500 53 30 30
recepcja@velvetskin.pl
ul. Świętokrzyska 30, 00-116 Warszawa
Zapisz się na zabieg

Autorski program modelujący sylwetkę Slim Body

Wygraj walkę z tkanką tłuszczową - zmniejszone obwody ciała w 6 tygodni!

Autorski program modelujący sylwetkę Slim Body to intensywny program zabiegowy ukierunkowany na zmniejszenie obwodów ciała i redukcję miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej. Program obejmuje 27 niezwykle skutecznych zabiegów opartych o takie technologie jak: technologia Icoone, termolifting Maximus Trilipo, karboksyterapia Julie, elektrostymulacja Vital Slim, lipoliza iniekcyjna Dermastabilon, a teraz również o zabieg Onda - przełomowy zabieg z użyciem mikrofal Coolwaves! To światowa rewolucja w walce z tkanką tłuszczową i wiotką skórą, a wyraźny efekt zwiększenia napięcia i poprawy jędrności skóry widoczny jest już po jednym zabiegu!

Program obejmuje 27 zabiegów rozłożonych na 8 sesji zabiegowych (wizyt) wykonywanych w odstępach co 5-7 dni. Pełna terapia trwa od 4 do 6 tygodni dając w tak krótkim czasie wymierne rezultaty zabiegowe. Ale to nie wszystko! W wyniku długofalowego działania zastosowanych technologii, efekty te pogłębiają się przez kolejne tygodnie pozwalając na osiągnięcie jeszcze lepszych wyników nawet po skończonym programie terapeutycznym!

Efektem terapii są zmniejszone obwody ciała, wymodelowana sylwetka, usunięte obrzęki i zastoje limfatyczne, a także jędrna i gładka skóra.

W prezencie do programu otrzymujesz kurację wybranym BIO-suplementem diety Super Diet, który dodatkowo wzmacnia efekty zabiegów poprzez działanie redukujące tkankę tłuszczową i przyspieszające metabolizm.

Doskonałe efekty zabiegowe - GWARANTOWANE!

Zabiegi w składzie programu Slim Body

Onda Coolwaves
Onda to przełomowa technologia wykorzystująca unikalne mikrofale Coolwaves. Fale te działając na 3 poziomach: tkanki tłuszczowej, cellulitu oraz skóry, pozwalająca szybko i skutecznie wyszczuplić brzuch i talię, zmniejszyć odwód ud, zredukować bryczesy, wymodelować ramiona i plecy, a także ujędrnić skórę i wygładzić cellulit. Już pierwszy zabieg przynosi spektakularne efekty!

Zabieg Onda wykonywany jest w programie w pierwszej sesji zabiegowej.
Więcej o zabiegu Onda >
Zabieg modelująco-ujędrniający Icoone
Zabiegi podciśnieniowe Icoone przeznaczone są do modelowania sylwetki, redukcji głęboko zlokalizowanych złogów tłuszczu, redukcji cellulitu, ujędrniania i wygładzania skóry, stymulacji fibroblastów do syntezy kolagenu i elastyny.

Niezwykle przyjemny i efektywny zabieg trwa 20 min. i ukierunkowany na wybraną strefę zabiegową, np. pośladki, uda, brzuch, plecy.

Zabieg Icoone wykonywany jest w programie 8 razy, co 3-5 dni.
Więcej o zabiegach Icoone >
Termolifting Maximus Trilipo Med
Maximus Trilipo Med to najbardziej kompleksowe urządzenie estetyczne stworzone w celu poprawy wyglądu i kondycji skóry oraz modelowania sylwetki, wzmocnienia mięśni, redukcji tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. Maximus wyposażony jest w dwie opatentowane technologie TriLipo? RF oraz TriLipo? DMA, dzięki czemu jako jedyny system na rynku działa jednocześnie na trzech poziomach tkanki ? skórze, tłuszczu i mięśniach. Zabieg polega na rozgrzaniu tkanki tłuszczowej w celu zainicjowania rozpadu tkanki tłuszczowej na glicerol i wolne kwasy tłuszczowej oraz pobudzeniu fibroblastów do produkcji nowego kolagenu i elastyny. Dynamiczna aktywacja mięśni polega na silnych impulsach elektrycznych prowadzących do jednoczesnego wzmocnienia mięśni i drenażu uwolnionej tkanki tłuszczowej.

Zabieg termoliftingu Maximus wykonywany jest w programie 4 razy, co tydzień, na przemian z zabiegiem Vital Slim.
Więcej o termoliftingu Maximus Trilipo >
Karboksyterapia Julie
Karboksyterapia to to podskórna aplikacja medycznego dwutlenku węgla za pomocą cienkiej igły. Zabieg pomaga likwidować cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, rozstępy, łuszczycę czy wiotkość skóry. Zabieg karboksyterapii ujędrniająco-modelujący polega na wprowadzeniu gazu bezpośrednio do tkanki tłuszczowej. Gaz ten zmienia się w kwas węglowy, który rozpuszcza komórki tłuszczowe, i powoduje jednocześnie zwiększone ukrwienie tkanki, co prowadzi do poprawy metabolizmu i wydalania uwolnionego tłuszczu. Proces ten prowadzi do zmniejszenia lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej a tym samym do wymodelowania sylwetki. Jednoczesna stymulacja procesu neokolagnezy powoduje ujędrnienie i wygładzenie skóry oraz likwidację cellulitu. 

Zabieg karboksyterapii Julie wykonywany jest w programie 8 razy, co 3-5 dni.
Więcej o karboksyterapii Julie >
Elektrostymulacja Vital Slim
Elektrostymulacja Vital Slim to nowoczesne urządzenie do przyrostu masy mięśniowej oraz modelowania sylwetki, wykorzystujące działanie prądów impulsowych o niskiej częstotliwości i określonej mocy, powodujących skurcz wybranego mięśnia lub całej grupy mięśni. Impulsy te działają na mięśnie jak przy ćwiczeniach fizycznych i gimnastyce, dając przy tym podobne efekty w znacznie krótszym czasie i bez obciążania stawów. Szczegółowo opracowane procedury zabiegowe opracowane zostały z myślą o maksymalizacji efektów zabiegowych, takich jak wymodelowanie sylwetki, wzmocnienie mięśni, ujędrnienie skóry i poprawa krążenia limfatycznego.

Zabieg Vital Slim wykonywany jest w programie 4 razy, co tydzień, na przemian z zabiegiem Maximus Trilipo.
Więcej o elektrostymulacji Vital Slim >
Lipoliza iniekcyjna Dermastabilon
Lipoliza iniekcyjna Dermastabilon to zabieg redukcji miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej przy pomocy podskórnych podań preparatu lipolitycznego bezpośrednio do tkanki tłuszczowej. W wyniku wywołanego procesu zapalnego następuje rozpuszczenie komórek tłuszczowych a następnie ich usunięcie z organizmu przez wątrobę i nerki w wyniki naturalnych procesów metabolicznych. Zabieg jest praktycznie bezbolesny i bardzo skuteczny - komórki tłuszczowe zostają trwale uszkodzone.

Zabieg mezoterapii igłowej CelluCare wykonywany jest w programie 2 razy, co 2 tygodnie.
Więcej o lipolizie iniekcyjnej Dermastabilon >
Suplement diety Bio - Super Diet 
W prezencie do programu otrzymujesz kurację wybranym BIO suplementem diety Super Diet!. To całkowicie naturalne, łatwo przyswajalne oraz bezpieczne kuracje oparte na wysokiej jakości wyciągach z organicznych kompozycji ziół, roślin oraz soków owocowych. Kuracje te dodatkowo wzmacniają uzyskane efekty terapeutyczne, zwiększają spalanie energii i redukcję tkanki tłuszczowej oraz cellulitu, przyspieszają metabolizm, likwidują zastoje limfatyczne i obrzęki oraz stymulują regenerację organizmu.

Cellimine Slimming - działa antycellulitowo i redukująco na tkankę tłuszczową. W skład preparatu wchodzą ekstrakt z wiązówki, czerwonego wina, brzozy, zielonej herbaty i octu jabłkowego, które działają oczyszczająco i wysmuklająco, usuwając nadmiar zalegającej wody i toksyn z organizmu. Zawartość wyciągu z czerwonego wina stymuluje mikro-krążenie i spalanie tkanki tłuszczowej wspomagając niwelowanie cellulitu i ujędrniając skórę.  

Actimincyl Fat Burner -  wspiera spalanie tkanki tłuszczowej i zapobiega powstawaniu cellulitu. Zawarta w składzie guarana pomaga w metabolizmie lipidów, zielona herbata wspomaga utrzymanie prawidłowej masy ciała i działa oczyszczająco, a zielona kawa, kola i guarana zwiększają spalanie energii, dzięki zawartej w nich kofeinie. Yerba Mate uzupełnia właściwości spalające i oczyszczające.

Drainaflore Detox - działa detoksykująco, oczyszczająco oraz regenerująco. Oparty o ekstrakt z rozmarynu, czarnego bzu, dziewanny, czarnej rzodkiewki, łopianu, cykorii i śliwki, wspomaga funkcjonowanie układu pokarmowego, przywraca jelitom prawidłowy rytm pracy, stymuluje regenerację komórek wątroby oraz wspomaga organizm w czasie wzmożonego wysiłku oraz zmian pór roku.

Harmonogram sesji zabiegowych

1. sesja zabiegowa + konsultacja wstępna

120 MINUT

- konsultacja wstępna, wywiad zdrowotny, wybór obszaru ciała do terapii oraz właściwego programu terapeutycznego
- pomiary obwodów ciała, dokumentacja fotograficzna, analiza składu ciała InBody
- zabieg Vital Slim + zabieg Onda + zabieg Icoone
1
2

2. sesja zabiegowa

90 minut

- zabieg Icoone + karboksyterapia Julie + termolifting Maximus Trilipo

3. sesja zabiegowa

90 MINUT

- zabieg Vital Slim + zabieg Icoone + karboksyterapia Julie + lipoliza iniekcyjna Dermastabilon
3
4

4. sesja zabiegowa

90 minut

- zabieg Icoone + karboksyterapia Julie + termolifting Maximus Trilipo

5. sesja zabiegowa

90 MINUT

- pomiary obwodów ciała, dokumentacja fotograficzna, analiza składu ciała InBody 
- zabieg Vital Slim + zabieg Icoone + karboksyterapia Julie
5
6

6. sesja zabiegowa

90 minut

- zabieg Icoone + karboksyterapia Julie + termolifting Maximus Trilipo

7. sesja zabiegowa

90 MINUT

- zabieg Vital Slim + zabieg Icoone + karboksyterapia Julie + lipoliza iniekcyjna Dermastabilon
7
8

8. sesja zabiegowa

120 minut

- konsultacja kończąca i podsumowująca uzyskane rezultaty
- pomiary obwodów ciała, dokumentacja fotograficzna, analiza składu ciała InBody 
- zabieg Icoone + karboksyterapia Julie na 2 obszary + termolifting Maximus Trilipo
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Wykupione zabiegi można wykorzystać przez 4 miesiące od daty zakupu programu. Program obejmuje 27 zabiegów i wykonywany jest w 8 sesjach zabiegowych (8 wizytach) przez 5-8 tygodni. Program może być realizowany tylko przez 1 osobę. Niewykorzystane zabiegi z pakietu nie podlegają zwrotowi. Możliwa płatność ratalna. Niewykonanie zabiegu bez odwołania na minimum 24 godziny przed wizytą skutkuje uznaniem zabiegu jako wykonany i nie podlega zwrotowi. Oferta nie łączy się z innymi ofertami ani rabatami.

Kto wykonuje zabieg

kosmetolog

Czas trwania sesji

90 - 120 min.

Czas trwania terapii

4-6 tygodni - 8 sesji

Cena programu

4500 zł

Zapisz się online:
REZERWUJĘ TERMIN >
lub
Zadzwoń i umów się na zabieg:
TEL. 500 53 30 30 >
tel. 500 53 30 30
ul. Świętokrzyska 30
00-116 Warszawa
recepcja@velvetskin.pl
zapisy online: velvetskin.versum.com
Copyright 2022 - Velvet Skin Clinic - All Rights Reserved

medycyna estetyczna

HIFU Ultraskin II AbsolutePowiększanie ustToksyna botulinowaStymulatory tkankoweKwas hialuronowyEndolifting

laseroterapia

Depilacja laserowa LightSheer DuetLaserowy lifting powiek SmoothEyeLifting laserowy Fotona 4DResurfacing frakcyjny FotonaAlma Harmony XL ProLaserowe zamykanie naczynek DyeVL

zabiegi hi-tech

Onda CoolwavesIcoone MedEndermologia Alliance LPGMaximus TrilipoKarboksyterapia JulieFala akustyczna Storz Medical

kosmetologia estetyczna

Zabiegi DermaQuestMezoterapia igłowaDermapen 4 Peelingi chemiczneBioRePeel

programy zabiegowe

Onda Body PremiumProgram No CelluliteProgram Slim BodyProgram Laser FotonaProgram Płaski Brzuch

Info

O nasCennikPolityka prywatnościKontaktZapisy online
facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker