500 53 30 30
recepcja@velvetskin.pl
ul. Świętokrzyska 30, 00-116 Warszawa
MENUMENU

Programy zabiegowe w Velvet Skin Clinic

Autorskie programy zabiegowe Velvet Skin Clinic zostały opracowane na podstawie wieloletniego doświadczenia kliniki w zakresie modelowania sylwetki, redukcji cellulitu i problemów skórnych, terapii wypadania włosów oraz przeciwstarzeniowej. Każdy z programów obejmuje zabiegi dedykowane konkretnemu wskazaniu zdrowotnemu i realizowany jest według ścisłego harmonogramu.

Program depilacji laserowej - GŁADKA SKÓRA

PROGRAM '3 STREFY'

Program obejmuje 24 zabiegi depilacji laserowej laserem diodowym LightSheer Duet na 3 wybrane dowolne strefy ciała. Zabiegi wykonywane są przez 8 sesji co 6-8 tygodni. Tylko 175 zł za strefę ciała!
WIĘCEJ >

PROGRAM '5 STREF'

Program obejmuje 40 zabiegów depilacji laserowej laserem diodowym LightSheer Duet na 5 wybranych dowolnych stref ciała. Zabiegi wykonywane są przez 8 sesji co 6-8 tygodni. Tylko 160 zł za strefę ciała!
WIĘCEJ >

PROGRAM '7 STREF'

Program obejmuje 56 zabiegów depilacji laserowej laserem diodowym LightSheer Duet na 7 wybranych dowolnych stref ciała. Zabiegi wykonywane są przez 8 sesji co 6-8 tygodni. Tylko 145 zł za strefę ciała!
WIĘCEJ >

PROGRAM NO ACNE - Program antytrądzikowy

Program No Acne Basic

Terapia antytrądzikowa skierowana głownie do młodych cer. 17 procedur w 5 sesjach to przede wszystkim peelingi medyczne, zabiegi pielęgnacyjne oraz fototerapia dynamiczna trądziku PDT LED. Wymierne rezultaty już po kilku pierwszych zabiegach!
WIĘCEJ >

Program No Acne Optimum

Terapia lecząca trądzik oparta na zabiegach laserowych Fotona oraz przełomowych zabiegach pielęgnacyjno-eksfoliacyjnych amerykańskiej marki DermaQuest. Gwarantowane spektakularne efekty cery wolnej od trądziku już po kilku zabiegach. 

WIĘCEJ >

Program No Acne Premium

Laseroterapia trądziku w oparciu o najnowocześniejszy laser Fotona, uzupełniona oczyszczająco-normalizującymi zabiegami Purles. Zabiegi laserowe gwarantują nie tylko wyleczenie trądziku, ale także przebudowę skóry i likwidację blizn potrądzikowych. Skuteczność gwarantowana.
WIĘCEJ >

PROGRAM ACNE SCARS - likwidacja blizn potrądzikowych

Program Acne Scars Basic

Intensywny program laserowy likwidujący blizny potrądzikowe - zarówno zanikowe, jak i wypukłe. Program oparty o najnowocześniejszy laser frakcyjny Fotona, obejmuje 9 procedur wykonywanych co miesiąc.
WIĘCEJ >

PROGRAM ACNE SCARS

Intensywny i niezwykle skuteczny program wygładzania i ujędrniania skóry po przebytym trądziku. Zabiegi laserowe, karboksyterapii i mezoterapii. Spektakularne efekty w zaledwie 6 sesjach zabiegowych w 3 miesiące!
WIĘCEJ >

PROGRAM NO STRECHMARKS

Najbardziej złożony program likwidujący blizny potrądzikowe - wzbogacony został o lekarską terapię CGF Liquid oraz mezoterapię atelokolagenem Linerase. 18 procedur w 9 sesjach gwarantuje najlepszy efekt.
WIĘCEJ >

PROGRAM NO STRECHMARKS - redukcja rozstępów

Program No Strechmarks Basic

Walka z rozstępami najskuteczniejszą dostępną metodą - laserem frakcyjnym Fotona. 4 sesje zabiegowe realizowane w 4 miesiące składające się z ujędrniania laserowego skóry, frakcjonowania rozstępów cyfrowym skanerem F-22 oraz mezoterapią medycznym krzemem.
WIĘCEJ >

Program Optimum

Program Optimum powstał na bazie Programu Basic - dodatkowa sesja laserowa oraz aż 4 sesje mezoterapii igłowej Strechcare i karboksyterapii rostępów urządzeniem Julie. Doskonałe efekty redukcji rozstępów i poprawy jakości skóry w zaledwie 9 sesjach w 5 miesięcy.
WIĘCEJ >

Program Premium

Najdłuższy i najbardziej złożony program walki z rozstępami. Program Premium wzbogacony jest o
4 sesje mezoterapii igłowej kolagenem Md-Tissue
i mezoterapii mikroigłowej dla jeszcze większego pobudzenia skóry do odbudowy i regeneracji. Spektakularne efekty w 6 miesięcy terapii!
WIĘCEJ >

PROGRAM LASER FOTONA - kompleksowa odnowa skóry 

PROGRAM LASER BASIC

Intensywna terapia laserowa: 3 sesje laserowe przeplatane 2 sesjami mezoterapii igłowej. Program realizowany jest przez 3 miesiące w 5 sesjach co 2 tygodnie.

WIĘCEJ >

PROGRAM LASER OPTIMUM

Zaawansowana terapia laserowa obejmująca dodatkowe procedury w porównaniu z programem BASIC: laserowy lifting powiek oraz frakcjonowanie FRAC3. Program realizowany jest przez 3 miesiące w 6 sesjach co 2 tygodnie.
WIĘCEJ >

PROGRAM LASER PREMIUM

Najbardziej rozbudowana terapia laserowa - 5 sesji laserowych i 4 sesje mezoterapii - gwarantuje kompleksową przebudowę struktury skóry, najsilniejszy lifting i remodeling. Program trwa 4,5 miesiąca i realizowany jest w 9 sesjach.
WIĘCEJ >

PROGRAM PIĘKNE OCZY - odmłodzenie okolicy oczu

Program Piękne Oczy

Terapia zabiegowa dedykowana ściśle okolicom oczu. Program oparty został o laserowy lifting powiek SmoothEye oraz mezoterapię, karboksyterapię i eksfoliację kwasową.  Niweluje problem wiotkich powiek, kurzych łapek, worków i cieni pod oczami. To aż 18 procedur wykonywanych podczas 6 sesji w ciągu 2 miesięcy. 
WIĘCEJ >

PROGRAM LIFTINGUJĄCY - intensywny lifting i ujędrnienie

PROGRAM LIFTINGUJĄCY BASIC

Złożony program liftingująco-ujędrniający ukierunkowany na wzmocnienie wiotkiej skóry oraz podniesienie owalu twarzy. 6 cotygodniowych sesji zabiegowych po 3 procedury liftingujące to gwarancja wymiernych efektów już po 6 tygodniach! 

WIĘCEJ ?

PROGRAM LIFTINGUJĄCY OPTIMUM

Intensywna terapia liftingująca zaprojektowana w oparciu o najnowocześniejsze urządzenia hi-tech, w tym lifting głęboką podczerwienią Zaffiro oraz radiofrekwencję Maximus Trilipo.  27 procedur w 9 sesjach gwarantują silny lifting , ujędrnioną skórę i podniesiony owal twarzy w zaledwie 3 miesiące! 
WIĘCEJ ?

PROGRAM LIFTINGUJĄCY PREMIUM

Prestiżowy program liftingujący w wersji PREMIUM rozpoczyna się najbardziej innowacyjnym i najsilniejszym liftingiem HIFU Ultraskin II Absolute.  Dodatkowo aż 6 procedur liftingu laserowego Fotona i pozostałe zabiegi z programu to najbardziej spektakularne efekty zabiegowe w 3 miesiące!
WIĘCEJ ?

PROGRAM ANTI-AGING - mezoterapia, peelingi i zabiegi pielęgnacyjne

PROGRAM ANTI-AGING BASIC

Intensywny program rewitalizująco-wygładzający dla młodych cer. 19 procedur, w tym mezoterapia igłowa, masaże Icoone, karboksyteapia i mikrodermabrazja, podczas 5 sesji co tydzień gwarantuje efekt wygładzenia, rozświetlenia i odświeżenia  w 5 tygodni. 
WIĘCEJ ?

PROGRAM ANTI-AGING OPTIMUM

Złożona terapia przeciwstarzeniowa zbudowana w oparciu o mezoterapię igłową, mikroigłową a także terapeutyczne zabiegi Dermaquest i liftingujące Icoone. Efekt 27 procedur w 7 sesjach to wyraźnie odmłodzona i wygładzona skóra w zaledwie 3 miesiące!
WIĘCEJ ?

PROGRAM ANTI-AGING PREMIUM

Najbardziej zaawansowany program antiaging - wzbogacony o 2 procedury laserowe oraz silny peeling Dermaquest na bazie retinolu i wit. C połączony z mezoterapią igłową. To aż 34 procedury w 9 sesjach dające spektakularne efekty odmładzające!
WIĘCEJ ?

PROGRAMY TRYCHOLOGICZNE - terapia łysienia i wzmocnienia włosów

PROGRAM HAIR BOOST

4,5-miesięczna terapia trychologiczna wzmacniająca osłabione, matowe, rzadkie i cienkie włosy. Program oparty na zabiegach mezoterapii,  karboksyterapii, peelingach, darsonwalizacji oraz fototerapii PDT LED. Razem 25 zabiegów w 5  sesjach zabiegowych wykonywanych co 3 tygodnie.
WIĘCEJ >

PROGRAM HAIR REGROW

4,5-miesięczna terapia trychologiczna przeciw wypadaniu włosów. Program rozszerzony o przełomowy zabieg laserowej stymulacji włosów HairRestoration Fotona oraz mikronakłuwanie Dermapenem. Razem 24 zabiegi w 6 sesjach zabiegowych co 3 tygodnie.

WIĘCEJ >

PROGRAM HAIR RESTORE

Najbardziej zaawansowana terapia trychologiczna dedykowana mężczyznom borykającym się z łysieniem androgenowym, oparta o najsilniejsze zabiegi niechirurgiczne, w tym zabiegi laserowe Fotona i terapię peptydową Dr Cyj Hair Filler. Razem 30 zabiegów w 6 sesjach przez 4,5 miesiąca.
WIĘCEJ >

PROGRAM MEDYCYNY ESTETYCZNEJ - toksyna botulinowa i wypełniacze

PROGRAM ESTETYCZNY BASIC

Spektakularna odnowa podczas 1 wizyty! Likwidacja zmarszczek, wypełnienie bruzd, wolumetria policzków oraz ust i ujędrnienie skóry. Zabiegi wykonuje wyłącznie certyfikowany lekarz.
WIĘCEJ >

PROGRAM OPTIMUM

Lekarski program odnowy skóry - kompleksowy lifting laserowy Fotona 4D, procedury anti-aging oraz pełen program podstawowy, czyli wypełniacze, wolumetria oraz likwidacja zmarszczek.
WIĘCEJ >

PROGRAM  PREMIUM

Złożony 4-miesięczny program lekarski oparty o terapię laserową, procedury odbudowujące kolagen oraz tradycyjne wypełniacze i toksynę botulinową. Efekt spektakularnego odmłodzenia w 4 miesiące!  
WIĘCEJ >

PROGRAMY NA CIAŁO

PROGRAM MODELUJĄCY

Intensywna terapia zabiegowa modelująca sylwetkę i redukująca tkankę tłuszczową - zmniejszone obwody w 5 tygodni!
WIĘCEJ >

PROGRAM ANTYCELLULITOWY

Intensywna terapia zabiegowa przeciw cellulitowi wodnemu i włóknistemu - gładka i jędrna skóra zaledwie w 5 tygodni!
WIĘCEJ >

PROGRAM PŁASKI BRZUCH

Terapia zabiegowa przeciw tkance tłuszczowej, osłabionym mięśniom i wiotkiej skórze - płaski i jędrny brzuch w 5 tygodni!
WIĘCEJ >

PROGRAM SEXY PUPA

Program na jędrne pośladki to aż 40 zabiegów w 10 sesjach: medyczny program liftingujący Icoone,  nowoczesna elektrostymulacja Vital Slim, karboksyterapia Julie, termolifting Maximus oraz fala akustyczna Storz Medical. Zabiegi te zwalczą cellulit, wiotkość mięśni i skóry czy brak wolumetrii.
WIĘCEJ >

PROGRAM PIĘKNY BIUST - Zaffiro

Program zabiegowy na biust i dekolt w wersji z liftingiem głęboką podczerwienią Zaffiro jako alternatywa do zabiegów chirurgicznych. To 21 procedur liftingujących i zagęszczających skórę biustu i dekoltu. Wystarczy 10 sesji w 3 miesiące, aby cieszyć się jędrnym i uniesionym biustem! 
WIĘCEJ >

PROGRAM PIĘKNY BIUST - Fotona

Piękny biust w 3 miesiące z laserem frakcyjnym Fotona! 3 podwójne procedury laserowe Fotona (resurfacing i termolifting) wzmocnione termoliftingiem Maximus, masażami Icoone oraz karboksyterapią i mezoterapią igłową to gwarancja jędrnego i pięknego biustu.
WIĘCEJ >
Zapisz się online:
REZERWUJĘ TERMIN >
lub
Zadzwoń i umów się na zabieg:
TEL. 500 53 30 30 >
tel. 500 53 30 30
ul. Świętokrzyska 30
00-116 Warszawa
recepcja@velvetskin.pl
zapisy online: velvetskin.versum.com
? Copyright 2020 - Velvet Skin Clinic - All Rights Reserved.

medycyna estetyczna

HIFU Ultraskin II AbsolutePowiększanie ustToksyna botulinowaWolumetriaWampirzy liftingLaserowy lifting powiek

laseroterapia

Depilacja laserowa Light Sheer DuetPeeling laserowyEndolifting Fotona 4DLaserowe usuwanie przebarwieńLaserowe usuwanie włókniakówLaserowe zamykanie naczynek

zabiegi hi-tech

Onda CoolwavesIcoone MedEndermologia Alliance LPGMaximus TrilipoKarboksyterapia JulieFala akustyczna Storz Medical

kosmetologia estetyczna

Zabiegi DermaQuestMezoterapia igłowaMezoterapia mikroigłowaPeelingi chemiczneMakijaż permanentny

programy zabiegowe

Onda Body PremiumProgram No CelluliteProgram Slim BodyProgram Laser FotonaProgram Płaski Brzuch

Info

O nasCennikPolityka prywatnościKontaktZapisy online
facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker