500 53 30 30
recepcja@velvetskin.pl
ul. Świętokrzyska 30, Warszawa
MENUMENU

Programy zabiegowe Velvet Skin Clinic

Autorskie programy zabiegowe Velvet Skin Clinic zostały opracowane na podstawie wieloletniego doświadczenia kliniki w zakresie modelowania sylwetki, redukcji cellulitu i problemów skórnych, terapii wypadania włosów oraz przeciwstarzeniowej. Każdy z programów obejmuje zabiegi dedykowane konkretnemu wskazaniu zdrowotnemu i realizowany jest według ścisłego harmonogramu.

PROGRAMY SPECJALISTYCZNE

PROGRAM NO ACNE

Terapia  lecząca trądzik w oparciu o najnowocześniejszy laser Fotona i oczyszczająco-normalizujące zabiegi Purles. Laserowe zabiegi wyciszają stany zapalne oraz wygładzają skórę. 9 sesji zabiegowych co 2 tygodnie.
WIĘCEJ ›

PROGRAM ACNE SCARS

Intensywny i niezwykle skuteczny program wygładzania i ujędrniania skóry po przebytym trądziku.  Zabiegi laserowe, karboksyterapii i mezoterapii. Spektakularne efekty w zaledwie 6 sesjach zabiegowych w 3 miesiące!
WIĘCEJ ›

PROGRAM NO STRECHMARKS

Walka z rozstępami w najskuteczniejszej formie - zabiegi laserowe Fotona, mezoterapii oraz karboksyterapii. Doskonałe efekty zniwelowania widoczności rozstępów w 9 sesjach w kilka miesięcy! 
WIĘCEJ ›

PROGRAMY LASER FOTONA

PROGRAM LASER BASIC

Intensywna terapia laserowa: 3 sesje laserowe przeplatane 2 sesjami mezoterapii igłowej. Program realizowany jest przez 3 miesiące w 5 sesjach co 2 tygodnie.

WIĘCEJ ›

PROGRAM LASER OPTIMUM

Zaawansowana terapia laserowa obejmująca dodatkowe procedury w porównaniu z programem BASIC: laserowy lifting powiek oraz frakcjonowanie FRAC3. Program realizowany jest przez 3 miesiące w 6 sesjach co 2 tygodnie.
WIĘCEJ ›

PROGRAM LASER PREMIUM

Najbardziej rozbudowana terapia laserowa - 5 sesji laserowych i 4 sesje mezoterapii - gwarantuje kompleksową przebudowę struktury skóry, najsilniejszy lifting i remodeling. Program trwa 4,5 miesiąca i realizowany jest w 9 sesjach.
WIĘCEJ ›

PROGRAMY LIFTINGUJĄCO-UJĘDRNIAJĄCE

PROGRAM LIFTINGUJĄCY BASIC

Złożony program liftingująco-ujędrniający ukierunkowany na wzmocnienie wiotkiej skóry oraza podniesienie owalu twarzy. 6 cotygodniowych sesji zabiegowych po 3 procedury liftingujące to gwarancja wymiernych efektów już po 6 tygodniach! 
WIĘCEJ ›

PROGRAM LIFTINGUJĄCY OPTIMUM

Intensywna terapia liftingująca zaprojektowana w oparciu o najnowocześniejsze urządzenia hi-tech, w tym lifting głęboką podczerwienią Zaffiro oraz radiofrekwencję Maximus Trilipo.  27 procedur w 9 sesjach gwarantują silny lifting , ujędrnioną skórę i podniesiony owal twarzy w zaledwie 3 miesiące! 
WIĘCEJ ›

PROGRAM LIFTINGUJĄCY PREMIUM

Prestiżowy program liftingujący w wersji PREMIUM rozpoczyna się najbardziej innowacyjnym i najsilniejszym liftingiem HIFU Ultraskin II Absolute.  Dodatkowo aż 6 procedur liftingu laserowego Fotona i pozostałe zabiegi z programu to najbardziej spektakularne efekty zabiegowe w 3 miesiące!
WIĘCEJ ›

PROGRAMY ANTI-AGING

PROGRAM ANTI-AGING BASIC

Intensywny program rewitalizująco-wygładzający dla młodych cer. 19 procedur, w tym mezoterapia igłowa, masaże Icoone, karboksyteapia i mikrodermabrazja, podczas 5 sesji co tydzień gwarantuje efekt wygładzenia, rozświetlenia i odświeżenia  w 5 tygodni. 
WIĘCEJ ›

PROGRAM ANTI-AGING OPTIMUM

Złożona terapia przeciwstarzeniowa zbudowana w oparciu o mezoterapię igłową, mikroigłową a także terapeutyczne zabiegi Dermaquest i liftingujące Icoone. Efekt 27 procedur w 7 sesjach to wyraźnie odmłodzona i wygładzona skóra w zaledwie 3 miesiące!
WIĘCEJ ›

PROGRAM ANTI-AGING PREMIUM

Najbardziej zaawansowany program antiaging - wzbogacony o 2 procedury laserowe oraz silny peeling Dermaquest na bazie retinolu i wit. C połączony z mezoterapią igłową. To aż 34 procedury w 9 sesjach dające spektakularne efekty odmładzające!
WIĘCEJ ›

PROGRAMY NA WŁOSY I W TERAPII ŁYSIENIA

PROGRAM TRYCHOLOGICZNY BASIC

3-miesięczna terapia przeciw łysieniu i wypadaniu włosów, wzmacniająca włosy i skórę głowy, oparta głównie na zabiegach mezoterapii i karboksyterapii. 32 zabiegi w 6 sesjach zabiegowych. 

WIĘCEJ >

PROGRAM TRYCHOLOGICZNY OPTIMUM

Rozszerzona 3-miesięczna terapia przeciw łysieniu i wypadaniu włosów z uwzględnieniem zabiegów laserowych. 36 zabiegów w 9 sesjach przez 3 miesiące.

WIĘCEJ >

PROGRAM TRYCHOLOGICZNY PREMIUM

Terapia przeciw łysieniu i wypadaniu włosów rozszerzona o zabiegi laserowe oraz terapię autologicznymi komórkami macierzystymi i czynnikami wzrostu. 39 zabiegów w 12 sesjach.

WIĘCEJ >

PROGRAMY MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

PROGRAM ESTETYCZNY BASIC

Spektakularna odnowa podczas 1 wizyty! Likwidacja zmarszczek, wypełnienie bruzd, wolumetria policzków oraz ust i ujędrnienie skóry. Zabiegi wykonuje wyłącznie certyfikowany lekarz.
WIĘCEJ ›

PROGRAM ESTETYCZNY OPTIMUM

Lekarski program odnowy skóry - kompleksowy lifting laserowy Fotona 4D, terapia komórkami macierzystymi ze skoncentrowanymi czynnikami wzrostu a na koniec pełen program podstawowy.
WIĘCEJ ›

PROGRAM ESTETYCZNY PREMIUM

Złożony 4-miesięczny program lekarski oparty o terapię laserową, komórkami macierzystymi oraz tradycyjne wypełniacze i toksynę botulinową. Efekt spektakularnego odmłodzenia nawet o 10 lat! 
WIĘCEJ ›

PROGRAMY NA CIAŁO

PROGRAM MODELUJĄCY

Intensywna terapia zabiegowa modelująca sylwetkę i redukująca tkankę tłuszczową - zmniejszone obwody w 5 tygodni!
WIĘCEJ ›

PROGRAM ANTYCELLULITOWY

Intensywna terapia zabiegowa przeciw cellulitowi wodnemu i włóknistemu - gładka i jędrna skóra zaledwie w 5 tygodni!
WIĘCEJ ›

PROGRAM PŁASKI BRZUCH

Terapia zabiegowa przeciw tkance tłuszczowej, osłabionym mięśniom i wiotkiej skórze - płaski i jędrny brzuch w 5 tygodni!
WIĘCEJ ›

PROGRAM SEXY PUPA

Program na jędrne pośladki to aż 40 zabiegów w 10 sesjach: medyczny program liftingujący Icoone,  nowoczesna elektrostymulacja Vital Slim, karboksyterapia Julie, termolifting Maximus oraz fala akustyczna Storz Medical. Zabiegi te zwalczą cellulit, wiotkość mięśni i skóry czy brak wolumetrii.
WIĘCEJ ›

PROGRAM PIĘKNY BIUST - Zaffiro

Program zabiegowy na biust i dekolt w wersji z liftingiem głęboką podczerwienią Zaffiro jako alternatywa do zabiegów chirurgicznych. To 21 procedur liftingujących i zagęszczających skórę biustu i dekoltu. Wystarczy 10 sesji w 3 miesiące, aby cieszyć się jędrnym i uniesionym biustem! 
WIĘCEJ ›

PROGRAM PIĘKNY BIUST - Fotona

Piękny biust w 3 miesiące z laserem frakcyjnym Fotona! 3 podwójne procedury laserowe Fotona (resurfacing i termolifting) wzmocnione termoliftingiem Maximus, masażami Icoone oraz karboksyterapią i mezoterapią igłową to gwarancja jędrnego i pięknego biustu.
WIĘCEJ ›
Zapisz się online:
Rezerwuję termin
lub
Umów się na zabieg! Zadzwoń:
+48 500 53 30 30
tel. 500 53 30 30
ul. Świętokrzyska 30, 00-116 Warszawa
recepcja@velvetskin.pl
zapisy online: velvetskin.versum.com
© Copyright 2019 - Velvet Skin Clinic 
- All Rights Reserved.

medycyna estetyczna

HIFU Ultraskin II AbsolutePowiększanie ustToksyna botulinowaWolumetriaHydroksyapatyt wapnia

laseroterapia

Depilacja laserowa LightSheerPeeling laserowyEndolifting Fotona 4DLaser frakcyjny FotonaLaserowe usuwanie włókniaków

zabiegi hi-tech

Icoone MedMaximus TrilipoKarboksyterapia JulieDermapenZaffiro i platforma FaceLabFala akustyczna Storz Medical

kosmetologia estetyczna

Zabiegi DermaQuestMezoterapia igłowaMezoterapia mikroigłowaKontaktMezoterapia igłowaZabiegi pielęgnacyjneMezoterapia mikroigłowaZabiegi pielęgnacyjneZabiegi pielęgnacyjne

O NAS

O nasPolityka prywatności

Cennik

facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker