500 53 30 30
recepcja@velvetskin.pl
ul. Świętokrzyska 30, 00-116 Warszawa
Zapisz się na zabieg

Program redukujący rozstępy No Stretchmarks

Wygraj walkę z rozstępami, uzyskaj gładką i jędrną skórę!

Autorski program redukujący rozstępy No Stretchmarks to złożony program zabiegowy ukierunkowany na redukcję rozstępów - zarówno świeżych, jak i wieloletnich. Program obejmuje 15 zabiegów opartych o 3 najskuteczniejsze według badań klinicznych technologie: laseroterapię, mezoterapię i karboksyterapię. Laseroterapia obejmuje 3 zabiegi przy użyciu najbardziej zaawansowanego na świecie lasera Fotona: frakcjonowanie skóry cyfrowym skanerem F-22, ujędrniania nieablacyjnego w trybie SMOOTH oraz mezoterapii laserowej przy użyciu medycznego krzemu RRS Silsorg. Ta potrójna procedura wykonywana jest w serii 5 zabiegów i przeplatana jest mezoterapią igłową preparatem Stretchcare połączoną z karboksyterapią Julie. 

Program obejmuje razem aż 15 zabiegów rozłożonych na 9 sesji zabiegowych (wizyt) wykonywanych co 2 tygodnie. Pełna terapia trwa od 5 do 6 miesięcy wyniku, a ostateczny efekt można zobaczyć po kolejnych 2-3 miesiącach, ze względu na trwającą jeszcze po skończonym programie długofalową przebudowę skóry. 

Efektem programu jest piękna, jędrna, gładka skóra z maksymalnie zredukowanymi rozstępami - stają się one cienkie, jasne i płaskie, w wyniku czego praktycznie niezauważalne!

Autorskie programy terapeutyczne w Velvet Skin Clinic

Programy terapeutyczne przeprowadzane w Velvet Skin Clinic zostały opracowane na podstawie 10-letniego doświadczenia kliniki w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, odmładzania i modelowania sylwetki. Jesteśmy kliniką specjalizującą się w przeprowadzaniu terapii nastawionych na osiągnięcie założonego efektu terapeutycznego, a dysponując bardzo bogatym wyposażeniem w najnowocześniejsze lasery oraz urządzenia hi-tech - nasze terapie są bardzo złożone a dzięki temu niezwykle efektywne. Przy budowie terapii nie kierujemy się chwilową modą na daną technologię, a bazujemy na wieloletnich wynikach klinicznych. Nasze autorskie terapie opieramy o skuteczne i sprawdzone technologie, w tym również nowości - jesteśmy zawsze na bieżąco z osiągnięciami technologicznymi laseroterapii i medycyny estetycznej. 

Wiemy, że tylko synergia kilku technologii gwarantuje wymierne rezultaty kliniczne, dlatego w naszych programach łączymy ze sobą kilka zabiegów w czasie jednej sesji zabiegowej, wzmacniając wzajemnie ich pozytywne działanie na osiągnięcie zamierzonego efektu terapeutycznego, a sesje terapeutyczne łączymy w serie, ponieważ tylko wielokrotne oddziaływanie na skórę pogłębia i utrwala osiągnięte rezultaty na długi okres. 

Programy wykonywane są według wcześniej ustalonych harmonogramów i należy je wykonać w całości zachowując odpowiednie odstępy między sesjami zabiegowymi. Daty i godziny zabiegów zostają ustalone wspólnie z pacjentem podczas pierwszej wizyty. Warunkiem osiągnięcia optymalnych rezultatów jest jest odbycie wszystkich sesji zabiegowych.

W przypadku występowania przeciwwskazań lub nietolerancji pacjentów odnośnie konkretnej technologii zabiegu, istnieje możliwość indywidualnej modyfikacji programu. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie pozwalające wspólnie wypracować najlepszą i najefektywniejszą terapię zabiegową pozwalającą pacjentowi pozbyć się danego problemu! 

Zabiegi w składzie programu No Stretchmarks

Laserowe usuwanie rozstępów laserem Fotona
Laserowe usuwanie rozstępów za pomocą cyfrowego skanera F-22 na platformie Fotona to zabieg polegający na kontrolowanym uszkadzaniu skóry za pomocą frakcyjnej wiązki lasera w celu wytworzenia kilkudziesięciu mikoruszkodzeń w każdym rozstępie. Uszkodzenia te, sięgające aż do skóry właściwej, otoczone są zdrową skórą, dzięki czemu proces gojenia skóry następuje szybko i bez powikłań, wytwarzając w miejscu uszkodzeń zdrowe struktury kolagenu i elastyny. Zabieg ten jest najskuteczniejszym zabiegiem niwelującym rozstępy, cechuje go pełne bezpieczeństwo oraz maksymalnie niskie ryzyko powikłań, ponieważ mirkorany powstałe na skutek działania lasera goją się niezwykle szybko, bo w ciągu kilku dni.

Zabieg laserowego frakcjonowania rozstępów wykonywany jest w programie 5 razy, co 4 tygodnie.
Więcej o laserowym usuwaniu rozstępów Fotona >
Laserowe ujędrnianie skóry Smooth laserem Fotona
Endermologia Alliance to zabiegi podciśnieniowe przeznaczone do bezinwazyjnego i bezbolesnego modelowania sylwetki, redukcji głęboko zlokalizowanych złogów tłuszczu, redukcji cellulitu, ujędrniania i wygładzania skóry oraz stymulacji fibroblastów do syntezy kolagenu i elastyny. Niezwykle przyjemny i efektywny zabieg trwa 20 min. i wykonywany jest na wybranym problematycznym obszarze zabiegowym. Zabieg wykonywany jest w specjalistycznym kostiumie zabiegowym.

Zabieg endermologii Alliance wykonywany jest w programie 8 razy, co 3-5 dni.
Więcej o laserowym ujędrnianiu skóry Smooth Fotona >
Mezoterapia laserowa Fotona 
Mezoterapia laserowa polega na wprowadzaniu w skórę medycznego koktajlu składników aktywnych, jednak nie przy pomocy igły tak jak w tradycyjnej mezoterapii igłowej, ale poprzez mikrokanaliki wytworzone w skórze poprzez działanie wiązki lasera. Jest to jedna z autorskich zabiegów kliniki Velvet Skin Clinic, gdzie najskuteczniejsze efekty kliniczne - przy jednoczesnym wysokim poziomie tolerancji pacjenta pod względem ewentualnych odczuć bólowych - osiągamy stosując medyczny koktajl kwasu hialuronowego oraz krzemu, które to składniki są jednymi z podstawowych budulców skóry. Zabiegiem tym kończymy każdą sesję laserową w programie.

Zabieg mezoterapii laserowej rostępów wykonywany jest w programie 5 razy, co 4 tygodnie.
Więcej o fali akustycznej Storz Medical >
Karboksyterapia Julie
Karboksyterapia to inaczej leczenie dwutlenkiem węgle - to podskórna aplikacja medycznego gazu CO2 za pomocą cienkiej igły. W przypadku rozstępów podany w skórę dwutlenek węgla powoduje wzmożony przepływ utlenowanej krwi, w celu wyrównania poziomu tlenu a to w efekcie powoduje dotlenienie, odżywienie i pobudzenie skóry w miejscu rozstępów. Dodatkowo zabieg usprawnia proces tworzenia się nowych naczyń krwionośnych, a poprawa ukrwienia tkanek powoduje lepszą pigmentację, dzięki czemu kolor rozstępów zrównuje się z kolorem otaczającej go skóry. Jednoczesna stymulacja procesu neokolagnezy powoduje ujędrnienie i wygładzenie skóry oraz likwidację nierwóności. Efektem zabiegu jest zmniejszenie tkanki bliznowatej, regeneracja włókien kolagenowych, a tym samym redukcja rozstępów.

Zabieg karboksyterapii Julie wykonywany jest w programie 4 razy, co 2 tygodnie, naprzemiennie z zabiegami laserowymi.
Więcej o karboksyterapii Julie >
Mezoterapia igłowa rozstępów Stretchcare 
Preparat StretchCare laboratorium RevitaCare to zbilansowany medyczny koktajl do mezoterapii igłowej z przeznaczeniem do leczenia rozstępów oraz wiotkiej skóry. W jego skład wchodzą kwas hialuronowy, witamina B5 oraz rewolucyjny kompleks DMAE. Zabieg polega na równomiernym ostrzykiwaniu rozstępów za pomocą drobnych nakłuć, a podane podskórnie składniki odżywcze poprawiają napięcie powierzchniowe skóry, wygładzają ją oraz rozjaśniają, w wyniku czego rozstępy stają się cieńsze, jaśniejsze i znacznie mniej widoczne.

Zabieg mezoterapii igłowej CelluCare wykonywany jest w programie 4 razy, co 2 tygodnie, naprzemiennie z zabiegami laserowymi.
Więcej o mezoterapii igłowej ciała >

Harmonogram sesji zabiegowych

1. sesja zabiegowa + konsultacja wstępna

120 MINUT

- konsultacja wstępna, wywiad zdrowotny, wybór obszaru ciała do terapii oraz właściwego programu terapeutycznego,  dokumentacja fotograficzna
- frakcjonowanie laserowe skanerem F-22 Fotona + ujędrnianie laserowe Smooth + mezoterapia laserowa RRS Silisorg
1
2

2. sesja zabiegowa

60 minut

- mezoterapia igłowa Stretchcare + karboksyterapia Julie

3. sesja zabiegowa

60 MINUT

- frakcjonowanie laserowe skanerem F-22 Fotona + ujędrnianie laserowe Smooth + mezoterapia laserowa RRS Silisorg
3
4

4. sesja zabiegowa

60 minut

- mezoterapia igłowa Stretchcare + karboksyterapia Julie

5. sesja zabiegowa

90 MINUT

- frakcjonowanie laserowe skanerem F-22 Fotona + ujędrnianie laserowe Smooth + mezoterapia laserowa RRS Silisorg
5
6

6. sesja zabiegowa

60 minut

- mezoterapia igłowa Stretchcare + karboksyterapia Julie

7. sesja zabiegowa

90 MINUT

- frakcjonowanie laserowe skanerem F-22 Fotona + ujędrnianie laserowe Smooth + mezoterapia laserowa RRS Silisorg
7
8

8. sesja zabiegowa

60 minut

- mezoterapia igłowa Stretchcare + karboksyterapia Julie

9. sesja zabiegowa

90 MINUT

- konsultacja kończąca i podsumowująca uzyskane rezultaty, dokumentacja fotograficzna
- frakcjonowanie laserowe skanerem F-22 Fotona + ujędrnianie laserowe Smooth + mezoterapia laserowa RRS Silisorg
9
Regulamin oferty: Oferta jest ważna do odwołania. Wykupione zabiegi można wykorzystać przez rok od daty zakupu programu. Program obejmuje 15 zabiegów i wykonywany jest w 9 sesjach zabiegowych (9 wizytach) przez 5-6 miesięcy. Program może być realizowany tylko przez 1 osobę. Niewykorzystane zabiegi z pakietu nie podlegają zwrotowi. Możliwa płatność ratalna. Niewykonanie zabiegu bez odwołania na minimum 24 godziny przed wizytą skutkuje uznaniem zabiegu jako wykonany i nie podlega zwrotowi. Oferta nie łączy się z innymi ofertami ani rabatami.

Kto wykonuje zabieg

kosmetolog

Czas trwania sesji

60 - 120 min.

Czas trwania terapii

5-6 miesięcy - 9 sesji

Cena programu

4900 zł

Zapisz się online:
REZERWUJĘ TERMIN >
lub
Zadzwoń i umów się na zabieg:
TEL. 500 53 30 30 >
VELVET SKIN CLINIC ŚRÓDMIEŚCIE
UL. ŚWIĘTOKRZYSKA 30
00-116 WARSZAWA
TEL. 500 53 30 30

VELVET SKIN CLINIC MOKOTÓW
Al. niepodległości 92/98
02-585 Warszawa
tel. +48 500 53 30 55

recepcja@velvetskin.pl
zapisy online: velvetskin.versum.com
Copyright 2022 - Velvet Skin Clinic - All Rights Reserved

medycyna estetyczna

HIFU Ultraskin II AbsolutePowiększanie ustToksyna botulinowaStymulatory tkankoweKwas hialuronowyEndolifting

laseroterapia

Depilacja laserowa LightSheer DuetLaserowy lifting powiek SmoothEyeLifting laserowy Fotona 4DResurfacing frakcyjny FotonaAlma Harmony XL ProLaserowe zamykanie naczynek DyeVL

zabiegi hi-tech

Onda CoolwavesIcoone MedEndermologia Alliance LPGMaximus TrilipoKarboksyterapia JulieFala akustyczna Storz Medical

kosmetologia estetyczna

Zabiegi DermaQuestMezoterapia igłowaDermapen 4 Peelingi chemiczneBioRePeel

programy zabiegowe

Onda Body PremiumProgram No CelluliteProgram Slim BodyProgram Laser FotonaProgram Płaski Brzuch

Info

O nasCennikPolityka prywatnościKontaktZapisy online
facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker