Klinika Śródmieście:
ul. Świętokrzyska 30
Klinika Mokotów:
al. Niepodległości 92/98

Elektrostymulacja Vital Slim
Nowoczesna stymulacja mięśni i modelowanie sylwetki

Vital Slim to nowoczesne urządzenie do elektrostymulacji mięśni oraz modelowania sylwetki, posiadające szerokie spektrum zastosowań od rozbudowy masy mięśniowej, przez tonowanie i wyszczuplanie sylwetki, aż do liftingu i ujędrnienia skóry.

Vital Slim wykorzystuje działanie prądów impulsowych o niskiej częstotliwości i określonej mocy, powodując skurcz wybranego mięśnia lub całej grupy mięśni.
Impulsy te działają na mięśnie jak przy ćwiczeniach fizycznych i gimnastyce, dając przy tym podobne efekty w znacznie krótszym czasie i bez obciążania stawów. Szczegółowo opracowane procedury zabiegowe opracowane zostały z myślą o maksymalizacji efektywności zabiegów.
Rezerwuję termin >Cennik >Oferty specjalne >

Elektrostymulacja Vital Slim

Vital Slim to profesjonalne urządzenie do elektrostymulacji mięśni stosowane w kosmetyce, zabiegach SPA & Wellness, a także rehabilitacji i medycynie sportowej. Vital Slim posiada szerokie spektrum zastosowań, dzięki czemu pozwala na indywidualne dobranie terapii do problemu oraz oczekiwań pacjenta.

Szczegółowo opracowane procedury zabiegowe opracowane zostały z myślą o maksymalizacji efektywności zabiegów. Najczęściej stosowane terapie Vital Slim to: 
- terapie odchudzające i modelujące sylwetkę, 
- terapie poprawiające rzeźbę mięśniową, 
- terapie wzmacniające i ujędrniające ciało
- terapie drenujące i poprawiające krążenie limfatyczne, eliminujące tworzenie się złogów i zastojów limfatycznych, szczególnie w kończynach dolnych
- terapie detoksykacyjne, relaksacyjne oraz wellness.

Technologia Vital Slim

Vital Slim wykorzystuje działanie prądów impulsowych o niskiej częstotliwości i określonej mocy, powodując skurcz wybranego mięśnia lub całej grupy mięśni.

Impulsy elektryczne wysyłane przez urządzenie działają na mięśnie jak przy ćwiczeniach fizycznych i gimnastyce, dając przy tym podobne efekty w znacznie krótszym czasie i bez obciążania stawów. Fale kierunkowe sprawiają, że włókna mięśni wykonują izotoniczne ruchy, stymulowane mięśnie pobierają energię z okolicznych tkanek, spalając tym samym tkankę tłuszczową.

Ściśle opracowane procedury zabiegowe zachowują maksymalne bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów. Wszystkie terapie wykonane z użyciem Vital Slim gwarantują osiągnięcie najwyższych efektów zabiegowych.

Nowa koncepcja padów pozwala na umieszczenie elektrod w szybki i czysty sposób bez konieczności używania żeli przewodzących. Elektrody są tak skonstruowane, aby przylegały do ciała w 100%, bez konieczności używania gumowych pasów. Pozwala to na skrócenie czasu przygotowania do zabiegu oraz zachowanie pełnej czystości samego zabiegu.  

Vital Slim w zabiegach na ciało 

Zabiegu Vital Slim modelujące sylwetkę oraz mięśnie dzielimy na poszczególne obszary ciała w zależności od wskazań do redukcji tkanki tłuszczowej czy przyrostu mięśni.

Modelowanie i wyszczuplenie ciała, redukcja tkanki tłuszczowej:
- redukcja tkanki tłuszczowej brzucha oraz talii
- redukcja tkanki tłuszczowej bioder i pośladków
- wysmuklenie ud

Przyrost mięśniowy, wykształcenie mięśni: 
- stymulacja mięśni klatki piersiowej 
- stymulacja mięśni brzucha - spłaszczenie i wzmocnienie brzucha
- stymulacja mięśni pośladków - lifting pośladków

Wskazania do elektrostymulacji Vital Slim 

- wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki
- zmniejszenie lokalnych depozytów tłuszczowych 
- ujędrnienie i poprawa elastyczności skóry
- odmłodzenie skóry twarzy,  lifting owalu twarzy
- likwidacja obrzęków i zastojów limfatycznych, poprawa krążenia, wzmocnienie naczyń krwionośnych 
- działanie rozluźniające mięśnie, likwidujące bóle mięśni i stawów, eliminacja toksyn z organizmu

Przebieg zabiegu  

Przed zabiegiem zostaje przeprowadzony szczegółowy wywiad zdrowotny w celu określenia celu zabiegowego oraz wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu. Następnie przeprowadzana jest analiza składu ciała na urządzeniu InBody, pomiary ciała oraz zdjęcia sylwetki, aby pacjentka mogła efektywnie obserwować rezultaty zabiegów. Przed zabiegiem na ciele pacjenta umieszczane są jednorazowe samoprzylepne elektrody i podłączona zostaje aparatura. Zabieg trwa od 20-60 minut, w zależności od protokołu, i składa się z kilku etapów, np. drenaż - modelowanie - relaksacja. Zabieg jest bezbolesny, ale pacjent wyraźnie czuje skurcze mięśni. Następnego dnia po zabiegu pacjent może odczuwać zakwasy w mięśniach, będące naturalnym efektem silnej pracy mięśni podczas zabiegu, przypominającej intensywny trening na siłowni.

Rekomendowana liczba zabiegów

Pierwsze efekty endermologii Alliance widoczne są już po kilku zabiegach, ale w celu osiągnięcia wymiernych rezultatów zaleca się wykonanie serii minimum 10 zabiegów, a optymalnie nawet 20 zabiegów w odstępach co 3-4 dni.  Terapię można kontynunować tak długo, aż zostaną osiągnięte efekty satysfakcjonujące pacjenta - na każdym etapie można ją zakończyć lub wydłużyć o kolejne zabiegi. 

Aby pogłębić efekty zabiegowe należy - tak jak podczas wszystkich terapii zabiegowych modelujących sylwetkę - wypijać minimum 2 litry wody dziennie praz przestrzegać zbilansowanej diety. Zaleca się również wykonywanie terapii łączonych - zabiegi elektrostymulacji można wzmacniać takimi zabiegami dostępnymi w Velvet Skin Clinic jak: endermologia Alliance, zabiegi Icoone, ala akustyczna Storz Medical, radiofrekwencja Maximus Trilipo, zabieg Onda Coolwaves a także HIFU Ultraskin II Absolute czy Ultraformer III.

Efekty zabiegów elektrostymulacji Vital Slim 

- wyszczuplenie sylwetki, redukcja tkanki tłuszczowej
- rozbudowa masy mięśniowej, np. uniesienie pośladków, wzmocnienie brzucha
- poprawa napięcia i ujędrnienie skóry
- wygładzenie i odmłodzenie skóry
- zmniejszenie obwodu leczonych obszarów ciała

Przeciwwskazania do zabiegu

- ciąża 
- rozrusznik serca
- nieuregulowana cukrzyca
- choroby układu krążenia i choroby żylne
- aktywne infekcje bakteryjne, grzybicze i wirusowe, w tym opryszczka
- choroby nowotworowe

Kto wykonuje zabieg

kosmetolog

Czas trwania zabiegu

30 - 60 minut

Wymagana liczba zabiegów

10 - 20 zabiegów

Cena zabiegu

od 120 zł
Umów się na zabieg w Klinice Śródmieście:
Rezerwacje Online Śródmieście >Zadzwoń: tel. 500 53 30 30 >
lub
Umów się na zabieg w Klinice Mokotów:
Rezerwacje Online Mokotów >Zadzwoń: tel. 500 53 30 55 >
VELVET SKIN CLINIC - ŚRÓDMIEŚCIE
ul. Świętokrzyska 30
00-116 Warszawa
Tel. + 48 500 53 30 30

VELVET SKIN CLINIC - MOKOTÓW
al. Niepodległości 92/98
02-585 Warszawa
Tel. +48 500 53 30 55

Email: recepcja@velvetskin.pl
Copyright 2024 - Velvet Skin Clinic 
facebookinstagramenvelopephone-handsetmap-marker