Klinika Mokotów:
al. Niepodległości 92/98
Klinika Śródmieście:
ul. Świętokrzyska 30

Autorski program trychologiczny Hair Boost

Rewitalizacja, zagęszczenie i wzmocnienie włosów

Autorski program trychologiczny Hair Boost został zbudowany z myślą o osobach, które posiadają cienkie, słabe, pozbawione blasku włosy, a których celem jest osiągnięcie gęstych, sprężystych, lśniących i mocnych włosów. Program pobudza mikrokrążenie skóry głowy oraz dotlenia i odżywia osłabione mieszki włosowe, dzięki czemu włosy stopniowo stają się coraz mocniejsze, zdrowsze i grubsze, zwiększa się ich elastyczność i nawilżenie. Program Hair Boost bazuje na zabiegach mezoterapii igłowej wybranym koktajlem - RRS XL Hair i HairCare oraz karboksyterapii skóry głowy, a uzupełniony jest o zabiegi wspomagające: peeling skóry głowy, darsonwalizację oraz fototerapię PDT LED

Program obejmuje łącznie 24 zabiegów wykonywane podczas 5 sesji zabiegowych (wizyt) co 3 tygodnie. Pełna terapia trwa około 4 miesięcy. Terapia rozpoczyna i kończy się badaniem trychoskopowym przy użyciu cyfrowego trychoskopu, który pozwala na ocenę stanu skóry głowy i włosów, mieszków włosowych oraz dobrania właściwej terapii do danego przypadku. Efekty zabiegów widoczne są już po pierwszej sesji zabiegowej - włosy przestają nadmiernie wypadać, a nowo odrastająca cześć włosów poprawia swoją teksturę, grubość i sprężystość. Kończąc terapię możemy ocenić, czy mieszki włosowe prawidłowo zareagowały na zabiegi stymulujące, ale efekty zabiegowe pogłębiają się przez kolejne tygodnie - pełen efekt zabiegowy osiągany jest około 6 miesięcy po skończonej terapii.

Efekty programu Hair Boost

Efektem programu trychologicznego Hair Boost jest:
  • rewitalizacja i zagęszczenie włosów
  • przyspieszenie porostu nowych włosów
  • odżywienie i dotlenienie mieszków włosowych
  • zwiększenie połysku i sprężystości włosów
  • pobudzenie krążenia i poprawa ukrwienia skóry głowy
  • pielęgnacja skóry głowy - działanie przeciwgrzybicze i antybakteryjne

Autorskie programy terapeutyczne w Velvet Skin Clinic

Programy terapeutyczne opracowane przez klinikę Velvet Skin Clinic oparte zostało o ponad 10-letnie doświadczenie kliniki w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, odmładzania i trychologii. Jesteśmy kliniką specjalizującą się w przeprowadzaniu terapii nastawionych na osiągnięcie założonego efektu terapeutycznego, a dysponując bardzo bogatym wyposażeniem w najnowocześniejsze lasery oraz urządzenia hi-tech, możemy zbudować złożone a dzięki temu najefektywniejsze terapie na rynku.  

Wiemy, że tylko synergia kilku technologii gwarantuje wymierne rezultaty kliniczne, dlatego w naszych programach łączymy kilka zabiegów w czasie jednej sesji zabiegowej, wzmacniając wzajemnie ich pozytywne działanie na osiągnięcie zamierzonego efektu terapeutycznego, a sesje terapeutyczne łączymy w serie, ponieważ wielokrotne oddziaływanie technologii pogłębia i utrwala osiągnięte rezultaty na długi okres. 

Programy wykonywane są według wcześniej ustalonych harmonogramów i należy je wykonać w całości zachowując odpowiednie odstępy między sesjami zabiegowymi. Daty i godziny zabiegów zostają ustalone wspólnie z pacjentem podczas pierwszej wizyty. Warunkiem osiągnięcia optymalnych rezultatów jest odbycie wszystkich sesji zabiegowych. W przypadku występowania przeciwwskazań lub nietolerancji pacjentów w przypadku danej technologii - modyfikujemy indywidualnie terapię. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie pozwalające wypracować wspólnie najlepszą i najefektywniejszą terapię zabiegową pozwalającą pacjentowi pozbyć się danego problemu! 

Zabiegi w składzie programu Hair Boost

Badanie cyfrowym trychoskopem
Trychoskopia to metoda diagnostyczna opierająca się na technice wideodermatoskopii. Polega na badaniu skóry głowy i włosów w 200-krotnym powiększeniu i pozwala na ocenę kondycji łodygi włosa, ujść mieszków włosowych oraz ogólnego stany skóry głowy.

Badanie wykonywane jest na początku oraz na koniec terapii. 
Mezoterapia igłowa RRS XL Hair / HairCare
Mezoterapia igłowy skóry głowy polega na podskórnym podawaniu skłądników aktywnych zawartych w medycznych mezokoktajlach za pomocą cienkiej igły. Zastosowane w prgramach koktajle RRS XL Hair oraz HairCare to preparaty specjalnie dedykowane owłosionej skórze głowy - silnie pobudzają wzrost włosów i redukują stany zapalne. Zabiegi są skuteczne, a przy tym bezpieczne i bezbolesne.

Zabieg wykonywany jest w programie 3 razy, co 6 tygodni.
Karboksyterapia
Karboksyterapia to terapia medyczna o szerokim spektrum zastosowania, polegająca na śródskórnym lub podskórnym wprowadzeniu dwutlenku węgla za pomocą cienkich igieł. Zabieg działa wielopłaszczyznowo:
- dzięki podaniu dwutlenku węgla do tkanki następuje zjawisko tzw. efektu Bohra, czyli natychmiastowy wyrzut czystego tlenu do tkanek, przez co następuje silne dotlenienie mieszków włosowych
- zwiększenie mikrokrążenia w skórze głowy - gwarantuje zwiększenie odżywienia mieszków włosowych
- poprawa absorbcji preparatów. 

Zabieg wykonywany jest w programie 3 razy, co 6 tygodni.
Peeling skóry głowy 
Peeling skóry głowy to zabieg o właściwościach pielęgnacyjnych oraz leczniczych: po pierwsze usuwa on wszelkie zanieczyszczenia znajdujące się na skórze głowy i zatykające mieszki włosowe (naskórek, sebum, pot, preparaty do stylizacji), po drugie zwiększa mikrokrążenie, odżywiając i dotleniając mieszki włosowe, a po trzecie działa przeciwgrzybiczo oraz antybakteryjnie, redukując wszelkie stany chorobowe skóry, takie jak łupież, swędzenie oraz nadmierny łojotok skóry głowy.

Zabieg wykonywany jest w programie 3 razy, co 6 tygodni.
Darsonwalizacja
Zabieg polega na zastosowaniu prądów Darsonvala, czyli prądów wysokiej częstotliwości w celu zwiększenia ukrwienia skóry i odżywienia mieszków włosowych. Poprzez wytworzenie na powierzchni skóry i włosów ozonu, zabieg działa też dezynfekująco, przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybiczo - a przez to działa również przeciwłupieżowo, zmniejsza nadmierne przetłuszczanie się włosów oraz działa leczniczo w przypadku łysienia łojotokowego.

Zabieg wykonywany jest w programie 3 razy, co 6 tygodni.
Fototerapia PDT LED
Fototerapia dynamiczna LED polega na naświetlaniu skóry głowy odpowiednią barwą światła, które wnika w skórę głowy, zwiększa jej ukrwienie, stymuluje porost włosów i zwiększa ich gęstość. Światłoterapia czerwoną barwą światła poprawia mikrokrążenie oraz funkcjonowanie komórek macierzystych w mieszkach włosowych, w wyniku czego włosy stają się lepiej odżywione i dotlenione. W przypadku światłą niebieskiego, fioletowego czy żółtego zabieg wykazuje działanie antybakteryjne i przeciwgrzybicze, przez co jest skutecznie stosowany jest w walce z łupieżem, łojotokiem czy łuszczycą.

Zabieg wykonywany jest w programie 6 razy, co 3 tygodnie.

Harmonogram sesji zabiegowych Hair Regrow

1. sesja zabiegowa + konsultacja wstępna

90 MINUT

- konsultacja wstępna, wywiad zdrowotny
- trichoskopia - badanie cyfrowym trychoskopem
- peeling skóry głowy + darsonwalizacja + karboksyterapia + mezoterapia igłowa + fototerapia LED PDT
1
2

2. sesja zabiegowa

75 minut

- peeling skóry głowy + darsonwalizacja + karboksyterapia + mezoterapia igłowa + fototerapia LED PDT

3. sesja zabiegowa

75 MINUT

- peeling skóry głowy + darsonwalizacja + karboksyterapia + mezoterapia igłowa + fototerapia LED PDT
3
4

4. sesja zabiegowa

75 minut

- peeling skóry głowy + darsonwalizacja + karboksyterapia + mezoterapia igłowa + fototerapia LED PDT

5. sesja zabiegowa

90 MINUT

- trichoskopia - badanie cyfrowym trychoskopem
- peeling skóry głowy + darsonwalizacja + karboksyterapia + mezoterapia igłowa + fototerapia LED PDT
- konsultacja końcowa, podsumowanie wstępnych efektów
5

Galeria efektów Velvet Skin Clinic

Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Wykupione zabiegi można wykorzystać przez rok od daty zakupu programu. Program obejmuje 25 zabiegów i wykonywany jest w 5 sesjach zabiegowych (5 wizytach) co 2-3 tygodnie. Program może być realizowany tylko przez 1 osobę. Niewykorzystane zabiegi z programu nie podlegają zwrotowi. Możliwa płatność ratalna. Niewykonanie zabiegu bez odwołania na minimum 24 godziny przed wizytą skutkuje uznaniem zabiegu jako wykonany i nie podlega on zwrotowi. Oferta nie łączy się z innymi ofertami ani rabatami.

Kto prowadzi program

kosmetolog

Czas trwania sesji

75 - 90 minut

Liczba sesji zabiegowych

5 sesji

Cena programu

2500 zł
Umów się na zabieg w Klinice Mokotów:
Rezerwacje Online Mokotów >Zadzwoń: tel. 500 53 30 55 >
lub
Umów się na zabieg w Klinice Śródmieście:
Rezerwacje Online Śródmieście >Zadzwoń: tel. 500 53 30 30 >
Velvet Skin Clinic logo
VELVET SKIN CLINIC - ŚRÓDMIEŚCIE
ul. Świętokrzyska 30
00-116 Warszawa
Tel. + 48 500 53 30 30

VELVET SKIN CLINIC - MOKOTÓW
al. Niepodległości 92/98
02-585 Warszawa
Tel. +48 500 53 30 55

Email: recepcja@velvetskin.pl
Polityka prywatności
Regulamin serwisu
Copyright 2024 - Velvet Skin Clinic 
facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker