Klinika Mokotów:
al. Niepodległości 92/98
Klinika Śródmieście:
ul. Świętokrzyska 30
Slim Body Premium

Autorski program modelujący ciało Slim (Onda) Body Premium

Pożegnaj cellulit, tkankę tłuszczową i wiotką skórę!

Autorski program modelowania sylwetki Slim Body Premium (dawniej: Onda Body Premium) to antycellulitowa, wysmuklająca i ujędrniająca terapia zabiegowa ukierunkowana na osiągnięcie wymarzonej sylwetki. Program redukuje nadmiernie nagromadzoną tkankę tłuszczową, eliminuje cellulit i nierówności skórne, ujędrnia i uelastycznia skórę, a także poprawia ogólny wygląd i samopoczucie pacjenta

Program Slim Body Premium wykorzystuje najskuteczniejsze technologie modelowania sylwetki: zimne mikrofale Onda Coolwaves, radiofrekwencję medycznej Indiba, falę akustyczną Storz Medical oraz endermologię LPG Alliance. Taka kombinacja zabiegów umożliwia rozbicie tkanki tłuszczowej oraz ujędrnienie skóry, a następnie drenaż upłynnionej tkanki tłuszczowej i szybsze osiągnięcie zamierzonego rezultatu. To prawdziwa rewolucja w walce z tkanką tłuszczową i wiotką skórą, a wyraźny efekt napięcia i poprawy jędrności skóry widoczny jest już po jednym zabiegu!

Program obejmuje łącznie 24 zabiegi wykonywanych podczas 8 spotkań. Pełna terapia trwa 8 tygodni, dając w tak krótkim czasie wymierne rezultaty zabiegowe. Ale to nie wszystko! W wyniku długofalowego działania zastosowanych technologii, efekty te pogłębiają się przez kolejne tygodnie pozwalając na osiągnięcie jeszcze lepszych wyników nawet po skończonym programie terapeutycznym!

Efektem terapii są:
- zmniejszone obwody ciała 
- wymodelowana sylwetka
- likwidacja cellulitu
- redukcja obrzęków i zastojów limfatycznych
- jędrna i gładka skóra.


W prezencie do programu otrzymujesz 3 analizy składu ciała InBody, pozwalające w sposób przejrzysty monitorować postępy terapii, kostium zabiegowy Endermowear, oraz kurację wybranym BIO-suplementem diety Super Diet, który dodatkowo wzmacnia efekty zabiegów poprzez działanie detoksykujące i przyspieszające metabolizm, a także redukujące obrzęki, cellulit, zastoje limfatyczne i złogi tłuszczowe.

Autorskie programy zabiegowe w Velvet Skin Clinic

Autorskie programy zabiegowe przeprowadzane w Velvet Skin Clinic zostały opracowane na podstawie 12-letniego doświadczenia kliniki w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, odmładzania i modelowania sylwetki. Jako klinika specjalizujemy się w przeprowadzaniu terapii nastawionych na osiągnięcie założonego efektu terapeutycznego, a dysponując bardzo bogatym wyposażeniem w najnowocześniejsze lasery oraz urządzenia hi-tech - stosujemy zaawansowane i złożone programy i kuracje, cechujące się maksymalną możliwą efektywnością. Wiemy, że tylko synergia kilku technologii gwarantuje wymierne rezultaty kliniczne, dlatego w naszych programach łączymy ze sobą kilka zabiegów w czasie jednej sesji zabiegowej, wzmacniając ich wzajemne oddziaływanie na siebie i przyspieszając osiągnięcie planowanego rezultatu.

Zabiegi w składzie programu Slim Body Premium

Onda Coolwaves
Onda to przełomowa technologia wykorzystująca unikalne mikrofale Coolwaves. Fale te działając na 3 poziomach: tkanki tłuszczowej, cellulitu oraz skóry, pozwalająca szybko i skutecznie wyszczuplić brzuch i talię, zmniejszyć odwód ud, zredukować bryczesy, wymodelować ramiona i plecy, a także ujędrnić skórę i wygładzić cellulit. Już pierwszy zabieg przynosi spektakularne efekty!

Zabieg Onda wykonywany jest w programie 4 razy.
Indiba
Indiba to technologia radiofrekwencji oczęstotliwości 448 kHz,która przywraca fizjologiczną równowagę komórkową w organizmie. W sposób naturalny i bezpieczny zabiegi Indiba prowadzą do wzrostu i regeneracji kolagenu i elastyny w skórze, regulacji gospodarki wodnej organizmu oraz redukcji nadmiernej tkanki tłuszczowej. Doskonale sprawdzają się w ujędrnianiu, liftingu i odmładzaniu skóry, zapobieganiu wypadania włosów, regeneracji stanów zapalnych, leczenia ran, eliminacji zalegających płynów i toksyn oraz w wyszczuplaniu i modelowaniu sylwetki a także poprawie ogólnej kondycji organizmu.

Zabieg Indiba wykonywany jest w programie 4 razy.
Indiba
Endermologia Alliance 
Endermologia Alliance to zabiegi podciśnieniowe przeznaczone do bezinwazyjnego i bezbolesnego modelowania sylwetki, redukcji głęboko zlokalizowanych złogów tłuszczu, redukcji cellulitu, ujędrniania i wygładzania skóry oraz stymulacji fibroblastów do syntezy kolagenu i elastyny. Niezwykle przyjemny i efektywny zabieg trwa 40 min. i wykonywany jest na wybranym problematycznym obszarze zabiegowym. Zabieg wykonywany jest w specjalistycznym kostiumie zabiegowym.

Zabieg endermologii Alliance trwa 30 min. i wykonywany 8 razy.
Radialna fala akustyczna Storz Medical
Terapia radialną falą akustyczną przy użyciu systemu Storz Medical D-ACTOR™️ wykorzystuje działanie fali akustycznej o wysokiej energii wprowadzanych do ciała pacjenta w formie drgań o wysokiej częstotliwości. Acustic Wave Therapy (AWT™️) to pierwszy skuteczny sposób leczenia cellulitu i zwłóknień skórnych przynoszący długotrwałe efekty. Fala akustyczna stymuluje mikrokrążenie w obrębie tkanki łącznej i komórek tłuszczowych, a także redukuje istniejące problemy metaboliczne w celu zmniejszenia oznak cellulitu. AWT jest również doskonałym sposobem na wymodelowanie sylwetki poprzez zmniejszenie obwodu ciała.

Zabieg fali akustycznej Storz Medical wykonywany jest w programie 8 razy.
Suplement diety Bio - Super Diet 
W prezencie do programu otrzymujesz kurację wybranym BIO suplementem diety Super Diet!. To całkowicie naturalne, łatwo przyswajalne oraz bezpieczne kuracje oparte na wysokiej jakości wyciągach z organicznych kompozycji ziół, roślin oraz soków owocowych. Kuracje te dodatkowo wzmacniają uzyskane efekty terapeutyczne, zwiększają spalanie energii i redukcję tkanki tłuszczowej oraz cellulitu, przyspieszają metabolizm, likwidują zastoje limfatyczne i obrzęki oraz stymulują regenerację organizmu.

Cellimine Slimming - działa antycellulitowo i redukująco na tkankę tłuszczową. W skład preparatu wchodzą ekstrakt z wiązówki, brzozy, zielonej herbaty i octu jabłkowego, które działają oczyszczająco i wysmuklająco, usuwając nadmiar zalegającej wody i toksyn z organizmu. Zawartość wyciągu z czerwonego wina stymuluje mikro-krążenie i spalanie tkanki tłuszczowej wspomagając niwelowanie cellulitu i ujędrniając skórę.  

Actimincyl Fat Burner -  wspiera spalanie tkanki tłuszczowej i zapobiega powstawaniu cellulitu. Zawarta w składzie guarana pomaga w metabolizmie lipidów, zielona herbata wspomaga utrzymanie prawidłowej masy ciała i działa oczyszczająco, a zielona kawa, kola i guarana zwiększają spalanie energii, dzięki zawartej w nich kofeinie. Yerba Mate uzupełnia właściwości spalające i oczyszczające.

Drainaflore Detox - działa detoksykująco, oczyszczająco oraz regenerująco. Oparty o ekstrakt z rozmarynu, czarnego bzu, dziewanny, czarnej rzodkiewki, łopianu, cykorii i śliwki, wspomaga funkcjonowanie układu pokarmowego, przywraca jelitom prawidłowy rytm pracy, stymuluje regenerację komórek wątroby oraz wspomaga organizm w czasie wzmożonego wysiłku oraz zmian pór roku.

Harmonogram sesji w programie Slim Body Premium

1. sesja zabiegowa + konsultacja wstępna

180 MINUT

- konsultacja wstępna, wywiad zdrowotny, wybór obszaru ciała do terapii oraz właściwego programu terapeutycznego
- pomiary obwodów ciała, dokumentacja fotograficzna, analiza składu ciała InBody
- fala akustyczna Storz Medical + zabieg Onda + endermologia Alliance 30 min.
1
2

2. sesja zabiegowa

120 MINUT

- fala akustyczna Storz Medical + zabieg Indiba + endermologia Alliance 30 min.

3. sesja zabiegowa

120 MINUT

- fala akustyczna Storz Medical + zabieg Onda + endermologia Alliance 30 min.
3
4

4. sesja zabiegowa

120 MINUT

- fala akustyczna Storz Medical + zabieg Indiba + endermologia Alliance 30 min.

5. sesja zabiegowa

150 MINUT

- fala akustyczna Storz Medical + zabieg Onda + endermologia Alliance 30 min.
- pomiary obwodów ciała, dokumentacja fotograficzna, analiza składu ciała InBody
5
6

6. sesja zabiegowa

120 MINUT

- fala akustyczna Storz Medical + zabieg Indiba + endermologia Alliance 30 min.

7. sesja zabiegowa

120 MINUT

- fala akustyczna Storz Medical + zabieg Onda + endermologia Alliance 30 min.
7
8

8. sesja zabiegowa

180 minut

- fala akustyczna Storz Medical + zabieg Indiba + endermologia Alliance 30 min.
- pomiary obwodów ciała, dokumentacja fotograficzna, analiza składu ciała InBody wraz ze szczegółowym opisem
- konsultacja kończąca i podsumowująca uzyskane rezultaty

Galeria efektów programów na ciało Velvet Skin Clinic

Regulamin oferty:  Oferta jest ważna do odwołania.Wykupione zabiegi można wykorzystać przez 6 miesiący od daty zakupu programu. Program obejmuje 24 zabiegi i wykonywany jest w 8 sesjach zabiegowych (8 wizytach) przez 8 tygodni. Program może być realizowany tylko przez 1 osobę. Niewykorzystane zabiegi z pakietu nie podlegają zwrotowi. Niewykonanie zabiegu bez odwołania terminu wizyty na minimum 24 godziny przed wizytą skutkuje uznaniem zabiegu jako wykonany i nie podlega zwrotowi. Oferta nie łączy się z innymi ofertami ani rabatami.

Kto prowadzi program

kosmetolog

Czas trwania sesji

2 godziny

Czas trwania programu

8 sesji - 8 tygodni

Cena programu

6900 zł
Umów się na zabieg w Klinice Mokotów:
Rezerwacje Online Mokotów >Zadzwoń: tel. 500 53 30 55 >
lub
Umów się na zabieg w Klinice Śródmieście:
Rezerwacje Online Śródmieście >Zadzwoń: tel. 500 53 30 30 >
Velvet Skin Clinic logo
VELVET SKIN CLINIC - ŚRÓDMIEŚCIE
ul. Świętokrzyska 30
00-116 Warszawa
Tel. + 48 500 53 30 30

VELVET SKIN CLINIC - MOKOTÓW
al. Niepodległości 92/98
02-585 Warszawa
Tel. +48 500 53 30 55

Email: recepcja@velvetskin.pl
Polityka prywatności
Regulamin serwisu
Copyright 2024 - Velvet Skin Clinic 
facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker