500 53 30 30
recepcja@velvetskin.pl
ul. Świętokrzyska 30, 00-116 Warszawa

Programy zabiegowe w Velvet Skin Clinic

Autorskie programy zabiegowe Velvet Skin Clinic zostały opracowane na podstawie wieloletniego doświadczenia kliniki w zakresie modelowania sylwetki, redukcji cellulitu i problemów skórnych, terapii wypadania włosów oraz przeciwstarzeniowej. Każdy z programów obejmuje zabiegi dedykowane konkretnemu wskazaniu zdrowotnemu i realizowany jest według ścisłego harmonogramu.

Program depilacji laserowej - GŁADKA SKÓRA

PROGRAM '3 STREFY'

Program obejmuje 24 zabiegi depilacji laserowej laserem diodowym LightSheer Duet na 3 wybrane dowolne strefy ciała. Zabiegi wykonywane są przez 8 sesji co 6-8 tygodni. Tylko 175 zł za strefę ciała!
WIĘCEJ >

PROGRAM '5 STREF'

Program obejmuje 40 zabiegów depilacji laserowej laserem diodowym LightSheer Duet na 5 wybranych dowolnych stref ciała. Zabiegi wykonywane są przez 8 sesji co 6-8 tygodni. Tylko 160 zł za strefę ciała!
WIĘCEJ >

PROGRAM '7 STREF'

Program obejmuje 56 zabiegów depilacji laserowej laserem diodowym LightSheer Duet na 7 wybranych dowolnych stref ciała. Zabiegi wykonywane są przez 8 sesji co 6-8 tygodni. Tylko 145 zł za strefę ciała!
WIĘCEJ >

PROGRAM NO ACNE - Program antytrądzikowy

Program No Acne Basic

Terapia antytrądzikowa skierowana głownie do młodych cer. 17 procedur w 5 sesjach to przede wszystkim peelingi medyczne, zabiegi pielęgnacyjne oraz fototerapia dynamiczna trądziku PDT LED. Wymierne rezultaty już po kilku pierwszych zabiegach!
WIĘCEJ >

Program No Acne Optimum

Terapia lecząca trądzik oparta na zabiegach laserowych Fotona oraz przełomowych zabiegach pielęgnacyjno-eksfoliacyjnych amerykańskiej marki DermaQuest. Gwarantowane spektakularne efekty cery wolnej od trądziku już po kilku zabiegach. 

WIĘCEJ >

Program No Acne Premium

Laseroterapia trądziku w oparciu o najnowocześniejszy laser Fotona, uzupełniona oczyszczająco-normalizującymi zabiegami Purles. Zabiegi laserowe gwarantują nie tylko wyleczenie trądziku, ale także przebudowę skóry i likwidację blizn potrądzikowych. Skuteczność gwarantowana.
WIĘCEJ >

PROGRAM ACNE SCARS - likwidacja blizn potrądzikowych

Program ACNE SCARS BASIC

Podstawowy program laserowy redukujacy blizny potrądzikowe - zarówno zanikowe, jak i wypukłe.  Program oparty o zabiegi laserowe najnowocześniejszym laserem frakcyjnym Fotona, obejmuje 9 procedur wykonywanych w 3 sesjach zabiegowych przez raz na miesiąc.
WIĘCEJ >

Program ACNE SCARS OPTIMUM

Intensywny i niezwykle skuteczny program wygładzania i przebudowy skóry po przebytym trądziku.  Oparty o zabiegi laserowe wzbogacone o zabiegi mezoterapii igłowej,  karboksyterapii i zabiegi Dermapenem. Spektakularne efekty w zaledwie 6 sesjach zabiegowych w 4 miesiące!
WIĘCEJ >

Program ACNE SCARS PREMIUM

Najbardziej złożony program likwidujący blizny potrądzikowe - wzbogacony został o  radiofrekwencję igłową Vivace oraz  mezoterapię atelokolagenem Linerase. Razem aż 21 procedur w 7 sesjach zabiegowych w 5 miesięcy gwarantuje najlepszy efekt.
WIĘCEJ >

PROGRAM NO STRECHMARKS - redukcja rozstępów

Program No Strechmarks Basic

Walka z rozstępami najskuteczniejszą dostępną metodą - laserem frakcyjnym Fotona. 4 sesje zabiegowe realizowane w 4 miesiące składające się z ujędrniania laserowego skóry, frakcjonowania rozstępów cyfrowym skanerem F-22 oraz mezoterapią medycznym krzemem.
WIĘCEJ >

Program Optimum

Program Optimum powstał na bazie Programu Basic - dodatkowa sesja laserowa oraz aż 4 sesje mezoterapii igłowej Strechcare i karboksyterapii rostępów urządzeniem Julie. Doskonałe efekty redukcji rozstępów i poprawy jakości skóry w zaledwie 9 sesjach w 5 miesięcy.
WIĘCEJ >

Program Premium

Najdłuższy i najbardziej złożony program walki z rozstępami. Program Premium wzbogacony jest o
4 sesje mezoterapii igłowej kolagenem Md-Tissue
i mezoterapii mikroigłowej dla jeszcze większego pobudzenia skóry do odbudowy i regeneracji. Spektakularne efekty w 6 miesięcy terapii!
WIĘCEJ >

PROGRAM LASER FOTONA - kompleksowa odnowa skóry 

PROGRAM LASER BASIC

Intensywna terapia laserowa: 3 sesje laserowe przeplatane 2 sesjami mezoterapii igłowej. Program realizowany jest przez 3 miesiące w 5 sesjach co 2 tygodnie.

WIĘCEJ >

PROGRAM LASER OPTIMUM

Zaawansowana terapia laserowa obejmująca dodatkowe procedury w porównaniu z programem BASIC: laserowy lifting powiek oraz frakcjonowanie FRAC3. Program realizowany jest przez 3 miesiące w 6 sesjach co 2 tygodnie.
WIĘCEJ >

PROGRAM LASER PREMIUM

Najbardziej rozbudowana terapia laserowa - 5 sesji laserowych i 4 sesje mezoterapii - gwarantuje kompleksową przebudowę struktury skóry, najsilniejszy lifting i remodeling. Program trwa 4,5 miesiąca i realizowany jest w 9 sesjach.
WIĘCEJ >

PROGRAM PIĘKNE OCZY - odmłodzenie okolicy oczu

Program Piękne Oczy

Terapia zabiegowa dedykowana ściśle okolicom oczu. Program oparty został o laserowy lifting powiek SmoothEye oraz mezoterapię, karboksyterapię i eksfoliację kwasową.  Niweluje problem wiotkich powiek, kurzych łapek, worków i cieni pod oczami. To aż 18 procedur wykonywanych podczas 6 sesji w ciągu 2 miesięcy. 
WIĘCEJ >

PROGRAMY TRYCHOLOGICZNE - terapia łysienia i wzmocnienia włosów

PROGRAM HAIR BOOST

4,5-miesięczna terapia trychologiczna wzmacniająca osłabione, matowe, rzadkie i cienkie włosy. Program oparty na zabiegach mezoterapii,  karboksyterapii, peelingach, darsonwalizacji oraz fototerapii PDT LED. Razem 25 zabiegów w 5  sesjach zabiegowych wykonywanych co 3 tygodnie.
WIĘCEJ >

PROGRAM HAIR REGROW

4,5-miesięczna terapia trychologiczna przeciw wypadaniu włosów. Program rozszerzony o przełomowy zabieg laserowej stymulacji włosów HairRestoration Fotona oraz mikronakłuwanie Dermapenem. Razem 24 zabiegi w 6 sesjach zabiegowych co 3 tygodnie.
WIĘCEJ >

PROGRAM HAIR RESTORE

Najbardziej zaawansowana terapia trychologiczna dedykowana mężczyznom borykającym się z łysieniem androgenowym, oparta o najsilniejsze zabiegi niechirurgiczne, w tym zabiegi laserowe Fotona i terapię peptydową Dr Cyj Hair Filler. Razem 30 zabiegów w 6 sesjach przez 4,5 miesiąca.
WIĘCEJ >
Zapisz się online:
REZERWUJĘ TERMIN >
lub
Zadzwoń i umów się na zabieg:
TEL. 500 53 30 30 >
VELVET SKIN CLINIC ŚRÓDMIEŚCIE
UL. ŚWIĘTOKRZYSKA 30
00-116 WARSZAWA
TEL. 500 53 30 30

VELVET SKIN CLINIC MOKOTÓW
Al. niepodległości 92/98
02-585 Warszawa
tel. +48 500 53 30 55

recepcja@velvetskin.pl
zapisy online: velvetskin.versum.com
Copyright 2022 - Velvet Skin Clinic - All Rights Reserved

medycyna estetyczna

HIFU Ultraskin II AbsolutePowiększanie ustToksyna botulinowaStymulatory tkankoweKwas hialuronowyEndolifting

laseroterapia

Depilacja laserowa LightSheer DuetLaserowy lifting powiek SmoothEyeLifting laserowy Fotona 4DResurfacing frakcyjny FotonaAlma Harmony XL ProLaserowe zamykanie naczynek DyeVL

zabiegi hi-tech

Onda CoolwavesIcoone MedEndermologia Alliance LPGMaximus TrilipoKarboksyterapia JulieFala akustyczna Storz Medical

kosmetologia estetyczna

Zabiegi DermaQuestMezoterapia igłowaDermapen 4 Peelingi chemiczneBioRePeel

programy zabiegowe

Onda Body PremiumProgram No CelluliteProgram Slim BodyProgram Laser FotonaProgram Płaski Brzuch

Info

O nasCennikPolityka prywatnościKontaktZapisy online
facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker