500 53 30 30
recepcja@velvetskin.pl
ul. Świętokrzyska 30, 00-116 Warszawa
MENUMENU
Zapisz się na zabieg

Kriolipoliza Cooltech
- wymrażanie tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza Cooltech to nowoczesna nieinwazyjna metoda trwałej redukcji tkanki tłuszczowej za pomocą mrożenia. Zabieg polega na kontrolowanym chłodzeniu tkanki tłuszczowej do temperatury -8 stopni Celsjusza przez 70 minut w celu wywołania zjawiska lipolizy, czyli rozpadu komórek tłuszczowych. Przez kolejnych 6-8 tygodni są one bezpiecznie usuwane z organizmu przez układ limfatyczny i wątrobę w naturalnym procesie metabolicznym. Efektem zabiegu jest trwała i widoczna redukcja obwodów ciała. 

Kriolipoliza polecana jest przede wszystkim pacjentom, którzy pomimo aktywnego trybu życia oraz zbilansowanej diety nie mogą poradzić sobie z miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej w obszarze ud, brzucha, bioder, pleców, ramion.
Rezerwuję termin >Cennik >Oferty specjalne >

Technologia Cooltech

Cooltech to urządzenie wykorzystujące technologię kriolipolizy, czyli usuwania tkanki tłuszczowej w wyniku działania na nie ujemną temperaturą przez określony przedział czasu. W urządzeniu Cooltech zastosowana została optymalna temperatura zabiegowa -8 stopni Celsjusza oraz optymalny czas chłodzenia tkanki - 70 min, zapewniając maksymalną skuteczność terapii przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa zabiegu. 

Kriolipoliza Cooltech nieodwracalnie niszczy tkankę tłuszczową nie naruszając sąsiadujących tkanek, ponieważ kontrolowana i stabilna temperatura zabiegu nie oddziałuje na inne komórki ciała niż komórki tłuszczowe. Bezpieczeństwo zabiegu wzmaga również zastosowanie specjalistycznych membran ochronnych ze specjalistycznym żelem.

Kontrolowane zimno powoduje rozpad komórek tłuszczowych do trójglicerydów oraz kwasów tłuszczowych. Zamrożone komórki są w stopniowy sposób usuwane z organizmu w naturalnym procesie fizjologicznym za pomocą układu limfatycznego. 

Urządzenie Cooltech gwarantuje wysoką precyzję i wysokie bezpieczeństwo zabiegu, a także największą skuteczność wśród dostępnych urządzeń, co zostało potwierdzone badaniami klinicznymi.

Już po jednej sesji zabiegowej kriolipoliza brzucha, ramion, ud czy talii pozwala na osiągnięcie spektakularnych efektów utraty kilku centymetrów w obwodzie. 

Wskazania do kriolipolizy Cooltech

- nadmiar miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej 
- potrzeba wymodelowania sylwetki
- potrzeba wyszczuplenia wybranej partii ciała
- oporna na dietę i ćwiczenia tkanka tłuszczowa w okolicy ud, brzucha, bioder, pleców, ramion

Przebieg zabiegu kriolipolizy Cooltech

Przed zabiegiem spacjalista Velvet Slin Clinic przeprowadzona szczegółowy wywiad zdrowotny w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu. Wykonywane są pomiary ciała za pomocą analizatora składu ciała InBody oraz zdjęcia. 

Następnie rozpoczyna się zabieg – pacjent przyjmuje pozycję leżącą, a na obszar zabiegowy nakładana jest specjalna membrana antyodmrożeniowa, która zabezpiecza skórę przed działaniem ujemnej temperatury. Specjalista przykłada głowicę zabiegową, która zasysa tkankę do środka. Rozpoczyna się proces mrożenia tkanki – komórki tłuszczowe zostają poddane działaniu temperatury -8 stopni Celsjusza przez 70 min. Zabieg jest bezbolesny, a pacjent może się w tym czasie zrelaksować. 

W trakcie trwania jednej sesji można usunąć tkankę tłuszczową maksymalnie z trzech różnych obszarów.

Po odłączeniu głowic skóra jest zaczerwieniona i mocno schłodzona, dlatego w celu przywrócenia krążenia wykonywany jest masaż manualny tkanki. Dla wzmocnienia efektu zabieg można zakończyć zabiegiem z użyciem fali akustycznej. Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji - pacjent bezpośrednio po zabiegu może powrócić do codziennych czynności.

Efekty kriolipolizy Cooltech

- zmniejszenie obwodu ud, brzucha, bioder, pleców, ramion
- redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej
- wyszczuplenie, wymodelowanie sylwetki
- eliminacja opornej na dietę i ćwiczenia tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym zachowaniu jędrności skóry;

Rekomendowana liczba zabiegów

Pełna terapia zabiegowa składa się z serii ok. 3 zabiegów wykonywanych na tym samym obszarze co minimum 6 tygodni. Terapię kontynuuje się aż do osiągnięcia efektów satysfakcjonujących pacjenta - na każdym etapie można ją zakończyć lub wydłużyć o kolejne zabiegi. Zabieg można wykonywać przez cały rok.

Przeciwwskazania do kriolipolizy

- ciąża i okres karmienia piersią
- nieuregulowana cukrzyca
- choroby nowotworowe
- niewydolność wątroby i nerek
- choroba Raynauda
- zapalenie skóry, w tym egzema w obszarze zabiegowym 
- aktywne infekcje wirusowe (w tym opryszczka)
- gorączka
- opalanie na 5 dni przed zabiegiem.

Galeria efektów Velvet Skin Clinic

Kto wykonuje zabieg

kosmetolog

Czas trwania zabiegu

90 minut

Wymagana liczba zabiegów

 1 - 3 zabiegów

Cena zabiegu

od 700 zł

Zapisz się online:
REZERWUJĘ TERMIN >
lub
Zadzwoń i umów się na zabieg:
TEL. 500 53 30 30 >
tel. 500 53 30 30
ul. Świętokrzyska 30
00-116 Warszawa
recepcja@velvetskin.pl
zapisy online: velvetskin.versum.com
© Copyright 2020 - Velvet Skin Clinic - All Rights Reserved.

medycyna estetyczna

HIFU Ultraskin II AbsolutePowiększanie ustToksyna botulinowaWolumetriaWampirzy liftingLaserowy lifting powiek

laseroterapia

Depilacja laserowa Light Sheer DuetPeeling laserowyEndolifting Fotona 4DLaserowe usuwanie przebarwieńLaserowe usuwanie włókniakówLaserowe zamykanie naczynek

zabiegi hi-tech

Onda CoolwavesIcoone MedEndermologia Alliance LPGMaximus TrilipoKarboksyterapia JulieFala akustyczna Storz Medical

kosmetologia estetyczna

Zabiegi DermaQuestMezoterapia igłowaMezoterapia mikroigłowaPeelingi chemiczneMakijaż permanentny

programy zabiegowe

Onda Body PremiumProgram No CelluliteProgram Slim BodyProgram Laser FotonaProgram Płaski Brzuch

Info

O nasCennikPolityka prywatnościKontaktZapisy online
facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker