500 53 30 30
recepcja@velvetskin.pl
ul. Świętokrzyska 30, 00-116 Warszawa
MENUMENU
Zapisz się na zabieg

CGF Concentrated Growth Factors

- terapia komórkami macierzystymi ze skoncentrowanymi czynnikami wzrostu - INTENSYWNA REGENERACJA , PRZEŁOM W REWITALIZACJI I KONDYCJONOWANIU SKÓRY

Skoncentrowane czynniki wzrostu CGF to najnowsza i najbezpieczniejsza terapia w medycynie estetycznej wykorzystująca czynniki wzrostu oraz komórki macierzyste pozyskane z krwi pacjenta dzięki innowacyjnemu procesowi przetwarzania jej w separatorze komórkowym.

Terapia polega na iniekcji komórek macierzystych i czynników wzrostu zawieszonych w osoczu bogatopłytkowym lub w żelu uzyskanym z białek krwi pacjenta (Activated Plasma Albumin Gel). Wykonywany wyłącznie przez certyfikowanego lekarza techniką mezoterapii lub kaniulą zabieg pozwala na intensywną rewitalizację i poprawę kondycji skóry oraz długotrwały efekt odmłodzenia.
OFERTY SPECJALNE
CENNIK

Terapia komórkami macierzystymi i czynnikami wzrostu CGF

Komórki macierzyste i czynniki wzrostu znajdują się w Twojej krwi, a ich zadaniem jest tworzenie i regeneracja komórek. Do tej pory wśród preparatów pozyskiwanych z własnych zasobów pacjenta w klinikach medycyny estetycznej stosowane było osocze bogatopłytkowe, osocze ubogopłytkowe, autoprzeszczep tłuszczu oraz komórki macierzyste zawieszone lub pozyskiwane z tkanki tłuszczowej. Pojawienie się CGF i korzystanie z bogactwa czystego preparatu w medycynie estetycznej jest przełomem i czyni zabiegi z ich wykorzystaniem absolutnie dostępnymi, a pozyskiwanie preparatu odbywa się z krwi pacjenta w sposób szybki i bardzo komfortowy.

Przełomem jest połączenie skoncentrowanych czynników wzrostu CGF z komórkami macierzystymi CD34+ - zabieg polecany jest osobom, których skóra wymaga rewitalizacji, spłycenia drobnych zmarszczek, walki z wiotkością a także osobom zmagającym się z wypadaniem włosów. Jest to doskonała profilaktyka przeciwstarzeniowa - w 100% naturalna i bezpieczna. 

Na czym polega zabieg CGF

Komórki macierzyste pozyskujemy z krwi pacjenta, a wraz z nimi pozyskuje się płytki, które wydzielają czynniki wzrostu, których zadaniem jest synergiczne tworzenie i regeneracja komórek skóry. Jest to fenomen komórek macierzystych, które mają niebywałą zdolność adaptacji do dowolnych komórek wśród których się znajdują, a czynniki wzrostu dodatkowo pobudzają proces odnowy i rewitalizacji. To przełom w kondycjonowaniu skóry - w sposób naturalny, całkowicie bezpieczny, bez ryzyka alergii czy powikłań

Zabiegi CGF dostępne w Velvet Skin Clinic

CGF HARMONY - mezoterapia + żel – zabieg silnie regenerujący, liftingujący i stymulujący przebudowę skóry
Jeżeli Twoja skóra wymaga intensywniejszej regeneracji, lekarz może zdecydować o iniekcji skoncentrowanych czynników wzrostu i komórek macierzystych zawieszonych w żelu (Activated Plasma Albumin Gel) uzyskanych z białek Twojej krwi. Do pozyskania materiału lekarz wykorzystuje zestaw CGF HARMONY. Zabieg z użyciem żelu zapewnia dłuższą i silniejszą stymulację, preparat jest podawany techniką mezoterapii lub kaniulą.
Obszary poddawane zabiegowi: cała twarz, szyja i dekolt, grzbiety dłoni, owłosiona skóra głowy.
Zabieg wykonuje się w seriach: 3 zabiegi w odstępach 6 tygodni.

CGF LIQUID - mezoterapia czynnikami wzrostu oraz komórkami macierzystymi 
CGF LIQUID to zabieg wykorzystujący czynniki wzrostu oraz komórki macierzyste pozyskane z krwi pacjenta. Wykonany przez lekarza techniką mezoterapii, dzięki czemu uzyskujemy naturalne i widoczne efekty poprawy kondycji skóry. CGF LIQUID to najnowsza i najbezpieczniejsza terapia w medycynie regeneracyjnej.
Obszary poddawane zabiegowi: cała twarz, szyja i dekolt, grzbiety dłoni, owłosiona skóra głowy.
Pełna terapia wymaga 3 zabiegów w odstępach 4 tygodni.

CGF ONE – mezoterapia lub mezoterapia + żel – zabieg silnie regenerujący i stymulujący przebudowę skóry na małych obszarach 
CGF ONE skupia działanie na małych obszarach poddanych zabiegom, takich jak: grzbiety dłoni, okolica oczu i ust oraz owłosiona skóra głowy. Jest to idealny zabieg dla osób rozpoczynających swoją przygodę z medycyną estetyczną i regeneracją skóry. 
Terapia wymaga 3 zabiegów w odstępach od 4 do 6 tygodni w zależności od wybranej procedury.

Korzyści zabiegu CGF - terapii komórkami macierzystymi

- naturalne, widoczne efekty poprawy kondycji skóry, bez efektu zmiany rysów twarzy
- redukcja drobnych zmarszczek i wiotkości, ujędrnienie i pogrubienie skóry
- możliwość odpowiedniego indywidualnego doboru terapii: CGF LIQIUD, CGF HARMONY i CGF ONE
- metoda wykorzystuje potencjał krwi pacjenta – jest naturalna i w 100% bezpieczna
- bez ryzyka alergii, powikłań i działań niepożądanych
- długotrwały efekt odmłodzenia

Wskazania do zabiegu

- zmarszczki
- wiotka skóra twarzy, szyi, dekoltu, dłoni
- regeneracja i rewitalizacja skóry
- wypadanie włosów

Efekty zabiegu 

- widoczne odmłodzenie i zwiększenie jędrności skóry
- redukcja zmarszczek
- silna regeneracja i odżywienie skóry

Przebieg zabiegu 

Podczas wstępnej konsultacji lekarz dobierze odpowiedni produkt z linii CGF (CGF Liquid, CGF Harmony, CGF One) dopasowany do Twoich oczekiwań i planu terapii. Dla komfortu lekarz może nałożyć maść znieczulającą. Następnie pobrana zostanie Twoja krew i odpowiednio przygotowana w separatorze komórkowym. Podczas zabiegu lekarz wykonuje mezoterapię igłową lub podaje preparat kaniulą w przypadku CGF Harmony. Podczas zabiegu mogą być odczuwalne delikatne wkłucia oraz w przypadku CGF Harmony - uczucie rozpierania.

Tak, jak w przypadku większości zabiegów iniekcyjnych po zabiegu można wrócić do codziennych aktywności. Mogą pojawić się niewielkie siniaki oraz reakcje takie jak obrzęk czy bolesność w miejscu iniekcji, które w ciągu kilku dni samoistnie ustąpią. 

Rekomendowana liczba zabiegów

Pelna terapia CGF wymaga 3 zabiegów w odstępach 4-6 tygodni w zależności od rodzaju zabiegu. Po skończonej serii zalecane jesty wykonywanie zabiegów podtrzymujących efekt 1-2 razy w roku. 

Przeciwwskazania do zabiegu

- ciąża i okres karmienia piersią
- nieuregulowana cukrzyca
- choroby układu krążenia i choroby żylne
- choroby nowotworowe

Kto wykonuje zabieg

lekarz

Czas trwania zabiegu

60-120 minut

Wymagana liczba zabiegów

3 zabiegi

Cena zabiegu

od 650 zł

OFERTY SPECJALNECENNIK
Zapisz się online:
Rezerwuję termin
lub
Umów się na zabieg! Zadzwoń:
+48 500 53 30 30
tel. 500 53 30 30
ul. Świętokrzyska 30
00-116 Warszawa
recepcja@velvetskin.pl
zapisy online: velvetskin.versum.com
© Copyright 2020 - Velvet Skin Clinic - All Rights Reserved.

medycyna estetyczna

HIFU Ultraskin II AbsolutePowiększanie ustToksyna botulinowaWolumetriaWampirzy liftingLaserowy lifting powiek

laseroterapia

Depilacja laserowa Light Sheer DuetPeeling laserowyEndolifting Fotona 4DLaserowe usuwanie przebarwieńLaserowe usuwanie włókniakówLaserowe zamykanie naczynek

zabiegi hi-tech

Onda CoolwavesIcoone MedEndermologia Alliance LPGMaximus TrilipoKarboksyterapia JulieFala akustyczna Storz Medical

kosmetologia estetyczna

Zabiegi DermaQuestMezoterapia igłowaMezoterapia mikroigłowaPeelingi chemiczneMakijaż permanentny

programy zabiegowe

Onda Body PremiumProgram No CelluliteProgram Slim BodyProgram Laser FotonaProgram Płaski Brzuch

Info

O nasCennikPolityka prywatnościKontaktZapisy online
facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker