500 53 30 30
recepcja@velvetskin.pl
ul. Świętokrzyska 30, 00-116 Warszawa
MENUMENU
Zapisz się na zabieg

Autorski program antycellulitowy No Cellulite

Wygraj walkę z cellulitem - uzyskaj jędrną skórę w zaledwie 6 tygodni! 

Autorski program antycellulitowy No Cellulite to intensywny program terapeutyczny ukierunkowany na zmniejszenie cellulitu każdego typu - wodnego, tłuszczowego jak i włóknistego - oraz wygładzenie skóry, drenaż limfatyczny i redukcję miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej. Program obejmuje 27 niezwykle skutecznych zabiegów opartych o takie technologie, jak: fala akustyczna Storz Medical, endermologia Alliance, karboksyterapia, mezoterapia igłowa CelluCare, a teraz również o zabieg Onda - przełomowy zabieg z użyciem mikrofal Coolwaves! To światowa rewolucja w walce z cellulitem, a wyraźny efekt wygładzenia i poprawy jędrności skóry widoczny jest już po jednym zabiegu!

Program obejmuje 27 zabiegów rozłożonych na 8 sesji zabiegowych (wizyt) wykonywanych w odstępach co 5-7 dni. Pełna terapia trwa od 4 do 6 tygodni dając w tak krótkim czasie wymierne rezultaty zabiegowe. Ale to nie wszystko! W wyniku długofalowego działania zastosowanych technologii, efekty te pogłębiają się przez kolejne tygodnie pozwalając na osiągnięcie jeszcze lepszych wyników nawet po skończonym programie terapeutycznym!

Efektem terapii jest eliminacja cellulitu wodnego oraz maksymalna redukcja cellulitu tłuszczowego i włóknistego, zmniejszone obwody ciała, wymodelowana sylwetka, usunięte obrzęki i zastoje limfatyczne, a także jędrna i gładka skóra.

W prezencie do programu otrzymujesz kurację wybranym BIO-suplementem diety Super Diet, który dodatkowo wzmacnia efekty zabiegów poprzez działanie redukujące cellulit, zastoje limfatyczne i złogi tłuszczowe.

Doskonałe efekty zabiegowe - GWARANTOWANE!

Autorskie programy terapeutyczne w Velvet Skin Clinic

Programy terapeutyczne przeprowadzane w Velvet Skin Clinic zostały opracowane na podstawie 10-letniego doświadczenia kliniki w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, odmładzania i modelowania sylwetki. Jesteśmy kliniką specjalizującą się w przeprowadzaniu terapii nastawionych na osiągnięcie założonego efektu terapeutycznego, a dysponując bardzo bogatym wyposażeniem w najnowocześniejsze lasery oraz urządzenia hi-tech - nasze terapie są bardzo złożone a dzięki temu niezwykle efektywne. Przy budowie terapii nie kierujemy się chwilową modą na daną technologię, a bazujemy na wieloletnich wynikach klinicznych. Nasze autorskie terapie opieramy o skuteczne i sprawdzone technologie, również nowości - jesteśmy zawsze na bieżąco z osiągnięciami technologicznymi laseroterapii i medycyny estetycznej. 

Wiemy, że tylko synergia kilku technologii gwarantuje wymierne rezultaty kliniczne, dlatego w naszych programach łączymy ze sobą kilka zabiegów w czasie jednej sesji zabiegowej, wzmacniając wzajemnie ich pozytywne działanie na osiągnięcie zamierzonego efektu terapeutycznego, a sesje terapeutyczne łączymy w serie, ponieważ tylko wielokrotne oddziaływanie na skórę pogłębia i utrwala osiągnięte rezultaty na długi okres. 

Programy wykonywane są według wcześniej ustalonych harmonogramów i należy je wykonać w całości zachowując odpowiednie odstępy między sesjami zabiegowymi. Daty i godziny zabiegów zostają ustalone wspólnie z pacjentem podczas pierwszej wizyty. Warunkiem osiągnięcia optymalnych rezultatów jest jest odbycie wszystkich sesji zabiegowych.

W przypadku występowania przeciwwskazań lub nietolerancji pacjentów odnośnie konkretnej technologii zabiegu, istnieje możliwość indywidualnej modyfikacji programu. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie pozwalające wspólnie wypracować najlepszą i najefektywniejszą terapię zabiegową pozwalającą pacjentowi pozbyć się danego problemu! 

Zabiegi w składzie programu No Cellulite

Onda Coolwaves
Onda to przełomowa technologia wykorzystująca unikalne mikrofale Coolwaves. Fale te działając na 3 poziomach: tkanki tłuszczowej, cellulitu oraz skóry, pozwalająca szybko i skutecznie wyszczuplić brzuch i talię, zmniejszyć odwód ud, zredukować bryczesy, wymodelować ramiona i plecy, a także ujędrnić skórę i wygładzić cellulit. Już pierwszy zabieg przynosi spektakularne efekty!

Zabieg Onda wykonywany jest w programie w pierwszej sesji zabiegowej.
Więcej o zabiegu Onda >
Endermologia Alliance 
Endermologia Alliance to zabiegi podciśnieniowe przeznaczone do bezinwazyjnego i bezbolesnego modelowania sylwetki, redukcji głęboko zlokalizowanych złogów tłuszczu, redukcji cellulitu, ujędrniania i wygładzania skóry oraz stymulacji fibroblastów do syntezy kolagenu i elastyny. Niezwykle przyjemny i efektywny zabieg trwa 20 min. i wykonywany jest na wybranym problematycznym obszarze zabiegowym. Zabieg wykonywany jest w specjalistycznym kostiumie zabiegowym.

Zabieg endermologii Alliance wykonywany jest w programie 8 razy, co 3-5 dni.
Więcej o endermologii Alliance >
Radialna fala akustyczna Storz Medical
Terapia radialną falą akustyczną przy użyciu systemu Storz Medical D-ACTOR? 200 wykorzystuje działanie fali akustycznej o wysokiej energii wprowadzanych do ciała pacjenta w formie drgań o wysokiej częstotliwości. Acustic Wave Therapy (AWT?) to pierwszy skuteczny sposób leczenia cellulitu i zwłóknień skórnych przynoszący długotrwałe efekty. Fala akustyczna stymuluje mikrokrążenie w obrębie tkanki łącznej i komórek tłuszczowych, a także redukuje istniejące problemy metaboliczne w celu zmniejszenia oznak cellulitu. AWT jest również doskonałym sposobem na wymodelowanie sylwetki poprzez zmniejszenie obwodu ciała.

Zabieg fali akustycznej Storz Medical wykonywany jest w programie 8 razy, co 3-5 dni.
Więcej o fali akustycznej Storz Medical >
Karboksyterapia Julie
Karboksyterapia to to podskórna aplikacja medycznego dwutlenku węgla za pomocą cienkiej igły. Zabieg pomaga likwidować cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, rozstępy, łuszczycę czy wiotkość skóry. Zabieg karboksyterapii ujędrniająco-modelujący polega na wprowadzeniu gazu bezpośrednio do tkanki tłuszczowej. Gaz ten zmienia się w kwas węglowy, który rozpuszcza komórki tłuszczowe, i powoduje jednocześnie zwiększone ukrwienie tkanki, co prowadzi do poprawy metabolizmu i wydalania uwolnionego tłuszczu. Proces ten prowadzi do zmniejszenia lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej a tym samym do wymodelowania sylwetki. Jednoczesna stymulacja procesu neokolagnezy powoduje ujędrnienie i wygładzenie skóry oraz likwidację cellulitu. 

Zabieg karboksyterapii Julie wykonywany jest w programie 8 razy, co 3-5 dni.
Więcej o karboksyterapii Julie >
Mezoterapia igłowa CelluCare 
Preparat CelluCare laboratorium RevitaCare to zbilansowany medyczny koktajl do mezoterapii igłowej z przeznaczeniem do leczenia nawet najbardziej zaawansowanego cellulitu, w którego skład wchodzą kwas hialuronowy, kofeina, i mikroelementy, będące trzema kluczowymi składnikami redukującymi podskórne złogi tłuszczowe i skórkę pomarańczową, a także korygujące sylwetkę.  Zabieg polega na równomiernym ostrzykiwaniu obszarów ciała dotkniętych cellulitem za pomocą śródskórnych nakłuć. 
Preparat CelluCare w widocznym stopniu wygładza skórę i rozbija nawet mocno grudkowy cellulit, jak również redukuje tkankę tłuszczową i wysmukla sylwetkę w leczonym obszarze.

Zabieg mezoterapii igłowej CelluCare wykonywany jest w programie 2 razy, co 2 tygodnie.
Więcej o mezoterapii igłowej ciała >
Suplement diety Bio - Super Diet 
W prezencie do programu otrzymujesz kurację wybranym BIO suplementem diety Super Diet!. To całkowicie naturalne, łatwo przyswajalne oraz bezpieczne kuracje oparte na wysokiej jakości wyciągach z organicznych kompozycji ziół, roślin oraz soków owocowych. Kuracje te dodatkowo wzmacniają uzyskane efekty terapeutyczne, zwiększają spalanie energii i redukcję tkanki tłuszczowej oraz cellulitu, przyspieszają metabolizm, likwidują zastoje limfatyczne i obrzęki oraz stymulują regenerację organizmu.

Cellimine Slimming - działa antycellulitowo i redukująco na tkankę tłuszczową. W skład preparatu wchodzą ekstrakt z wiązówki, czerwonego wina, brzozy, zielonej herbaty i octu jabłkowego, które działają oczyszczająco i wysmuklająco, usuwając nadmiar zalegającej wody i toksyn z organizmu. Zawartość wyciągu z czerwonego wina stymuluje mikro-krążenie i spalanie tkanki tłuszczowej wspomagając niwelowanie cellulitu i ujędrniając skórę.  

Actimincyl Fat Burner -  wspiera spalanie tkanki tłuszczowej i zapobiega powstawaniu cellulitu. Zawarta w składzie guarana pomaga w metabolizmie lipidów, zielona herbata wspomaga utrzymanie prawidłowej masy ciała i działa oczyszczająco, a zielona kawa, kola i guarana zwiększają spalanie energii, dzięki zawartej w nich kofeinie. Yerba Mate uzupełnia właściwości spalające i oczyszczające.

Drainaflore Detox - działa detoksykująco, oczyszczająco oraz regenerująco. Oparty o ekstrakt z rozmarynu, czarnego bzu, dziewanny, czarnej rzodkiewki, łopianu, cykorii i śliwki, wspomaga funkcjonowanie układu pokarmowego, przywraca jelitom prawidłowy rytm pracy, stymuluje regenerację komórek wątroby oraz wspomaga organizm w czasie wzmożonego wysiłku oraz zmian pór roku.

Harmonogram sesji zabiegowych

1. sesja zabiegowa + konsultacja wstępna

120 MINUT

- konsultacja wstępna, wywiad zdrowotny, wybór obszaru ciała do terapii oraz właściwego programu terapeutycznego
- pomiary obwodów ciała, dokumentacja fotograficzna, analiza składu ciała InBody
fala akustyczna Storz Medical + zabieg Onda + endermologia Alliance
1
2

2. sesja zabiegowa

90 minut

- fala akustyczna Storz Medical + endermologia Alliance + karboksyterapia Julie

3. sesja zabiegowa

90 MINUT

fala akustyczna Storz Medical + endermologia Alliance + karboksyterapia Julie
3
4

4. sesja zabiegowa

90 minut

- fala akustyczna Storz Medical + endermologia Alliance + karboksyterapia Julie + mezoterapia igłowa antycellulitowa CelluCare

5. sesja zabiegowa

90 MINUT

- pomiary obwodów ciała, dokumentacja fotograficzna, analiza składu ciała InBody 
fala akustyczna Storz Medical endermologia Alliance + karboksyterapia Julie
5
6

6. sesja zabiegowa

90 minut

- fala akustyczna Storz Medical + endermologia Alliance + karboksyterapia Julie

7. sesja zabiegowa

90 MINUT

fala akustyczna Storz Medical endermologia Alliance + karboksyterapia Julie + mezoterapia igłowa antycellulitowa CelluCare
7
8

8. sesja zabiegowa

120 minut

- konsultacja kończąca i podsumowująca uzyskane rezultaty
- pomiary obwodów ciała, dokumentacja fotograficzna, analiza składu ciała InBody 
fala akustyczna Storz Medical + endermologia Alliance + karboksyterapia Julie na 2 obszary
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Wykupione zabiegi można wykorzystać przez 4 miesiące od daty zakupu programu. Program obejmuje 27 zabiegów i wykonywany jest w 8 sesjach zabiegowych (8 wizytach) przez 4-6 tygodni. Program może być realizowany tylko przez 1 osobę. Niewykorzystane zabiegi z pakietu nie podlegają zwrotowi. Możliwa płatność ratalna. Niewykonanie zabiegu bez odwołania na minimum 24 godziny przed wizytą skutkuje uznaniem zabiegu jako wykonany i nie podlega zwrotowi. Oferta nie łączy się z innymi ofertami ani rabatami.

Kto wykonuje zabieg

kosmetolog

Czas trwania sesji

90 - 120 min.

Czas trwania terapii

4-6 tygodni - 8 sesji

Cena programu

4500 zł

Zapisz się online:
REZERWUJĘ TERMIN >
lub
Zadzwoń i umów się na zabieg:
TEL. 500 53 30 30 >
tel. 500 53 30 30
ul. Świętokrzyska 30
00-116 Warszawa
recepcja@velvetskin.pl
zapisy online: velvetskin.versum.com
Copyright 2021 - Velvet Skin Clinic - All Rights Reserved

medycyna estetyczna

HIFU Ultraskin II AbsolutePowiększanie ustToksyna botulinowaWolumetriaWampirzy liftingCGF osocze bogatopłytkowe

laseroterapia

Depilacja laserowa LightSheer DuetLaserowy lifting powiek SmoothEyeLifting laserowy Fotona 4DResurfacing frakcyjny FotonaAlma Harmony XL ProLaserowe zamykanie naczynek DyeVL

zabiegi hi-tech

Onda CoolwavesIcoone MedEndermologia Alliance LPGMaximus TrilipoKarboksyterapia JulieFala akustyczna Storz Medical

kosmetologia estetyczna

Zabiegi DermaQuestMezoterapia igłowaDermapen 4 Peelingi chemiczneBioRePeel

programy zabiegowe

Onda Body PremiumProgram No CelluliteProgram Slim BodyProgram Laser FotonaProgram Płaski Brzuch

Info

O nasCennikPolityka prywatnościKontaktZapisy online
facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker