Klinika Mokotów:
al. Niepodległości 92/98
Klinika Śródmieście:
ul. Świętokrzyska 30

PROGRAM ANTYCELLULITOWY

NO CELLULITE

Jędrna skóra bez cellulitu w 6 tygodni!
Autorski program zabiegowy No Cellulite to terapia 24 zabiegów antycellulitowych wykonywanych w celu maksymalnej redukcji cellulitu i ujędrnienia skóry na wybranym obszarze ciała. Program wykorzystuje najsilniejsze antycellulitowe zabiegi: mikrofale Onda Coolwaves, mezoterapię Cellutrix, endermologię Alliance, falę akustyczną Storz Medical i karboksyterapię Julie. W ciągu zaledwie 6 tygodni, osiągniesz z naszymi zabiegami gładką i jędrną skórę bez cellulitu!
ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ - KLINIKA MOKOTÓWZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ - KLINIKA ŚRÓDMIEŚCIE
Autorski program antycellulitowy No Cellulite to intensywny program terapeutyczny ukierunkowany na zmniejszenie cellulitu każdego typu - wodnego, tłuszczowego oraz włóknistego. To prawdziwy szok dla skóry: łącząc kilka technologii rozbijamy zwłóknienia, drenujemy skórę z zastojów limfatycznych, likwidujemy tkankę tłuszczową i poprawiamy krążenie. Program trwa 6 tygodni i obejmuje 24 niezwykle skutecznych zabiegi oparte o najnowocześniejsze technologie antycellulitowe, wykonywane podczas 6 cotygodniowych spotkań.

24 zabiegi antycellulitowe w 6 sesjach zabiegowych:

3 x zabieg antycellulitowy

Onda Coolwaves

3 x mezoterapia antycellulitowa

RRS Cellutrix

6 x fala akustyczna

Storz Medical

6 x karboksyterapia

Julie

6 x endermologia 30 min.

LPG Alliance

Obszary ciała do wyboru

Program dotyczy jednej wybranej partii ciała objętej cellulitem. Obszary ciała do poddania terapii to: pośladki, przednia część ud, tylna część ud, bryczesy, wewnętrzna strona ud, brzuch, boczki lub ramiona

Jeśli problem cellulitu jest bardziej rozległy, zapraszamy do konsultacji z kosmetologiem - program można rozszerzyć o kolejne partie lub sesje zabiegowe oraz indywidualnie modyfikować pod kątem zabiegów lub harmonogramu spotkań..

Dodatkowo otrzymujesz:

BIO-suplement diety SUPER DIET

Kurację wybranym BIO-suplementem diety Super Diet wzmacnia efekty zabiegów poprzez działanie redukujące cellulit, zastoje limfatyczne i złogi tłuszczowe.

2 analizy składu ciała InBody

Szczegółowa analiza składu ciała i pomiary gęstości i wagi ciała pozwalają monitorować osiągnięte rezultaty

Endermowear

Specjalistyczny kostium do zabiegów endermologii Alliance.

Rezultaty programu No Cellulite

Program w krótkim czasie zapewnia spektakularne efekty zabiegowe. Wyraźny efekt wygładzenia i poprawy jędrności skóry widoczny jest już po jednym zabiegu! Co więcej, w wyniku długofalowego działania zastosowanych technologii, osiągnięte efekty ujędrnienia i wygładzenia skóry pogłębiają się przez kolejne tygodnie pozwalając na osiągnięcie jeszcze lepszych wyników nawet po skończonym programie terapeutycznym.
eliminacja cellulitu wodnego
znaczna redukcja cellulitu tłuszczowego i włóknistego
drenaż limfatyczny zastojów i obrzęków
redukcja miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej
jędrna i gładka skóra
zmniejszone obwody ciała

Autorskie terapie zabiegowe w Velvet Skin Clinic

Autorskie terapie zabiegowe przeprowadzane w Velvet Skin Clinic zostały opracowane na podstawie 12-letniego doświadczenia kliniki w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, odmładzania i modelowania sylwetki. Jako klinika specjalizujemy się w przeprowadzaniu terapii nastawionych na osiągnięcie założonego efektu terapeutycznego, a dysponując bardzo bogatym wyposażeniem w najnowocześniejsze lasery oraz urządzenia hi-tech - stosujemy zaawansowane i złożone programy i kuracje, cechujące się maksymalną możliwą efektywnością. Wiemy, że tylko synergia kilku technologii gwarantuje wymierne rezultaty kliniczne, dlatego w naszych programach łączymy ze sobą kilka technologii w jedną sesję zabiegową, wzmacniając ich wzajemne oddziaływanie na siebie, a sesje zabiegowe łączymy w serie, ponieważ tylko regularne i systematyczne oddziaływanie dogłębnie przebudowuje skórę i utrwala osiągnięte rezultaty.
Programy wykonywane są według ustalonego harmonogramu i należy je wykonać w całości, zachowując odpowiednie odstępy pomiędzy sesjami zabiegowymi. W przypadku występowania przeciwwskazań lub nietolerowania przez pacjenta wybranej technologii, istnieje możliwość indywidualnej modyfikacji programu. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie pozwalające wspólnie wypracować najlepszą i najefektywniejszą terapię zabiegową pozwalającą pacjentowi pozbyć się danego problemu.

Zabiegi w programie No Cellulite

Zaawansowane technologie w walce z cellulitem

Onda Coolwaves

Technologia zimnych mikrofal
Onda to przełomowa technologia wykorzystująca unikalne mikrofale Coolwaves. Fale te działając na 3 poziomach: tkanki tłuszczowej, cellulitu oraz skóry, pozwalająca szybko i skutecznie wyszczuplić brzuch i talię, zmniejszyć odwód ud, zredukować bryczesy, wymodelować ramiona i plecy, a także ujędrnić skórę i wygładzić cellulit. Już pierwszy zabieg przynosi spektakularne efekty!

Zabieg Onda wykonywany jest w programie 3 razy, co 2 tygodnie.
Zabieg Onda Coolwaves >

Fala akustyczna Storz Medical

Radialna fala akustyczna o wysokiej energii
Karboksyterapia to to podskórna aplikacja medycznego dwutlenku węgla za pomocą cienkiej igły. Zabieg pomaga likwidować cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, rozstępy, łuszczycę czy wiotkość skóry. Zabieg karboksyterapii ujędrniająco-modelujący polega na wprowadzeniu gazu bezpośrednio do tkanki tłuszczowej. Gaz ten zmienia się w kwas węglowy, który rozpuszcza komórki tłuszczowe, i powoduje jednocześnie zwiększone ukrwienie tkanki, co prowadzi do poprawy metabolizmu i wydalania uwolnionego tłuszczu. Proces ten prowadzi do zmniejszenia lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej a tym samym do wymodelowania sylwetki. Jednoczesna stymulacja procesu neokolagnezy powoduje ujędrnienie i wygładzenie skóry oraz likwidację cellulitu.

Zabieg karboksyterapii Julie wykonywany jest w programie 8 razy, co 3-5 dni.
Fala akustyczna Storz Medical

Mezoterapia igłowa Cellutrix

Medyczna mezoterapia antycellulitowa
Preparat RRS Cellutrix hiszpańskiego laboratiorium Aesthetic Dermal to zbilansowany medyczny koktajl do mezoterapii igłowej z przeznaczeniem do leczenia nawet najbardziej zaawansowanego cellulitu, w którego skład wchodzą kwas hialuronowy, kofeina, i mikroelementy, będące trzema kluczowymi składnikami redukującymi podskórne złogi tłuszczowe i skórkę pomarańczową, a także korygujące sylwetkę. Zabieg polega na równomiernym ostrzykiwaniu obszarów ciała dotkniętych cellulitem za pomocą śródskórnych nakłuć. Preparat RRS Cellutrix w widocznym stopniu wygładza skórę i rozbija nawet mocno grudkowy cellulit, jak również redukuje tkankę tłuszczową i wysmukla sylwetkę w leczonym obszarze.

Zabieg mezoterapii igłowej RRS Cellutrix wykonywany jest w programie 3 razy, co 2 tygodnie.
Mezoterapia igłowa ciała >

Karboksyterapia Julie

Medyczny gaz C02 indukujący efekt Bohra
Karboksyterapia to to podskórna aplikacja medycznego dwutlenku węgla za pomocą cienkiej igły. Zabieg pomaga likwidować cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, rozstępy, łuszczycę czy wiotkość skóry. Zabieg karboksyterapii ujędrniająco-modelujący polega na wprowadzeniu gazu bezpośrednio do tkanki tłuszczowej. Gaz ten zmienia się w kwas węglowy, który rozpuszcza komórki tłuszczowe, i powoduje jednocześnie zwiększone ukrwienie tkanki, co prowadzi do poprawy metabolizmu i wydalania uwolnionego tłuszczu. Proces ten prowadzi do zmniejszenia lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej a tym samym do wymodelowania sylwetki. Jednoczesna stymulacja procesu neokolagnezy powoduje ujędrnienie i wygładzenie skóry oraz likwidację cellulitu.

Zabieg karboksyterapii Julie wykonywany jest w programie 8 razy, co 3-5 dni.
Karboksyterapia Julie >

Endermologia Alliance

Masaż podciśnieniowy 
Endermologia Alliance to zabiegi podciśnieniowe przeznaczone do bezinwazyjnego i bezbolesnego modelowania sylwetki, redukcji głęboko zlokalizowanych złogów tłuszczu, redukcji cellulitu, ujędrniania i wygładzania skóry oraz stymulacji fibroblastów do syntezy kolagenu i elastyny. Niezwykle przyjemny i efektywny zabieg trwa 20 min. i wykonywany jest na wybranym problematycznym obszarze zabiegowym. Zabieg wykonywany jest w specjalistycznym kostiumie zabiegowym.

Zabieg endermologii Alliance trwa 20 min. i wykonywany jest w programie 6 razy, co tydzień.
Endermologia Alliance >

Prezent do programu No Cellulite

Suplement diety Super Diet

W prezencie do programu otrzymujesz kurację wybranym BIO suplementem diety Super Diet! Super Diet o całkowicie naturalne, łatwo przyswajalne oraz bezpieczne kuracje oparte na wysokiej jakości wyciągach z organicznych kompozycji ziół, roślin oraz soków owocowych. Kuracje te dodatkowo wzmacniają uzyskane efekty terapeutyczne, zwiększają spalanie energii i redukcję tkanki tłuszczowej oraz cellulitu, przyspieszają metabolizm, likwidują zastoje limfatyczne i obrzęki oraz stymulują regenerację organizmu.Cellimine Slimming 
działa antycellulitowo i redukująco na tkankę tłuszczową. W skład preparatu wchodzą ekstrakt z wiązówki, czerwonego wina, brzozy, zielonej herbaty i octu jabłkowego, które działają oczyszczająco i wysmuklająco, usuwając nadmiar zalegającej wody i toksyn z organizmu. Zawartość wyciągu z czerwonego wina stymuluje mikro-krążenie i spalanie tkanki tłuszczowej wspomagając niwelowanie cellulitu i ujędrniając skórę.
Drainaflore Detox
działa detoksykująco, oczyszczająco oraz regenerująco. Oparty o ekstrakt z rozmarynu, czarnego bzu, dziewanny, czarnej rzodkiewki, łopianu, cykorii i śliwki, wspomaga funkcjonowanie układu pokarmowego, przywraca jelitom prawidłowy rytm pracy, stymuluje regenerację komórek wątroby oraz wspomaga organizm w czasie wzmożonego wysiłku oraz zmian pór roku.
Actimincyl Fat Burner 
wspiera spalanie tkanki tłuszczowej i zapobiega powstawaniu cellulitu. Zawarta w składzie guarana pomaga w metabolizmie lipidów, zielona herbata wspomaga utrzymanie prawidłowej masy ciała i działa oczyszczająco, a zielona kawa, kola i guarana zwiększają spalanie energii, dzięki zawartej w nich kofeinie. Yerba Mate uzupełnia właściwości spalające i oczyszczające.

PROGRAM NO CELLULITE

Harmonogram sesji zabiegowych

1. SESJA ZABIEGOWA

120 MINUT
- konsultacja wstępna, wywiad zdrowotny, wybór obszaru ciała do terapii oraz właściwego programu terapeutycznego
- pomiary obwodów ciała, dokumentacja fotograficzna, analiza składu ciała InBody
- fala akustyczna Storz Medical + zabieg Onda + endermologia Alliance + karboksyterapia Julie
1

2. SESJA ZABIEGOWA

90 MINUT
- fala akustyczna Storz Medical + endermologia Alliance + mezoterpia igłowa RRS Cellutrix + karboksyterapia Julie

3. SESJA ZABIEGOWA

120 MINUT
- fala akustyczna Storz Medical + zabieg Onda + endermologia Alliance + karboksyterapia Julie

4. SESJA ZABIEGOWA

910 MINUT
- fala akustyczna Storz Medical + endermologia Alliance + mezoterpia igłowa RRS Cellutrix + karboksyterapia Julie

5. SESJA ZABIEGOWA

120 MINUT
- fala akustyczna Storz Medical + zabieg Onda + endermologia Alliance + karboksyterapia Julie

6. SESJA ZABIEGOWA

90 MINUT
- fala akustyczna Storz Medical + endermologia Alliance + mezoterpia igłowa RRS Cellutrix + karboksyterapia Julie
- pomiary obwodów ciała, dokumentacja fotograficzna, analiza składu ciała InBody
- konsultacja kończąca i podsumowująca uzyskane rezultaty

Podsumowanie programu No Cellulite

KTO WYKONUJE ZABIEG

kosmetolog

CZAS TRWANIA SESJI

90 - 120 min.

DŁUGOŚĆ TERAPII

6 tygodni - 6 sesji

CENA PROGRAMU

5900 zł

Efekty zabiegowe programu No Cellulite

Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Opłatę za cały program należy uiścić z góry podczas 1 wizyty. Wykupione zabiegi można wykorzystać przez 6 miesięcy od daty zakupu programu. Program przeznaczony jest dla 1 osoby. Wybranych stref ciała nie można zmieniać w trakcie trwania programu. Oferta nie łączy się z innymi ofertami ani rabatami. Program obejmuje 24 zabiegi i wykonywany jest w 6 sesjach zabiegowych (6 wizytach) przez 6 tygodni. Program może być realizowany tylko przez 1 osobę. Niewykorzystane zabiegi z pakietu nie podlegają zwrotowi. Niewykonanie zabiegu bez odwołania na minimum 24 godziny przed wizytą skutkuje uznaniem zabiegu jako wykonany i nie podlega zwrotowi. Oferta nie łączy się z innymi ofertami ani rabatami.
Velvet Skin Clinic logo
VELVET SKIN CLINIC - ŚRÓDMIEŚCIE
ul. Świętokrzyska 30
00-116 Warszawa
Tel. + 48 500 53 30 30

VELVET SKIN CLINIC - MOKOTÓW
al. Niepodległości 92/98
02-585 Warszawa
Tel. +48 500 53 30 55

Email: recepcja@velvetskin.pl
Polityka prywatności
Regulamin serwisu
Copyright 2024 - Velvet Skin Clinic 
facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-markercheckmapdiamond