500 53 30 30
recepcja@velvetskin.pl
ul. Świętokrzyska 30, 00-116 Warszawa
Zapisz się na zabieg

Autorski program antycellulitowy No Cellulite

Wygraj walkę z cellulitem - uzyskaj jędrną skórę w zaledwie 6 tygodni! 

Autorski program antycellulitowy No Cellulite to intensywny program terapeutyczny ukierunkowany na zmniejszenie cellulitu każdego typu - wodnego, tłuszczowego jak i włóknistego. To prawdziwy szok dla skóry: łącząc kilka technologii rozbijamy zwłóknienia, drenujemy skórę z zastojów limfatycznych, likwidujemy tkankę tłuszczową i poprawiamy krążenie

Program obejmuje 24 niezwykle skutecznych zabiegów opartych o najnowocześniejsze technologie: przełomowy zabieg Onda Coolwaves, falę akustyczną Storz Medical, endermologię Alliance, karboksyterapię Julie i mezoterapię igłową RRS Cellutrix
 
Program trwa 6 tygodni i składa się z 6 sesji zabiegowych (wizyt) dających spektakularne efekty zabiegowe. Wyraźny efekt wygładzenia i poprawy jędrności skóry widoczny jest już po jednym zabiegu! Co więcej, w wyniku długofalowego działania zastosowanych technologii, osiągnięte efekty ujędrnienia i wygładzenia skóry pogłębiają się przez kolejne tygodnie pozwalając na osiągnięcie jeszcze lepszych wyników nawet po skończonym programie terapeutycznym.

Rezultatem programu jest:
- eliminacja cellulitu wodnego 
- maksymalna redukcja cellulitu tłuszczowego i włóknistego
- redukcja miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej
- zmniejszone obwody ciała
- drenaż limfatyczny zastojów i obrzęków 
- wymodelowana sylwetka
- jędrna i gładka skóra. 


W prezencie do programu otrzymujesz:
- kurację wybranym BIO-suplementem diety Super Diet, który dodatkowo wzmacnia efekty zabiegów poprzez działanie redukujące cellulit, zastoje limfatyczne i złogi tłuszczowe
- 3 pomiary składu ciała InBody
- strój do endermologii Endermowear.

Obszary ciała do wyboru: pośladki, uda tył, uda przód, uda bryczesy, wewnętrzna strona ud, brzuch, boczki, ramiona.

Autorskie terapie zabiegowe w Velvet Skin Clinic

Autorskie terapie zabiegowe przeprowadzane w Velvet Skin Clinic zostały opracowane na podstawie 12-letniego doświadczenia kliniki w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, odmładzania i modelowania sylwetki. Jako klinika specjalizujemy się w przeprowadzaniu terapii nastawionych na osiągnięcie założonego efektu terapeutycznego, a dysponując bardzo bogatym wyposażeniem w najnowocześniejsze lasery oraz urządzenia hi-tech - stosujemy zaawansowane i złożone programy i kuracje, cechujące się maksymalną możliwą efektywnością. Wiemy, że tylko synergia kilku technologii gwarantuje wymierne rezultaty kliniczne, dlatego w naszych programach łączymy ze sobą kilka technologii w jedną sesję zabiegową, wzmacniając ich wzajemne oddziaływanie na siebie, a sesje zabiegowe łączymy w serie,  ponieważ tylko regularne i systematyczne oddziaływanie dogłębnie przebudowuje skórę i utrwala osiągnięte rezultaty

Programy wykonywane są według ustalonego harmonogramu i należy je wykonać w całości, zachowując odpowiednie odstępy pomiędzy sesjami zabiegowymi. W przypadku występowania przeciwwskazań lub nietolerowania przez pacjenta wybranej technologii, istnieje możliwość indywidualnej modyfikacji programu. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie pozwalające wspólnie wypracować najlepszą i najefektywniejszą terapię zabiegową pozwalającą pacjentowi pozbyć się danego problemu.

Zabiegi w składzie programu No Cellulite

Onda Coolwaves
Onda to przełomowa technologia wykorzystująca unikalne mikrofale Coolwaves. Fale te działając na 3 poziomach: tkanki tłuszczowej, cellulitu oraz skóry, pozwalająca szybko i skutecznie wyszczuplić brzuch i talię, zmniejszyć odwód ud, zredukować bryczesy, wymodelować ramiona i plecy, a także ujędrnić skórę i wygładzić cellulit. Już pierwszy zabieg przynosi spektakularne efekty!

Zabieg Onda wykonywany jest w programie 3 razy, co 2 tygodnie.
Więcej o zabiegu Onda >
Mezoterapia igłowa RRS Cellutrix
Preparat RRS Cellutrix hiszpańskiego laboratiorium Aesthetic Dermal to zbilansowany medyczny koktajl do mezoterapii igłowej z przeznaczeniem do leczenia nawet najbardziej zaawansowanego cellulitu, w którego skład wchodzą kwas hialuronowy, kofeina, i mikroelementy, będące trzema kluczowymi składnikami redukującymi podskórne złogi tłuszczowe i skórkę pomarańczową, a także korygujące sylwetkę.  Zabieg polega na równomiernym ostrzykiwaniu obszarów ciała dotkniętych cellulitem za pomocą śródskórnych nakłuć. Preparat RRS Cellutrix w widocznym stopniu wygładza skórę i rozbija nawet mocno grudkowy cellulit, jak również redukuje tkankę tłuszczową i wysmukla sylwetkę w leczonym obszarze.

Zabieg mezoterapii igłowej RRS Cellutrix wykonywany jest w programie 3 razy, co 2 tygodnie.
Więcej o mezoterapii igłowej ciała >
Endermologia Alliance 
Endermologia Alliance to zabiegi podciśnieniowe przeznaczone do bezinwazyjnego i bezbolesnego modelowania sylwetki, redukcji głęboko zlokalizowanych złogów tłuszczu, redukcji cellulitu, ujędrniania i wygładzania skóry oraz stymulacji fibroblastów do syntezy kolagenu i elastyny. Niezwykle przyjemny i efektywny zabieg trwa 20 min. i wykonywany jest na wybranym problematycznym obszarze zabiegowym. Zabieg wykonywany jest w specjalistycznym kostiumie zabiegowym.

Zabieg endermologii Alliance trwa 20 min. i wykonywany jest w programie 6 razy, co tydzień.
Więcej o endermologii Alliance >
Fala akustyczna Storz Medical
Terapia radialną falą akustyczną przy użyciu systemu Storz Medical™️ wykorzystuje działanie fali akustycznej o wysokiej energii wprowadzanych do ciała pacjenta w formie drgań o wysokiej częstotliwości. Acustic Wave Therapy (AWT™️) to pierwszy skuteczny sposób leczenia cellulitu i zwłóknień skórnych przynoszący długotrwałe efekty. Fala akustyczna stymuluje mikrokrążenie w obrębie tkanki łącznej i komórek tłuszczowych, a także redukuje istniejące problemy metaboliczne w celu zmniejszenia oznak cellulitu. AWT jest również doskonałym sposobem na wymodelowanie sylwetki poprzez zmniejszenie obwodu ciała.

Zabieg fali akustycznej Storz Medical wykonywany jest w programie 6 razy, co tydzień.
Więcej o fali akustycznej Storz Medical >
Karboksyterapia Julie
Karboksyterapia to to podskórna aplikacja medycznego dwutlenku węgla za pomocą cienkiej igły. Zabieg pomaga likwidować cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, rozstępy, łuszczycę czy wiotkość skóry. Zabieg karboksyterapii ujędrniająco-modelujący polega na wprowadzeniu gazu bezpośrednio do tkanki tłuszczowej. Gaz ten zmienia się w kwas węglowy, który rozpuszcza komórki tłuszczowe, i powoduje jednocześnie zwiększone ukrwienie tkanki, co prowadzi do poprawy metabolizmu i wydalania uwolnionego tłuszczu. Proces ten prowadzi do zmniejszenia lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej a tym samym do wymodelowania sylwetki. Jednoczesna stymulacja procesu neokolagnezy powoduje ujędrnienie i wygładzenie skóry oraz likwidację cellulitu. 

Zabieg karboksyterapii Julie wykonywany jest w programie 8 razy, co 3-5 dni.
Więcej o karboksyterapii Julie >
Suplement diety Bio - Super Diet 
W prezencie do programu otrzymujesz kurację wybranym BIO suplementem diety Super Diet!. To całkowicie naturalne, łatwo przyswajalne oraz bezpieczne kuracje oparte na wysokiej jakości wyciągach z organicznych kompozycji ziół, roślin oraz soków owocowych. Kuracje te dodatkowo wzmacniają uzyskane efekty terapeutyczne, zwiększają spalanie energii i redukcję tkanki tłuszczowej oraz cellulitu, przyspieszają metabolizm, likwidują zastoje limfatyczne i obrzęki oraz stymulują regenerację organizmu.

Cellimine Slimming - działa antycellulitowo i redukująco na tkankę tłuszczową. W skład preparatu wchodzą ekstrakt z wiązówki, czerwonego wina, brzozy, zielonej herbaty i octu jabłkowego, które działają oczyszczająco i wysmuklająco, usuwając nadmiar zalegającej wody i toksyn z organizmu. Zawartość wyciągu z czerwonego wina stymuluje mikro-krążenie i spalanie tkanki tłuszczowej wspomagając niwelowanie cellulitu i ujędrniając skórę.  

Actimincyl Fat Burner -  wspiera spalanie tkanki tłuszczowej i zapobiega powstawaniu cellulitu. Zawarta w składzie guarana pomaga w metabolizmie lipidów, zielona herbata wspomaga utrzymanie prawidłowej masy ciała i działa oczyszczająco, a zielona kawa, kola i guarana zwiększają spalanie energii, dzięki zawartej w nich kofeinie. Yerba Mate uzupełnia właściwości spalające i oczyszczające.

Drainaflore Detox - działa detoksykująco, oczyszczająco oraz regenerująco. Oparty o ekstrakt z rozmarynu, czarnego bzu, dziewanny, czarnej rzodkiewki, łopianu, cykorii i śliwki, wspomaga funkcjonowanie układu pokarmowego, przywraca jelitom prawidłowy rytm pracy, stymuluje regenerację komórek wątroby oraz wspomaga organizm w czasie wzmożonego wysiłku oraz zmian pór roku.

Harmonogram sesji zabiegowych

1. sesja zabiegowa + konsultacja wstępna

120 MINUT

- konsultacja wstępna, wywiad zdrowotny, wybór obszaru ciała do terapii oraz właściwego programu terapeutycznego
- pomiary obwodów ciała, dokumentacja fotograficzna, analiza składu ciała InBody
fala akustyczna Storz Medical + zabieg Onda + endermologia Alliance + karboksyterapia Julie
1
2

2. sesja zabiegowa

90 minut

- fala akustyczna Storz Medical + endermologia Alliance + mezoterpia igłowa RRS Cellutrix + karboksyterapia Julie

3. sesja zabiegowa

120 MINUT

- fala akustyczna Storz Medical + zabieg Onda + endermologia Alliance + karboksyterapia Julie
3
4

4. sesja zabiegowa

90 minut

- fala akustyczna Storz Medical + endermologia Alliance + mezoterpia igłowa RRS Cellutrix + karboksyterapia Julie
- pomiary obwodów ciała, dokumentacja fotograficzna, analiza składu ciała InBody 

5. sesja zabiegowa

120 MINUT

- fala akustyczna Storz Medical + zabieg Onda + endermologia Alliance + karboksyterapia Julie
5
6

6. sesja zabiegowa

90 minut

- fala akustyczna Storz Medical + endermologia Alliance + mezoterpia igłowa RRS Cellutrix + karboksyterapia Julie
- pomiary obwodów ciała, dokumentacja fotograficzna, analiza składu ciała InBody 
- konsultacja kończąca i podsumowująca uzyskane rezultaty

Galeria efektów programu No Cellulite 

Regulamin oferty: Oferta jest ważna do 31 maja 2022 r. Po 31 maja 2022 r. ceny obu programów wzrosną do 5900 zł (1 obszar ciała) i 7900 zł (2 obszary ciała). Opłatę za cały program należy uiścić z góry podczas 1 wizyty. Wykupione zabiegi można wykorzystać przez 6 miesięcy od daty zakupu programu. Program przeznaczony jest dla 1 osoby. Wybranych stref ciała nie można zmieniać w trakcie trwania programu. Oferta nie łączy się z innymi ofertami ani rabatami. Program obejmuje 24 zabiegi i wykonywany jest w 6 sesjach zabiegowych (6 wizytach) przez 6 tygodni. Program może być realizowany tylko przez 1 osobę. Niewykorzystane zabiegi z pakietu nie podlegają zwrotowi. Niewykonanie zabiegu bez odwołania na minimum 24 godziny przed wizytą skutkuje uznaniem zabiegu jako wykonany i nie podlega zwrotowi. Oferta nie łączy się z innymi ofertami ani rabatami.

Kto wykonuje zabieg

kosmetolog

Czas trwania sesji

90 - 120 min.

Czas trwania terapii

6 tygodni - 6 sesji

Cena programu

5900 zł - 7900 zł

Zapisz się online:
REZERWUJĘ TERMIN >
lub
Zadzwoń i umów się na zabieg:
TEL. 500 53 30 30 >
VELVET SKIN CLINIC ŚRÓDMIEŚCIE
UL. ŚWIĘTOKRZYSKA 30
00-116 WARSZAWA
TEL. 500 53 30 30

VELVET SKIN CLINIC MOKOTÓW
Al. niepodległości 92/98
02-585 Warszawa
tel. +48 500 53 30 55

recepcja@velvetskin.pl
zapisy online: velvetskin.versum.com
Copyright 2022 - Velvet Skin Clinic - All Rights Reserved

medycyna estetyczna

HIFU Ultraskin II AbsolutePowiększanie ustToksyna botulinowaStymulatory tkankoweKwas hialuronowyEndolifting

laseroterapia

Depilacja laserowa LightSheer DuetLaserowy lifting powiek SmoothEyeLifting laserowy Fotona 4DResurfacing frakcyjny FotonaAlma Harmony XL ProLaserowe zamykanie naczynek DyeVL

zabiegi hi-tech

Onda CoolwavesIcoone MedEndermologia Alliance LPGMaximus TrilipoKarboksyterapia JulieFala akustyczna Storz Medical

kosmetologia estetyczna

Zabiegi DermaQuestMezoterapia igłowaDermapen 4 Peelingi chemiczneBioRePeel

programy zabiegowe

Onda Body PremiumProgram No CelluliteProgram Slim BodyProgram Laser FotonaProgram Płaski Brzuch

Info

O nasCennikPolityka prywatnościKontaktZapisy online
facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker