Klinika Mokotów:
al. Niepodległości 92/98
Klinika Śródmieście:
ul. Świętokrzyska 30

Laser Skin Renewal - autorska odmładzająca terapia laserowa

Laserowe odmłodzenie skóry w 3 etapach!

Autorska terapia Laser Skin Renewal to innowacyjna 3-etapowa procedura laserowego odmładzania skóry. Terapia ukierunkowana jest na maksymalne pobudzenie skóry do odnowy kolagenu poprzez jej stymulację wiązką laserową Er:Yag platformy laserowej Fotona. 

Terapia została opracowana z myślą o Pacjentach oczekujących odmłodzenia i rewitalizacji skóry w naturalny i bezpieczny sposób, poprzez pobudzenie skóry do samoregeneracji, bez zmiany rysów twarzy, bez użycia wypełniaczy, implantów czy inwazyjnych zabiegów chirurgicznych. Terapia pozwala na osiągnięcie wymiernych rezultatów bez długiej rekonwalescencji.

Terapia laserowa Laser Skin Renewal oparta jest o 3 zabiegi laserowe: resurfacing laserem Er:Yag, laserowy nieablacyjny termolifting oraz peeling laserowy.

Terapia wskazana jest dla osób, które chciałyby uzyskać: 
- intensywne odmłodzenie, zagęszczenie, pogrubienie i ujędrnienie skóry
- wygładzenie struktury skóry i zwężenie tzw. "porów"
- redukcję zmarszczek i bruzd
- redukcję blizn potrądzikowych i przebarwień pozapalnych
- rozjaśnienie przebarwień posłonecznych i ujednolicenie kolorytu skóry
- pobudzenie włókien kolagenu i elastyny do dalszej długofalowej odbudowy. 

Terapia wykonywana jest podczas 1 wizyty i trwa 1-1,5 godziny. W zależności od stopnia inwazyjności zabiegu wynikającego z oczekiwań Pacjenta, terapia wymaga od 1 do kilku dni rekonwalescencji pozabiegowej, w czasie której następuje złuszczenie naskórka.

Autorskie terapie zabiegowe w Velvet Skin Clinic

Autorskie terapie zabiegowe przeprowadzane w Velvet Skin Clinic zostały opracowane na podstawie 12-letniego doświadczenia kliniki w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, odmładzania i modelowania sylwetki. Jako klinika specjalizujemy się w przeprowadzaniu terapii nastawionych na osiągnięcie założonego efektu terapeutycznego, a dysponując bardzo bogatym wyposażeniem w najnowocześniejsze lasery oraz urządzenia hi-tech - stosujemy zaawansowane i złożone programy i kuracje, cechujące się maksymalną możliwą efektywnością. Wiemy, że tylko synergia kilku technologii gwarantuje wymierne rezultaty kliniczne, dlatego w naszych programach łączymy ze sobą kilka zabiegów w czasie jednej sesji zabiegowej, wzmacniając ich wzajemne oddziaływanie na siebie i przyspieszając osiągnięcie planowanego rezultatu.

Zabiegi w terapii Laser Skin Renewal

Laserowy nieablacyjny termolifting
Wiązka lasera Er:Yag w unikalnej dla laserów Fotona technologii SMOOTH działa na skórę powodując wyłącznie tzw. efekt termiczny, czyli kontrolowanego oddania energii lasera w głąb skóry, bez tzw. efektu ablacji, czyli odparowania naskórka. Światło o długości fali 2940 nm pobudza w skórze proces skracania istniejących włókien kolagenowych oraz powstania nowego kolagenu, prowadząc do silnego efektu liftingu, ujędrnienia i napięcia skóry. Zabiegi w trybie SMOOTH zaleca się więc pacjentom, u których nie występują zmarszczki, ale którzy potrzebują głębszego zabiegu w celu ujędrnienia i wygładzenia wiotkiej i cienkiej skóry.

Zabieg resurfacing trwa 10 min. Podczas zabiegu skóra schładzana jest medyczną chłodziarką Cryo6.
Resurfacing Er:Yag Fotona
Resurfacing laserowy skóry z użyciem lasera Er:Yag Fotona to najnowocześniejsza i najskuteczniejsza metoda niechirurgicznego silnego odmładzania i liftingu skóry. Zabieg polega na kontrolowanym uszkodzeniu skóry wiązką lasera w celu odparowania skóry oraz termicznego podgrzania fibroblastów, mające na celu pobudzenia ich do produkcji nowego kolagenu i elastyny w procesie regeneracji i odnowy skóry. Zaletą lasera frakcyjnego jest jego bardzo precyzyjne i w pełni kontrolowane oddziaływanie na skórę w postaci tysięcy mikrouszkodzeń otoczonych zdrową skórą, dzięki czemu skóra goi się szybko, a pacjent może w krótkim czasie wrócić do codziennych aktywności.

Możliwości dobrania parametrów lasera do każdego rodzaju cery i każdego wieku pacjenta powoduje, iż zabieg dedykowany jest dla wszystkich osób i wszystkich wskazań związanych ze starzeniem się lub uszkodzeniem skóry: zmarszczek, bruzd, przebarwień, wiotkości, nierównej strukturze czy blizn potrądzikowych. Efektem resurfacingu jest silnie odmłodzona, ujędrniona i bardziej napięta skóra o wyrównanej strukturze i kolorycie.

Zabieg resurfacing trwa 10 min. Podczas zabiegu skóra schładzana jest medyczną chłodziarką Cryo6
Peeling laserowy Fotona
Peeling laserowy z wykorzystaniem lasera Fotona to zabieg kontrolowanego usunięcia wierzchniej warstwy skóry - naskórka - za pomocą wiązki lasera Er:Yag. Jest to niezwykle precyzyjny i skuteczny zabieg pod względem kontrolowanej głębokości złuszczenie naskórka, nieporównywalnie skuteczniejszy i bezpieczniejszy niż tradycyjne metody eksfoliacji, jak peelingi chemiczne czy mikrodermabrazja. Peeling laserowy pozwala na odparowanie samego naskórka, bez naruszenia skóry właściwej, na taką głębokość, jaka zostanie cyfrowo zaplanowana.

Efektem peelingu laserowego jest silna rewitalizacja skóry, wygładzenie jej powierzchni oraz ujednolicenie kolorytu, znaczne spłycenie zmarszczek, zwężenie porów, redukcja blizn potrądzikowych i przebarwień. Skóra staje się świetlista, bardziej napięta i wyraźnie odmłodzona. Efekt jednego peelingu laserowego porównywany jest do kilkunastu zabiegów peelingu chemicznego lub mikrodermabrazji.

Zabieg resurfacing trwa 10 min. Podczas zabiegu skóra schładzana jest medyczną chłodziarką Cryo6.
Maska Crystal Fiber Mask™️
Zakończeniem terapii jest nałożenie maski Crystal Fiber. Maska w płacie Crystal Fiber Mask to regenerująca i nawilżająca maska do twarzy z nanowłóknami 3D. Dzięki strukturze z włókna szklanego oraz okluzyjnemu działaniu - przyspiesza proces regeneracji skóry po terapii, odbudowuje warstwę hydrolipidową oraz zwiększa stopień nawilżenia skóry. Maska zawiera szereg substancji o działaniu regenerującym, łagodzącymi nawilżającym (m. in. kwas hialuronowy, kolagen, mocznik). Schłodzenie temperatury maski przed zabiegiem gwarantuje dodatkowe ukojenie i wyciszenie skóry po terapii.

Maska nakładana jest na 15 min. W tym czasie skóra może być dodatkowo chłodzona krioterapią.

Etapy terapii Laser Skin Renewal

Etap I 

Przygotowanie do terapii: konsultacja wstępna, wywiad zdrowotny, dokumentacja fotograficzna.
1
2

Etap II

Laserowy termolifting Smooth
- silny zabieg liftingu i ujędrnienia twarzy w nieablacyjnym trybie Smooth

ETAP III

Resurfacing Er:Yag
- frakcjonowanie skóry wiązką lasera w celu kontrolowanego pobudzenia jej do odnowy, liftingu, zagęszczenia i poprawy napięcia
3
4

ETAP IV

Peeling laserowy 
- kontrolowane odparowanie naskóra w celu jego maksymalnego wygładzenia

ETAP V

Maska Crystal Fiber Mask Mesoestetic
- ukojenie i wyciszenie skóry po zabiegu medyczną maską.
5
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Wykupiona terapia może być zrealizowana tylko przez 1 osobę podczas 1 wizyty.  Niewykorzystane zabiegi z terapii nie podlegają zwrotowi. Oferta nie łączy się z innymi ofertami ani rabatami.

Kto prowadzi program

Czas trwania sesji

Liczba sesji zabiegowych

Cena programu

Umów się na zabieg w Klinice Mokotów:
Rezerwacje Online Mokotów >Zadzwoń: tel. 500 53 30 55 >
lub
Umów się na zabieg w Klinice Śródmieście:
Rezerwacje Online Śródmieście >Zadzwoń: tel. 500 53 30 30 >
Velvet Skin Clinic logo
VELVET SKIN CLINIC - ŚRÓDMIEŚCIE
ul. Świętokrzyska 30
00-116 Warszawa
Tel. + 48 500 53 30 30

VELVET SKIN CLINIC - MOKOTÓW
al. Niepodległości 92/98
02-585 Warszawa
Tel. +48 500 53 30 55

Email: recepcja@velvetskin.pl
Copyright 2024 - Velvet Skin Clinic 
facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker