Klinika Mokotów:
al. Niepodległości 92/98
Klinika Śródmieście:
ul. Świętokrzyska 30
Instant Lift lifting HIFU, ultraskin ultraformer FRAC Fotona

5-step Instant Lift - autorska terapia liftingująca

Natychmiastowy lifting bez gojenia skóry!

Autorska terapia liftingująca skórę i owal twarzy 5-step Instant Lift została opracowana z myślą o pacjentach oczekujących:
- natychmiastowych i trwałych rezultatów, dzięki najnowocześniejszym technologiom 
- szybkiej i intensywnej terapii, ze względu na brak wolnego czasu
- braku okresu rekonwalescencji i gojenia się skóry, ze względu na niemożność wyłączenia z codziennych obowiązków.

Celem terapii jest natychmiastowy, trwały, nieinwazyjny (bez gojenia skóry) lifting czoła, okolic oczu, policzków i owalu twarzy, wykonany podczas 1 wizyty. 

Terapia liftingująca 5-step Instant Lift oparta jest o 5 najnowocześniejszych technologii w branży medycyny estetycznej: lifting SMAS HIFU, frakcjonowanie 3D FRAC3 Fotona lub ClearLift Alma, termolifting podczerwienią Zaffiro lub NIR Alma, endermologię LPG Alliance oraz neuropeptydy w Peptydowym Peeling Biomimetycznym Dermaquest. Dzięki synergii 5 technologii terapia jest niezwykle efektywna i przynosi natychmiastowe rezultaty, które dodatkowo stopniowo pogłębiają się przez rok po zabiegu.

Efektem terapii jest lifting i wymodelowanie owalu twarzy, ujędrnienie policzków, napięcie skóry czoła i okolic oczu, spłycenie bruzd, ogólne pogrubienie skóry poprzez pobudzenie włókien kolagenu i elastyny do regeneracji, a także rozświetlenie i wyrównanie kolorytu skóry.

Terapia wykonywana jest podczas 1 wizyty, trwa ok. 3,5 godziny i nie wymaga czasu rekonwalescencji. Pacjent bezpośrednio po terapii może wrócić do codziennych aktywności.

Autorskie terapie zabiegowe w Velvet Skin Clinic

Autorskie terapie zabiegowe przeprowadzane w Velvet Skin Clinic zostały opracowane na podstawie 12-letniego doświadczenia kliniki w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, odmładzania i modelowania sylwetki. Jako klinika specjalizujemy się w przeprowadzaniu terapii nastawionych na osiągnięcie założonego efektu terapeutycznego, a dysponując bardzo bogatym wyposażeniem w najnowocześniejsze lasery oraz urządzenia hi-tech - stosujemy zaawansowane i złożone programy i kuracje, cechujące się maksymalną możliwą efektywnością. Wiemy, że tylko synergia kilku technologii gwarantuje wymierne rezultaty kliniczne, dlatego w naszych programach łączymy ze sobą kilka zabiegów w czasie jednej sesji zabiegowej, wzmacniając ich wzajemne oddziaływanie na siebie i przyspieszając osiągnięcie planowanego rezultatu.

Zabiegi w terapii liftingującej 

Endermolift LPG Alliance™️
Endermolift™️ Alliance to dogłębny masaż tkanek skórnych twarzy pozwalający na lifting, wymodelowanie i przebudowę tkanek twarzy na poziomie mięśni, tkanki tłuszczowej oraz skóry, jak również silny drenaż limfatyczny odprowadzając nadmiar wody z tkanek do węzłów chłonnych. Masaż ten nie tylko gwarantuje natychmiastowy efekt wyszczuplonej twarzy, ale przede wszystkim doskonale przygotowuje skórę twarzy do kolejnych etapów programu, zwiększając ich efektywność.

Etap II trwa 30 min., jest bezbolesny i stanowi relaksujący wstęp do dalszych procedur.
Endermolift Alliance LPG
Lifting HIFU Ultraformer III / Ultraskin II
Lifitng HIFU przy zastosowaniu technologii Ultraskin II lub Ultraformer III to terapia zwiększająca jędrność i napięcie skóry w jej głębokich warstwach. Urządzenie wykorzystuje działanie skoncentrowanych fal ultradźwiękowych o wysokiej częstotliwości HIFU (High Intensity Focused Ultrasound). Skupione ultradźwięki indukują powstanie drobnych punktów w skórze, w tkance podskórnej, a także w warstwie mięśniowo-powięziowej twarzy bez naruszenia ciągłości naskórka. W rezultacie otrzymujemy natychmiastowy i długo utrzymujący się efekt liftingu. Dodatkowa stymulacja skóry właściwej pozwala na jej głęboką przebudowę oraz pobudzenie naturalnych procesów regeneracji. Zabieg daje naturalny efekt oraz nie wymaga okresu rekonwalescencji. 

Etap III trwa 60 min. i odczuwalny jest minimalny dyskomfort.
Lifting HIFU
Frakcjonowanie 3D FRAC3 Fotona / ClearLift Alma
Frakcjonowanie 3D polega na naświetlaniu skóry wiązką lasera neodymowo-yagowego Nd:Yag, o długości fali 1064 nm, w celu wywołania tysięcy mikrouszkodzeń termicznych w skórze na jej różnych głębokościach. Światło lasera pochłaniane jest przez wszelkiego rodzaju chromatofory, takie jak: przebarwienia, skupiska melaniny, drobne naczynka krwionośne. Uszkodzone fragmenty skóry wywołują reakcję zapalną kolagenu i elastyny, aktywując tym samym procesy regeneracji i odnowy skóry. Rezultatem tego procesu jest zmiana struktury skóry głęboko w skórze właściwej: pogrubienie, uelastycznienie i zwiększenie jej napięcia, prowadzące do efektu silnego liftingu.

Etap II trwa 20 min. i odczuwalne jest delikatne podgrzanie w miejscu wiązki lasera.
Frakcjonowanie FRAC3 Fotona
Tremolifting Zaffiro / NIR Alma
Termolifting podczerwienią, wykorzystujący technologie Zaffiro oraz NIR Alma, służy poprawie jędrności, elastyczności skóry oraz modelowaniu owalu twarzy. Technologia ta wykorzystuje promieniowanie podczerwone, które penetruje głębokie warstwy skóry, zapewniając równomierne i kontrolowane nagrzewanie tkanek. Dzięki temu procesowi, skóra jest stymulowana do naturalnej regeneracji, co prowadzi do zwiększenia produkcji kolagenu i elastyny, kluczowych składników odpowiedzialnych za jej elastyczność i napięcie. Termolifting podczerwienią jest metodą bezpieczną, nieinwazyjną  i nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Etap IV trwa 30 min. i odczuwalne jest ciepło w miejscu pracy głowicy.
Termolifting NIR Alma
Peptydowy Peeling Biomimetyczny DermaQuest
Peptydowy Peeling Biomimetyczny laboratorium DermaQuest to innowacyjny zabieg nazywany alternatywą toksyny botulinowej. Zabieg gwarantuje wysoką skuteczność w zwalczaniu zmarszczek mimicznych - oparty jest o kwasy AHA oraz peptydy biomimetyczne: przełomowy neuropeptyd Argirelina™️ wykazujący silne działanie wygładzające zmarszczki mimiczne wywoływane pracą mięśni, a także peptydy stymulujące fibroblasty: Matrixyl™️, Regu AGE™️ oraz Rigin™️. Zabieg silnie wygładza linie i bruzdy już w trakcie trwania zabiegu, powoduje rozkurcz i odprężenie mięśni odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek oraz dodatkowo rozjaśnia skórę i wyrównuje jej koloryt. 

Etap V trwa 30 min. i jest relaksującym zakończeniem terapii.
Peptydowy Peeling Biomimetyczny Dermaquest

Etapy terapii 5-step Instant Lift

Etap I 

Przygotowanie do terapii: konsultacja wstępna, wywiad zdrowotny, dokumentacja fotograficzna.
Endermolift LPG Alliance 
- liftingujący masaż twarzy, drenaż limfatyczny, masaż powięzi
1
2

Etap II

Lifting HIFU Ultraskin II / Ultraformer III
- natychmiastowy lifting twarzy za pomocą zogniskowanych ultradźwięków 

ETAP III

Frakcjonowanie 3D FRAC3 Fotona / ClearLift Alma
- nieablacyjne frakcjonowanie skóry na różnych poziomach skóry za pomocą lasera Nd:Yag 
3
4

ETAP IV

Termolifting podczerwienią Zaffiro / NIR Alma
- termolifting podczerwienią w zastymulowania tkanki do dalszego liftingu i bioregeneracji

ETAP V

Peptydowy Peeling Biomimetyczny DermaQuest
- wygładzenie zmarszczek mimicznych i rozkurczenie mięśni twarzy dzięki neuropeptydom, rozświetlenie i rozjaśnienie skóry za pomocą kwasów AHA 
5
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Wykupiona terapia może być zrealizowana tylko przez 1 osobę podczas 1 wizyty.  Niewykorzystane zabiegi z terapii nie podlegają zwrotowi. Oferta nie łączy się z innymi ofertami ani rabatami.
kto prowadzi zabieg

Kto prowadzi program

kosmetolog
ile trwa zabieg

Czas trwania sesji

3,5 godziny
liczba sesji zabiegowych

Liczba sesji zabiegowych

1 sesja
cena programu

Cena programu

3900 zł
Umów się na zabieg w Klinice Mokotów:
Rezerwacje Online Mokotów >Zadzwoń: tel. 500 53 30 55 >
lub
Umów się na zabieg w Klinice Śródmieście:
Rezerwacje Online Śródmieście >Zadzwoń: tel. 500 53 30 30 >
Velvet Skin Clinic logo
VELVET SKIN CLINIC - ŚRÓDMIEŚCIE
ul. Świętokrzyska 30
00-116 Warszawa
Tel. + 48 500 53 30 30

VELVET SKIN CLINIC - MOKOTÓW
al. Niepodległości 92/98
02-585 Warszawa
Tel. +48 500 53 30 55

Email: recepcja@velvetskin.pl
Copyright 2024 - Velvet Skin Clinic 
facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker