Klinika Mokotów:
al. Niepodległości 92/98
Klinika Śródmieście:
ul. Świętokrzyska 30

Platforma FaceLab: Zaffiro i peeling wodny

Platforma FaceLab Asclepion to kompletna platforma do niechirurgicznego liftingu i kompleksowej odnowy skóry twarzy, pozwalające na jednoczesne ujędrnienie skóry, podniesienie owalu twarzy, likwidację zmarszczek, ujędrnienie ust i lifting powiek, a także oczyszczenie, dogłębne nawilżenie oraz odżywienie skóry.

FaceLab łączy ze sobą trzy innowacyjne technologie, które w holistyczny sposób działają na rewitalizację i odnowę skóry:
- termolifting głęboką podczerwienią IR (głowica Zaffiro)
- termolifting falą radiową RF dla delikatnych obszarów skóry twarzy - powiek i ust
- peeling wodny Waterpeel.
Rezerwuję termin >Cennik >

Platforma FaceLab

W zależności od problemu skóry Face Lab oferuje możliwość wykonani zabiegów łącząc 4 technologie w dowolne kombinacje: można wykorzystać wszystkie technologie podczas jednego zabiegu albo zastosować tylko wybrane technologie samodzielnie lub w połączeniu z zabiegami pielęgnacyjnymi. Pozwala to na opracowanie kompleksowych zabiegów i dotarcie w unikalny sposób do poszczególnych warstw skóry, pobudzając selektywnie pracę komórek naskórka oraz skóry właściwej i odwracając w ten sposób proces starzenia.

Zaffiro - termolifting głęboką podczerwienią - ujędrnienie oraz lifting skóry

Termolifting głęboką podczerwienią IR to dogłębna regeneracja włókien kolagenowych. Głowica IR wykonana jest ze szkła szafirowego i emituje promieniowanie podczerwone o długości fali 740-1800 nm, aby w progresywny sposób podgrzać do 65°C skórę właściwą, doprowadzając do kontrolowanego skurczu włókien kolagenowych oraz elastynowych. Jednocześnie zaawansowany system chłodzenia aktywujący się przed oraz natychmiast po impulsie podczerwieni zapewnia bezpieczeństwo i bezbolesność zabiegu.

Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu - w wyniku indukowanego skurczu włókien kolagenowych i elastynowych, skóra nabiera zdrowszego i młodszego wyglądu, staje się jędrniejsza i bardziej napięta, owal twarzy się podnosi. Pełny rezultat uwidocznia się i pogłębia w ciągu kilku miesięcy po przeprowadzonej serii 4-6 zabiegów - w tym czasie pobudzone podczerwienią fibroblasty produkują nowe włókna kolagenowe, wynikiem czego jest zagęszczenie skóry oraz jeszcze głębszy lifting, redukcja zmarszczek i rozszerzonych porów.
Zabiegi mogą być przeprowadzane w obrębie twarzy, szyi i dekoltu oraz na częściach ciała, na których skóra jest wiotka i cienka, w szczególności po ciąży lub dużej utracie wagi - na brzuchu, biuście, ramionach, wewnętrznej stronie ud oraz nad kolanami.

Zabieg dedykowany jest wszystkim osobom pragnącym szybkich i trwałych efektów spowolnienia procesów starzenia. Osoby między 25. a 35. rokiem życia mogą wykonać go profilaktycznie jako pojedynczy zabieg na twarz, natomiast osoby po 35. roku życia powinny wykonać serię od 4 do 6 zabiegów w zależności od kondycji skóry oraz oczekiwań. Pełny rezultat uzyskuje się kilka miesięcy po zastosowanej terapii. Następnie rekomendowane są zabiegi lub sesje przypominające wykonywane co 1,5 roku.

Sam zabieg nie powoduje dyskomfortu, trwa od 30 do 60 minut, a bezpośrednio po zabiegu może wystąpić nieznaczne zaczerwienienie skóry, które mija w ciągu kilku godzin.
Przeciwwskazania:
  • ciąża
  • rozrusznik serca
  • ogólne osłabienie organizmu, opryszczka w stanie aktywnym
  • antybiotykoterapia, leki immunosupresyjne
  • terapia retinoidami
  • nowotwór
Zalecenia pozabiegowe:
  • w dniu zabiegu picie dużej ilości wody
  • stosowanie preparatów z wit. C (wspomaga syntezę kolagenu)
  • w dniu zabiegu oraz kilka dni po - unikanie sauny, solarium i ćwiczeń fizycznych

Fale radiowe RF w głowicy z podciśnieniem

Zabieg dedykowany najdelikatniejszym a przez to najbardziej problematycznym partiom twarzy, czyli okolicom oczu łącznie z powiekami, okolicom ust oraz samym ustom, a także bruzdom nosowo-wargowym. Technologia fal radiowych w urządzeniu FaceLab została zamknięta w małej głowicy z zasysaniem próżniowym, przez co jako jedyna na rynku może być zastosowana na najdelikatniejszych obszarach twarzy, m. in. na górnej i dolnej powiece bez obawy uszkodzenia oka oraz bezpośrednio na ustach. Głowica delikatnie zasysa skórę i podgrzewa jej głębsze warstwy do 65°C, stymulując produkcję kolagenu i elastyny. Zabieg nie powoduje dyskomfortu, a jego rezultaty są natychmiastowe i długotrwałe: skóra wokół oczu staje się jędrniejsza, zmarszczki stają się płytsze, górne powieki unoszą, zaś usta stają się pełniejsze i bardziej uwydatnione. Zaleca się wykonanie serii 6 zabiegów w tygodniowych odstępach.

Peeling wodny Waterpeel - głębokie oczyszczanie i nawilżanie skóry

To zabieg głębokiego złuszczania martwych komórek naskórka przy pomocy silnego dwufazowego strumienia wodno-tlenowego. Waterpeel tworzy kanały umożliwiające przenikanie składników aktywnych zawartych w kosmetykach do głębszych warstw, optymalizując ich działanie i poprawę kondycji skóry na różnych poziomach. Zabieg polecany jest dla każdego rodzaju skóry. Wskazaniem do zabiegu jest potrzeba głębokiego oczyszczania i odświeżenia skóry, odwodnienie i szary koloryt skóry oraz delikatne zmarszczki. Zabieg jest niezwykle przyjemy, odświeżający i ujędrniający - może być stosowany o każdej porze roku, polecany jest również jako zabieg bankietowy.

Kto wykonuje zabieg

kosmetolog

Czas trwania zabiegu

90 minut

Wymagana liczba zabiegów

1 - 4 zabiegi

Cena zabiegu

od 600 zł
Umów się na zabieg w Klinice Mokotów:
Rezerwacje Online Mokotów >Zadzwoń: tel. 500 53 30 55 >
lub
Umów się na zabieg w Klinice Śródmieście:
Rezerwacje Online Śródmieście >Zadzwoń: tel. 500 53 30 30 >
Velvet Skin Clinic logo
VELVET SKIN CLINIC - ŚRÓDMIEŚCIE
ul. Świętokrzyska 30
00-116 Warszawa
Tel. + 48 500 53 30 30

VELVET SKIN CLINIC - MOKOTÓW
al. Niepodległości 92/98
02-585 Warszawa
Tel. +48 500 53 30 55

Email: recepcja@velvetskin.pl
Copyright 2024 - Velvet Skin Clinic 
facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker