500 53 30 30
recepcja@velvetskin.pl
ul. Świętokrzyska 30, 00-116 Warszawa
Zapisz się na zabieg

Autorski program trychologiczny Hair Boost

Rewitalizacja, zagęszczenie i wzmocnienie włosów

Autorski program trychologiczny Hair Boost został zbudowany z myślą o osobach, które posiadają cienkie, słabe, pozbawione blasku włosy, a których celem jest osiągnięcie gęstych, sprężystych, lśniących i mocnych włosów. Program pobudza mikrokrążenie skóry głowy oraz dotlenia i odżywia osłabione mieszki włosowe, dzięki czemu włosy stopniowo stają się coraz mocniejsze, zdrowsze i grubsze, zwiększa się ich elastyczność i nawilżenie. Program Hair Boost bazuje na zabiegach mezoterapii igłowej wybranym koktajlem - RRS XL Hair i HairCare oraz karboksyterapii skóry głowy, a uzupełniony jest o zabiegi wspomagające: peeling skóry głowy, darsonwalizację oraz fototerapię PDT LED

Program obejmuje łącznie 24 zabiegów wykonywane podczas 5 sesji zabiegowych (wizyt) co 3 tygodnie. Pełna terapia trwa około 4 miesięcy. Terapia rozpoczyna i kończy się badaniem trychoskopowym przy użyciu cyfrowego trychoskopu, który pozwala na ocenę stanu skóry głowy i włosów, mieszków włosowych oraz dobrania właściwej terapii do danego przypadku. Efekty zabiegów widoczne są już po pierwszej sesji zabiegowej - włosy przestają nadmiernie wypadać, a nowo odrastająca cześć włosów poprawia swoją teksturę, grubość i sprężystość. Kończąc terapię możemy ocenić, czy mieszki włosowe prawidłowo zareagowały na zabiegi stymulujące, ale efekty zabiegowe pogłębiają się przez kolejne tygodnie - pełen efekt zabiegowy osiągany jest około 6 miesięcy po skończonej terapii.

Efekty programu Hair Boost

Efektem programu trychologicznego Hair Boost jest:
  • rewitalizacja i zagęszczenie włosów
  • przyspieszenie porostu nowych włosów
  • odżywienie i dotlenienie mieszków włosowych
  • zwiększenie połysku i sprężystości włosów
  • pobudzenie krążenia i poprawa ukrwienia skóry głowy
  • pielęgnacja skóry głowy - działanie przeciwgrzybicze i antybakteryjne

Autorskie programy terapeutyczne w Velvet Skin Clinic

Programy terapeutyczne opracowane przez klinikę Velvet Skin Clinic oparte zostało o ponad 10-letnie doświadczenie kliniki w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, odmładzania i trychologii. Jesteśmy kliniką specjalizującą się w przeprowadzaniu terapii nastawionych na osiągnięcie założonego efektu terapeutycznego, a dysponując bardzo bogatym wyposażeniem w najnowocześniejsze lasery oraz urządzenia hi-tech, możemy zbudować złożone a dzięki temu najefektywniejsze terapie na rynku.  

Wiemy, że tylko synergia kilku technologii gwarantuje wymierne rezultaty kliniczne, dlatego w naszych programach łączymy kilka zabiegów w czasie jednej sesji zabiegowej, wzmacniając wzajemnie ich pozytywne działanie na osiągnięcie zamierzonego efektu terapeutycznego, a sesje terapeutyczne łączymy w serie, ponieważ wielokrotne oddziaływanie technologii pogłębia i utrwala osiągnięte rezultaty na długi okres. 

Programy wykonywane są według wcześniej ustalonych harmonogramów i należy je wykonać w całości zachowując odpowiednie odstępy między sesjami zabiegowymi. Daty i godziny zabiegów zostają ustalone wspólnie z pacjentem podczas pierwszej wizyty. Warunkiem osiągnięcia optymalnych rezultatów jest odbycie wszystkich sesji zabiegowych. W przypadku występowania przeciwwskazań lub nietolerancji pacjentów w przypadku danej technologii - modyfikujemy indywidualnie terapię. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie pozwalające wypracować wspólnie najlepszą i najefektywniejszą terapię zabiegową pozwalającą pacjentowi pozbyć się danego problemu! 

Zabiegi w składzie programu Hair Boost

Badanie cyfrowym trychoskopem
Trychoskopia to metoda diagnostyczna opierająca się na technice wideodermatoskopii. Polega na badaniu skóry głowy i włosów w 200-krotnym powiększeniu i pozwala na ocenę kondycji łodygi włosa, ujść mieszków włosowych oraz ogólnego stany skóry głowy.

Badanie wykonywane jest na początku oraz na koniec terapii. 
Mezoterapia igłowa RRS XL Hair / HairCare
Mezoterapia igłowy skóry głowy polega na podskórnym podawaniu skłądników aktywnych zawartych w medycznych mezokoktajlach za pomocą cienkiej igły. Zastosowane w prgramach koktajle RRS XL Hair oraz HairCare to preparaty specjalnie dedykowane owłosionej skórze głowy - silnie pobudzają wzrost włosów i redukują stany zapalne. Zabiegi są skuteczne, a przy tym bezpieczne i bezbolesne.

Zabieg wykonywany jest w programie 3 razy, co 6 tygodni.
Karboksyterapia
Karboksyterapia to terapia medyczna o szerokim spektrum zastosowania, polegająca na śródskórnym lub podskórnym wprowadzeniu dwutlenku węgla za pomocą cienkich igieł. Zabieg działa wielopłaszczyznowo:
- dzięki podaniu dwutlenku węgla do tkanki następuje zjawisko tzw. efektu Bohra, czyli natychmiastowy wyrzut czystego tlenu do tkanek, przez co następuje silne dotlenienie mieszków włosowych
- zwiększenie mikrokrążenia w skórze głowy - gwarantuje zwiększenie odżywienia mieszków włosowych
- poprawa absorbcji preparatów. 

Zabieg wykonywany jest w programie 3 razy, co 6 tygodni.
Więcej o karboksyterapii >
Peeling skóry głowy 
Peeling skóry głowy to zabieg o właściwościach pielęgnacyjnych oraz leczniczych: po pierwsze usuwa on wszelkie zanieczyszczenia znajdujące się na skórze głowy i zatykające mieszki włosowe (naskórek, sebum, pot, preparaty do stylizacji), po drugie zwiększa mikrokrążenie, odżywiając i dotleniając mieszki włosowe, a po trzecie działa przeciwgrzybiczo oraz antybakteryjnie, redukując wszelkie stany chorobowe skóry, takie jak łupież, swędzenie oraz nadmierny łojotok skóry głowy.

Zabieg wykonywany jest w programie 3 razy, co 6 tygodni.
Darsonwalizacja
Zabieg polega na zastosowaniu prądów Darsonvala, czyli prądów wysokiej częstotliwości w celu zwiększenia ukrwienia skóry i odżywienia mieszków włosowych. Poprzez wytworzenie na powierzchni skóry i włosów ozonu, zabieg działa też dezynfekująco, przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybiczo - a przez to działa również przeciwłupieżowo, zmniejsza nadmierne przetłuszczanie się włosów oraz działa leczniczo w przypadku łysienia łojotokowego.

Zabieg wykonywany jest w programie 3 razy, co 6 tygodni.
Fototerapia PDT LED
Fototerapia dynamiczna LED polega na naświetlaniu skóry głowy odpowiednią barwą światła, które wnika w skórę głowy, zwiększa jej ukrwienie, stymuluje porost włosów i zwiększa ich gęstość. Światłoterapia czerwoną barwą światła poprawia mikrokrążenie oraz funkcjonowanie komórek macierzystych w mieszkach włosowych, w wyniku czego włosy stają się lepiej odżywione i dotlenione. W przypadku światłą niebieskiego, fioletowego czy żółtego zabieg wykazuje działanie antybakteryjne i przeciwgrzybicze, przez co jest skutecznie stosowany jest w walce z łupieżem, łojotokiem czy łuszczycą. 

Zabieg wykonywany jest w programie 6 razy, co 3 tygodnie.

Harmonogram sesji zabiegowych Hair Regrow

1. sesja zabiegowa + konsultacja wstępna

90 MINUT

- konsultacja wstępna, wywiad zdrowotny
- trichoskopia - badanie cyfrowym trychoskopem
- peeling skóry głowy + darsonwalizacja + karboksyterapia + mezoterapia igłowa + fototerapia LED PDT
1
2

2. sesja zabiegowa

75 minut

- peeling skóry głowy + darsonwalizacja + karboksyterapia + mezoterapia igłowa + fototerapia LED PDT

3. sesja zabiegowa

75 MINUT

- peeling skóry głowy + darsonwalizacja + karboksyterapia + mezoterapia igłowa + fototerapia LED PDT
3
4

4. sesja zabiegowa

75 minut

- peeling skóry głowy + darsonwalizacja + karboksyterapia + mezoterapia igłowa + fototerapia LED PDT

5. sesja zabiegowa

90 MINUT

- trichoskopia - badanie cyfrowym trychoskopem
- peeling skóry głowy + darsonwalizacja + karboksyterapia + mezoterapia igłowa + fototerapia LED PDT
- konsultacja końcowa, podsumowanie wstępnych efektów
5

Galeria efektów Velvet Skin Clinic

Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Wykupione zabiegi można wykorzystać przez rok od daty zakupu programu. Program obejmuje 25 zabiegów i wykonywany jest w 5 sesjach zabiegowych (5 wizytach) co 2-3 tygodnie. Program może być realizowany tylko przez 1 osobę. Niewykorzystane zabiegi z programu nie podlegają zwrotowi. Możliwa płatność ratalna. Niewykonanie zabiegu bez odwołania na minimum 24 godziny przed wizytą skutkuje uznaniem zabiegu jako wykonany i nie podlega on zwrotowi. Oferta nie łączy się z innymi ofertami ani rabatami.

Kto prowadzi program

kosmetolog

Czas trwania sesji

75 - 90 minut

Liczba sesji zabiegowych

5 sesji

Cena programu

2500 zł

Zapisz się online:
REZERWUJĘ TERMIN >
lub
Zadzwoń i umów się na zabieg:
TEL. 500 53 30 30 >
VELVET SKIN CLINIC ŚRÓDMIEŚCIE
UL. ŚWIĘTOKRZYSKA 30
00-116 WARSZAWA
TEL. 500 53 30 30

VELVET SKIN CLINIC MOKOTÓW
Al. niepodległości 92/98
02-585 Warszawa
tel. +48 500 53 30 55

recepcja@velvetskin.pl
zapisy online: velvetskin.versum.com
Copyright 2022 - Velvet Skin Clinic - All Rights Reserved

medycyna estetyczna

HIFU Ultraskin II AbsolutePowiększanie ustToksyna botulinowaStymulatory tkankoweKwas hialuronowyEndolifting

laseroterapia

Depilacja laserowa LightSheer DuetLaserowy lifting powiek SmoothEyeLifting laserowy Fotona 4DResurfacing frakcyjny FotonaAlma Harmony XL ProLaserowe zamykanie naczynek DyeVL

zabiegi hi-tech

Onda CoolwavesIcoone MedEndermologia Alliance LPGMaximus TrilipoKarboksyterapia JulieFala akustyczna Storz Medical

kosmetologia estetyczna

Zabiegi DermaQuestMezoterapia igłowaDermapen 4 Peelingi chemiczneBioRePeel

programy zabiegowe

Onda Body PremiumProgram No CelluliteProgram Slim BodyProgram Laser FotonaProgram Płaski Brzuch

Info

O nasCennikPolityka prywatnościKontaktZapisy online
facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker