Klinika Mokotów:
al. Niepodległości 92/98
Klinika Śródmieście:
ul. Świętokrzyska 30

Program redukujący rozstępy No Stretchmarks

Wygraj walkę z rozstępami, uzyskaj gładką i jędrną skórę!

Autorski program redukujący rozstępy No Stretchmarks to złożony program zabiegowy ukierunkowany na redukcję rozstępów - zarówno świeżych, jak i wieloletnich. Program obejmuje 15 zabiegów opartych o 3 najskuteczniejsze według badań klinicznych technologie: laseroterapię, mezoterapię i karboksyterapię. Laseroterapia obejmuje 3 zabiegi przy użyciu najbardziej zaawansowanego na świecie lasera Fotona: frakcjonowanie skóry cyfrowym skanerem F-22, ujędrniania nieablacyjnego w trybie SMOOTH oraz mezoterapii laserowej przy użyciu medycznego krzemu RRS Silsorg. Ta potrójna procedura wykonywana jest w serii 5 zabiegów i przeplatana jest mezoterapią igłową preparatem Stretchcare połączoną z karboksyterapią Julie. 

Program obejmuje razem aż 15 zabiegów rozłożonych na 9 sesji zabiegowych (wizyt) wykonywanych co 2 tygodnie. Pełna terapia trwa od 5 do 6 miesięcy wyniku, a ostateczny efekt można zobaczyć po kolejnych 2-3 miesiącach, ze względu na trwającą jeszcze po skończonym programie długofalową przebudowę skóry. 

Efektem programu jest piękna, jędrna, gładka skóra z maksymalnie zredukowanymi rozstępami - stają się one cienkie, jasne i płaskie, w wyniku czego praktycznie niezauważalne!

Autorskie programy terapeutyczne w Velvet Skin Clinic

Programy terapeutyczne przeprowadzane w Velvet Skin Clinic zostały opracowane na podstawie 10-letniego doświadczenia kliniki w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, odmładzania i modelowania sylwetki. Jesteśmy kliniką specjalizującą się w przeprowadzaniu terapii nastawionych na osiągnięcie założonego efektu terapeutycznego, a dysponując bardzo bogatym wyposażeniem w najnowocześniejsze lasery oraz urządzenia hi-tech - nasze terapie są bardzo złożone a dzięki temu niezwykle efektywne. Przy budowie terapii nie kierujemy się chwilową modą na daną technologię, a bazujemy na wieloletnich wynikach klinicznych. Nasze autorskie terapie opieramy o skuteczne i sprawdzone technologie, w tym również nowości - jesteśmy zawsze na bieżąco z osiągnięciami technologicznymi laseroterapii i medycyny estetycznej. 

Wiemy, że tylko synergia kilku technologii gwarantuje wymierne rezultaty kliniczne, dlatego w naszych programach łączymy ze sobą kilka zabiegów w czasie jednej sesji zabiegowej, wzmacniając wzajemnie ich pozytywne działanie na osiągnięcie zamierzonego efektu terapeutycznego, a sesje terapeutyczne łączymy w serie, ponieważ tylko wielokrotne oddziaływanie na skórę pogłębia i utrwala osiągnięte rezultaty na długi okres. 

Programy wykonywane są według wcześniej ustalonych harmonogramów i należy je wykonać w całości zachowując odpowiednie odstępy między sesjami zabiegowymi. Daty i godziny zabiegów zostają ustalone wspólnie z pacjentem podczas pierwszej wizyty. Warunkiem osiągnięcia optymalnych rezultatów jest jest odbycie wszystkich sesji zabiegowych.

W przypadku występowania przeciwwskazań lub nietolerancji pacjentów odnośnie konkretnej technologii zabiegu, istnieje możliwość indywidualnej modyfikacji programu. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie pozwalające wspólnie wypracować najlepszą i najefektywniejszą terapię zabiegową pozwalającą pacjentowi pozbyć się danego problemu! 

Zabiegi w składzie programu No Stretchmarks

Laserowe usuwanie rozstępów laserem Fotona
Laserowe usuwanie rozstępów za pomocą cyfrowego skanera F-22 na platformie Fotona to zabieg polegający na kontrolowanym uszkadzaniu skóry za pomocą frakcyjnej wiązki lasera w celu wytworzenia kilkudziesięciu mikoruszkodzeń w każdym rozstępie. Uszkodzenia te, sięgające aż do skóry właściwej, otoczone są zdrową skórą, dzięki czemu proces gojenia skóry następuje szybko i bez powikłań, wytwarzając w miejscu uszkodzeń zdrowe struktury kolagenu i elastyny. Zabieg ten jest najskuteczniejszym zabiegiem niwelującym rozstępy, cechuje go pełne bezpieczeństwo oraz maksymalnie niskie ryzyko powikłań, ponieważ mirkorany powstałe na skutek działania lasera goją się niezwykle szybko, bo w ciągu kilku dni.

Zabieg laserowego frakcjonowania rozstępów wykonywany jest w programie 5 razy, co 4 tygodnie.
Laserowe ujędrnianie skóry Smooth laserem Fotona
Endermologia Alliance to zabiegi podciśnieniowe przeznaczone do bezinwazyjnego i bezbolesnego modelowania sylwetki, redukcji głęboko zlokalizowanych złogów tłuszczu, redukcji cellulitu, ujędrniania i wygładzania skóry oraz stymulacji fibroblastów do syntezy kolagenu i elastyny. Niezwykle przyjemny i efektywny zabieg trwa 20 min. i wykonywany jest na wybranym problematycznym obszarze zabiegowym. Zabieg wykonywany jest w specjalistycznym kostiumie zabiegowym.

Zabieg endermologii Alliance wykonywany jest w programie 8 razy, co 3-5 dni.
Mezoterapia laserowa Fotona 
Mezoterapia laserowa polega na wprowadzaniu w skórę medycznego koktajlu składników aktywnych, jednak nie przy pomocy igły tak jak w tradycyjnej mezoterapii igłowej, ale poprzez mikrokanaliki wytworzone w skórze poprzez działanie wiązki lasera. Jest to jedna z autorskich zabiegów kliniki Velvet Skin Clinic, gdzie najskuteczniejsze efekty kliniczne - przy jednoczesnym wysokim poziomie tolerancji pacjenta pod względem ewentualnych odczuć bólowych - osiągamy stosując medyczny koktajl kwasu hialuronowego oraz krzemu, które to składniki są jednymi z podstawowych budulców skóry. Zabiegiem tym kończymy każdą sesję laserową w programie.

Zabieg mezoterapii laserowej rostępów wykonywany jest w programie 5 razy, co 4 tygodnie.
Karboksyterapia Julie
Karboksyterapia to inaczej leczenie dwutlenkiem węgle - to podskórna aplikacja medycznego gazu CO2 za pomocą cienkiej igły. W przypadku rozstępów podany w skórę dwutlenek węgla powoduje wzmożony przepływ utlenowanej krwi, w celu wyrównania poziomu tlenu a to w efekcie powoduje dotlenienie, odżywienie i pobudzenie skóry w miejscu rozstępów. Dodatkowo zabieg usprawnia proces tworzenia się nowych naczyń krwionośnych, a poprawa ukrwienia tkanek powoduje lepszą pigmentację, dzięki czemu kolor rozstępów zrównuje się z kolorem otaczającej go skóry. Jednoczesna stymulacja procesu neokolagnezy powoduje ujędrnienie i wygładzenie skóry oraz likwidację nierwóności. Efektem zabiegu jest zmniejszenie tkanki bliznowatej, regeneracja włókien kolagenowych, a tym samym redukcja rozstępów.

Zabieg karboksyterapii Julie wykonywany jest w programie 4 razy, co 2 tygodnie, naprzemiennie z zabiegami laserowymi.
Mezoterapia igłowa rozstępów Stretchcare 
Preparat StretchCare laboratorium RevitaCare to zbilansowany medyczny koktajl do mezoterapii igłowej z przeznaczeniem do leczenia rozstępów oraz wiotkiej skóry. W jego skład wchodzą kwas hialuronowy, witamina B5 oraz rewolucyjny kompleks DMAE. Zabieg polega na równomiernym ostrzykiwaniu rozstępów za pomocą drobnych nakłuć, a podane podskórnie składniki odżywcze poprawiają napięcie powierzchniowe skóry, wygładzają ją oraz rozjaśniają, w wyniku czego rozstępy stają się cieńsze, jaśniejsze i znacznie mniej widoczne.

Zabieg mezoterapii igłowej CelluCare wykonywany jest w programie 4 razy, co 2 tygodnie, naprzemiennie z zabiegami laserowymi.

Harmonogram sesji zabiegowych

1. sesja zabiegowa + konsultacja wstępna

- konsultacja wstępna, wywiad zdrowotny, wybór obszaru ciała do terapii oraz właściwego programu terapeutycznego,  dokumentacja fotograficzna
- frakcjonowanie laserowe skanerem F-22 Fotona + ujędrnianie laserowe Smooth + mezoterapia laserowa RRS Silisorg
1
2

2. sesja zabiegowa

- mezoterapia igłowa Stretchcare + karboksyterapia Julie

3. sesja zabiegowa

- frakcjonowanie laserowe skanerem F-22 Fotona + ujędrnianie laserowe Smooth + mezoterapia laserowa RRS Silisorg
3
4

4. sesja zabiegowa

- mezoterapia igłowa Stretchcare + karboksyterapia Julie

5. sesja zabiegowa

- frakcjonowanie laserowe skanerem F-22 Fotona + ujędrnianie laserowe Smooth + mezoterapia laserowa RRS Silisorg
5
6

6. sesja zabiegowa

- mezoterapia igłowa Stretchcare + karboksyterapia Julie

7. sesja zabiegowa

- frakcjonowanie laserowe skanerem F-22 Fotona + ujędrnianie laserowe Smooth + mezoterapia laserowa RRS Silisorg
7
8

8. sesja zabiegowa

- mezoterapia igłowa Stretchcare + karboksyterapia Julie

9. sesja zabiegowa

- konsultacja kończąca i podsumowująca uzyskane rezultaty, dokumentacja fotograficzna
- frakcjonowanie laserowe skanerem F-22 Fotona + ujędrnianie laserowe Smooth + mezoterapia laserowa RRS Silisorg
9
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Wykupione zabiegi można wykorzystać przez rok od daty zakupu programu. Program obejmuje 15 zabiegów i wykonywany jest w 9 sesjach zabiegowych (9 wizytach) przez 5-6 miesięcy. Program może być realizowany tylko przez 1 osobę. Niewykorzystane zabiegi z pakietu nie podlegają zwrotowi. Możliwa płatność ratalna. Niewykonanie zabiegu bez odwołania na minimum 24 godziny przed wizytą skutkuje uznaniem zabiegu jako wykonany i nie podlega zwrotowi. Oferta nie łączy się z innymi ofertami ani rabatami.

Kto wykonuje zabieg

kosmetolog

Czas trwania sesji

60 - 120 min.

Czas trwania terapii

5-6 miesięcy - 9 sesji

Cena programu

4900 zł
Umów się na zabieg w Klinice Mokotów:
Rezerwacje Online Mokotów >Zadzwoń: tel. 500 53 30 55 >
lub
Umów się na zabieg w Klinice Śródmieście:
Rezerwacje Online Śródmieście >Zadzwoń: tel. 500 53 30 30 >
Velvet Skin Clinic logo
VELVET SKIN CLINIC - ŚRÓDMIEŚCIE
ul. Świętokrzyska 30
00-116 Warszawa
Tel. + 48 500 53 30 30

VELVET SKIN CLINIC - MOKOTÓW
al. Niepodległości 92/98
02-585 Warszawa
Tel. +48 500 53 30 55

Email: recepcja@velvetskin.pl
Polityka prywatności
Regulamin serwisu
Copyright 2024 - Velvet Skin Clinic 
facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker