500 53 30 30
recepcja@velvetskin.pl
ul. Świętokrzyska 30, 00-116 Warszawa
MENUMENU
Zapisz się na zabieg

Platforma FACE LAB by raylife: Zaffiro - termolifting głęboką podczerwienią IR, peeling wodny oraz radiofrekwencja RF 

Platforma FACE LAB by raylife to niepowtarzalne, innowacyjne i kompletne laboratorium do niechirurgicznego liftingu i kompleksowej odnowy skóry twarzy, pozwalające na jednoczesne ujędrnienie skóry, podniesienie owalu twarzy, likwidację zmarszczek, ujędrnienie ust i lifting powiek, a także oczyszczenie, dogłębne nawilżenie oraz odżywienie skóry.
FACE LAB łączy ze sobą cztery innowacyjne technologie, które w holistyczny sposób działają na piękno skóry:
 • thermolifting głęboką podczerwienią IR (głowica Zaffiro)
 • thermolifting falą radiową RF dla delikatnych obszarów skóry twarzy, jak powieki czy usta
 • peeling wodny WP (Waterpeel) - ultradźwięki o różnych częstotliwościach US.
Zarezerwuj zabieg >>
W zależności od problemu skóry Face Lab oferuje możliwość wykonani zabiegów łącząc 4 technologie w dowolne kombinacje: można wykorzystać wszystkie technologie podczas jednego zabiegu albo zastosować tylko wybrane technologie samodzielnie lub w połączeniu z zabiegami pielęgnacyjnymi. Pozwala to na opracowanie kompleksowych zabiegów i dotarcie w unikalny sposób do poszczególnych warstw skóry, pobudzając selektywnie pracę komórek naskórka oraz skóry właściwej i odwracając w ten sposób proces starzenia.

Zaffiro - Thermolifting głęboką podczerwienią - ujędrnienie oraz lifting skór

Thermolifting głęboką podczerwienią IR to dogłębna regeneracja włókien kolagenowych. Głowica IR wykonana jest ze szkła szafirowego i emituje promieniowanie podczerwone o długości fali 740-1800 nm, aby w progresywny sposób podgrzać do 65°C skórę właściwą, doprowadzając do kontrolowanego skurczu włókien kolagenowych oraz elastynowych. Jednocześnie zaawansowany system chłodzenia aktywujący się przed oraz natychmiast po impulsie podczerwieni zapewnia bezpieczeństwo i bezbolesność zabiegu.

Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu - w wyniku indukowanego skurczu włókien kolagenowych i elastynowych, skóra nabiera zdrowszego i młodszego wyglądu, staje się jędrniejsza i bardziej napięta, owal twarzy się podnosi. Pełny rezultat uwidocznia się i pogłębia w ciągu kilku miesięcy po przeprowadzonej serii 4-6 zabiegów - w tym czasie pobudzone podczerwienią fibroblasty produkują nowe włókna kolagenowe, wynikiem czego jest zagęszczenie skóry oraz jeszcze głębszy lifting, redukcja zmarszczek i rozszerzonych porów.
Zabiegi mogą być przeprowadzane w obrębie twarzy, szyi i dekoltu oraz na częściach ciała, na których skóra jest wiotka i cienka, w szczególności po ciąży lub dużej utracie wagi - na brzuchu, biuście, ramionach, wewnętrznej stronie ud oraz nad kolanami.

Zabieg dedykowany jest wszystkim osobom pragnącym szybkich i trwałych efektów spowolnienia procesów starzenia. Osoby między 25. a 35. rokiem życia mogą wykonać go profilaktycznie jako pojedynczy zabieg na twarz, natomiast osoby po 35. roku życia powinny wykonać serię od 4 do 6 zabiegów w zależności od kondycji skóry oraz oczekiwań. Pełny rezultat uzyskuje się kilka miesięcy po zastosowanej terapii. Następnie rekomendowane są zabiegi lub sesje przypominające wykonywane co 1,5 roku.

Sam zabieg nie powoduje dyskomfortu, trwa od 30 do 60 minut, a bezpośrednio po zabiegu może wystąpić nieznaczne zaczerwienienie skóry, które mija w ciągu kilku godzin.
Przeciwwskazania:
 • ciąża
 • rozrusznik serca
 • ogólne osłabienie organizmu, opryszczka w stanie aktywnym
 • antybiotykoterapia, leki immunosupresyjne
 • terapia retinoidami
 • nowotwór
Zalecenia pozabiegowe:
 • w dniu zabiegu picie dużej ilości wody
 • stosowanie preparatów z wit. C (wspomaga syntezę kolagenu)
 • w dniu zabiegu oraz kilka dni po - unikanie sauny, solarium i ćwiczeń fizycznych

Fale radiowe RF w głowicy z zasysaniem próżniowym

Zabieg dedykowany najdelikatniejszym a przez to najbardziej problematycznym partiom twarzy, czyli okolicom oczu łącznie z powiekami, okolicom ust oraz samym ustom, a także bruzdom nosowo-wargowym. Technologia fal radiowych w urządzeniu FACE LAB została zamknięta w małej głowicy z zasysaniem próżniowym, przez co jako jedyna na rynku może być zastosowana na najdelikatniejszych obszarach twarzy, m. in. na górnej i dolnej powiece bez obawy uszkodzenia oka oraz bezpośrednio na ustach. Głowica delikatnie zasysa skórę i podgrzewa jej głębsze warstwy do 65°C, stymulując produkcję kolagenu i elastyny. Zabieg nie powoduje dyskomfortu, a jego rezultaty są natychmiastowe i długotrwałe: skóra wokół oczu staje się jędrniejsza, zmarszczki stają się płytsze, górne powieki unoszą, zaś usta stają się pełniejsze i bardziej uwydatnione. Zaleca się wykonanie serii 6 zabiegów w tygodniowych odstępach.
Zapisz się online:
Rezerwuję termin
lub
Umów się na zabieg, zadzwoń:
+48 500 53 30 30

Peeling wodny Waterpeel - głębokie oczyszczanie i nawilżanie skóry, infuzja składników aktywnych

To zabieg głębokiego złuszczania martwych komórek naskórka przy pomocy silnego dwufazowego strumienia wodno-tlenowego. Waterpeel tworzy kanały umożliwiające przenikanie składników aktywnych zawartych w kosmetykach do głębszych warstw, optymalizując ich działanie i poprawę kondycji skóry na różnych poziomach. Zabieg polecany jest dla każdego rodzaju skóry. Wskazaniem do zabiegu jest potrzeba głębokiego oczyszczania i odświeżenia skóry, odwodnienie i szary koloryt skóry oraz delikatne zmarszczki. Zabieg jest niezwykle przyjemy, odświeżający i ujędrniający - może być stosowany o każdej porze roku, polecany jest również jako zabieg bankietowy.

Ultradźwięki - skuteczne wchłanianie substancji aktywnych

Technologia ta umożliwia w sposób nieinwazyjny wprowadzenie substancji aktywnych zawartych w kosmetykach w głębokie warstwy skóry. Stosowana jest w trakcie zabiegów pielęgnacyjnych, bankietowych oraz na zakończenie całego cyklu zabiegowego FaceLab (po peelingu wodnym, podczerwieni i radiofrekwencji) aby zwiększyć efektywność przeprowadzanych zabiegów i pogłębić efekty kuracji, takie jak poprawa nawilżenia skóry i jej kolorytu, zwiększenie jędrności skóry oraz spłycenie zmarszczek.
Zapisz się online:
Rezerwuję termin
lub
Umów się na zabieg, zadzwoń:
+48 500 53 30 30
tel. 500 53 30 30
ul. Świętokrzyska 30
00-116 Warszawa
recepcja@velvetskin.pl
zapisy online: velvetskin.versum.com
© Copyright 2020 - Velvet Skin Clinic - All Rights Reserved.

medycyna estetyczna

HIFU Ultraskin II AbsolutePowiększanie ustToksyna botulinowaWolumetriaWampirzy liftingLaserowy lifting powiek

laseroterapia

Depilacja laserowa Light Sheer DuetPeeling laserowyEndolifting Fotona 4DLaserowe usuwanie przebarwieńLaserowe usuwanie włókniakówLaserowe zamykanie naczynek

zabiegi hi-tech

Onda CoolwavesIcoone MedEndermologia Alliance LPGMaximus TrilipoKarboksyterapia JulieFala akustyczna Storz Medical

kosmetologia estetyczna

Zabiegi DermaQuestMezoterapia igłowaMezoterapia mikroigłowaPeelingi chemiczneMakijaż permanentny

programy zabiegowe

Onda Body PremiumProgram No CelluliteProgram Slim BodyProgram Laser FotonaProgram Płaski Brzuch

Info

O nasCennikPolityka prywatnościKontaktZapisy online
facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker