500 53 30 30
recepcja@velvetskin.pl
ul. Świętokrzyska 30, 00-116 Warszawa
Zapisz się na zabieg

5-step Instant Lift - autorska terapia liftingująca

Natychmiastowy lifting bez gojenia skóry!

Autorska terapia liftingująca skórę i owal twarzy 5-step Instant Lift została opracowana z myślą o pacjentach oczekujących:
- natychmiastowych i trwałych rezultatów, dzięki najnowocześniejszym technologiom 
- szybkiej i intensywnej terapii, ze względu na brak wolnego czasu
- braku okresu rekonwalescencji i gojenia się skóry, ze względu na niemożność wyłączenia z codziennych obowiązków.

Celem terapii jest natychmiastowy, trwały, nieinwazyjny (bez gojenia skóry) lifting czoła, okolic oczu, policzków i owalu twarzy, wykonany podczas 1 wizyty. 

Terapia liftingująca 5-step Instant Lift oparta jest o 5 najnowocześniejszych technologii w branży medycyny estetycznej: HIFU, frakcjonowanie 3D laserem Fotona, laserowy lifting PIANO, endermologię Alliance oraz neuropeptydy laboratorium Dermaquest. Dzięki synergii 5 technologii terapia jest niezwykle efektywna i przynosi natychmiastowe rezultaty, które dodatkowo pogłębiają się przez kolejny rok po zabiegu.

Efektem terapii jest lifting i wymodelowanie owalu twarzy, ujędrnienie policzków, napięcie skóry czoła i okolic oczu, spłycenie bruzd, ogólne pogrubienie skóry poprzez pobudzenie włókien kolagenu i elastyny do regeneracji, a także delikatne rozświetlenie i wyrównanie kolorytu skóry.

Terapia wykonywana jest podczas 1 wizyty, trwa ok. 3,5 godzin i nie wymaga czasu rekonwalescencji. Pacjent bezpośrednio po terapii może wrócić do codziennego trybu życia.

Autorskie terapie zabiegowe w Velvet Skin Clinic

Autorskie terapie zabiegowe przeprowadzane w Velvet Skin Clinic zostały opracowane na podstawie 12-letniego doświadczenia kliniki w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, odmładzania i modelowania sylwetki. Jako klinika specjalizujemy się w przeprowadzaniu terapii nastawionych na osiągnięcie założonego efektu terapeutycznego, a dysponując bardzo bogatym wyposażeniem w najnowocześniejsze lasery oraz urządzenia hi-tech - stosujemy zaawansowane i złożone programy i kuracje, cechujące się maksymalną możliwą efektywnością. Wiemy, że tylko synergia kilku technologii gwarantuje wymierne rezultaty kliniczne, dlatego w naszych programach łączymy ze sobą kilka zabiegów w czasie jednej sesji zabiegowej, wzmacniając ich wzajemne oddziaływanie na siebie i przyspieszając osiągnięcie planowanego rezultatu.

Zabiegi w terapii liftingującej 5-step Instant Lift

Endermolift LPG Alliance™️
Endermolift™️ Alliance to dogłębny masaż tkanek skórnych twarzy pozwalający na lifting, wymodelowanie i przebudowę tkanek twarzy na poziomie mięśni, tkanki tłuszczowej oraz skóry, jak również silny drenaż limfatyczny odprowadzając nadmiar wody z tkanek do węzłów chłonnych. Masaż ten nie tylko gwarantuje natychmiastowy efekt wyszczuplonej twarzy, ale przede wszystkim doskonale przygotowuje skórę twarzy do kolejnych etapów programu, zwiększając ich efektywność.

Zabieg trwa 30 min. jest bezbolesny i stanowi relaksujący wstęp do dalszych procedur.
Endermolift LPG Alliance >
HIFU Ultraskin II Absolute
Lifitng HIFU Ultraskin II Absolute to terapia zwiększająca jędrność i napięcie skóry. Urządzenie wykorzystuje działanie nowoczesnej technologii skoncentrowanych fal ultradźwiękowych o wysokiej częstotliwości HIFU (High Intensity Focused Ultrasound). Skupione ultradźwięki indukują powstanie drobnych punktów we wszystkich warstwach skóry, w tkance podskórnej, tłuszczowej, a także w warstwie mięśniowo-powięziowej twarzy bez naruszenia ciągłości naskórka. W rezultacie otrzymujemy natychmiastowy i długo utrzymujący się efekt liftingu. Dodatkowa stymulacja skóry właściwej pozwala na jej głęboką przebudowę oraz pobudzenie naturalnych procesów regeneracji. Ogromną zaletą zabiegu jest naturalny efekt, a także brak okresu rekonwalescencji ze względu na niewystępowanie uszkodzeń wierzchnich warstw skóry.

Zabieg trwa 60 min, nie powoduje naruszenia ciągłości skóry i nie wymaga rekonwalescencji.
HIFU Ultraskin II Absolute >
Frakcjonowanie 3D FRAC3 laserem Fotona 
Frakcjonowanie FRAC3 laserem Fotona polega na naświetlaniu skóry wiązką lasera neodymowo-yagowego Nd:Yag, o długości fali 1064 nm, w celu wywołania tysięcy mikrouszkodzeń termicznych w skórze na jej różnych głębokościach. Światło lasera pochłaniane jest przez wszelkiego rodzaju chromatofory, takie jak: przebarwienia, skupiska melaniny, drobne naczynka krwionośne. Uszkodzone fragmenty skóry wywołują reakcję zapalną kolagenu i elastyny, aktywując tym samym procesy regeneracji i odnowy skóry. Rezultatem tego procesu jest zmiana struktury skóry głęboko w skórze właściwej: pogrubienie, uelastycznienie i zwiększenie jej napięcia, prowadzące do efektu silnego liftingu.

Zabieg trwa 10-15 min., nie powoduje naruszenia ciągłości skóry i nie wymaga rekonwalescencji.
Frakcjonowanie 3D Fotona >
Lifting laserowy PIANO Fotona
Lifting laserowy PIANO to specjalna terapia stosowana w odmładzaniu, ujędrnianiu i napinaniu skóry oraz modelowaniu owalu twarzy. PIANO to tryb ultradługich impulsów lasera Nd:YAG dostępny jedynie w systemie laserowym Fotona. Gwarantuje on bezpieczne i szybkie nagrzewanie się tkanek poprzez skoncentrowane podskórne przesyłanie energii z wiązki laserowej. Przegrzanie tkanek prowadzi do odbudowy oraz pobudzenia kolagenu i elastyny do produkcji nowych włókien, zapewniając efekt liftingujący i napinający skórę. Tryb PIANO to specjalny tryb terapii nieablacyjnej, czyli nie uszkadzającej naskórka. 

Zabieg trwa 20 min., nie powoduje naruszenia ciągłości skóry i nie wymaga rekonwalescencji.
Lifting laserowy PIANO Fotona >
Peptydowy Peeling Biomimetyczny DermaQuest
Peptydowy Peeling Biomimetyczny laboratorium DermaQuest to innowacyjny zabieg nazywany alternatywą toksyny botulinowej. Zabieg gwarantuje wysoką skuteczność w zwalczaniu zmarszczek mimicznych - oparty jest o kwasy AHA oraz peptydy biomimetyczne: przełomowy neuropeptyd Argirelina™️ wykazujący silne działanie wygładzające zmarszczki mimiczne wywoływane pracą mięśni, a także peptydy stymulujące fibroblasty: Matrixyl™️, Regu AGE™️ oraz Rigin™️. Zabieg silnie wygładza linie i bruzdy już w trakcie trwania zabiegu, powoduje rozkurcz i odprężenie mięśni odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek oraz dodatkowo rozjaśnia skórę i wyrównuje jej koloryt. 
Peptydowy Peeling Biomimetyczny DermaQuest >

Etapy terapii 5-step Instant Lift

Etap I 

Przygotowanie do terapii: konsultacja wstępna, wywiad zdrowotny, dokumentacja fotograficzna.
Endermolift LPG Alliance 
- liftingujący masaż twarzy, drenaż limfatyczny, masaż powięzi
1
2

Etap II

HIFU Ultraskin II Absolute
- natychmiastowy lifting twarzy za pomocą zogniskowanych ultradźwięków 

ETAP III

Frakcjonowanie 3D Fotona
- nieablacyjne frakcjonowanie skóry na różnych poziomach skóry za pomocą trybu FRAC3 lasera Nd:Yag 
3
4

ETAP IV

Laserowy lifting PIANO Fotona
- termolifting za pomocą ultradługich impulsów PIANO lasera Nd:Yag w platformie Fotona 

ETAP V

Peptydowy Peeling Biomimetyczny DermaQuest
- wygładzenie zmarszczek mimicznych i rozkurczenie mięśni twarzy dzięki neuropeptydom, rozświetlenie i rozjaśnienie skóry za pomocą kwasów AHA 
5
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Wykupiona terapia może być zrealizowana tylko przez 1 osobę podczas 1 wizyty.  Niewykorzystane zabiegi z terapii nie podlegają zwrotowi. Oferta nie łączy się z innymi ofertami ani rabatami.

Kto prowadzi program

kosmetolog

Czas trwania sesji

3 - 4 godziny

Liczba sesji zabiegowych

1 sesja

Cena programu

3900 zł

Zapisz się online:
REZERWUJĘ TERMIN >
lub
Zadzwoń i umów się na zabieg:
TEL. 500 53 30 30 >
VELVET SKIN CLINIC ŚRÓDMIEŚCIE
UL. ŚWIĘTOKRZYSKA 30
00-116 WARSZAWA
TEL. 500 53 30 30

VELVET SKIN CLINIC MOKOTÓW
Al. niepodległości 92/98
02-585 Warszawa
tel. +48 500 53 30 55

recepcja@velvetskin.pl
zapisy online: velvetskin.versum.com
Copyright 2022 - Velvet Skin Clinic - All Rights Reserved

medycyna estetyczna

HIFU Ultraskin II AbsolutePowiększanie ustToksyna botulinowaStymulatory tkankoweKwas hialuronowyEndolifting

laseroterapia

Depilacja laserowa LightSheer DuetLaserowy lifting powiek SmoothEyeLifting laserowy Fotona 4DResurfacing frakcyjny FotonaAlma Harmony XL ProLaserowe zamykanie naczynek DyeVL

zabiegi hi-tech

Onda CoolwavesIcoone MedEndermologia Alliance LPGMaximus TrilipoKarboksyterapia JulieFala akustyczna Storz Medical

kosmetologia estetyczna

Zabiegi DermaQuestMezoterapia igłowaDermapen 4 Peelingi chemiczneBioRePeel

programy zabiegowe

Onda Body PremiumProgram No CelluliteProgram Slim BodyProgram Laser FotonaProgram Płaski Brzuch

Info

O nasCennikPolityka prywatnościKontaktZapisy online
facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker