Nowość! Autorski program Jędrna Pupa!

Uniesione pośladki, jędrna i gładka skóra, zero cellulitu zaledwie w 4 tygodnie!

Autorski program modelujący pośladki Jędrna Pupa to ujędrniająca, liftingująca i antycellulitowa terapia zabiegowa ukierunkowana na osiągnięcie wymarzonego kształtu pupy. Program intensywnie wzmacnia mięśnie pośladków, eliminuje cellulit i nierówności skórne, ujędrnia i uelastycznia wiotką skórę. Program Jędrna Pupa oparta jest na dwóch rewolucyjnych nowościach technologicznych ostatnich lat: technologii mikrofal Onda Coolwaves oraz elektromagnetycznej stymulacji mięśni HI-EMT. Dodatkowo, terapia obejmuje zbiegi wspomagające uzyskanie wymarzonych efektów - zabiegi liftingujące pośladki Icoone Med oraz zabiegi falą akustyczną Storz Medical

Program obejmuje łącznie 26 zabiegów wykonywanych podczas 8 sesji zabiegowych (wizyt). Pełna terapia trwa od 4 do 6 tygodni dając w tak krótkim czasie wymierne rezultaty zabiegowe. Co więcej, w wyniku długofalowego działania zastosowanych technologii, efekty te pogłębiają się przez kolejne tygodnie pozwalając na osiągnięcie jeszcze lepszych wyników nawet po skończonym programie terapeutycznym. 

Efektem terapii jest lifting i ujędrnienie pośladków, wymodelowany kształt, likwidacja cellulitu a także jędrna i gładka skóra pośladków.  

W prezencie do programu otrzymujesz wybraną kurację BIO-suplementem diety Super Diety, która dodatkowo wzmacnia efekty zabiegów poprzez działanie przyspieszające metabolizm.

Doskonałe efekty zabiegowe - GWARANTOWANE!

Autorskie programy terapeutyczne w Velvet Skin Clinic

Programy terapeutyczne przeprowadzane w Velvet Skin Clinic zostały opracowane na podstawie 10-letniego doświadczenia kliniki w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, odmładzania i modelowania sylwetki. Jesteśmy kliniką specjalizującą się w przeprowadzaniu terapii nastawionych na osiągnięcie założonego efektu terapeutycznego, a dysponując bardzo bogatym wyposażeniem w najnowocześniejsze lasery oraz urządzenia hi-tech - nasze terapie są bardzo złożone a dzięki temu niezwykle efektywne. Przy budowie terapii nie kierujemy się chwilową modą na daną technologię, a bazujemy na wieloletnich wynikach klinicznych. Nasze autorskie terapie opieramy o skuteczne i sprawdzone technologie, w tym również nowości - jesteśmy zawsze na bieżąco z osiągnięciami technologicznymi laseroterapii i medycyny estetycznej. 

Wiemy, że tylko synergia kilku technologii gwarantuje wymierne rezultaty kliniczne, dlatego w naszych programach łączymy ze sobą kilka zabiegów w czasie jednej sesji zabiegowej, wzmacniając wzajemnie ich pozytywne działanie na osiągnięcie zamierzonego efektu terapeutycznego, a sesje terapeutyczne łączymy w serie, ponieważ tylko wielokrotne oddziaływanie na skórę pogłębia i utrwala osiągnięte rezultaty na długi okres. 

Programy wykonywane są według wcześniej ustalonych harmonogramów i należy je wykonać w całości zachowując odpowiednie odstępy między sesjami zabiegowymi. Daty i godziny zabiegów zostają ustalone wspólnie z pacjentem podczas pierwszej wizyty. Warunkiem osiągnięcia optymalnych rezultatów jest jest odbycie wszystkich sesji zabiegowych.

W przypadku występowania przeciwwskazań lub nietolerancji pacjentów odnośnie konkretnej technologii zabiegu, istnieje możliwość indywidualnej modyfikacji programu. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie pozwalające wspólnie wypracować najlepszą i najefektywniejszą terapię zabiegową pozwalającą pacjentowi pozbyć się danego problemu! 

Zabiegi w składzie programu Jędrna Pupa

Onda Coolwaves
Onda to przełomowa technologia wykorzystująca unikalne mikrofale Coolwaves?. Fale te działając na 3 poziomach: tkanki tłuszczowej, cellulitu oraz skóry, pozwalająca szybko i skutecznie wygładzić i ujędrnić skórę pośladków, eliminując cellulit i lokalne nadmierne depozyty tłuszczowej. Już pierwszy zabieg przynosi spektakularne efekty!

Zabieg Onda wykonywany jest w programie 2 razy, co 2 tygodnie.
Więcej o zabiegu Onda >
Elektromagnetyczna stymulacja mięśni HI-EMT
Technologia HI-EMT Muscle to przełomowa technologia w zakresie elektromagnetycznej stymulacji mięśni. Jest to jedno z najbardziej zaawansowanych i najsilniejszych urządzeń, pozwalających na szybką i niezwykle skuteczna stymulację mięśni pośladków, brzucha, ud oraz ramion. Skoncentrowane pole elektromagnetyczne przenika przez tkanki skórne i tłuszczowe aż do poziomu mięśni, zapewniając ich niezwykle intensywne i nieprzerwane skurcze. W wyniku zabiegu, w zależności od dobranego programu, następuje wzmocnienie mięśni i redukcja tkanki tłuszczowej (brzuch, uda, ramiona), a w wybranych przypadkach również intensywny wzrost mięśni (pośladki).

Zabieg HI-EMT wykonywany jest w programie 8 razy, 2 razy w tygodniu..
Więcej o stymulacji mięśni HI-EMT >
Zabieg liftingujący pośladki Icoone
Zabiegi podciśnieniowe Icoone przeznaczone są do modelowania sylwetki, redukcji głęboko zlokalizowanych złogów tłuszczu, redukcji cellulitu, ujędrniania i wygładzania skóry, stymulacji fibroblastów do syntezy kolagenu i elastyny.

Niezwykle przyjemny i efektywny zabieg liftingujący pośladki wykonywany jest 2 głowicami Robotwins równocześnie, co znacząco zwiększa efektywność zabiegu.

Zabieg Icoone wykonywany jest w programie  8 razy, 2 razy w tygodniu.
Więcej o zabiegach Icoone >
Radialna fala akustyczna Storz Medical
Terapia radialną falą akustyczną przy użyciu systemu Storz Medical D-ACTOR? 200 wykorzystuje działanie fali akustycznej o wysokiej energii wprowadzanych do ciała pacjenta w formie drgań o wysokiej częstotliwości. Acustic Wave Therapy (AWT?) to pierwszy skuteczny sposób leczenia cellulitu i zwłóknień skórnych przynoszący długotrwałe efekty. Fala akustyczna stymuluje mikrokrążenie w obrębie tkanki łącznej i komórek tłuszczowych, a także redukuje istniejące problemy metaboliczne w celu zmniejszenia oznak cellulitu. AWT jest również doskonałym sposobem na wymodelowanie sylwetki poprzez zmniejszenie obwodu ciała.

Zabieg fali akustycznej Storz Medical wykonywany jest w programie 8 razy, 2 razy w tygodniu. 
Więcej o fali akustycznej Storz Medical >
Suplement diety Bio - Super Diet Drainaflore Detox
W prezencie do programu otrzymujesz kurację bio-suplementem diety Super Diet Drainaflore Detox, który dodatkowo wzmacnia efekty zabiegów poprzez działanie detoksykujące i przyspieszające metabolizm.

To wysokiej jakości bio-suplement, będący w 100% organiczną kompozycją kilkunastu wyciągów z ziół i soków owocowych o działaniu detoksykującym, oczyszczającym i regenerującym. W skład Drainaflore Detox wchodzi ekstrakt z rozmarynu, czarnego bzu, dziewanny, czarnej rzodkiewki, łopianu, cykorii i śliwki, które działają ze sobą w pełnej synergii. Produkt wspomaga funkcjonowanie układu pokarmowego poprzez przywrócenie jelitom prawidłowego rytmu pracy, stymuluje regenerację komórek wątroby oraz wspomaga organizm w momentach wzmożonego wysiłku i zmian pór roku.