500 53 30 30
recepcja@velvetskin.pl
ul. Świętokrzyska 30, 00-116 Warszawa
Zapisz się na zabieg

Laser Skin Renewal - autorska złożona terapia laserowa

Laserowe odmłodzenie skóry

Autorska terapia Laser Skin Renewal to innowacyjny 4-etapowa procedura laserowego odmładzania skóry. Terapia ukierunkowana jest na maksymalne pobudzenie skóry do odnowy poprzez stymulację jej zdolności do naprawy i regeneracji za pomocą pobudzenia wiązką laserową najnowocześniejszej na świecie platformy laserowej Fotona. 

Terapia została opracowana z myślą o pacjentach oczekujących odmłodzenia i biorewitalizacji skóry w naturalny i bezpieczny sposób, poprzez pobudzenie skóry do regeneracji, bez zmiany rysów twarzy, bez użycia wypełniaczy, implantów czy inwazyjnych zabiegów chirurgicznych. Terapia pozwala na osiągnięcie wymiernych rezultatów bez długiej rekonwalescencji.

Terapia laserowa Laser Skin Renewal oparta jest o 3 zabiegi laserowe: resurfacing laserem Er:Yag, laserowy lifting w nieablacyjnym trybie Smooth oraz peeling laserowy SupErficial.

Efektem terapii jest:
- intensywne odmłodzenie, zagęszczenie, pogrubienie i ujędrnienie skóry
- wygładzenie skóry i zwężenie porów
- redukcja zmarszczek i bruzd, blizn potrądzikowych
- rozjaśnienie przebarwień
- pobudzenie włókien kolagenu i elastyny do odbudowy. 

Terapia wykonywana jest podczas 1 wizyty i trwa zaledwie 1 godzinę. W zależności od stopnia inwazyjności zabiegu wynikającego z oczekiwań Pacjenta, terapia wymaga od 1 do kilku dni rekonwalescencji. 
Rezerwuję termin >

Autorskie terapie zabiegowe w Velvet Skin Clinic

Autorskie terapie zabiegowe przeprowadzane w Velvet Skin Clinic zostały opracowane na podstawie 12-letniego doświadczenia kliniki w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, odmładzania i modelowania sylwetki. Jako klinika specjalizujemy się w przeprowadzaniu terapii nastawionych na osiągnięcie założonego efektu terapeutycznego, a dysponując bardzo bogatym wyposażeniem w najnowocześniejsze lasery oraz urządzenia hi-tech - stosujemy zaawansowane i złożone programy i kuracje, cechujące się maksymalną możliwą efektywnością. Wiemy, że tylko synergia kilku technologii gwarantuje wymierne rezultaty kliniczne, dlatego w naszych programach łączymy ze sobą kilka zabiegów w czasie jednej sesji zabiegowej, wzmacniając ich wzajemne oddziaływanie na siebie i przyspieszając osiągnięcie planowanego rezultatu.

Zabiegi w terapii Laser Skin Renewal

Laserowy lifting nieablacyjny SMOOTH
Wiązka lasera Er:Yag w unikalnej dla laserów Fotona technologii SMOOTH działa na skórę powodując wyłącznie tzw. efekt termiczny, czyli kontrolowanego oddania energii lasera w głąb skóry, bez tzw. efektu ablacji, czyli odparowania naskórka. Światło o długości fali 2940 nm pobudza w skórze proces skracania istniejących włókien kolagenowych oraz powstania nowego kolagenu, prowadząc do silnego efektu liftingu, ujędrnienia i napięcia skóry. Zabiegi w trybie SMOOTH zaleca się więc pacjentom, u których nie występują zmarszczki, ale którzy potrzebują głębszego zabiegu w celu ujędrnienia i wygładzenia wiotkiej i cienkiej skóry.


Zabieg resurfacing trwa 10 min. Podczas zabiegu skóra schładzana jest medyczną chłodziarką Cryo6.
Laserowy lifting Smooth >
Resurfacing Er:Yag Fotona
Resurfacing laserowy skóry z użyciem lasera Er:Yag Fotona to najnowocześniejsza i najskuteczniejsza metoda niechirurgicznego silnego odmładzania i liftingu skóry. Zabieg polega na kontrolowanym uszkodzeniu skóry wiązką lasera w celu odparowania skóry oraz termicznego podgrzania fibroblastów, mające na celu pobudzenia ich do produkcji nowego kolagenu i elastyny w procesie regeneracji i odnowy skóry. Zaletą lasera frakcyjnego jest jego bardzo precyzyjne i w pełni kontrolowane oddziaływanie na skórę w postaci tysięcy mikrouszkodzeń otoczonych zdrową skórą, dzięki czemu skóra goi się szybko, a pacjent może w krótkim czasie wrócić do codziennych aktywności.

Możliwości dobrania parametrów lasera do każdego rodzaju cery i każdego wieku pacjenta powoduje, iż zabieg dedykowany jest dla wszystkich osób i wszystkich wskazań związanych ze starzeniem się lub uszkodzeniem skóry: zmarszczek, bruzd, przebarwień, wiotkości, nierównej strukturze czy blizn potrądzikowych. Efektem resurfacingu jest silnie odmłodzona, ujędrniona i bardziej napięta skóra o wyrównanej strukturze i kolorycie. 

Zabieg resurfacing trwa 10 min. Podczas zabiegu skóra schładzana jest medyczną chłodziarką Cryo6.
Resurfacing laserowy Fotona >
Peeling laserowy SupErficial Fotona
Peeling laserowy SupErficial z wykorzystaniem lasera Fotona to zabieg kontrolowanego usunięcia wierzchniej warstwy skóry - naskórka - za pomocą wiązki lasera Er:Yag. Jest to niezwykle precyzyjny i skuteczny zabieg pod względem kontrolowanej głębokości złuszczenie naskórka, nieporównywalnie skuteczniejszy i bezpieczniejszy niż tradycyjne metody eksfoliacji, jak peelingi chemiczne czy mikrodermabrazja. Peeling laserowy pozwala na odparowanie samego naskórka, bez naruszenia skóry właściwej, na taką głębokość, jaka zostanie cyfrowo zaplanowana.

Efektem peelingu laserowego jest silna rewitalizacja skóry, wygładzenie jej powierzchni oraz ujednolicenie kolorytu, znaczne spłycenie zmarszczek, zwężenie porów, redukcja blizn potrądzikowych i przebarwień. Skóra staje się świetlista, bardziej napięta i wyraźnie odmłodzona. Efekt jednego peelingu laserowego porównywany jest do kilkunastu zabiegów peelingu chemicznego lub mikrodermabrazji.

Zabieg resurfacing trwa 10 min. Podczas zabiegu skóra schładzana jest medyczną chłodziarką Cryo6.
Peeling laserowy Fotona >
Maska Crystal Fiber Mask™️
Maska w płacie Crystal Fiber Mask to regenerująca i nawilżająca maska do twarzy z nanowłóknami 3D. Dzięki strukturze z włókna szklanego oraz okluzyjnemu działaniu - przyspiesza proces regeneracji skóry po terapii, odbudowuje warstwę hydrolipidową oraz zwiększa stopień nawilżenia skóry. Maska zawiera szereg substancji o działaniu regenerującym, łagodzącymi nawilżającym (m. in. kwas hialuronowy, kolagen, mocznik). Schłodzenie temperatury maski przed zabiegiem gwarantuje dodatkowe ukojenie i wyciszenie skóry po terapii.

Maska nakładana jest na 15 min. W tym czasie skóra może być dodatkowo chłodzona krioterapią.

Etapy terapii Laser Skin Renewal

Etap I 

Przygotowanie do terapii: konsultacja wstępna, wywiad zdrowotny, dokumentacja fotograficzna.
1
2

Etap II

Laserowy lifting Smooth
- silny zabieg liftingu i ujędrnienia twarzy w nieablacyjnym trybie Smooth

ETAP III

Resurfacing Er:Yag
- frakcjonowanie skóry wiązką lasera w celu kontrolowanego pobudzenia jej do odnowy, liftingu, zagęszczenia i poprawy napięcia
3
4

ETAP IV

Peeling laserowy SupErficial
- kontrolowane odparowanie naskóra w celu jego maksymalnego wygładzenia

ETAP V

Maska Crystal Fiber Mask Mesoestetic
- ukojenie i wyciszenie skóry po zabiegu medyczną maską.
5
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Wykupiona terapia może być zrealizowana tylko przez 1 osobę podczas 1 wizyty.  Niewykorzystane zabiegi z terapii nie podlegają zwrotowi. Oferta nie łączy się z innymi ofertami ani rabatami.

Kto prowadzi program

kosmetolog

Czas trwania sesji

1 godzina

Liczba sesji zabiegowych

1

Cena programu

1300 zł

Zapisz się online:
REZERWUJĘ TERMIN >
lub
Zadzwoń i umów się na zabieg:
TEL. 500 53 30 30 >
tel. 500 53 30 30
ul. Świętokrzyska 30
00-116 Warszawa
recepcja@velvetskin.pl
zapisy online: velvetskin.versum.com
Copyright 2022 - Velvet Skin Clinic - All Rights Reserved

medycyna estetyczna

HIFU Ultraskin II AbsolutePowiększanie ustToksyna botulinowaStymulatory tkankoweKwas hialuronowyEndolifting

laseroterapia

Depilacja laserowa LightSheer DuetLaserowy lifting powiek SmoothEyeLifting laserowy Fotona 4DResurfacing frakcyjny FotonaAlma Harmony XL ProLaserowe zamykanie naczynek DyeVL

zabiegi hi-tech

Onda CoolwavesIcoone MedEndermologia Alliance LPGMaximus TrilipoKarboksyterapia JulieFala akustyczna Storz Medical

kosmetologia estetyczna

Zabiegi DermaQuestMezoterapia igłowaDermapen 4 Peelingi chemiczneBioRePeel

programy zabiegowe

Onda Body PremiumProgram No CelluliteProgram Slim BodyProgram Laser FotonaProgram Płaski Brzuch

Info

O nasCennikPolityka prywatnościKontaktZapisy online
facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker