Klinika Śródmieście:
ul. Świętokrzyska 30
Klinika Mokotów:
al. Niepodległości 92/98

Kriolipoliza Cooltech
- wymrażanie tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza Cooltech to nieinwazyjna metoda trwałej redukcji tkanki tłuszczowej za pomocą mrożenia. Zabieg polega na kontrolowanym chłodzeniu tkanki tłuszczowej do temperatury -8 stopni Celsjusza przez 70 minut w celu wywołania zjawiska lipolizy, czyli rozpadu komórek tłuszczowych. Przez kolejnych 6-8 tygodni są one bezpiecznie usuwane z organizmu przez układ limfatyczny i wątrobę w naturalnym procesie metabolicznym. Efektem zabiegu jest trwała i widoczna redukcja obwodów ciała. 

Kriolipoliza polecana jest przede wszystkim pacjentom, którzy pomimo aktywnego trybu życia oraz zbilansowanej diety nie mogą poradzić sobie z miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej w obszarze ud, brzucha, bioder, pleców, ramion.
Rezerwuję termin >Cennik >
Kriolipoliza Cooltech - zabieg wykonywany na brzuch przez kosmetolog

Technologia Cooltech

Cooltech to urządzenie wykorzystujące technologię kriolipolizy, czyli usuwania tkanki tłuszczowej w wyniku działania na nie ujemną temperaturą przez określony przedział czasu. W urządzeniu Cooltech zastosowana została optymalna temperatura zabiegowa -8 stopni Celsjusza oraz optymalny czas chłodzenia tkanki - 70 min, zapewniając maksymalną skuteczność terapii przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa zabiegu. 

Kriolipoliza Cooltech nieodwracalnie niszczy tkankę tłuszczową nie naruszając sąsiadujących tkanek, ponieważ kontrolowana i stabilna temperatura zabiegu nie oddziałuje na inne komórki ciała niż komórki tłuszczowe. Bezpieczeństwo zabiegu wzmaga również zastosowanie specjalistycznych membran ochronnych ze specjalistycznym żelem.

Kontrolowane zimno powoduje rozpad komórek tłuszczowych do trójglicerydów oraz kwasów tłuszczowych. Zamrożone komórki są w stopniowy sposób usuwane z organizmu w naturalnym procesie fizjologicznym za pomocą układu limfatycznego. 

Urządzenie Cooltech gwarantuje wysoką precyzję i wysokie bezpieczeństwo zabiegu, a także największą skuteczność wśród dostępnych urządzeń. Zostało to potwierdzone wieloma badaniami klinicznymi.

Już po jednej sesji zabiegowej kriolipoliza brzucha, ramion, ud czy talii pozwala na osiągnięcie spektakularnych efektów utraty kilku centymetrów w obwodzie. 
Kriolipoliza Cooltech - urządznenie z dwoma głowicami

Kriolipoliza Cooltech - wskazania

- nadmiar miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej
- potrzeba wymodelowania sylwetki
- potrzeba wyszczuplenia wybranej partii ciała
- oporna na dietę i ćwiczenia tkanka tłuszczowa w okolicy ud, brzucha, bioder, pleców, ramion
Kriolipoliza Cooltech - zabiegywykonywany na wewnętrzną część uda

Przebieg zabiegu kriolipolizy Cooltech

Przed zabiegiem zostaje przeprowadzony szczegółowy wywiad zdrowotny w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu. Wykonywane są również pomiary ciała za pomocą analizatora składu ciała oraz dodatkowo wykonywane są zdjęcia, aby można było porównać efekty przed i po zabiegu. 

Następnie rozpoczyna się zabieg - pacjent przyjmuje pozycję leżącą, a na obszar zabiegowy nakładana jest specjalna membrana antyodmrożeniowa, która zabezpiecza skórę przed działaniem ujemnej temperatury. Specjalista przykłada głowicę zabiegową, która zasysa tkankę do środka. Rozpoczyna się proces mrożenia tkanki - komórki tłuszczowe zostają poddane działaniu temperatury -8 stopni Celsjusza przez 70 min. Zabieg jest bezbolesny, a pacjent może się w tym czasie zrelaksować. 

W trakcie trwania jednej sesji można usunąć tkankę tłuszczową maksymalnie z trzech różnych obszarów.

Po odłączeniu głowic skóra jest zaczerwieniona i mocno schłodzona, dlatego w celu przywrócenia krążenia wykonywany jest masaż manualny tkanki. Dla wzmocnienia efektu zabieg można zakończyć zabiegiem z użyciem fali akustycznej. Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji - pacjent bezpośrednio po zabiegu może powrócić do codziennych czynności.
Kriolipoliza Cooltech przebieg zabiegu i etapy zabiegu

Efekty kriolipolizy Cooltech

- zmniejszenie obwodu ud, brzucha, bioder, pleców, ramion
- redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej
- wyszczuplenie, wymodelowanie sylwetki
- eliminacja opornej na dietę i ćwiczenia tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym zachowaniu jędrności skóry;

Rekomendowana liczba zabiegów kriolipolizy Cooltech

Pełna terapia zabiegowa składa się z serii ok. 3 zabiegów wykonywanych na tym samym obszarze co minimum 6 tygodni. Terapię kontynuuje się aż do osiągnięcia efektów satysfakcjonujących pacjenta - na każdym etapie można ją zakończyć lub wydłużyć o kolejne zabiegi. Zabieg można wykonywać przez cały rok.

Przeciwwskazania do kriolipolizy Cooltech

- ciąża i okres karmienia piersią
- nieuregulowana cukrzyca
- choroby nowotworowe
- niewydolność wątroby i nerek
- choroba Raynauda
- zapalenie skóry, w tym egzema w obszarze zabiegowym 
- aktywne infekcje wirusowe (w tym opryszczka)
- gorączka
- opalanie na 5 dni przed zabiegiem.

Kto wykonuje zabieg

kosmetolog

Czas trwania zabiegu

90 minut

Wymagana liczba zabiegów

1 - 3 zabiegów

Cena zabiegu

od 700 zł
Umów się na zabieg w Klinice Śródmieście:
Rezerwacje Online Śródmieście >Zadzwoń: tel. 500 53 30 30 >
lub
Umów się na zabieg w Klinice Mokotów:
Rezerwacje Online Mokotów >Zadzwoń: tel. 500 53 30 55 >
VELVET SKIN CLINIC - ŚRÓDMIEŚCIE
ul. Świętokrzyska 30
00-116 Warszawa
Tel. + 48 500 53 30 30

VELVET SKIN CLINIC - MOKOTÓW
al. Niepodległości 92/98
02-585 Warszawa
Tel. +48 500 53 30 55

Email: recepcja@velvetskin.pl
Copyright 2024 - Velvet Skin Clinic 
facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker