500 53 30 30
recepcja@velvetskin.pl
ul. Świętokrzyska 30, Warszawa
MENUMENU
Zapisz się na zabieg

Wygraj walkę z cellulitem - uzyskaj jędrną skórę zaledwie w 6 tygodni! 
Autorski program antycellulitowy No Cellulite w Velvet Skin Clinic

Program antycellulitowy to intensywny program terapeutyczny ukierunkowany na zmniejszenie cellulitu - zarówno wodnego, tłuszczowego jak i włóknistego - oraz wygładzenie skóry, drenaż limfatyczny i redukcję miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej. Program został opracowany na podstawie 10-letniego doświadczenia kliniki w zabiegach antycellulitowych. Tylko synergia kilku technologii gwarantuje wymierne rezultaty, dlatego łączymy kilka zabiegów w czasie jednej sesji zabiegowej, wzmacniając wzajemnie ich pozytywne działanie na redukcję cellulitu, zaś pełna seria 8 zabiegów pogłębia rezultat i utrwala na długi okres.

Program obejmuje 27 niezwykle skutecznych zabiegów realizowanych w ciągu 6-8 tygodni podczas 8 sesji zabiegowych. Teraz do każdego programu włączamy światowy hit - przełomowy zabieg urządzeniem Onda Coolwaves! To prawdziwa rewolucja w walce z cellulitem, a wyraźny efekt wygładzenia i poprawy jędrności skóry widoczny jest już po jednym zabiegu! 

Program realizowany jest według ściśle określonego harmonogramu. Daty i godziny zabiegów zostają ustalone wspólnie z Pacjentką, natomiast w celu osiągnięcia optymalnych efektów terapii ważne jest odbycie wszystkich sesji z częstotliwością co kilka dni lub tydzień. 

Efektem terapii jest wygładzona skóra, wyeliminowany cellulit wodny oraz maksymalnie zredukowany cellulit włóknisty, zmniejszone obwody ciała, wymodelowana sylwetka, usunięte obrzęki i zastoje limfatyczne, jędrna i gładka skóra.  

Zabiegi w składzie programu:

Onda Coolwaves
Onda to przełomowa technologia wykorzystująca unikalne mikrofale Coolwaves™. Fale te działając na 3 poziomach: tkanki tłuszczowej, cellulitu oraz skóry, pozwalająca szybko i skutecznie wyszczuplić brzuch i talię, zmniejszyć odwód ud, zredukować bryczesy, wymodelować ramiona i plecy, a także ujędrnić skórę i wygładzić cellulit. Już pierwszy zabieg przynosi spektakularne efekty!
WIĘCEJ O ZABIEGU ONDA >
Endermologia LPG Alliance 
Endermologia LPG Alliance to zabiegi podciśnieniowe przeznaczone do bezinwazyjnego i bezbolesnego modelowania sylwetki, redukcji głęboko zlokalizowanych złogów tłuszczu, redukcji cellulitu, ujędrniania i wygładzania skóry oraz stymulacji fibroblastów do syntezy kolagenu i elastyny.

Niezwykle przyjemny i efektywny zabieg trwa 20 min. i wykonywany jest na wybranym problematycznym obszarze zabiegowym. Zabieg wykonywany jest w specjalistycznym kostiumie zabiegowym.
WIĘCEJ O ENDERMOLOGI LPG ALLIANCE >
Radialna fala akustyczna Storz Medical
Terapia radialną falą akustyczną przy użyciu systemu Storz Medical D-ACTOR® 200 wykorzystuje działanie fali akustycznej o wysokiej energii wprowadzanych do ciała pacjenta w formie drgań o wysokiej częstotliwości. Acustic Wave Therapy (AWT®) to pierwszy skuteczny sposób leczenia cellulitu i zwłóknień skórnych przynoszący długotrwałe efekty.

Fala akustyczna stymuluje mikrokrążenie w obrębie tkanki łącznej i komórek tłuszczowych, a także redukuje istniejące problemy metaboliczne w celu zmniejszenia oznak cellulitu. AWT jest również doskonałym sposobem na wymodelowanie sylwetki poprzez zmniejszenie obwodu ciała.
WIĘCEJ O FALI AKUSTYCZNEJ >
Karboksyterapia Julie
Karboksyterapia to to podskórna aplikacja medycznego dwutlenku węgla za pomocą cienkiej igły. Zabieg pomaga likwidować cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, rozstępy, łuszczycę czy wiotkość skóry.  

Zabieg karboksyterapii ujędrniająco-modelujący polega na wprowadzeniu gazu bezpośrednio do tkanki tłuszczowej. Gaz ten zmienia się w kwas węglowy, który rozpuszcza komórki tłuszczowe, i powoduje jednocześnie zwiększone ukrwienie tkanki, co prowadzi do poprawy metabolizmu i wydalania uwolnionego tłuszczu. Proces ten prowadzi do zmniejszenia lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej a tym samym do wymodelowania sylwetki. Jednoczesna stymulacja procesu neokolagnezy powoduje ujędrnienie i wygładzenie skóry oraz likwidację cellulitu. 
WIĘCEJ O KARBOKSYTERAPII JULIE >

Harmonogram sesji zabiegowych:

1. sesja zabiegowa (90'):
- konsultacja wstępna i dobranie właściwego programu terapeutycznego, wywiad zdrowotny, wybór obszaru ciała do terapii
- pomiary obwodów ciała, dokumentacja fotograficzna, analiza składu ciała InBody wraz ze szczegółowym opisem
- zabiegi: fala akustyczna Storz Medical + zabieg Onda + endermologia LPG Alliance  20 min.

2. sesja zabiegowa (90'): 
- fala akustyczna Storz Medical + endermologia LPG Alliance + karboksyterapia Julie 

3. sesja zabiegowa (90'): 
- fala akustyczna Storz Medical + endermologia LPG Alliance + karboksyterapia Julie

4. sesja zabiegowa (90'): 
- fala akustyczna Storz Medical + endermologia LPG Alliance + karboksyterapia Julie + mezoterapia igłowa antycellulitowa Cellucare / Cellutrix

5. sesja zabiegowa (90'): 
- pomiary obwodów ciała, dokumentacja fotograficzna, analiza składu ciała InBody wraz ze szczegółowym opisem
- zabiegi: fala akustyczna Storz Medical + endermologia LPG Alliance + karboksyterapia Julie

6. sesja zabiegowa (90'): 
- fala akustyczna Storz Medical + endermologia LPG Alliance + karboksyterapia Julie

7. sesja zabiegowa (90'): 
- fala akustyczna Storz Medical + endermologia LPG Alliance + karboksyterapia Julie + mezoterapia igłowa antycellulitowa Cellucare / Cellutrix

8. sesja zabiegowa (90'): 
- konsultacja kończąca i podsumowująca uzyskane rezultaty
- pomiary obwodów ciała, dokumentacja fotograficzna, analiza składu ciała InBody wraz ze szczegółowym opisem 
- zabiegi: fala akustyczna Storz Medical + endermologia LPG Alliance + karboksyterapia Julie na 2 obszary

W prezencie do programu otrzymujesz kurację BIO suplementem diety Super Diet Cellimine, który dodatkowo wzmacnia efekty zabiegów poprzez działanie redukujące obrzęki, cellulit, zastoje limfatyczne i złogi tłuszczowe. 

Doskonałe efekty zabiegowe - GWARANTOWANE!
Regulamin oferty:  Oferta jest ważna do odwołania. Wykupione zabiegi można wykorzystać przez 4 miesiące od daty zakupu programu. Program obejmuje 27 zabiegów i wykonywany jest w  8 sesjach zabiegowych (8 wizytach) przez 6-8 tygodni. Program może być realizowany tylko przez 1 osobę. Niewykorzystane zabiegi z pakietu nie podlegają zwrotowi. Możliwa płatność ratalna. Niewykonanie zabiegu bez odwołania na minimum 24 h przed wizytą skutkuje uznaniem zabiegu jako wykonany i nie podlega zwrotowi. Oferta nie łączy się z innymi ofertami i rabatami.

Kto wykonuje zabieg

kosmetolog

Czas trwania sesji

90 min.

Czas trwania terapii

6-8 tygodni - 8 sesji

Cena programu

4500 zł

REZERWUJĘ TERMIN >
lub
Umów się na zabieg, zadzwoń:
+48 500 53 30 30
tel. 500 53 30 30
ul. Świętokrzyska 30, 00-116 Warszawa
recepcja@velvetskin.pl
zapisy online: velvetskin.versum.com
© Copyright 2019 - Velvet Skin Clinic 
- All Rights Reserved.

medycyna estetyczna

HIFU Ultraskin II AbsolutePowiększanie ustToksyna botulinowaWolumetriaHydroksyapatyt wapnia

laseroterapia

Depilacja laserowa LightSheerPeeling laserowyEndolifting Fotona 4DLaser frakcyjny FotonaLaserowe usuwanie włókniaków

zabiegi hi-tech

Icoone MedMaximus TrilipoKarboksyterapia JulieDermapenZaffiro i platforma FaceLabFala akustyczna Storz Medical

kosmetologia estetyczna

Zabiegi DermaQuestMezoterapia igłowaMezoterapia mikroigłowaKontaktMezoterapia igłowaZabiegi pielęgnacyjneMezoterapia mikroigłowaZabiegi pielęgnacyjneZabiegi pielęgnacyjne

O NAS

O nasPolityka prywatności

Cennik

facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker