkie pakiety 5 zabiegów dowolnej strefy!
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do 31 sierpnia 2019 r.  W przyapdku oferty Bikini i Pachy za 249 zł - obie strefy należy poddać zabiegowi depilacji podczas tej samej wizyty. Nie można rozdzielać stref między 2 osoby. Do 31 sierpnia można wykupić dowolną liczbę zabiegów, ale wszystkie zabiegi należy wykonać do końca grudnia 2019 r. W przypadku oferty 1+1GRATIS: z oferty może skorzystać 1 osoba, obie stefy należy poddać depilacji podczas 1 wizyty, niewykorzystane zabiegi nie podlegają zwrotowi, zabiegi należy wykorzystać do końca 2020 r. Oferta nie łączy się z innymi ofertami i rabatami. 

Nowość! Programy trychologiczne na piękne i mocne włosy! 

Z myślą o pięknych i mocnych włosach zarówno u naszych Pacjentek jak i Pacjentów stworzyliśmy 3 niezwykle skuteczne terapie trychologiczne, oparte na takich zabiegach jak: mezoterapia igłowa, mezoterpia mikroigłowa, karboksyterapia peelingi skóry głowy, darsonwalizacja, fototerapia światłem led, laserowa stymulacja włosów (wersja rozszerzona) oraz terapia autologicznymi komórkami macierzystymi CGF (wersja premium). Program trwa 3 miesiące i obejmuje aż 32, 36 lub 39 zabiegów! 
WIĘCEJ O PROGRAMACH TRYCHOLOGICZNYCH >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Wykupione zabiegi można wykorzystać przez 5 miesięcy od daty zakupu programu. Niewykorzystane zabiegi z pakietu nie podlegają zwrotowi. Możliwa płatność ratalna. Oferta nie łączy się z innymi ofertami i rabatami.

Intensywny program antycellulitowy! Gładka skóra w 5 tygodni!

Sezon plażowy zbliża się wielkimi krokami.... jeśli więc cierpisz na cellulit - pomożemy Ci! 

Intensywny program antycellulitowy to aż 27 zabiegów wykonywanych w zaledwie 5 tygodni w rewelacyjnie niskiej cenie - 130 zł za pojedynczy zabieg i 3500 zł za cały pakiet!
WIĘCEJ O PROGRAMIE ANTYCELLULITOWYM  >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Wykupione zabiegi można wykorzystać przez 2 miesiące od daty zakupu programu. Niewykorzystane zabiegi z pakietu nie podlegają zwrotowi. Możliwa płatność ratalna.  Oferta nie łączy się z innymi ofertami i rabatami. 

Intensywny program modelujący w 5 tygodni!

Wymodeluj sylwetkę przed urlopem, zredukuj tkankę tłuszczową, pozbądź się zastojów limfatycznych i cellulitu wodnego.

Intensywny program modelujący to aż 27 zabiegów wykonywanych w zaledwie 5 tygodni w rewelacyjnie niskiej cenie - 130 zł za pojedynczy zabieg i 3500 zł za cały pakiet!
WIĘCEJ O PROGRAMIE MODELUJĄCYM >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Wykupione zabiegi można wykorzystać przez 2 miesiące od daty zakupu programu. Niewykorzystane zabiegi z pakietu nie podlegają zwrotowi. Możliwa płatność ratalna. Oferta nie łączy się z innymi ofertami i rabatami.

Intensywny program Płaski Brzuch!

Program Płaski Brzuch skierowany jest do wszystkich osób, które chciałyby uzyskać jędrny, płaski i napięty brzuch. 

Intensywny program Płaski Brzuch to aż 30 zabiegów realizowanych w 10 sesjach w ciągu 5 tygodni. Zabiegi mają na celu redukcję tkanki tłuszczowej, wzmocnienie mięśni i ujędrnienie skóry i kosztują zaledwie 130 zł za pojedynczy zabieg (3500 zł za cały pakiet)!
WIĘCEJ O PROGRAMIE PŁASKI BRZUCH  >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Wykupione zabiegi można wykorzystać przez 2 miesiące od daty zakupu programu. Niewykorzystane zabiegi z pakietu nie podlegają zwrotowi. Możliwa płatność ratalna.  Oferta nie łączy się z innymi ofertami i rabatami. 

Mezoterapia igłowa 3+1 GRATIS!

Wszystkie zabiegi mezoterapii igłowej skóry twarzy, szyi i dekoltu w ofercie 3+1 GRATIS!  Do wyboru zabieg z użyciem preparatów i koktajli: Neauvia Hydro Delux, Saypha Rich, Cytocare 532 i 516, Strechcare, LightEyes Ultra oraz RRS Strimatrix.
CENNIK >
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do 31 sierpnia 2019 r. , ale wykupione zabiegi można wykorzystać do 31 października 2019 r. Niewykorzystane zabiegi z serii nie podlegają zwrotowi. Możliwa płatność ratalna. Oferta nie łączy się z innymi ofertami i rabatami.

Depilacja Laserowa

Depilacja laserowa pachDepilacja laserowa bikiniDepilacja laserowa stópDepilacja laserowa udaDepilacja laserowa łydkiDepilacja laserowa twarzyDepilacja laserowa pośladkówDepilacja laserowa rąkDepilacja laserowa pleców

Zabiegi laserowe

Laserowe odmładzanie skóryPeeling laserowyLaserowe zagęszczanie skóryLaserowe usuwanie przebarwieńEndolifting
Laserowa redukcja rozstępówLaserowe usuwanie bliznLaserowe usuwanie blizn potrądzikowychLaserowe usuwanie włókniakówLaserowe leczenie chrapaniaLaserowe usuwanie tatuażu

Zabiegi hi-Tech

Endermologia Icoone MedZabiegi Maximus Trilipo MedKarboksyterapia JulieKriolipoliza LipoCryoPlatforma Face Lab

Zabiegi IPL

Zamykanie naczynekUsuwanie przebarwieńFototerapia trądziku

KOSMETOLOGIA estetyczna

Mezoterapia igłowaMezoterapia mikroigłowaPeelingi chemiczneMikrodermabrazja SilkPeelZabiegi pielęgnacyjne

Social media

Velvet Skin CLINIC

O nasCennik ZabiegówKontakt
ul. Świętokrzyska 30
00-116 Warszawa
Rezerwacja: +48 500 53 30 30
recepcja@velvetskin.pl
© Copyright 2018 - Velvetskin - All Rights Reserved
Polityka Prywatności
envelope-omap-markerphonefacebookenvelopephone-handsetmap-marker