500 53 30 30
recepcja@velvetskin.pl
ul. Świętokrzyska 30, Warszawa
MENUMENU
Zapisz się na zabieg

Wygraj walkę z tkanką tłuszczową - zmniejszone obwody ciała w 6 tygodni!
Autorski program modelujący sylwetkę Slim Body w Velvet Skin Clinic

Autorski program modelujący sylwetkę to intensywny program zabiegowy ukierunkowany na zmniejszenie obwodów ciała i redukcję miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej. Program został opracowany na podstawie 10-letniego doświadczenia kliniki w zabiegach modelujących i ujędrniających sylwetkę. Tylko synergia kilku technologii gwarantuje wymierne rezultaty, dlatego łączymy kilka zabiegów w czasie jednej sesji zabiegowej, wzmacniając wzajemnie ich pozytywne działanie na redukcję tkanki tłuszczowej, zaś pełna seria 8 zabiegów pogłębia rezultat i utrwala na długi okres.

Program obejmuje 27 niezwykle skutecznych zabiegów realizowanych w ciągu 6-8 tygodni podczas 8 sesji zabiegowych. Teraz do każdego programu włączamy światowy hit - przełomowy zabieg urządzeniem Onda Coolwaves! To prawdziwa rewolucja w walce z tkanką tłuszczową i wiotką skórą, a wyraźny efekt napięcia i poprawy jędrności skóry widoczny jest już po jednym zabiegu!

Efektem terapii są zmniejszone obwody ciała, wymodelowana sylwetka, usunięte obrzęki i zastoje limfatyczne a także jędrna i gładka skóra.

Program realizowany jest według ściśle określonego harmonogramu. Daty i godziny zabiegów zostają ustalone wspólnie z Pacjentką, natomiast w celu osiągnięcia optymalnych efektów terapii ważne jest odbycie wszystkich sesji z częstotliwością co kilka dni lub tydzień. 

Zabiegi w składzie programu:

Onda Coolwaves
Onda to przełomowa technologia wykorzystująca unikalne mikrofale Coolwaves™. Fale te działając na 3 poziomach: tkanki tłuszczowej, cellulitu oraz skóry, pozwalająca szybko i skutecznie wyszczuplić brzuch i talię, zmniejszyć odwód ud, zredukować bryczesy, wymodelować ramiona i plecy, a także ujędrnić skórę i wygładzić cellulit. Już pierwszy zabieg przynosi spektakularne efekty!
WIĘCEJ O ZABIEGU ONDA >
Zabieg modelująco-ujędrniający Icoone
Zabiegi podciśnieniowe Icoone przeznaczone są do modelowania sylwetki, redukcji głęboko zlokalizowanych złogów tłuszczu, redukcji cellulitu, ujędrniania i wygładzania skóry, stymulacji fibroblastów do syntezy kolagenu i elastyny.

Niezwykle przyjemny i efektywny zabieg trwa 20 min. i ukierunkowany na wybraną strefę zabiegową, np. pośladki, uda, brzuch, plecy.
WIĘCEJ O ZABIEGU ICOONE >
Termolifting Maximus Trilipo Med
Maximus Trilipo Med to najbardziej kompleksowe urządzenie estetyczne stworzone w celu poprawy wyglądu i kondycji skóry oraz modelowania sylwetki, wzmocnienia mięśni, redukcji tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. Maximus wyposażony jest w dwie opatentowane technologie TriLipo™ RF oraz TriLipo™ DMA, dzięki czemu jako jedyny system na rynku działa jednocześnie na trzech poziomach tkanki – skórze, tłuszczu i mięśniach.

Zabieg na wybraną strefę ciała trwa 40 min. i polega na rozgrzaniu tkanki tłuszczowej w celu zainicjowania rozpadu tkanki tłuszczowej na glicerol i wolne kwasy tłuszczowej oraz pobudzeniu fibroblastów do produkcji nowego kolagenu i elastyny. Dynamiczna aktywacja mięśni polega na silnych impulsach elektrycznych prowadzących do jednoczesnego wzmocnienia mięśni i drenażu uwolnionej tkanki tłuszczowej.
WIĘCEJ O MAXIMUS TRILIPO >
Karboksyterapia Julie
Karboksyterapia to to podskórna aplikacja medycznego dwutlenku węgla za pomocą cienkiej igły. Zabieg pomaga likwidować cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, rozstępy, łuszczycę czy wiotkość skóry.  

Zabieg karboksyterapii ujędrniająco-modelujący polega na wprowadzeniu gazu bezpośrednio do tkanki tłuszczowej. Gaz ten zmienia się w kwas węglowy, który rozpuszcza komórki tłuszczowe, i powoduje jednocześnie zwiększone ukrwienie tkanki, co prowadzi do poprawy metabolizmu i wydalania uwolnionego tłuszczu. Proces ten prowadzi do zmniejszenia lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej a tym samym do wymodelowania sylwetki. Jednoczesna stymulacja procesu neokolagnezy powoduje ujędrnienie i wygładzenie skóry oraz likwidację cellulitu. 
WIĘCEJ O KARBOKSYTERAPII JULIE >

Harmonogram sesji zabiegowych:

1. sesja zabiegowa (90'):
- konsultacja wstępna i dobranie właściwego programu terapeutycznego, wywiad zdrowotny, wybór obszaru ciała do terapii
- pomiary obwodów ciała, dokumentacja fotograficzna, analiza składu ciała InBody wraz ze szczegółowym opisem
- zabieg Vital Slim + zabieg Onda + zabieg Icoone

2. sesja zabiegowa (90'): 
- zabieg Icoone + karboksyterapia Julie + termolifting Maximus Trilipo

3. sesja zabiegowa (90'): 
- zabieg Vital Slim + zabieg Icoone + karboksyterapia Julie + lipoliza iniekcyjna Dermastabilon

4. sesja zabiegowa (90'): 
- zabieg Icoone + karboksyterapia Julie + termolifting Maximus Trilipo

5. sesja zabiegowa (90'): 
- pomiary obwodów ciała, dokumentacja fotograficzna, analiza składu ciała InBody wraz ze szczegółowym opisem
- zabieg Vital Slim + zabieg Icoone + karboksyterapia Julie

6. sesja zabiegowa (90'): 
- zabieg Icoone + karboksyterapia Julie + termolifting Maximus Trilipo

7. sesja zabiegowa (90'): 
- zabieg Vital Slim + zabieg Icoone + karboksyterapia Julie + lipoliza iniekcyjna Dermastabilon

8. sesja zabiegowa (90'): 
- konsultacja kończąca i podsumowująca uzyskane rezultaty
- pomiary obwodów ciała, dokumentacja fotograficzna, analiza składu ciała InBody wraz ze szczegółowym opisem 
- zabieg Icoone + karboksyterapia Julie na 2 obszary + termolifting Maximus Trilipo

W prezencie do programu otrzymujesz kurację BIO suplementem diety Super Diet Actimincyl, który dodatkowo wzmacnia efekty zabiegów poprzez działanie redukujące obrzęki, cellulit, zastoje limfatyczne i złogi tłuszczowe. 

Doskonałe efekty zabiegowe - GWARANTOWANE!
Regulamin oferty:  Oferta jest ważna do odwołania. Wykupione zabiegi można wykorzystać przez 4 miesiące od daty zakupu programu. Program obejmuje 27 zabiegów i wykonywany jest w  8 sesjach zabiegowych (8 wizytach) przez 6-8 tygodni. Program może być realizowany tylko przez 1 osobę. Niewykorzystane zabiegi z pakietu nie podlegają zwrotowi. Możliwa płatność ratalna. Niewykonanie zabiegu bez odwołania na minimum 24 h przed wizytą skutkuje uznaniem zabiegu jako wykonany i nie podlega zwrotowi. Oferta nie łączy się z innymi ofertami i rabatami.

Kto wykonuje zabieg

kosmetolog

Czas trwania sesji

90 min.

Czas trwania terapii

6-8 tygodni - 8 sesji

Cena programu

4500 zł

REZERWUJĘ TERMIN >
lub
Umów się na zabieg, zadzwoń:
+48 500 53 30 30
tel. 500 53 30 30
ul. Świętokrzyska 30, 00-116 Warszawa
recepcja@velvetskin.pl
zapisy online: velvetskin.versum.com
© Copyright 2019 - Velvet Skin Clinic 
- All Rights Reserved.

medycyna estetyczna

HIFU Ultraskin II AbsolutePowiększanie ustToksyna botulinowaWolumetriaHydroksyapatyt wapnia

laseroterapia

Depilacja laserowa LightSheerPeeling laserowyEndolifting Fotona 4DLaser frakcyjny FotonaLaserowe usuwanie włókniaków

zabiegi hi-tech

Icoone MedMaximus TrilipoKarboksyterapia JulieDermapenZaffiro i platforma FaceLabFala akustyczna Storz Medical

kosmetologia estetyczna

Zabiegi DermaQuestMezoterapia igłowaMezoterapia mikroigłowaKontaktMezoterapia igłowaZabiegi pielęgnacyjneMezoterapia mikroigłowaZabiegi pielęgnacyjneZabiegi pielęgnacyjne

O NAS

O nasPolityka prywatności

Cennik

facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker