Klinika Mokotów:
al. Niepodległości 92/98
Klinika Śródmieście:
ul. Świętokrzyska 30

Laser & Hyal Skin Renewal - autorska laserowa terapia odmładzająca

Laser i kwas hialuronowy dla kompletnego odmłodzenia skóry!

Autorska laserowa terapia odmładzająca Laser & Hyal Skin Renewal została opracowana w celu o najefektywniejszego wykorzystania platformy laserowej Fotona do dogłębnego i szybkiego odmłodzenia, zagęszczenia, liftingu i biorewitalizacji skóry

To zaawansowana procedura wykonywana podczas jednej wizyty, składająca się z 3 etapów: 
- głębokiej mezoterapii igłowej Neauvia Hydro Deluxe dla silnego nawilżenia skóry przed zabiegiem laserowym
- frakcjonowania laserowego skóry najnowocześniejszym skanerem F-Runner Fotona dla silnej przebudowy kolagenowej, ujędrnienia i zagęszczenia skóry; 
- innowacyjnego laserowego liftingu powiek SmoothEye dla nieinwazyjnego liftingu wiotkiej skóry powiek i redukcji zmarszczek
Zabieg zakończony jest nałożeniem pobudzającej naturalne procesy odnowy i regeneracji skóry medycznej maski z nanowłókien Crystal Fiber Mask laboratorium mesoestetic.

Działanie lasera frakcyjnego F-runner Fotona prowadzi do:
- wyraźnego zagęszczenia i pogrubienia skóry
- wygładzenia struktury skóry, redukcja rozszerzonych porów i blizn potrądzikowych
- silnego liftingu i ujędrnienia skóry
- najefektywniejszego sposobu niwelacji zmarszczek i bruzd bez użycia wypełniaczy i toksyny botulinowej.
- wyrównanie kolorytu skóry i rozjaśnienie przebarwień posłonecznych
- silnego nawilżenia skóry od wewnątrz.
 
Efektem terapii jest jędrna, napięta, gęsta i wyraźnie odmłodzona skóra, jej silne nawilżenie i odbudowa, rozjaśniony koloryt oraz wygładzona powierzchnia, spłycone zmarszczki i bruzdy, uniesione policzki, lifting i napięcie owalu twarzy.

Terapia wykonywana jest podczas 1 wizyty, trwa ok. 2 godzin i wymaga kilku dni rekonwalescencji. Czas rekonwalescencji uzależniony jest od zastosowanej mocy lasera i jest uzgadniany z Pacjentem przed zabiegiem. Efekty zabiegu w postaci silnego wygładzenia, ujędrnienia i liftingu skóry widoczne są już po jednym zabiegu, ale dla spektakularnych efektów zalecana jest seria 2-4 zabiegów wykonywanych co miesiąc. Uzyskane rezultaty pogłębiają się przez kolejne 6 miesięcy od zabiegu.

Autorskie terapie zabiegowe w Velvet Skin Clinic

Autorskie terapie zabiegowe przeprowadzane w Velvet Skin Clinic zostały opracowane na podstawie 12-letniego doświadczenia kliniki w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, odmładzania i modelowania sylwetki. Jako klinika specjalizujemy się w przeprowadzaniu terapii nastawionych na osiągnięcie założonego efektu terapeutycznego, a dysponując bardzo bogatym wyposażeniem w najnowocześniejsze lasery oraz urządzenia hi-tech - stosujemy zaawansowane i złożone programy i kuracje, cechujące się maksymalną możliwą efektywnością. Wiemy, że tylko synergia kilku technologii gwarantuje wymierne rezultaty kliniczne, dlatego w naszych programach łączymy ze sobą kilka zabiegów w czasie jednej sesji zabiegowej, wzmacniając ich wzajemne oddziaływanie na siebie i przyspieszając osiągnięcie planowanego rezultatu.

Zabiegi w terapii Laser & Hyal Skin Renewal

Mezoterapia igłowa 
Poprzedzająca procedurę laserową głęboka mezoterapia igłowa kwasem hialuronowym polega na wprowadzeniu głęboko w skórę medycznego kwasu hialuronowego za pomocą drobnych iniekcji. Zabieg jest bezbolesny ze względu na zastosowane wcześniej znieczulenie oraz zastosowanie niezwykle cienkiej igły.

Celem mezoterapii igłowej wykonanej przed zabiegiem laserowym jest wzmocnienie działania lasera. Zastosowana wiązka Er:Yag pochłaniana jest w skórze przez cząsteczki wody, tak więc im silniej nawilżona skóra, tym mocniejsze i efektywniejsze działanie lasera w skórze. Mezoterapia czystym kwasem hialuronowym pozwala na najsilniejsze nawilżenie skóry bezpośrednio przed zabiegiem. 

Zabieg trwa 30 minut i jest bezbolesny.
Frakcjonoanie laserowe skanerem F-Runner Fotona
Frakcjonowanie cyfrowym skanerem F-Runner to najmocniejsza i najbardziej precyzyjna wersja resurfacingu frakcyjnego przy pomocy lasera Er:yag. Cyfrowy skaner F-Runner w pełni kontroluje liczbę impulsów, zagęszczenie, głębokość odparowania naskórka oraz moc impulsu, wytwarzając kilkadziesiąt kolumn mikrouszkodzeń skóry w miejscu każdego przyłożenia głowicy. Mikrouszkodzenia wygenerowane przez głowicę otoczone są zdrową skórą, co pozwala na bardzo szybką regenerację skóry poprzez produkcję nowego kolagenu i elastyny. W ciągu kilku dni po zabiegu naskórek się złuszcza, czego efektem jest odsłonięcie nowego młodego naskórka. Rezultatem frakcjonowania laserowego jest silne zagęszczenie, ujędrnienie i pogrubienie skóry, wygładzenie struktury skóry, niwelacja zmarszczek i bruzd, rozjaśnienie i kolorytu.

Zabieg trwa 15 min. 
Laserowy lifting powiek SmoothEye 
Laserowy lifting powiek SmoothEye wykonywany laserem Fotona to najnowocześniejszy i jedyny na świecie lifting laserowy okolicy oka stosowany na całą powiekę górną oraz dolną. Zabieg ten jest najlepszą niechirurgiczną alternatywą do zabiegów operacji plastycznych. Po serii zabiegów następuje wyraźny lifting wiotkiej skóry powiek, a także zagęszczenie i pogrubienie skóry w okolicy oka, likwidacja zmarszczek oraz tzw. kurzych łapek, uniesienie kącika oka, redukcja tzw. "worków" pod oczami i rozjaśnienie kolorytu skóry.

Zabieg trwa 15 min. i jest w pełni bezpieczny dla oka.
Maska Crystal Fiber Mask™️
Maska w płacie Crystal Fiber Mask to regenerująca i nawilżająca maska do twarzy z nanowłóknami 3D. Dzięki strukturze z włókna szklanego oraz okluzyjnemu działaniu - przyspiesza proces regeneracji skóry po terapii, odbudowuje warstwę hydrolipidową oraz zwiększa stopień nawilżenia skóry. Maska zawiera szereg substancji o działaniu regenerującym, łagodzącymi nawilżającym (m. in. kwas hialuronowy, kolagen, mocznik). Schłodzenie temperatury maski przed zabiegiem gwarantuje dodatkowe ukojenie i wyciszenie skóry po terapii.

Maska nakładana jest na 15 min. W tym czasie skóra może być dodatkowo chłodzona krioterapią.

Etapy terapii Laser & Hyal Skin Renewal

Etap I 

Przygotowanie do terapii: konsultacja wstępna, wywiad zdrowotny, dokumentacja fotograficzna.
Znieczulenie skóry
1
2

Etap II

Mezoterapia igłowa kwasem hialuronowym
- głębokie nawilżenie skóry medycznym kwasem hialuronowym

ETAP III

Frakcjonowanie laserowe skanerem F-Runner Fotona
- zabieg frakcjonowania laserem Er:Yag w celu dogłębnego odmłodzenia skóry
3
4

ETAP IV

Laserowy lifting powiek SmoothEye
- zabieg laserowego liftingu powiek za pomocą lasera Fotona

ETAP V

Maska Crystal Fiber mesoestetic
- ukojenie i wyciszenie skóry po zabiegu medyczną maską.
5

Kto prowadzi program

kosmetolog

Czas trwania sesji

2-2,5 godziny

Liczba sesji zabiegowych

1 sesja

Cena terapii

1999 zł
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Wykupiona terapia może być zrealizowana tylko przez 1 osobę podczas 1 wizyty. Niewykorzystane zabiegi z terapii nie podlegają zwrotowi. Oferta nie łączy się z innymi ofertami ani rabatami.
Umów się na zabieg w Klinice Mokotów:
Rezerwacje Online Mokotów >Zadzwoń: tel. 500 53 30 55 >
lub
Umów się na zabieg w Klinice Śródmieście:
Rezerwacje Online Śródmieście >Zadzwoń: tel. 500 53 30 30 >
Velvet Skin Clinic logo
VELVET SKIN CLINIC - ŚRÓDMIEŚCIE
ul. Świętokrzyska 30
00-116 Warszawa
Tel. + 48 500 53 30 30

VELVET SKIN CLINIC - MOKOTÓW
al. Niepodległości 92/98
02-585 Warszawa
Tel. +48 500 53 30 55

Email: recepcja@velvetskin.pl
Polityka prywatności
Regulamin serwisu
Copyright 2024 - Velvet Skin Clinic 
facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker