Klinika Śródmieście:
ul. Świętokrzyska 30
Klinika Mokotów:
al. Niepodległości 92/98

Autorski program antycellulitowy No Cellulite

Wygraj walkę z cellulitem - uzyskaj jędrną skórę w zaledwie 6 tygodni! 

Autorski program antycellulitowy No Cellulite to intensywny program terapeutyczny ukierunkowany na zmniejszenie cellulitu każdego typu - wodnego, tłuszczowego jak i włóknistego. To prawdziwy szok dla skóry: łącząc kilka technologii rozbijamy zwłóknienia, drenujemy skórę z zastojów limfatycznych, likwidujemy tkankę tłuszczową i poprawiamy krążenie

Program obejmuje 24 niezwykle skutecznych zabiegów opartych o najnowocześniejsze technologie: przełomowy zabieg Onda Coolwaves, falę akustyczną Storz Medical, endermologię Alliance, karboksyterapię Julie i mezoterapię igłową RRS Cellutrix
 
Program trwa 6 tygodni i składa się z 6 sesji zabiegowych (wizyt) dających spektakularne efekty zabiegowe. Wyraźny efekt wygładzenia i poprawy jędrności skóry widoczny jest już po jednym zabiegu! Co więcej, w wyniku długofalowego działania zastosowanych technologii, osiągnięte efekty ujędrnienia i wygładzenia skóry pogłębiają się przez kolejne tygodnie pozwalając na osiągnięcie jeszcze lepszych wyników nawet po skończonym programie terapeutycznym.

Rezultatem programu jest:
- eliminacja cellulitu wodnego 
- maksymalna redukcja cellulitu tłuszczowego i włóknistego
- redukcja miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej
- zmniejszone obwody ciała
- drenaż limfatyczny zastojów i obrzęków 
- wymodelowana sylwetka
- jędrna i gładka skóra. 


W prezencie do programu otrzymujesz:
- kurację wybranym BIO-suplementem diety Super Diet, który dodatkowo wzmacnia efekty zabiegów poprzez działanie redukujące cellulit, zastoje limfatyczne i złogi tłuszczowe
- 3 pomiary składu ciała InBody
- strój do endermologii Endermowear.

Obszary ciała do wyboru: pośladki, uda tył, uda przód, uda bryczesy, wewnętrzna strona ud, brzuch, boczki, ramiona.

Autorskie terapie zabiegowe w Velvet Skin Clinic

Autorskie terapie zabiegowe przeprowadzane w Velvet Skin Clinic zostały opracowane na podstawie 12-letniego doświadczenia kliniki w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, odmładzania i modelowania sylwetki. Jako klinika specjalizujemy się w przeprowadzaniu terapii nastawionych na osiągnięcie założonego efektu terapeutycznego, a dysponując bardzo bogatym wyposażeniem w najnowocześniejsze lasery oraz urządzenia hi-tech - stosujemy zaawansowane i złożone programy i kuracje, cechujące się maksymalną możliwą efektywnością. Wiemy, że tylko synergia kilku technologii gwarantuje wymierne rezultaty kliniczne, dlatego w naszych programach łączymy ze sobą kilka technologii w jedną sesję zabiegową, wzmacniając ich wzajemne oddziaływanie na siebie, a sesje zabiegowe łączymy w serie,  ponieważ tylko regularne i systematyczne oddziaływanie dogłębnie przebudowuje skórę i utrwala osiągnięte rezultaty

Programy wykonywane są według ustalonego harmonogramu i należy je wykonać w całości, zachowując odpowiednie odstępy pomiędzy sesjami zabiegowymi. W przypadku występowania przeciwwskazań lub nietolerowania przez pacjenta wybranej technologii, istnieje możliwość indywidualnej modyfikacji programu. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie pozwalające wspólnie wypracować najlepszą i najefektywniejszą terapię zabiegową pozwalającą pacjentowi pozbyć się danego problemu.

Zabiegi w składzie programu No Cellulite

Onda Coolwaves
Onda to przełomowa technologia wykorzystująca unikalne mikrofale Coolwaves. Fale te działając na 3 poziomach: tkanki tłuszczowej, cellulitu oraz skóry, pozwalająca szybko i skutecznie wyszczuplić brzuch i talię, zmniejszyć odwód ud, zredukować bryczesy, wymodelować ramiona i plecy, a także ujędrnić skórę i wygładzić cellulit. Już pierwszy zabieg przynosi spektakularne efekty!

Zabieg Onda wykonywany jest w programie 3 razy, co 2 tygodnie.
Mezoterapia igłowa RRS Cellutrix
Preparat RRS Cellutrix hiszpańskiego laboratiorium Aesthetic Dermal to zbilansowany medyczny koktajl do mezoterapii igłowej z przeznaczeniem do leczenia nawet najbardziej zaawansowanego cellulitu, w którego skład wchodzą kwas hialuronowy, kofeina, i mikroelementy, będące trzema kluczowymi składnikami redukującymi podskórne złogi tłuszczowe i skórkę pomarańczową, a także korygujące sylwetkę.  Zabieg polega na równomiernym ostrzykiwaniu obszarów ciała dotkniętych cellulitem za pomocą śródskórnych nakłuć. Preparat RRS Cellutrix w widocznym stopniu wygładza skórę i rozbija nawet mocno grudkowy cellulit, jak również redukuje tkankę tłuszczową i wysmukla sylwetkę w leczonym obszarze.

Zabieg mezoterapii igłowej RRS Cellutrix wykonywany jest w programie 3 razy, co 2 tygodnie.
Endermologia Alliance 
Endermologia Alliance to zabiegi podciśnieniowe przeznaczone do bezinwazyjnego i bezbolesnego modelowania sylwetki, redukcji głęboko zlokalizowanych złogów tłuszczu, redukcji cellulitu, ujędrniania i wygładzania skóry oraz stymulacji fibroblastów do syntezy kolagenu i elastyny. Niezwykle przyjemny i efektywny zabieg trwa 20 min. i wykonywany jest na wybranym problematycznym obszarze zabiegowym. Zabieg wykonywany jest w specjalistycznym kostiumie zabiegowym.

Zabieg endermologii Alliance trwa 20 min. i wykonywany jest w programie 6 razy, co tydzień.
Fala akustyczna Storz Medical
Terapia radialną falą akustyczną przy użyciu systemu Storz Medical™️ wykorzystuje działanie fali akustycznej o wysokiej energii wprowadzanych do ciała pacjenta w formie drgań o wysokiej częstotliwości. Acustic Wave Therapy (AWT™️) to pierwszy skuteczny sposób leczenia cellulitu i zwłóknień skórnych przynoszący długotrwałe efekty. Fala akustyczna stymuluje mikrokrążenie w obrębie tkanki łącznej i komórek tłuszczowych, a także redukuje istniejące problemy metaboliczne w celu zmniejszenia oznak cellulitu. AWT jest również doskonałym sposobem na wymodelowanie sylwetki poprzez zmniejszenie obwodu ciała.

Zabieg fali akustycznej Storz Medical wykonywany jest w programie 6 razy, co tydzień.
Karboksyterapia Julie
Karboksyterapia to to podskórna aplikacja medycznego dwutlenku węgla za pomocą cienkiej igły. Zabieg pomaga likwidować cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, rozstępy, łuszczycę czy wiotkość skóry. Zabieg karboksyterapii ujędrniająco-modelujący polega na wprowadzeniu gazu bezpośrednio do tkanki tłuszczowej. Gaz ten zmienia się w kwas węglowy, który rozpuszcza komórki tłuszczowe, i powoduje jednocześnie zwiększone ukrwienie tkanki, co prowadzi do poprawy metabolizmu i wydalania uwolnionego tłuszczu. Proces ten prowadzi do zmniejszenia lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej a tym samym do wymodelowania sylwetki. Jednoczesna stymulacja procesu neokolagnezy powoduje ujędrnienie i wygładzenie skóry oraz likwidację cellulitu. 

Zabieg karboksyterapii Julie wykonywany jest w programie 8 razy, co 3-5 dni.
Suplement diety Bio - Super Diet 
W prezencie do programu otrzymujesz kurację wybranym BIO suplementem diety Super Diet!. To całkowicie naturalne, łatwo przyswajalne oraz bezpieczne kuracje oparte na wysokiej jakości wyciągach z organicznych kompozycji ziół, roślin oraz soków owocowych. Kuracje te dodatkowo wzmacniają uzyskane efekty terapeutyczne, zwiększają spalanie energii i redukcję tkanki tłuszczowej oraz cellulitu, przyspieszają metabolizm, likwidują zastoje limfatyczne i obrzęki oraz stymulują regenerację organizmu.

Cellimine Slimming - działa antycellulitowo i redukująco na tkankę tłuszczową. W skład preparatu wchodzą ekstrakt z wiązówki, czerwonego wina, brzozy, zielonej herbaty i octu jabłkowego, które działają oczyszczająco i wysmuklająco, usuwając nadmiar zalegającej wody i toksyn z organizmu. Zawartość wyciągu z czerwonego wina stymuluje mikro-krążenie i spalanie tkanki tłuszczowej wspomagając niwelowanie cellulitu i ujędrniając skórę.  

Actimincyl Fat Burner -  wspiera spalanie tkanki tłuszczowej i zapobiega powstawaniu cellulitu. Zawarta w składzie guarana pomaga w metabolizmie lipidów, zielona herbata wspomaga utrzymanie prawidłowej masy ciała i działa oczyszczająco, a zielona kawa, kola i guarana zwiększają spalanie energii, dzięki zawartej w nich kofeinie. Yerba Mate uzupełnia właściwości spalające i oczyszczające.

Drainaflore Detox - działa detoksykująco, oczyszczająco oraz regenerująco. Oparty o ekstrakt z rozmarynu, czarnego bzu, dziewanny, czarnej rzodkiewki, łopianu, cykorii i śliwki, wspomaga funkcjonowanie układu pokarmowego, przywraca jelitom prawidłowy rytm pracy, stymuluje regenerację komórek wątroby oraz wspomaga organizm w czasie wzmożonego wysiłku oraz zmian pór roku.

Harmonogram sesji zabiegowych

1. sesja zabiegowa + konsultacja wstępna

120 MINUT

- konsultacja wstępna, wywiad zdrowotny, wybór obszaru ciała do terapii oraz właściwego programu terapeutycznego
- pomiary obwodów ciała, dokumentacja fotograficzna, analiza składu ciała InBody
fala akustyczna Storz Medical + zabieg Onda + endermologia Alliance + karboksyterapia Julie
1
2

2. sesja zabiegowa

90 minut

- fala akustyczna Storz Medical + endermologia Alliance + mezoterpia igłowa RRS Cellutrix + karboksyterapia Julie

3. sesja zabiegowa

120 MINUT

- fala akustyczna Storz Medical + zabieg Onda + endermologia Alliance + karboksyterapia Julie
3
4

4. sesja zabiegowa

90 minut

- fala akustyczna Storz Medical + endermologia Alliance + mezoterpia igłowa RRS Cellutrix + karboksyterapia Julie
- pomiary obwodów ciała, dokumentacja fotograficzna, analiza składu ciała InBody 

5. sesja zabiegowa

120 MINUT

- fala akustyczna Storz Medical + zabieg Onda + endermologia Alliance + karboksyterapia Julie
5
6

6. sesja zabiegowa

90 minut

- fala akustyczna Storz Medical + endermologia Alliance + mezoterpia igłowa RRS Cellutrix + karboksyterapia Julie
- pomiary obwodów ciała, dokumentacja fotograficzna, analiza składu ciała InBody 
- konsultacja kończąca i podsumowująca uzyskane rezultaty

Galeria efektów programu No Cellulite 

Regulamin oferty: Oferta jest ważna do 31 maja 2022 r. Po 31 maja 2022 r. ceny obu programów wzrosną do 5900 zł (1 obszar ciała) i 7900 zł (2 obszary ciała). Opłatę za cały program należy uiścić z góry podczas 1 wizyty. Wykupione zabiegi można wykorzystać przez 6 miesięcy od daty zakupu programu. Program przeznaczony jest dla 1 osoby. Wybranych stref ciała nie można zmieniać w trakcie trwania programu. Oferta nie łączy się z innymi ofertami ani rabatami. Program obejmuje 24 zabiegi i wykonywany jest w 6 sesjach zabiegowych (6 wizytach) przez 6 tygodni. Program może być realizowany tylko przez 1 osobę. Niewykorzystane zabiegi z pakietu nie podlegają zwrotowi. Niewykonanie zabiegu bez odwołania na minimum 24 godziny przed wizytą skutkuje uznaniem zabiegu jako wykonany i nie podlega zwrotowi. Oferta nie łączy się z innymi ofertami ani rabatami.

Kto wykonuje zabieg

kosmetolog

Czas trwania sesji

90 - 120 min.

Czas trwania terapii

6 tygodni - 6 sesji

Cena programu

5900 zł - 7900 zł
Umów się na zabieg w Klinice Śródmieście:
Rezerwacje Online Śródmieście >Zadzwoń: tel. 500 53 30 30 >
lub
Umów się na zabieg w Klinice Mokotów:
Rezerwacje Online Mokotów >Zadzwoń: tel. 500 53 30 55 >
VELVET SKIN CLINIC - ŚRÓDMIEŚCIE
ul. Świętokrzyska 30
00-116 Warszawa
Tel. + 48 500 53 30 30

VELVET SKIN CLINIC - MOKOTÓW
al. Niepodległości 92/98
02-585 Warszawa
Tel. +48 500 53 30 55

Email: recepcja@velvetskin.pl
Copyright 2024 - Velvet Skin Clinic 
facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker