Klinika Mokotów:
al. Niepodległości 92/98
Klinika Śródmieście:
ul. Świętokrzyska 30

Autorski program trychologiczny Hair Restore

Terapia łysienia i wypadania włosów 

Autorski program trychologiczny Hair Restore skierowany jest do osób borykających się z łysieniem i wypadaniem włosów, w szczególności z łysieniem o podłożu hormonalnym, w tym androgenowym. Program intensywnie wzmacnia, odżywia i dotlenia osłabione mieszki włosowe, pobudza je do porostu nowych, silnych włosów, działa pielęgnująco na skórę głowy, zwiększa mikrokrążenie w skórze głowy oraz zapewnia pogrubienie, zagęszczenie i rewitalizację odrastających włosów. Program Hair Restore oparty jest na dwóch innowacyjnych zabiegach: laserowej stymulacji wzrostu włosów HairRestoration Fotona oraz peptydowej terapii Dr Cyj Hair Filler. Dodatkowo, terapia obejmuje zabiegi wspomagające: karboksyterapię i darsonwalizację skóry głowy oraz fototerapię PDT LED

Program obejmuje łącznie 30 zabiegów wykonywanych podczas 6 sesji zabiegowych (wizyt), co 3 tygodnie. Pełna terapia trwa około 4-5 miesięcy. Terapia rozpoczyna i kończy się badaniem trychoskopowym przy użyciu cyfrowego trychoskopu, który pozwala na ocenę stanu skóry głowy i włosów, mieszków włosowych oraz dobrania właściwej terapii do danego przypadku. Efekty zabiegów widoczne są już po pierwszej sesji zabiegowej - włosy przestają nadmiernie wypadać, jednak ze względu na cykl wzrostu włosa - odrost nowych włosów można zaobserwować nie wcześniej niż po 3 miesiącach trwania terapii, ponieważ tyle czasu wymaga włos w fazie wzrostu (anagenu), aby pojawić się na powierzchni skóry głowy. Kończąc terapię możemy ocenić, czy mieszki włosowe prawidłowo zareagowały na zabiegi stymulujące, ale ostateczne efekty zabiegowe osiągane są przez okres 6-12 miesięcy po skończonej terapii.

Efektem terapii jest zagęszczenie i wzmocnienie włosów, ich rewitalizacja, stymulacja porostu, zatrzymanie procesu wypadania włosów.   

Efekty programu Hair Restore

Efektem programu trychologicznego Hair Restore jest:
  • zahamowanie wypadania włosów
  • przyspieszenie porostu włosów
  • znaczne zagęszczenie i pogrubienie włosów
  • rewitalizacja, odżywienie i dotlenienie mieszków włosowych
  • pobudzenie krążenia i poprawa ukrwienia skóry głowy
  • pielęgnacja skóry głowy - działanie przeciwgrzybicze i antybakteryjne
  • poprawa jakości i tekstury włosów, zwiększenie ich sprężystości i połysku
  • wzmocnienie włosów przed i po przeszczepie
Pierwsze efekty terapii - w postaci zahamowanego wypadania włosów - widoczne są już po pierwszej sesji zabiegowej. Ze względu na cykl wzrostu włosa, który w swej fazie wzrostu - anagenu - potrzebuje minimum 90 dni do pojawienia się na powierzchni skóry głowy, efekt odrastania i zagęszczania włosów widoczny jest najwcześniej 3 miesiące od rozpoczęcia terapii, natomiast pełen efekt programu osiągany jest w okresie 6-12 miesięcy od rozpoczęcia terapii.

Autorskie programy terapeutyczne w Velvet Skin Clinic

Programy terapeutyczne opracowane przez klinikę Velvet Skin Clinic oparte zostało o ponad 10-letnie doświadczenie kliniki w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, odmładzania i trychologii. Jesteśmy kliniką specjalizującą się w przeprowadzaniu terapii nastawionych na osiągnięcie założonego efektu terapeutycznego, a dysponując bardzo bogatym wyposażeniem w najnowocześniejsze lasery oraz urządzenia hi-tech, możemy zbudować złożone a dzięki temu najefektywniejsze terapie na rynku.  

Wiemy, że tylko synergia kilku technologii gwarantuje wymierne rezultaty kliniczne, dlatego w naszych programach łączymy kilka zabiegów w czasie jednej sesji zabiegowej, wzmacniając wzajemnie ich pozytywne działanie na osiągnięcie zamierzonego efektu terapeutycznego, a sesje terapeutyczne łączymy w serie, ponieważ wielokrotne oddziaływanie technologii pogłębia i utrwala osiągnięte rezultaty na długi okres. 

Programy wykonywane są według wcześniej ustalonych harmonogramów i należy je wykonać w całości zachowując odpowiednie odstępy między sesjami zabiegowymi. Daty i godziny zabiegów zostają ustalone wspólnie z pacjentem podczas pierwszej wizyty. Warunkiem osiągnięcia optymalnych rezultatów jest odbycie wszystkich sesji zabiegowych. W przypadku występowania przeciwwskazań lub nietolerancji pacjentów w przypadku danej technologii - modyfikujemy indywidualnie terapię. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie pozwalające wypracować wspólnie najlepszą i najefektywniejszą terapię zabiegową pozwalającą pacjentowi pozbyć się danego problemu! 

Zabiegi w składzie programu Hair Restore

Badanie cyfrowym trychoskopem
Trychoskopia to metoda diagnostyczna opierająca się na technice wideodermatoskopii. Polega na badaniu skóry głowy i włosów w 200-krotnym powiększeniu i pozwala na ocenę kondycji łodygi włosa, ujść mieszków włosowych oraz ogólnego stany skóry głowy.

Badanie wykonywane jest na początku oraz na koniec terapii. 
Laserowa stymulacja wzrostu włosów HairRestoration Fotona
Laserowa stymulacja wzrostu włosów to nieinwazyjny zabieg laserowy pobudzający wzrost włosów oraz hamujący proces łysienia bez względu na jego podłoże: hormonalne (łysienie androgenowe), immunologiczne (łysienie plackowate), fizjologiczne (przebyta ciąża, zaburzenia odżywiania, choroba, osłabienie i stres). Odpowiednio dobrane parametry wiązki lasera Er:Yag w platformie Fotona powodują podgrzanie skóry zwiększając jej ukrwienie, dotlenienie oraz odżywienie, przez co mieszki włosowe zostają natychmiast pobudzone i zregenerowane. Zabieg jest w pełni bezpieczny i nie uszkadza już istniejących włosów.

Zabieg wykonywany jest w programie 6 razy, co 3 tygodnie.
Terapia peptydowa Dr Cyj Hair Filler
Terapia peptydowa Dr Cyj Hair Filler to innowacyjna mezoterapia igłowa przeciw łysieniu i wypadaniu włosów oraz doskonały sposób na ich zagęszczenie, wzmocnienie i rewitalizację. Terapia skierowana jest zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet i gwarantuje widoczne rezultaty już po pierwszym zabiegu. Wysoka skuteczność kuracji wiąże się z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań: rewolucyjnej formuły 7 peptydów w połączeniu z kwasem hialuronowym oraz opatentowanej technologii Sustained Release Technology, czyli technologii powolnego uwalniania się składników aktywnych.

Zabieg wykonywany jest w programie 6 razy, co 3 tygodnie.
Karboksyterapia
Karboksyterapia to terapia medyczna o szerokim spektrum zastosowania, polegająca na śródskórnym lub podskórnym wprowadzeniu dwutlenku węgla za pomocą cienkich igieł. Zabieg działa wielopłaszczyznowo:
- dzięki podaniu dwutlenku węgla do tkanki następuje zjawisko tzw. efektu Bohra, czyli natychmiastowy wyrzut czystego tlenu do tkanek, przez co następuje silne dotlenienie mieszków włosowych
- zwiększenie mikrokrążenia w skórze głowy - gwarantuje zwiększenie odżywienia mieszków włosowych
- poprawa absorbcji preparatów. 

Zabieg wykonywany jest w programie 6 razy, co 3 tygodnie.
Darsonwalizacja
Zabieg polega na zastosowaniu prądów Darsonvala, czyli prądów wysokiej częstotliwości w celu zwiększenia ukrwienia skóry i odżywienia mieszków włosowych. Poprzez wytworzenie na powierzchni skóry i włosów ozonu, zabieg działa też dezynfekująco, przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybiczo - a przez to działa również przeciwłupieżowo, zmniejsza nadmierne przetłuszczanie się włosów oraz działa leczniczo w przypadku łysienia łojotokowego.

Zabieg wykonywany jest w programie 6 razy, co 3 tygodnie.
Fototerapia PDT LED
Fototerapia dynamiczna LED polega na naświetlaniu skóry głowy odpowiednią barwą światła, które wnika w skórę głowy, zwiększa jej ukrwienie, stymuluje porost włosów i zwiększa ich gęstość. Światłoterapia czerwoną barwą światła poprawia mikrokrążenie oraz funkcjonowanie komórek macierzystych w mieszkach włosowych, w wyniku czego włosy stają się lepiej odżywione i dotlenione. W przypadku światłą niebieskiego, fioletowego czy żółtego zabieg wykazuje działanie antybakteryjne i przeciwgrzybicze, przez co jest skutecznie stosowany jest w walce z łupieżem, łojotokiem czy łuszczycą. 

Zabieg wykonywany jest w programie 6 razy, co 3 tygodnie.

Harmonogram sesji zabiegowych

1. sesja zabiegowa + konsultacja wstępna

- konsultacja wstępna, wywiad zdrowotny
- trichoskopia - badanie cyfrowym trychoskopem
- zabieg HairRestoration Fotona + darsonwalizacja + karboksyterapia + dr Cyj Hair Filler + fototerapia LED PDT
1
2

2. sesja zabiegowa

- zabieg HairRestoration Fotona + darsonwalizacja + karboksyterapia + dr Cyj Hair Filler + fototerapia LED PDT

3. sesja zabiegowa

- zabieg HairRestoration Fotona + darsonwalizacja + karboksyterapia + dr Cyj Hair Filler + fototerapia LED PDT
3
4

4. sesja zabiegowa

- zabieg HairRestoration Fotona + darsonwalizacja + karboksyterapia + dr Cyj Hair Filler + fototerapia LED PDT

5. sesja zabiegowa

- zabieg HairRestoration Fotona + darsonwalizacja + karboksyterapia + dr Cyj Hair Filler + fototerapia LED PDT
5
6

6. sesja zabiegowa

- trichoskopia - badanie cyfrowym trychoskopem
- zabieg HairRestoration Fotona + darsonwalizacja + karboksyterapia + dr Cyj Hair Filler + fototerapia LED PDT
- konsultacja końcowa, podsumowanie wstępnych efektów

Galeria efektów Velvet Skin Clinic

Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Wykupione zabiegi można wykorzystać przez rok od daty zakupu programu. Program obejmuje 30 zabiegów i wykonywany jest w 6 sesjach zabiegowych (6 wizytach) co 3 tygodnie. Program może być realizowany tylko przez 1 osobę. Niewykorzystane zabiegi z programu nie podlegają zwrotowi. Możliwa płatność ratalna. Niewykonanie zabiegu bez odwołania na minimum 24 godziny przed wizytą skutkuje uznaniem zabiegu jako wykonany i nie podlega on zwrotowi. Oferta nie łączy się z innymi ofertami ani rabatami.

Kto prowadzi program

kosmetolog

Czas trwania sesji

90 - 120 minut

Liczba sesji zabiegowych

6 sesji

Cena programu

5900 zł
Umów się na zabieg w Klinice Mokotów:
Rezerwacje Online Mokotów >Zadzwoń: tel. 500 53 30 55 >
lub
Umów się na zabieg w Klinice Śródmieście:
Rezerwacje Online Śródmieście >Zadzwoń: tel. 500 53 30 30 >
Velvet Skin Clinic logo
VELVET SKIN CLINIC - ŚRÓDMIEŚCIE
ul. Świętokrzyska 30
00-116 Warszawa
Tel. + 48 500 53 30 30

VELVET SKIN CLINIC - MOKOTÓW
al. Niepodległości 92/98
02-585 Warszawa
Tel. +48 500 53 30 55

Email: recepcja@velvetskin.pl
Polityka prywatności
Regulamin serwisu
Copyright 2024 - Velvet Skin Clinic 
facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker