Klinika Mokotów:
al. Niepodległości 92/98
Klinika Śródmieście:
ul. Świętokrzyska 30

Oferty specjalne

Velvet Voucher program lojalnościowy

Program lojalnościowy Velvet Voucher 

Przedstawiamy nowy Program lojalnościowy dla wszystkich Pacjentów kliniki - Velvet Voucher. W podziękowaniu za to, że jesteś Pacjentem Velvet Skin Clinic mamy dla Ciebie niespodziankę - Voucher kwotowy do wykorzystania na dowolne przyszłe zabiegi. 

Zasady programu lojalnościowego są proste! Wykonuj zabiegi w Velvet Skin Clinic i odbieraj vouchery o wartości 10%, 15% lub nawet 20% wydanej kwoty na kolejne zabiegi!

Po dokonaniu każdej płatności środkami pieniężnymi (gotówką, kartą lub przelewem)  powyżej 500 zł - 10% tej kwoty otrzymujesz w postaci vouchera prezentowego. W przypadku płatności powyżej 3000 zł - będzie to 15%, a w przypadku płatności powyżej 5000 zł - aż 20%

Velvet Voucher możesz wykorzystać od następnego dnia po jego otrzymaniu, aż do końca kolejnego miesiąca. 

Nasz program nie ma żadnych innych warunków do spełnienia! Nie musisz zbierać punktów ani pieczątek, nie musisz udostępniać nas w Social Mediach, przyprowadzać znajomych ani polecać nas innym! Doceniamy Ciebie i to, że jesteś z nami - Dziękujemy!
Regulamin oferty: Velvet Voucher to imienny voucher kwotowy, nie będący ekwiwalentem pieniężnym i nie może zostać wymieniony na gotówkę. Program lojalnościowy Velvet Voucher rozpoczął się 1 maja 2024 r. i nie obowiązuje na płatności wykonane przed tą datą. Voycher naliczany jest według płatności środkami pieniężnymi w dniu zabiegu: w przypadku kwoty od 500 zł do 2999,99 zł, voucher stanowi 10% wartości kwoty płatności, w przypadku kwoty od 3000 zł do 4999,99 zł - voucher stanowi 15% wartości płatności, zaś w przypadku kwoty powyżej 5000 zł - voucher stanowi 20% wartości płatności. Przy jednej płatności klient otrzymuje 1 voucher. Voucher należy zrealizować jednorazowo na pełną kwotę, niewykorzystana kwota nie podlega zwrotowi. Voucher można zrealizować na całą ofertę zabiegową kliniki, w przypadku zabiegu, którego wartość przekracza kwotę vouchera, pozostałą kwotę można uregulować środkami pieniężnymi (kartą lub gotówką). Voucher jest aktywny od następnego dnia, aż do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego, licząc od daty otrzymania Vouchera. Oferta przeznaczona jest dla jednej osoby wskazanej Imieniem i Nazwiskiem na voucherze i nie można jej przekazywać osobom trzecim.  Aby zrealizować voucher należy podać jego numer podczas rezerwacji terminu wizyty. W przypadku nieodwołania zarezerwowanego terminu wizyty na krócej niż 24h przed terminem, a także nie stawieniu się na wizytę, Voucher uznaje się za nieważny. Oferta ŁĄCZY SIĘ z innymi rabatami ani ofertami specjalnymi. Program jest ważny do odwołania, klinika zastrzega sobie prawo do zmiany warunków.
Umów się na zabieg w Klinice Mokotów:
Rezerwacje Online Mokotów >Zadzwoń: tel. 500 53 30 55 >
lub
Umów się na zabieg w Klinice Śródmieście:
Rezerwacje Online Śródmieście >Zadzwoń: tel. 500 53 30 30 >
Velvet Skin Clinic logo
VELVET SKIN CLINIC - ŚRÓDMIEŚCIE
ul. Świętokrzyska 30
00-116 Warszawa
Tel. + 48 500 53 30 30

VELVET SKIN CLINIC - MOKOTÓW
al. Niepodległości 92/98
02-585 Warszawa
Tel. +48 500 53 30 55

Email: recepcja@velvetskin.pl
Copyright 2024 - Velvet Skin Clinic 
facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker