Autorskie Programy zabiegowe w Velvet Skin Clinic

Programy zabiegowe Velvet Skin Clinic zostały opracowane na podstawie wieloletniego doświadczenia kliniki w zakresie modelowania sylwetki, redukcji cellulitu i problemów skórnych, terapii wypadania włosów oraz przeciwstarzeniowej. Każdy z programów obejmuje zabiegi dedykowane konkretnemu wskazaniu zdrowotnemu i realizowany jest według ścisłego harmonogramu.

Program depilacji laserowej - GŁADKA SKÓRA

Programy zabiegowe - Program depilacji laserowej gładka skóra

PROGRAM '3 STREFY'

Program obejmuje 24 zabiegi depilacji laserowej laserem diodowym LightSheer Duet na 3 wybrane dowolne strefy ciała. Zabiegi wykonywane są przez 8 sesji co 6-8 tygodni. Tylko 175 zł za strefę ciała!
WIĘCEJ >

PROGRAM '5 STREF'

Program obejmuje 40 zabiegów depilacji laserowej laserem diodowym LightSheer Duet na 5 wybranych dowolnych stref ciała. Zabiegi wykonywane są przez 8 sesji co 6-8 tygodni. Tylko 160 zł za strefę ciała!
WIĘCEJ >

PROGRAM '7 STREF'

Program obejmuje 56 zabiegów depilacji laserowej laserem diodowym LightSheer Duet na 7 wybranych dowolnych stref ciała. Zabiegi wykonywane są przez 8 sesji co 6-8 tygodni. Tylko 145 zł za strefę ciała!
WIĘCEJ >

PROGRAM NO ACNE - Program antytrądzikowy

Program no acne salipeel lic mediderma, silkpeel, retinol mesoestetic

Program No Acne Basic

Terapia antytrądzikowa skierowana głownie do młodych cer. 17 procedur w 5 sesjach to przede wszystkim peelingi medyczne, zabiegi pielęgnacyjne oraz fototerapia dynamiczna trądziku PDT LED. Wymierne rezultaty już po kilku pierwszych zabiegach!
WIĘCEJ >

Program No Acne Optimum

Terapia lecząca trądzik oparta na zabiegach laserowych Fotona oraz przełomowych zabiegach pielęgnacyjno-eksfoliacyjnych amerykańskiej marki DermaQuest. Gwarantowane spektakularne efekty cery wolnej od trądziku już po kilku zabiegach. 

WIĘCEJ >

Program No Acne Premium

Laseroterapia trądziku w oparciu o najnowocześniejszy laser Fotona, uzupełniona oczyszczająco-normalizującymi zabiegami Purles. Zabiegi laserowe gwarantują nie tylko wyleczenie trądziku, ale także przebudowę skóry i likwidację blizn potrądzikowych. Skuteczność gwarantowana.
WIĘCEJ >

PROGRAM ACNE SCARS - likwidacja blizn potrądzikowych

Program ACNE SCARS BASIC

Podstawowy program laserowy redukujacy blizny potrądzikowe - zarówno zanikowe, jak i wypukłe.  Program oparty o zabiegi laserowe najnowocześniejszym laserem frakcyjnym Fotona, obejmuje 9 procedur wykonywanych w 3 sesjach zabiegowych przez raz na miesiąc.
WIĘCEJ >

Program ACNE SCARS OPTIMUM

Intensywny i niezwykle skuteczny program wygładzania i przebudowy skóry po przebytym trądziku.  Oparty o zabiegi laserowe wzbogacone o zabiegi mezoterapii igłowej,  karboksyterapii i zabiegi Dermapenem. Spektakularne efekty w zaledwie 6 sesjach zabiegowych w 4 miesiące!
WIĘCEJ >

Program ACNE SCARS PREMIUM

Najbardziej złożony program likwidujący blizny potrądzikowe - wzbogacony został o  radiofrekwencję igłową Vivace oraz  mezoterapię atelokolagenem Linerase. Razem aż 21 procedur w 7 sesjach zabiegowych w 5 miesięcy gwarantuje najlepszy efekt.
WIĘCEJ >

PROGRAM NO STRECHMARKS - redukcja rozstępów

Program No Strechmarks Basic

Walka z rozstępami najskuteczniejszą dostępną metodą - laserem frakcyjnym Fotona. 4 sesje zabiegowe realizowane w 4 miesiące składające się z ujędrniania laserowego skóry, frakcjonowania rozstępów cyfrowym skanerem F-22 oraz mezoterapią medycznym krzemem.
WIĘCEJ >

Program Optimum

Program Optimum powstał na bazie Programu Basic - dodatkowa sesja laserowa oraz aż 4 sesje mezoterapii igłowej Strechcare i karboksyterapii rostępów urządzeniem Julie. Doskonałe efekty redukcji rozstępów i poprawy jakości skóry w zaledwie 9 sesjach w 5 miesięcy.
WIĘCEJ >

Program Premium

Najdłuższy i najbardziej złożony program walki z rozstępami. Program Premium wzbogacony jest o
4 sesje mezoterapii igłowej kolagenem Md-Tissue
i mezoterapii mikroigłowej dla jeszcze większego pobudzenia skóry do odbudowy i regeneracji. Spektakularne efekty w 6 miesięcy terapii!
WIĘCEJ >

PROGRAM LASER FOTONA - kompleksowa odnowa skóry 

PROGRAM LASER BASIC

Intensywna terapia laserowa: 3 sesje laserowe przeplatane 2 sesjami mezoterapii igłowej. Program realizowany jest przez 3 miesiące w 5 sesjach co 2 tygodnie.

WIĘCEJ >

PROGRAM LASER OPTIMUM

Zaawansowana terapia laserowa obejmująca dodatkowe procedury w porównaniu z programem BASIC: laserowy lifting powiek oraz frakcjonowanie FRAC3. Program realizowany jest przez 3 miesiące w 6 sesjach co 2 tygodnie.
WIĘCEJ >

PROGRAM LASER PREMIUM

Najbardziej rozbudowana terapia laserowa - 5 sesji laserowych i 4 sesje mezoterapii - gwarantuje kompleksową przebudowę struktury skóry, najsilniejszy lifting i remodeling. Program trwa 4,5 miesiąca i realizowany jest w 9 sesjach.
WIĘCEJ >

PROGRAM PIĘKNE OCZY - odmłodzenie okolicy oczu

Program Piękne Oczy

Terapia zabiegowa dedykowana ściśle okolicom oczu. Program oparty został o laserowy lifting powiek SmoothEye oraz mezoterapię, karboksyterapię i eksfoliację kwasową.  Niweluje problem wiotkich powiek, kurzych łapek, worków i cieni pod oczami. To aż 18 procedur wykonywanych podczas 6 sesji w ciągu 2 miesięcy. 
WIĘCEJ >

PROGRAMY TRYCHOLOGICZNE - terapia łysienia i wzmocnienia włosów

PROGRAM HAIR BOOST

4,5-miesięczna terapia trychologiczna wzmacniająca osłabione, matowe, rzadkie i cienkie włosy. Program oparty na zabiegach mezoterapii,  karboksyterapii, peelingach, darsonwalizacji oraz fototerapii PDT LED. Razem 25 zabiegów w 5  sesjach zabiegowych wykonywanych co 3 tygodnie.
WIĘCEJ >

PROGRAM HAIR REGROW

4,5-miesięczna terapia trychologiczna przeciw wypadaniu włosów. Program rozszerzony o przełomowy zabieg laserowej stymulacji włosów HairRestoration Fotona oraz mikronakłuwanie Dermapenem. Razem 24 zabiegi w 6 sesjach zabiegowych co 3 tygodnie.
WIĘCEJ >

PROGRAM HAIR RESTORE

Najbardziej zaawansowana terapia trychologiczna dedykowana mężczyznom borykającym się z łysieniem androgenowym, oparta o najsilniejsze zabiegi niechirurgiczne, w tym zabiegi laserowe Fotona i terapię peptydową Dr Cyj Hair Filler. Razem 30 zabiegów w 6 sesjach przez 4,5 miesiąca.
WIĘCEJ >
Zapisz się online:
REZERWUJĘ TERMIN >
lub
Zadzwoń i umów się na zabieg:
TEL. 500 53 30 30 >